IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Имаме един съвсем близък пример за успешна борба с Дълбоката д-ва. Ердоган успя да ги успи първия мандат, подготви почвата, направи се на диалогичен... и през втория тегли секирата на от никой не избираните повярвали си кукловоди. Това преди преврати/конституции и прочие. Тръмп го игра крачка напред/две назад. Хем се изпокара със всички, хем не настъпи и не игра ва банк.

    Съгласен съм, че бай Данчо не беше на висотата, на която трябваше да бъде. Просто нямаше политическия опит на Ердоган, който заради идеите си е беше затворите, беше кмет на Истанбул...
    С тоя Ердоган им се очертават доста неща за решаване, на който остане президент.
    А ако не оценят или подценят ситуацията може да изгубят повече, отколкото си мислят, че печелят в другия случай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Имаме един съвсем близък пример за успешна борба с Дълбоката д-ва. Ердоган успя да ги успи първия мандат, подготви почвата, направи се на диалогичен... и през втория тегли секирата на от никой не избираните повярвали си кукловоди. Това преди преврати/конституции и прочие. Тръмп го игра крачка напред/две назад. Хем се изпокара със всички, хем не настъпи и не игра ва банк.

      Съгласен съм, че бай Данчо не беше на висотата, на която трябваше да бъде. Просто нямаше политическия опит на Ердоган, който заради идеите си е беше затворите, беше кмет на Истанбул...
      Не мисля, че унищожил Ергенекон. Ако излезе от Нато би могъл, но не и сега. Просто преформатиране.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

        Колега, не на мене тия...
        Ти имаше конкретна теза за подаването/подправяне на бюлетините сенатори/президент, която аз мисля, че се доказа, че не издържа логическата проверка! От тук на сетне няма да допусна да разводяняваш разговора и да бягаш от конкретната тема, за която се включих и писах!
        Имаш 2 опции!

        1. Признаваш, че тезата ти за подправяне президент/сенатори не издържа
        2. Нямаш топки да признаеш и просто се "смушваш" и спираш да ми копираш името и продължаваш да си коментираш каквото ти е на сърце...

        В случая няма да ми разводянваш КОНКРЕТНИЯ разговор, с това, дали ти е забавно да четеш за манипулации в Невада или не! ТОВА НЕ Е ПРЕДМЕТ НА РАЗГОВОРА ПОМЕЖДУ НИ! Не за това ти писах!
        Също така не е предмет на разговора по между ни и факта, дали хипотезите за манипулции са предмет единствено на малките разлики!
        Тия последните 2 неща, си ги коментирай колкото искаш, но без да ме копираш, защото аз за тях с теб нямам разговор!
        Да, признавам че не издържа "логическата" ти проверка, след като съвсем "логически" изключи щатите които не ти отърват. Както казах "Ако печелим, всичко е наред. Ако другите печелят, особено с малко, значи е манипулация, доказателства ще се намерят".
        А това какво ще допускаш ми е през оная. Като почнеш да ми плащаш, може да допускаш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

          Бъркаш причина и следствие. Щатите в които се твърди че има манипулация са точно щатите с малка разлика. И веригата е не "открихме манипулация и сега ще използваме доказателствата за да обърнем резултата", а "резултатите са близки и ще кажем че има манипулация, а доказателства ще търсим тепърва".
          Между другото, най-забавни са ми тези дето търсят манипулация в Невада. Тя даже Килърито я спечели но естествено Байдън трябва да е носил чували, няма друг начин.
          Колега, не на мене тия...
          Ти имаше конкретна теза за подаването/подправяне на бюлетините сенатори/президент, която аз мисля, че се доказа, че не издържа логическата проверка! От тук на сетне няма да допусна да разводяняваш разговора и да бягаш от конкретната тема, за която се включих и писах!
          Имаш 2 опции!

          1. Признаваш, че тезата ти за подправяне президент/сенатори не издържа
          2. Нямаш топки да признаеш и просто се "смушваш" и спираш да ми копираш името и продължаваш да си коментираш каквото ти е на сърце...

          В случая няма да ми разводянваш КОНКРЕТНИЯ разговор, с това, дали ти е забавно да четеш за манипулации в Невада или не! ТОВА НЕ Е ПРЕДМЕТ НА РАЗГОВОРА ПОМЕЖДУ НИ! Не за това ти писах!
          Също така не е предмет на разговора по между ни и факта, дали хипотезите за манипулции са предмет единствено на малките разлики!
          Тия последните 2 неща, си ги коментирай колкото искаш, но без да ме копираш, защото аз за тях с теб нямам разговор!

          Коментар


          • Хахаох

            "награда до 1 млн. долара.Губернатора обещава толкова пари от собствения бюджет на кампанията за улики, които ще доведат до арест и окончателно съдебно решение за изборна измама."

            Ама нали бяха масови и очевадни, кви са сега тия награди
            айде Floride - милионер си, даже без залог, или пък ще ги делиш с начев?
            Last edited by satz; 11.11.2020, 14:06.

            Коментар


            • Имаме един съвсем близък пример за успешна борба с Дълбоката д-ва. Ердоган успя да ги успи първия мандат, подготви почвата, направи се на диалогичен... и през втория тегли секирата на от никой не избираните повярвали си кукловоди. Това преди преврати/конституции и прочие. Тръмп го игра крачка напред/две назад. Хем се изпокара със всички, хем не настъпи и не игра ва банк.

              Съгласен съм, че бай Данчо не беше на висотата, на която трябваше да бъде. Просто нямаше политическия опит на Ердоган, който заради идеите си е беше затворите, беше кмет на Истанбул...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение


                4.НО!!! Щат за който се твърди, че има манипулация!!!

                Бъркаш причина и следствие. Щатите в които се твърди че има манипулация са точно щатите с малка разлика. И веригата е не "открихме манипулация и сега ще използваме доказателствата за да обърнем резултата", а "резултатите са близки и ще кажем че има манипулация, а доказателства ще търсим тепърва".
                Между другото, най-забавни са ми тези дето търсят манипулация в Невада. Тя даже Килърито я спечели но естествено Байдън трябва да е носил чували, няма друг начин.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  ОК да речем, че всички измами са направени от Демократите....какво направи тоя оранжев нарцис за 4 години, за да се пребори с DEEP STATE... освен да уволнява бушони (читавите хора с име в обществото, които го подкрепяха зачезнаха в първите месеци на мнадата...), да маха с пръст и да заплашва наред в Туитър... колко мандата му трябва да се пребори с гадните схеми и машинации... едно е ясно - ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ... ако за 4 години не е успял да натисне дълбоката държава - то всичко заради което го избраха миналия път е загубено.

                  търговски дефицити - рекордни
                  държавен дълг - расте яко
                  обърка нацяло отношенията на САЩ с съюзници

                  рано или късно ще си носят последствията от популизма на тръмп, а най-лошого е, че с некадърността, дебелоочието и егоцентризма си - ОТВОРИ ШИРОКО ВРАТИ за глобалистите и Дълбоката Държава.

                  поздрави
                  Много си наивен!
                  Фалшифицирането на изборите в САЩ не става само защото има някаква дълбока държава и ЦРУ върти игрите!
                  Това се извършва от престъпната изборна машина на демократите в условията на една огромна федеративна държава!

                  Когато управителите на Пенсилвания не допускат наблюдатели, когато се отхвърля конституцията и собствените закони на щата... какво да направи Тръмп в тази ситуация.... Така е и в другите щатове. Това е федерация! Всичко е ужасно сложно! Демократите държат конгреса и спъват всяка нова законодателна поправка за прозрачни избори! Защото те се облагодетелстват от това!

                  Отделно защо не бил разчистил държавата? Ами айде аз утре тебе да те направя министър председател на България, където е много по просто, да имате 50+1% и същевременно да имаш за 7 години избран вече главен прокурор, да имаш Висш съдебен съвет избран, с по-дълъг от твоя мандат... МАФИЯТА да е кадрувала 30 години в ДАНС и полицията, нявсякъде да има кадри от съд до прокурор и да имаш машината на ПРАС ПРЕС, срещу себе си както е Тръмп срещу всички медии и ще ми е много интересно ти с твоите 4 години мандат и 50+1%, как ще оправиш и разчистиш държавата! Не само, че няма да оправиш и разчистиш държавата, а ще стоиш в "кучи гъз"! Така е и Тръмп! Иначе отстрани е много лесно, но трябва да си даваме сметка и за реалностите, а не за неща, които е ясно, че са невъзможни при така предпоставените условия!

                  Разсъждаваш като абсолютно дете!
                  Last edited by Mike Florida; 11.11.2020, 14:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Колега, по-добре да не се беше пробвал да ми отговаряш, защото сега ме принуждаваш отново да покажа през аргунемти, защо написаното от теб е крайно нелепо и елементарно!

                    На първо място, виждам, че всячески си се напъвал, след като те "светнах", че изборите за Сенат не са повсеместни, да намериш някакъв пример, който да ти обслужи тезата, само, че няма как да стане! В Джорджия разликата между кандидат президентите е била много "по-тънка", спрямо разликата между кандидатите за сенатори! Конкретно в Джорджия тя беше нещо от сорта 20К, а за сенаторите много над 100К. Така погледнато ако някой хипотетично има възможност да добави част от гласовете по пощата за президент, то това може да не е достъчно да се случи в "ОБЕМ", така, че резултата да бъде обърнат и за сенатор!

                    Примера ти за Мейн е крайно елементарен, защото там настоенията са за демократите! Там си печели честно Байдън, с тази разлика,че имаш изявен републикански сенатор, който е харесван! Отделно като добавъчен пример ще дам и следното, в случая. Ако в ключови щати като PA,GA,NV,WI,MI Байдън обръща и печели с разлики под 1%, до 2%, то в случая с Мейн, разликата между републикански сенатор и демократичен такъв е приблизително 10%! Дори и да са искали да направят фалшификация демократите, такава преднина е възможно да не може да се стопи, а биткаджийските щатове за президент, ние виждаме, че борбата е буквано за 1-2%!

                    Ако трябва да обобщим:Разликите между президентските двойки са много "по-тънки", спрямо разликите между конкурентите сенатори! В крайна сметка ние видяхме и едно още по-тънко обръщане от страна на Байдън!
                    Що се касае до Мейн, там примера пък е тотално ИРЕЛЕВАНТЕН, защото веднъж при президентството спор няма, че си искат Байдън, втори път разликата в гласовете за сенат не е "тънка", а огромна, споменатите 10%!


                    От мен ще получаваш винаги ясни и аргументирани отговори!
                    ОК да речем, че всички измами са направени от Демократите....какво направи тоя оранжев нарцис за 4 години, за да се пребори с DEEP STATE... освен да уволнява бушони (читавите хора с име в обществото, които го подкрепяха зачезнаха в първите месеци на мнадата...), да маха с пръст и да заплашва наред в Туитър... колко мандата му трябва да се пребори с гадните схеми и машинации... едно е ясно - ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ... ако за 4 години не е успял да натисне дълбоката държава - то всичко заради което го избраха миналия път е загубено.

                    търговски дефицити - рекордни
                    държавен дълг - расте яко
                    обърка нацяло отношенията на САЩ с съюзници

                    рано или късно ще си носят последствията от популизма на тръмп, а най-лошого е, че с некадърността, дебелоочието и егоцентризма си - ОТВОРИ ШИРОКО ВРАТИ за глобалистите и Дълбоката Държава.

                    поздрави
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение



                      Кой от ключовите щати отговаря на всичките тези условия? Мейн. Може би по-добре да пишеш с малки букви щото това с големите лесно го забравяш. "Аргументите" ти се свеждат до това да добавяш нови и нови условия докато стигнем до евентуалното "Ако печелят наште, всичко е ок, ако печелят другите, особено с малко, това е измама" което е "аргумент" който няма как да оспоря.
                      Аз никакви условия НЕ ДОБАВЯМ!

                      1. Щат управляван от демократи
                      2. Обръщане на разултат както за президент така и за сенатори(има ли разлики в процеса на гласуване или не)
                      3. В дадения щат за пример да има избори и за сенат и за президент
                      4.НО!!! Щат за който се твърди, че има манипулация!!!

                      Сега се опитваш да вкараш разговора в РЕЖИМ ОЛИГОФРЕНИЯ!!!

                      Колкото и да ти се иска да кажеш на "крушата", "ябълка", манипулацията има ясна препратка за конкретни щатове и точно за тях е разговора!

                      В Мейн имаш няколко неизпълнени условия!

                      1. Това не е от щатовете, за които има съмнения за манипулация
                      2. Няма ли сме обръщане на резултата за президент.
                      3. Разликата между гласовете за републиканец сенатор и сенатор демократ е огромна почти 10%

                      Оставям на четящите да преценят релевантността на щата Мейн, спрямо твоята теза и поставените условия!

                      Коментар


                      • Начев, ако разрешиш да те цитирам, "независими, независими, колко да са независими". Тоя О'Кийф е спонсориран от Тръмп и е осъждан за взлом в офиса на демократска сенаторка:
                        https://archive.thinkprogress.org/do...-e8fbdb48e16c/

                        Ама щом е на твойта, видеота с анонимници стават "алтернативен източник на информация" пък СНН - фейк нюз.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение


                          Що се касае до Мейн, там примера пък е тотално ИРЕЛЕВАНТЕН, защото веднъж при президентството спор няма, че си искат Байдън, втори път разликата в гласовете за сенат не е "тънка", а огромна, споменатите 10%!


                          От мен ще получаваш винаги ясни и аргументирани отговори!
                          Така, че каква е ЗАСЕЧКАТА, какво търсим РЕАЛНО, съобразно твоята "логика"? ДА има щата ХЕМ избори за президент, ХЕМ за сенат, ХЕМ да се управлява от демократи! Кой от ключовите щати отговаря на всичките тези условия - МИЧИГЪН!
                          Кой от ключовите щати отговаря на всичките тези условия? Мейн. Може би по-добре да пишеш с малки букви щото това с големите лесно го забравяш. "Аргументите" ти се свеждат до това да добавяш нови и нови условия докато стигнем до евентуалното "Ако печелят наште, всичко е ок, ако печелят другите, особено с малко, това е измама" което е "аргумент" който няма как да оспоря.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            Ей, това либерастията е опасно нещо!
                            Лъжат и крадат без капчица срам
                            Не говорим просто за политически популизъм, който се практикува от всички.

                            Класиците на едно определено философско и икономическо учение ще се окажат прави, че комунизмът ще се установи първо в най-развитата страна. Да, ще има някаква местна специфика и формата ще е особена, но в същността си пак ще е комунизъм.


                            Ако е знаел др. Лев Давидович, че цялата тази работа може да стане чрез бумаги, а не с пушки?!

                            В последна сметка ние си оставаме осъдени да не можем да вникнем в пълнота в събитията.
                            Неизбежно в един момент ще се наложи да ползваме медии и разни др. източници, а те ще ни излъжат без да им мигне окото.
                            Докато още е възможно, ползвайте и по-малки, алтернативни, независими (независими, независими, колко да са независими?!).
                            И мислете, мислете: Кой го прави, в чий интерес го прави и как го прави!?

                            В мига, в който усетите буквално с кожата си, че здравият разум е притиснат в ъгъла, отърсете се и си задайте един простичък въпрос: Как е възможно Д. Байдън да стане президент на Америка?!
                            Тук има нещо твърде голямо, което не е в ред!
                            Не е приемливо да се избере президент точно на САЩ с основен аргумент: мразя Тръмп и гласувам обратно и нищо друго няма значение!
                            Не е приемливо, след изчерпване на аргумента от предното изречение, да си добавим механично толкова гласове, колкото са ни необходими.

                            Един алтернативен източник н а информация:

                            Project Veritas James O’Keefe uncovers Post Office Election Fraud






                            James O'Keefe Films Democrat Election Fraud






                            А бре Мачев, ти не гласува ли анти либерстки на миналите избори за ,,патриотите,, или Герб. Ма се гледам нещо си много доволен от избора и у темата Политика нещо не спираш да мяучиш. То и други така гласували и са ,,много доволни,,

                            И моля по кратко.
                            Last edited by Todor Sabev; 11.11.2020, 13:12.

                            Коментар


                            • За тези, които не разбират какво се случва, ще внеса малко разяснения!

                              Един от основните инструменти за фалшифициране на изборите от страна на демократите в техните щати, е ДИСКВАЛИФИЦИРАНЕТО на бюлетини по пощата подадени за Доналд Тръмп! Това го постигат, като отварят пликовете и дисквалифицират извадените вече бюлетини, като такива, които не посрещат данните от пощенското клеймо!

                              Именно за това, ние бяхме свидетели на парадокса в PA, че огромния брой бюлетини, много над очакваното предварително 2:1, са все за Байдън!

                              Така, погледнато битката на щаба на Тръмп е съсредоточен преди всичко да дисквалифицира изборите на къснопристигналите бюлетини по пощата, защото това би върнало резултата в момента на неговото водачество, а не да се бори да докаже самата манипулация, защото в PA, реално не са допускани наблюдатели републиканци, а са държани на 20-30 метра от най-близката маса за обработка на бюлетини!
                              Last edited by Mike Florida; 11.11.2020, 13:14.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                                А, благодаря за честта. Най-обичам такива дето не просто отговарят ами и ми обясняват защо са ме удостоили с отговор. "Това последно ти отговарям и повече няма да пиша". В тая лекция, дето си се опитал да ми изнесеш, лееко си пропуснал щатите Мейн и Джорджия. В Мейн, където има демократ губернатор и Байдън размазва (с очевидно носени чували), как тъй става че не са успяли да донесат чувалите за сенаторката демократка? Нали НАДПИСВАТ И ЗА ДВЕТЕ (с главни букви)?
                                Как става тъй че Байдън печели на косъм (пак с чували) в Джорджия но отново се забравят чувалите за сената? Може би губернатора републиканец се е опитал да спре с голи гърди измамата но силите му са стигнали само за част от чувалите? Или искаш да ми кажеш че в Джорджия изборите са били честни?

                                А "медийната победа" има толкова юридическа стойност колкото и ако аз бях обявил Бойко Борисов за президент на щатите.
                                Колега, по-добре да не се беше пробвал да ми отговаряш, защото сега ме принуждаваш отново да покажа през аргунемти, защо написаното от теб е крайно нелепо и елементарно!

                                На първо място, виждам, че всячески си се напъвал, след като те "светнах", че изборите за Сенат не са повсеместни, да намериш някакъв пример, който да ти обслужи тезата, само, че няма как да стане! В Джорджия разликата между кандидат президентите е била много "по-тънка", спрямо разликата между кандидатите за сенатори! Конкретно в Джорджия тя беше нещо от сорта 20К, а за сенаторите много над 100К. Така погледнато ако някой хипотетично има възможност да добави част от гласовете по пощата за президент, то това може да не е достъчно да се случи в "ОБЕМ", така, че резултата да бъде обърнат и за сенатор!

                                Примера ти за Мейн е крайно елементарен, защото там настоенията са за демократите! Там си печели честно Байдън, с тази разлика,че имаш изявен републикански сенатор, който е харесван! Отделно като добавъчен пример ще дам и следното, в случая. Ако в ключови щати като PA,GA,NV,WI,MI Байдън обръща и печели с разлики под 1%, до 2%, то в случая с Мейн, разликата между републикански сенатор и демократичен такъв е приблизително 10%! Дори и да са искали да направят фалшификация демократите, такава преднина е възможно да не може да се стопи, а биткаджийските щатове за президент, ние виждаме, че борбата е буквано за 1-2%!

                                Ако трябва да обобщим:Разликите между президентските двойки са много "по-тънки", спрямо разликите между конкурентите сенатори! В крайна сметка ние видяхме и едно още по-тънко обръщане от страна на Байдън!
                                Що се касае до Мейн, там примера пък е тотално ИРЕЛЕВАНТЕН, защото веднъж при президентството спор няма, че си искат Байдън, втори път разликата в гласовете за сенат не е "тънка", а огромна, споменатите 10%!


                                От мен ще получаваш винаги ясни и аргументирани отговори!

                                Коментар

                                Working...
                                X