IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Всички, които мразят САЩ обичат Тръмп. Напълно нормално е. Той им е надеждата.
    Те и русофобите обичат Путин. Нали той унищожи бъдещето на Русия.
    Е тука не позна.Аз мрзая САЩ.А Тръмп ми е безразличен.Изкукуригал пенсионер.Някакво копие на Жорж Ганчев

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Дори Путин обича Тръмп.
      Всички, които мразят САЩ обичат Тръмп. Напълно нормално е. Той им е надеждата.
      Те и русофобите обичат Путин. Нали той унищожи бъдещето на Русия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Ама ние го виждаме
        Айде като го виждаш дай източника дето казва че руската икономика се е сринала с 40%?Или ти си го измисли?Губиш си времето на мен пропагандата не ми минава

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid
          Е ще видим кой има и кой няма представа.
          Ама ние го виждаме

          Коментар


          • power grid

            Ще го добиват, къде ще ходят като кладенците в Сибир са дренажни и им ги направиха американски и канадски компании сондажите и ако не добиват дренажния сондаж има живот 7-8 години, през тях каквото добият това е . Може и да спрат да добиват но нефта ще си остане в земята. Проблема е че като остареят кладенците ако са си издействали изолация и тези компании не бъдат допуснати да им правят нови сондажи в Русия петрола ще трябва да се внася.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              Казвал съм ти много пъти да не говориш ей така все едно разговаряш с извънземните.Руснаците добиват рекордни количества нефт ма икономиката се сринала.Сигур го затварят в буркани за зимата.Има ли в момент в който ще разбереш че Русия може без отровните западни храни.
              Хахахахахаха, ма ти наистина нямаш грам представа, за кво иде реч... нищо де, той и Путин така...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                Mа, Пеше, ти прочете ли статията?
                Четох много внимателно.А най доброто предстои.Ще гледате много изненадани.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Ти нормален ли си? Руската икономика се срива с 40% за две години - имаш ли си идея изобщо какво представлява това. Гръцката се е сринала по малко от 2008. Така това нещо да ти говори за способностите на Другаря Путин. Или теб това не те интересува - като ти се покаже гол на кон и вече си готов всичко да направиш за него
                  Казвал съм ти много пъти да не говориш ей така все едно разговаряш с извънземните.Руснаците добиват рекордни количества нефт ма икономиката се сринала.Сигур го затварят в буркани за зимата.Има ли в момент в който ще разбереш че Русия може без отровните западни храни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Нали знаеш че съм инженер и такива не вървят пред мен.Кажи ми нещо за дълговете на САЩ Германия Италия Гърция Португалия Франция Испания.....
                    Днес Путин сринал нефтения пазар добива рекорден.Утре фашагите кат му свалят санкциите и развеят бялото знаме ще има нова изненада руснаците няма да свалят санкциите....А лани ми разправяше небивалици за фалит на Русия
                    Ти нормален ли си? Руската икономика се срива с 40% за две години - имаш ли си идея изобщо какво представлява това. Гръцката се е сринала по малко от 2008. Така това нещо да ти говори за способностите на Другаря Путин. Или теб това не те интересува - като ти се покаже гол на кон и вече си готов всичко да направиш за него

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Днес Путин сринал нефтения пазар добива рекорден.Утре фашагите кат му свалят санкциите и развеят бялото знаме ще има нова изненада руснаците няма да свалят санкциите....А лани ми разправяше небивалици за фалит на Русия
                      Mа, Пеше, ти прочете ли статията?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Не може ли да и продадем повече?
                        Нещо нашта стока не е вървежна.Предпочитат Азия и Африка....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          то не се иска много да можеш да сравниш две числа

                          БВП Русия 2013 - 2.079 трилиона долара
                          БВП Русия 2015 - 1,235 трилиона долара

                          Ако те затруднява да сравниш тези две цифри представи си сега кое е повече да имаш два портокала или да имаш 1 портокал и едно парче от втория. така мисля че нещата вече би трябвало да са ти ясни. Ако не знаеш какво е това портокал - представи си го с ябълки
                          Нали знаеш че съм инженер и такива не вървят пред мен.Кажи ми нещо за дълговете на САЩ Германия Италия Гърция Португалия Франция Испания.....
                          Днес Путин сринал нефтения пазар добива рекорден.Утре фашагите кат му свалят санкциите и развеят бялото знаме ще има нова изненада руснаците няма да свалят санкциите....А лани ми разправяше небивалици за фалит на Русия

                          Коментар


                          • Императорът

                            Такива пари не бива да се дават - нито една стотинка, раздаването на такива пари е престъпление. За децата се грижат родители и това не може да се подпомогне с пари ! Ти как би се чувствал ако твоите родители те бяха създали за да вземат едни пари ? Това са мангалски социалистически простотии, манго социалягата и в семействата и връзките между хората иска да бръкне и те да са му подвластни.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Ти си гледай акциите не се занимавай с Руската икономика щото абер си нямаш по темата.
                              то не се иска много да можеш да сравниш две числа

                              БВП Русия 2013 - 2.079 трилиона долара
                              БВП Русия 2015 - 1,235 трилиона долара

                              Ако те затруднява да сравниш тези две цифри представи си сега кое е повече да имаш два портокала или да имаш 1 портокал и едно парче от втория. така мисля че нещата вече би трябвало да са ти ясни. Ако не знаеш какво е това портокал - представи си го с ябълки

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Нищо не дава - три месечни заплати като за на Запад , иска да ги въди по заешки. Сега няма да има пари за умножаване.
                                Е, а тук едни 35 лв няма.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X