IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Kiro, цитат на фейк нюз не доказва нищо освен липса на критично мислене.
    Е то не се трае, какъв агент е ако не подхвърли някоя дезинформация...

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Kiro, цитат на фейк нюз не доказва нищо освен липса на критично мислене.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

        И накрая какво се получва, вместо да ми отговориш, на зададения въпрос, "какво Тръмп е могъл да направи?"
        много ясно какво - КАНДИДАТИРА СЕ ЗА ВТОРИ МАНДАТ, НЕ СПИРА ДА ХВЪРЛЯ СЪТРУДНИЦИ НА КУЧЕТАТА И НЕ СПИРА ДА ОБВИНЯВА ВСИЧКИ И ВСИЧКО ЗА ТОВА, ЧЕ МУ ПРЕЧИ, но от него нищо не зависи нали Майки?!?

        а КАНАРЧЕТАТА ВИКАТ ЕДИН ЧИТАВ ЧОВЕК

        айде стига вече... МАРЕШКИ ПРЕЗИДЕНТ , а МАЙК ВИЦЕ


        така май си говорим добре

        мързи ме да пиша фермани.

        за 4 години - не можа да оправи дефицита, не можа да оправи здравеопазване, не можа да направи америка велика отново.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • "СЛЕДВАЙ ВОДАТА!"

          Сега, тук ще направя едно разяснение, защо Тръмп играеше голф, докато Байдън беше провъзгласен от масмедиите за техен император.

          В нощта на изборите Тръмп и неговият предизборен екип са се събрали в сградата на Айзенхауер, западно от Белия дом, за да наблюдават резултатите.
          Там се помещава SCIF.
          А какво е (SCIF) - Инструмент за чувствителна компартирана информация, използван от армейското разузнавателно подразделение за киберсигурност.

          Едно от първите неща, които ще забележите, когато отворите следващият линк,
          е лого на "Червеният замък".

          Тези, които следват Q, ще го разпознаят веднага.

          http://www.croftandassociates.com/…/cybercommand-secure…

          Всички, които са били в сградата на "Айзенхауер" са наблюдавали измамата в реално време.
          Те са виждали кои щати използват машините за гласуване, заредени с HAMMER & SCORECARD (Софтуер, разработен от ЦРУ за дистанционно манипулиране на чуждестранни избори.

          Внимавайте за подобен софтуер в бъдещите избори и в България)

          Д-р Чарли Уорд (валутен брокер и хотелски изпълнител - Trump Insider) описва разгръщането на тази операция "Sting", за да хване в капана участниците в кражбите на избори:

          "Федералната национална гвардия държеше денонощно дежурство в поне 16 щата, за да залови тези чудовища.
          Всички щати, участвали в момента на кражбата, са в списъка.
          SCOTUS нареди всички бюлетини, получени след крайния срок в PA, да бъдат отделени от тези, получени навреме.
          Ще има одит на бюлетините.
          Преброяванията се извършват от същите хора/избирателни съвети, като при първото преброяване.
          Одити се извършват от военни разследващи за измами.

          Друго, което трябва да знаем е, че Републиканците контролират и двете камари на щатския конгрес на Пенсилвания.
          Познайте кой контролира и двете камари на федералните законодателни органи в другите суинг щати?
          Познахте ... Републиканци.

          Ако бях някой от тези демоНкратични служители, замесени в тази колосална измама с изборите, веднага щях да потърся убежище в държава, от която няма възможност за екстрадиране."

          Друго важно нещо, което искам да поясня е термина "Следете водата" или "Гледайте водата".

          Много се хвърлиха бързо в конспирацията за "водните знаци".
          Това до някъде е вярно.
          Но "Следете водата" означава да се гледа в посоката към където е имало голямо струпване на подобни измами, засечени от SCIF.
          Тук става въпрос за фразата използвана от Кю - BlackWATER, корабоплавателни пристанища, които основно се намират на ГОЛЕМИТЕ езера.

          Така военният екип на Тръмп е разбрал откъде точно са се доставяли и разтоварвали фалшивите бюлетини от Китай.
          През Канада и Големите езера.
          Тук влиза вече и ролята на WATERMark, произведен от копирни машини "Xerox", които оставят специален воден знак или ролята на "Водният знак".

          Понеже видях доста мои публикаци от тук, по други профили и сайтове дори, но без да цитира никой името ми -
          Не държа да има линк връзка.
          Но все пак е едно уважение.
          И извинявайте, но не бъдете като Демонкратите.
          Да откраднеш избори е същото, като да откраднеш чуждо мнение или констатация и да ги закачиш на гърдите си, като твои.


          Petar Simeonoff





          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
            ...

            Изборите се провеждат от управителите на щатовете! ТОЧКА! Демократите държат конгреса и спъват промяна на законодателството! Какво не е ясно???

            ,,
            И 1000 пъти да повториш, че е могъл да направи нещо, аз от теб не съм видял реално предложение!!! Защото да не се окаже, че ако дадеш такова, то да е законово НЕизпълнимо![/B]
            Бихте ли разказали моля, от кой се държеше Конгреса първите две тръмповски години
            пич, кога ще вземаш милиона за доказаните изборни измами?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


              освен да почна да залагам на избори и когато е срещу мен да пиша с дебели черни букви

              тръмпи прави същото
              Колега, ти някакви много сериозни висоти на елементаризма започна да гониш!

              Много е жалко, да казваш, че аз пиша А или Б, защото видите ли съм бил заложил...

              Ако твоята Вселена се върти около център - парите, то парите са само много малък и незначителен елемент от моята!

              И накрая какво се получва, вместо да ми отговориш, на зададения въпрос, "какво Тръмп е могъл да направи?", за да видим като толкова ги усещаш нещата и имаш мнение, какво ти е родила главата. Отговор има ли? НЕ! Получавам единствено укор в "дебели черни букви"
              Last edited by Mike Florida; 11.11.2020, 17:07.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Ей, това либерастията е опасно нещо!
                Лъжат и крадат без капчица срам
                Не говорим просто за политически популизъм, който се практикува от всички.

                Класиците на едно определено философско и икономическо учение ще се окажат прави, че комунизмът ще се установи първо в най-развитата страна. Да, ще има някаква местна специфика и формата ще е особена, но в същността си пак ще е комунизъм.


                Ако е знаел др. Лев Давидович, че цялата тази работа може да стане чрез бумаги, а не с пушки?!

                В последна сметка ние си оставаме осъдени да не можем да вникнем в пълнота в събитията.
                Неизбежно в един момент ще се наложи да ползваме медии и разни др. източници, а те ще ни излъжат без да им мигне окото.
                Докато още е възможно, ползвайте и по-малки, алтернативни, независими (независими, независими, колко да са независими?!).
                И мислете, мислете: Кой го прави, в чий интерес го прави и как го прави!?

                В мига, в който усетите буквално с кожата си, че здравият разум е притиснат в ъгъла, отърсете се и си задайте един простичък въпрос: Как е възможно Д. Байдън да стане президент на Америка?!
                Тук има нещо твърде голямо, което не е в ред!
                Не е приемливо да се избере президент точно на САЩ с основен аргумент: мразя Тръмп и гласувам обратно и нищо друго няма значение!
                Не е приемливо, след изчерпване на аргумента от предното изречение, да си добавим механично толкова гласове, колкото са ни необходими.

                Един алтернативен източник н а информация:

                Project Veritas James O’Keefe uncovers Post Office Election Fraud




                James O'Keefe Films Democrat Election Fraud





                Либерастията е новото име на циганията.Либераст и циганин са едно и също нещо

                Коментар


                • Въртяхме се ... и пак си стигнахме до големия въпрос:

                  If voting changed anything, they'd make it illegal.

                  Тази фраза е приписвана на различни хора и я има в разни версии, но при сходен смисъл.

                  Цялата човешка история е белязана от непрестанни опити на малки групи от хора (дори отделен индивид) да яхне огромното мнозинство.

                  Сложно е явлението!
                  Има и напълно обективни основания!
                  Явлението не издържа на етична критика, има други измерения.

                  Смислено е да се гледа все пак като някаква историческа тенденция.
                  Едно е било "гласуването" с голямата тояга, друго на агората, където свободните мъже са гласували с викове или със зърна, камъчета, съвсем друго е днес.
                  Все пак, в рамките на някакъв много дълъг исторически период, промени се констатират.


                  Обаче!!! При съвременните условия, при ползване на демократичен инструментариум и единствено силата на аргументите и убеждението, практически нищо не може да мръдне значително в рамките дори на средно и умерено дългосрочна перспектива.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Не аз с никакъв номер не ти излизам! Ти смяташ, че да си президент в САЩ, е като да си директор на наследения от баща ти завод и да може да си правиш каквито искаш! Като дете с играчките от чувала си! Тръмп не управлява в условията на диктатура! Ердоган, може да ти постави по 2ма с калашници до всяка урна и никой копче не може да му каже. просто, защото така си го е решил, да пазят бюлетините! Какво е могъл да направи Тръмп, за да обезпечи сигурността на изборите след като не той определя законодателството!

                    Изборите се провеждат от управителите на щатовете! ТОЧКА! Демократите държат конгреса и спъват промяна на законодателството! Какво не е ясно???

                    Като си толкова хитър, дай да видим, ако ти си на мястото на Тръмп какво според теб е могъл да направи? Айде да видим???Дай предложения???

                    И 1000 пъти да повториш, че е могъл да направи нещо, аз от теб не съм видял реално предложение!!! Защото да не се окаже, че ако дадеш такова, то да е законово НЕизпълнимо!

                    освен да почна да залагам на избори и когато е срещу мен да пиша с дебели черни букви

                    тръмпи прави същото
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от macedonian

                      Това си го казвал в доста теми , поне по пет пъти . Със по няколко ника . Винаги след като започнат да издишат написаните с големи букви , но не с голямо съдържание , неща .
                      А борбата за правото да просветляваш четящите е направо неистова .
                      Матеев - 2
                      Матеев ?
                      Колега, сниши се малко!
                      Кво ще кажеш, а?!

                      Матеев завежда пчеларството, пастата за зъби, пипсовете и бойкоборисовската апологетика.

                      По международни въпроси и особено ако има намесени чужди езици, въобще не го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                        Нали знаеш кои са най-строго презследваните престъпления и най-тежките закони - ФЕДЕРАЛНИТЕ.
                        Не ми излизай с номера, че най-влиятелният човек на планетата все някой му е срал в г;;;те

                        Поведението на Тръмп е поведение на егоцентрик , който не може да губи..тотално скъсал връзка с реалността.

                        Не е като нашия боеко - по-зле е.
                        Не аз с никакъв номер не ти излизам! Ти смяташ, че да си президент в САЩ, е като да си директор на наследения от баща ти завод и да може да си правиш каквито искаш! Като дете с играчките от чувала си! Тръмп не управлява в условията на диктатура! Ердоган, може да ти постави по 2ма с калашници до всяка урна и никой копче не може да му каже. просто, защото така си го е решил, да пазят бюлетините! Какво е могъл да направи Тръмп, за да обезпечи сигурността на изборите след като не той определя законодателството!

                        Изборите се провеждат от управителите на щатовете! ТОЧКА! Демократите държат конгреса и спъват промяна на законодателството! Какво не е ясно???

                        Като си толкова хитър, дай да видим, ако ти си на мястото на Тръмп какво според теб е могъл да направи? Айде да видим???Дай предложения???

                        И 1000 пъти да повториш, че е могъл да направи нещо, аз от теб не съм видял реално предложение!!! Защото да не се окаже, че ако дадеш такова, то да е законово НЕизпълнимо!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение
                          Начев, ако разрешиш да те цитирам, "независими, независими, колко да са независими". Тоя О'Кийф е спонсориран от Тръмп и е осъждан за взлом в офиса на демократска сенаторка:
                          https://archive.thinkprogress.org/do...-e8fbdb48e16c/

                          Ама щом е на твойта, видеота с анонимници стават "алтернативен източник на информация" пък СНН - фейк нюз.
                          Приятно съм впечатлен от твоята трогателна ангажираност да изследваш биографията на г-н Кийфи.

                          Ти какво мислиш, че аз не знам, че всякаква информация носи рискове със себе си?!

                          И си рекох, я да видя какво викат медиите: написах electoral fraud и ... ела да видиш какво последва!
                          Търсачката ми даде голямо количество резултати, в които ако трябва да обобщим накратко, се казва:
                          - Тръмп е лош човек,
                          - той говори неверни неща,
                          - не дава никакви неоспорими доказателства,
                          - не му обръщайте внимание!

                          Подредили се там все едни тежки имена, смазват те с авторитета си (
                          Не нам тези!
                          Е, сорри, ама аз вярвам единствено и само на главата, която стои на собствените ми рамене (да не ти обяснявам, че и нея в отделни случаи я гледам със съмнение ), тъй че нямам необходимост от внушенията на големите казионни медии, че да формирам ясно и категорично отношение по темата:
                          - Тръмп е противоречива личност, в човешки план дори ми е неприятен, но този човек може да е президент на САЩ,
                          - Байдън е ужасен кандидат и въобще не става за перзидент!

                          След това започнах да правя малко по-софистикейтид търсения, започнаха да излизат разни резултатати.
                          Г-н Кийфи беше просто един от тях. Далеч не на първа страница, обаче!
                          А съдържанието е като за първа страница!

                          Това, което ви говоря, очевидно не ви интересува.
                          И при мен е така с вашите приказки!
                          Категоричен съм, че изборът е опорочен, резултатите са манипулирани и сме на прага на едно събитие, което е заредено с огромна експлозивна енергия и опасен потенциал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                            Много си наивен!
                            Фалшифицирането на изборите в САЩ не става само защото има някаква дълбока държава и ЦРУ върти игрите!
                            Това се извършва от престъпната изборна машина на демократите в условията на една огромна федеративна държава!

                            Разсъждаваш като абсолютно дете!

                            Нали знаеш кои са най-строго презследваните престъпления и най-тежките закони - ФЕДЕРАЛНИТЕ.
                            Не ми излизай с номера, че най-влиятелният човек на планетата все някой му е срал в г;;;те

                            Поведението на Тръмп е поведение на егоцентрик , който не може да губи..тотално скъсал връзка с реалността.

                            Не е като нашия боеко - по-зле е.

                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                              Да, признавам че не издържа "логическата" ти проверка, след като съвсем "логически" изключи щатите които не ти отърват. Както казах "Ако печелим, всичко е наред. Ако другите печелят, особено с малко, значи е манипулация, доказателства ще се намерят".
                              А това какво ще допускаш ми е през оная. Като почнеш да ми плащаш, може да допускаш.
                              Нещо не разбирам, ти да не би да очакваш републиканците да се хванат да търсят манипулации в щатите, където печелят? Да се хванат демократите да търсят манипулации там, само да не вземат погрешка да си разкрият собствените

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                                Да, признавам че не издържа "логическата" ти проверка, след като съвсем "логически" изключи щатите които не ти отърват. Както казах "Ако печелим, всичко е наред. Ако другите печелят, особено с малко, значи е манипулация, доказателства ще се намерят".
                                А това какво ще допускаш ми е през оная. Като почнеш да ми плащаш, може да допускаш.
                                Добре, колега,..... получава се омагьосан кръг вече на пост след пост, без съдържание...

                                Четящите да си преценят, коя логка струва и коя не! За мен темата е затворена вече!

                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X