IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    Въй въй въх.Пак си объркал желаното с реалното.Ти гледай Путин да не се кандидатира за президент на говедаия че кат нищо ще го изберат
    Като нищо ще го изберат, нали били нация на убийци и изнасилвачи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
      Доналдът: "Щом Путин ме хвали, значи е умен"
      http://www.dnevnik.bg/sviat/2016/02/...znachi_e_umen/



      ZZZZбогом доналде! Това директно те самозакопава в очите на всеки американец.
      Въй въй въх.Пак си объркал желаното с реалното.Ти гледай Путин да не се кандидатира за президент на говедаия че кат нищо ще го изберат

      Коментар


      • Доналдът: "Щом Путин ме хвали, значи е умен"
        http://www.dnevnik.bg/sviat/2016/02/...znachi_e_umen/



        ZZZZбогом доналде! Това директно те самозакопава в очите на всеки американец.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida
          Аз съм лесен, въпроса е ти как ще я караш?
          О тоя е кадър на СДС.Не се безпокой такива кат него винаги се нареждат.Президента дори го е направил офицер

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            Буахахахахахаха!!!! Пък аз мислех, че Рассея и Сесесерето са били звезда на демокрацията засекогаш (поне ако трябва да съставям мнение по постовете на такива кат теб)...

            Споко де, Тупето няма кой да го избере...
            Това го слушам от една година - ама след около 8-9 месеца пак ще си говорим. Все още има милиони и милиони американци с неокончателно промити мозъци.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              "Путенчо" няма нужда от помощ, нито Русия. Напальон и Хитлер не можаха да победят Русия - ама жалкият нигър не е учил история на дървото !!!

              Тръмп трябва да помогне на АМЕРИКА - да стане отново това, което е била преди 100 години - лидерът на света по законност, свобода и просперитет, а не лидер опиращ се само на страх, терор и подтисничество !!! Защото загубата на онази Америка е най-големият удар за света в последния век.
              Буахахахахахаха!!!! Пък аз мислех, че Рассея и Сесесерето са били звезда на демокрацията засекогаш (поне ако трябва да съставям мнение по постовете на такива кат теб)...

              Споко де, Тупето няма кой да го избере...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                И Путен! Оле, оле, оле!!!

                Миличките те, надяват се недоразумението с тупето да помогне на Путенчо...
                "Путенчо" няма нужда от помощ, нито Русия. Напальон и Хитлер не можаха да победят Русия - ама жалкият нигър не е учил история на дървото !!!

                Тръмп трябва да помогне на АМЕРИКА - да стане отново това, което е била преди 100 години - лидерът на света по законност, свобода и просперитет, а не лидер опиращ се само на страх, терор и подтисничество !!! Защото загубата на онази Америка е най-големият удар за света в последния век.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  И Путен! Оле, оле, оле!!!

                  Миличките те, надяват се недоразумението с тупето да помогне на Путенчо...
                  Всеки се надява на нещо! Един на Хуйл, друг на Тръмп!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                    Браво! САМО ДОНАЛД!
                    И Путен! Оле, оле, оле!!!

                    Миличките те, надяват се недоразумението с тупето да помогне на Путенчо...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Ню Хемпшир в краката на Доналд Тръмп !!!

                      ВЕЛИКИЯТ МЪЖ ПЕЧЕЛИ АБСОЛЮТНО БЕЗАПЕЛАЦИОННО И КАТЕГОРИЧЕСКИ В ЩАТЪТ СМЯТАН ЗА НАЙ-ВАЖЕН ИЗБОРЕН ЛАКМУС В АМЕРИКА.

                      http://www.blitz.bg/news/article/391994

                      Казах още преди година, а вие - присмивахте - след 9 месеца Обонго ще чуе "ТИ СИ УВОЛНЕН !!!! посред Овалният кабинет и после - марш обратно на дървото !!!
                      Браво! САМО ДОНАЛД!

                      Коментар


                      • Ню Хемпшир в краката на Доналд Тръмп !!!

                        ВЕЛИКИЯТ МЪЖ ПЕЧЕЛИ АБСОЛЮТНО БЕЗАПЕЛАЦИОННО И КАТЕГОРИЧЕСКИ В ЩАТЪТ СМЯТАН ЗА НАЙ-ВАЖЕН ИЗБОРЕН ЛАКМУС В АМЕРИКА.

                        http://www.blitz.bg/news/article/391994

                        Казах още преди година, а вие - присмивахте - след 9 месеца Обонго ще чуе "ТИ СИ УВОЛНЕН !!!! посред Овалният кабинет и после - марш обратно на дървото !!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          Аз задавам простичък въпрос и той е представи доказателства че руската икономика е спаднала с 40%?Чакам доказателството?И още еди въпрос.Спадна ли американската икономика и с колко когато курса на долара от 2.40 кинта спадна на 1.25 лева?
                          https://www.youtube.com/watch?v=9eh0rAUwZSQ

                          Коментар


                          • Безплатна татуировка за всеки фен на Тръмп ..Американец да си

                            http://vbox7.com/play:34cfc49e5b

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie
                              Ми как да ти кажа, трудно се общува с теб. Свалям постоянно нивото на разговора, но още не съм намерил база на общо разбиране. И вече сериозно се съмнявам че няма как да достигна такава основа. Просто си недостижим от гледна точка на всякакви рационални аргументи. А всеки ирационален аргумент си е сам за себе си и е потънал тотално в субективизъм. А твоя субективизъм - е и той е неотразим
                              Аз задавам простичък въпрос и той е представи доказателства че руската икономика е спаднала с 40%?Чакам доказателството?И още еди въпрос.Спадна ли американската икономика и с колко когато курса на долара от 2.40 кинта спадна на 1.25 лева?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп
                                Ооо, ше плащате вие,
                                Бакшиша винаги бил булката в отношенията си с държвните служби. Ам в случая е справедливо да плащате повече данъци - бензина ви поеФтиня с близо леФ, газтта поеФтиня, а искате да вдигаге тарифите. Наглеци.
                                Ама той тоя с казината ше ви оправи. Не негго бакшишки номера не му минават.
                                ше плаща майка ти в натурални данъци .....

                                Коментар

                                Working...
                                X