IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

    Няма такава заповед, доколкото на мен ми е известно. Просто въпроса с това дали бюлетини получени след датата се броят, е висящ и организаторите са решили да отделят въпросните бюлетини за всеки случай.

    Статията която дадох е относно друг проблем и в друг контекст. Това че е от 7-ми не мисля че има значение. Дадох я като пример за качествена и обективна журналистика от "казионна" медия. Щото има и достатъчно примери за бълвочи, пак от казионни медии.
    Е на теб не ти е известно но ето:
    Supreme Court orders separate count of late-arriving Pa. ballots...

    https://thehill.com/regulation/court...ing-pa-ballots

    То си има информация но си зависи кой кво иска да знае.


    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
      Я един жокер за комарджиите пък как ще залагат си е тяхна работа.
      Байдън го лишиха от 20 гласа.
      Байдън - 259 : Тръмп - 217
      Справка тука:
      https://www.realclearpolitics.com/
      Сейр тука:
      https://www.youtube.com/watch?v=naB5DTYvqnw
      Изкушаваш ме пич ....

      Коментар


      • Я един жокер за комарджиите пък как ще залагат си е тяхна работа.
        Байдън го лишиха от 20 гласа.
        Байдън - 259 : Тръмп - 217
        Справка тука:
        https://www.realclearpolitics.com/
        Сейр тука:
        https://www.youtube.com/watch?v=naB5DTYvqnw
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Поздрав за предпочитаният от мен кандидат Байдан, сори но за мен чалга и в политиката в САЩ ми идва в повече

          Щом против "новото модерно" събра толкова гласове, има шанс за нормална среда


          https://www.youtube.com/watch?v=0fJX...X20bA&index=18

          Коментар


          • Къде ги гледаш тия коефициенти? Ще ми се да сложа някой лев но не мога да намеря къде. Бетфеър ми казва къш, ПаддиПауър също, а пък на Бет365 има политика само за Австралия и УК

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Десетки левове това не е ли малко старо инфо?
              Ми то има заповед от върховен съдия бюлетините получени след 11.3 да се отделят.
              Докъде са стигнали не знам, престанах да следя чак толкова изкъсо.
              Особено не следя леберастки медии.
              Няма такава заповед, доколкото на мен ми е известно. Просто въпроса с това дали бюлетини получени след датата се броят, е висящ и организаторите са решили да отделят въпросните бюлетини за всеки случай.

              Статията която дадох е относно друг проблем и в друг контекст. Това че е от 7-ми не мисля че има значение. Дадох я като пример за качествена и обективна журналистика от "казионна" медия. Щото има и достатъчно примери за бълвочи, пак от казионни медии.

              Коментар


              • На джендърите с розови прашки не им липсва внимание от тъмните избиратели на Байдън..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Настройвайте се леви другари- подкрепяйте троцкистите на СОРОС-БАЙДЪН..
                  Живи болшевики са си.
                  Историята неизменно и е писано да се римува по един или друг начин.

                  Коментар


                  • Десетки левове това не е ли малко старо инфо?
                    Ми то има заповед от върховен съдия бюлетините получени след 11.3 да се отделят.
                    Докъде са стигнали не знам, престанах да следя чак толкова изкъсо.
                    Особено не следя леберастки медии.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Ами то комунистите на ГЕРБ все Ви тегли към левите в САЩ,
                      ФАКТ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        много ясно какво - КАНДИДАТИРА СЕ ЗА ВТОРИ МАНДАТ, НЕ СПИРА ДА ХВЪРЛЯ СЪТРУДНИЦИ НА КУЧЕТАТА И НЕ СПИРА ДА ОБВИНЯВА ВСИЧКИ И ВСИЧКО ЗА ТОВА, ЧЕ МУ ПРЕЧИ, но от него нищо не зависи нали Майки?!?

                        а КАНАРЧЕТАТА ВИКАТ ЕДИН ЧИТАВ ЧОВЕК

                        айде стига вече... МАРЕШКИ ПРЕЗИДЕНТ , а МАЙК ВИЦЕ


                        така май си говорим добре

                        мързи ме да пиша фермани.

                        за 4 години - не можа да оправи дефицита, не можа да оправи здравеопазване, не можа да направи америка велика отново.
                        Колега, виждам, че си в голяма ерупция, но въпроса е за правомощията на Тръмп при осигуряване на справедливи избори, а не оценка на неговия морал! Не виждам да ми отговаряш за правомощията и евентуалните възможности за контрол от негова страна! Каквато теза имаш!
                        Какво е твоето мнение за моралът му.... разбира се може да споделиш, но разговора по между ни е за друго, а то не намира твоя отговор, все още!

                        Намирам за изключително недостойно и елементарно, в изливането на твоята злоба и жлъч, да ме преписваш, в лично качество за вицепрезидент на Марешки! Как да отговоря на подобна извадена от нищото простащина?

                        Написал си: "мързи ме да пиша фермани",..... "големи букви".... мислиш си,че по подобен елементарен начин може да ме уязвиш, но ,колега, не е необходимо! Не е необходимо да ги изтъкваш тези неща! Когато ти имаш ясна и добре структурирана мисъл, когато имаш аргументи, когато пишеш готини и стойностни неща, е абсолютно безмислено да се обясняваш на някой, как той видите ли бил тъпанар без съдържание... Реално ти може да летиш и да се рееш, защо се занимаваш да РАЗКРИВАШ някой, който пълзи......същия от самите читатели лесно може да бъде разкрит и без да го посочваш.... Абсолютно ненужно! Не посочвай глупака той сам се посочва! Нали знаеш!

                        Казваш "канарчета"...................., по принцип не е особено престижно човек да е "канарче" ....... въпроса е, че за да сме убедени в достоверноста на квалификацията, преди това трябва да сме сигурни, че тя идва от някой "сокол"! Възможно ли е да не си "сокол" обаче?

                        Коментар


                        • Настройвайте се леви другари- подкрепяйте троцкистите на СОРОС-БАЙДЪН..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Kiro, цитат на фейк нюз не доказва нищо освен липса на критично мислене.
                            Киро ме настройва поетично.

                            Шляпа си той спама, директно от помийната яма.

                            Коментар


                            • 4D, ENDER- твоите глуповати забележки пък съвсем нищо не доказват.. Какво става със СОФИКС 1000 -вече 4 години чакаме.. Ти си най големият ФЕЙК във форума..
                              Ами то комунистите на ГЕРБ все Ви тегли към левите в САЩ, там са и джендърите нали агент розови прашки....
                              Last edited by Kiro; 11.11.2020, 18:21.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Приятно съм впечатлен от твоята трогателна ангажираност да изследваш биографията на г-н Кийфи.

                                Ти какво мислиш, че аз не знам, че всякаква информация носи рискове със себе си?!

                                И си рекох, я да видя какво викат медиите: написах electoral fraud и ... ела да видиш какво последва!
                                Търсачката ми даде голямо количество резултати, в които ако трябва да обобщим накратко, се казва:
                                - Тръмп е лош човек,
                                - той говори неверни неща,
                                - не дава никакви неоспорими доказателства,
                                - не му обръщайте внимание!

                                Подредили се там все едни тежки имена, смазват те с авторитета си (
                                Не нам тези!
                                Е, сорри, ама аз вярвам единствено и само на главата, която стои на собствените ми рамене (да не ти обяснявам, че и нея в отделни случаи я гледам със съмнение ), тъй че нямам необходимост от внушенията на големите казионни медии, че да формирам ясно и категорично отношение по темата:
                                Може да се учудиш но "Тръмп е лош човек, той говори неверни неща" и подобни ги игнорирам и аз. "Казионните" медии, както им викаш, определено вкарват внушения и си имат някакъв политически уклон. Но също така си имат журналисти които поне спазват елементарни правила по отношение на фактите. Статиите обикновено се състоят от факти плюс тълкуване на фактите (внушения). Средно интелигентен човек може лесно да направи разликата и да се съсредоточи върху фактите.

                                Относно отразяването на изборите, злобното отношение към Тръмп е директен резултат от неговото държание. Ако имаше дори капка държавничество и мъжество у него, щеше да каже нещо от сорта на "Добре, засега изглежда че Байдън печели но има щати в които резултатите са прекалено близки и ние имаме сигнали за нередности. Моят екип ще ги провери и ако всичко се окаже наред, ще призная загубата и ще поздравя новия президент". Какво имаме вместо това? Веднага щом почнаха обръщалките се почна с неистов рев за измами и "откраднати" избори. Не заради наличието на доказателства, а заради самия факт че има обръщалки. Чудно ли ти е тогава че реакцията на на медиите е "Тръмп е лош човек, той говори лоши неща"? Каквото повикало такова се обадило.

                                И понеже вярваш единствено на главата си ще ми е интересно какво мисли тя за следната статия:
                                https://www.washingtonpost.com/inves...54b_story.html

                                Става въпрос "недопускането" на републикански наблюдатели при броенето в Пенсилвания. WaPo е определено анти-тръмп и по твоите критерии "казионна" медия, за това няма спор. Но към конкретната статия имаш ли забележки? Внушения има ли, едностранна ли е, източниците надеждни ли изглеждат, с имената ли си са посочени? И по тези критерии как се сравнява с журналистиката на О'Кийф?

                                Само един цитат да постна

                                At the city’s federal courthouse on Thursday evening, attorneys for Trump asked a judge to issue an emergency order to stop the count, alleging that all Republican observers had been barred.

                                Under sharp questioning from Judge Paul S. Diamond, however, they conceded that Trump in fact had “a nonzero number of people in the room,” leaving Diamond audibly exasperated.

                                “I’m sorry, then what’s your problem?” asked Diamond, who was appointed to the federal bench by President George W. Bush. Denying Trump’s request, Diamond struck a deal for 60 observers from each party to be allowed inside.

                                Коментар

                                Working...
                                X