IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение



    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	14519864_10209318128383194_6898505027448407446_n.jpg
Views:	1
Size:	49.7 КБ
ID:	3042121
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Сечели 276

        Коментар


        • Путлер е виновен




          Коментар


          • Сега ще гледаме едни напъни служебно да му вземат победата ....
            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Импе, честито )
              Тръмп трябва да те вземе в екипа му, при тази кампания, която му проведе на балканска територия ))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                Каролев пак ще спечели някой бас!
                и аз това се сетих , беше писал че още 3 бутилки чакал за Тръмп ,
                да вземе да прати насам някоя бутилка че ша се пропие тоя човек бе
                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Коментар


                  • Кандидат от Республиканской партии Дональд Трамп набирает необходимое количество голосов выборщиков и становится президентом США, следует из прогноза агентства Bloomberg.
                    Предварительные итоги ничего не значат
                    ГОЛОСОВАТЬ
                    Для победы на выборах в США кандидату в президенты необходимо 270 голосов выборщиков из 538. На данный момент, согласно статистике агентства, Трамп набрал 264 голоса, его соперница от Демократической партии Хиллари Клинтон — 215.

                    Да си призная не вярвах, че ще позволят на Тръмп да спечели....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      +1
                      Аз, бас не можах да фана, но също бях убеден че Доналт няма да стане президен..
                      За момента, резолтатот ме опревергава...
                      По-натам - щавидим ...
                      Откакто спечели кандидатурата имах чувството, че фатума го води и ще пробие до върха. Въпреки рационалните очаквания. Така се прави история. Впрочем, развръзката все още предстои.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        ....

                        Духът на най-великата страна на света е жив...
                        Ахахаххахахахаха ...
                        Голем си !!!
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Полуживата дори не се е появила на жалкото сборище на привържениците си - дали вече не е пукнала?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Айде 277,стана работата
                            Взе и Пенсилвания.
                            ДОНАЛД ПРЕЗИДЕНТ!
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Немислимото се случва. Щабът на Клинтън май ще се опитва да оспорва. Само да се не докарат до граждански сблъсъци. Навремето Гор отстъпи при още по-сложна ситуация.
                              Немислимо?

                              Успял, богат, честен, неподкупен, харизматичски човек, срещу жалка, тъпа и некадърна чиновница? Това бе единственото логично нещо - обратният резултат би означавало ДУХОВНАТА смърт на Америка !!! Би значело, че работещите, честни хора, са РОБИ на паразитиращите на социални помощи, на крадливите политици, на мързеливите чиновници !!!

                              Духът на най-великата страна на света е жив, какво по хубаво от това?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Аз, признавам, изобщо не познах какво ще стане - това ми е първият грешен политически коментар и загубен бас на тази тема Все още считам, че Тръмплина няма да е президент на щатите - я обвинения ще има, я ще го гръмнат, ще видим. На всички, които са го отиграли правилно - поздравления и все така
                                +1
                                Аз, бас не можах да фана, но също бях убеден че Доналт няма да стане президен..
                                За момента, резолтатот ме опревергава...
                                По-натам - щавидим ...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X