IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Най големи сребролюбци са комунягите, и всичките искат да живеят по 150 години и циганите да им работят без пари.
    хахах те ромовете и с пари не искат да работат
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Нищо им няма, ще си обезценят долара и икономиката им ще тръгне.Не стоят пред тв и не се тъпчат с гмо-та, не са толкова глупави.Напротив - много са хитри.
      еми не могат да го обезценят не скиваш ли, че не става ?!? Другите да не са глупави имат по трилион после изведнъж само х 500млрд. е за кво са бачкали за кво са прайли печалби ?!? За тва и те печат и долара пак оп нагоре. Също и Сашовската валута не е като другите все пак се води, че има статус резерв. Скиваш ли кво става - Сашш печатат обаче другите дълдисват. Аз даже незнам валутата да ти е резерв преимущество ли е, проклятие ли е Май само преимущество за олигархичния им кръг, банките и военните за обикновенните е дърво нема работа, защото всичко е изнесено и само въртат дългове горките докато дойде един ден момента на истината .....
      Дефакто останалия свят ги поддържа изкуствено, а до кога незнам, тряя останалия свят да каже баста и тогава ше дълдисат нема как
      Last edited by michaelis12; 22.02.2016, 14:48.

      Коментар


      • power grid

        Най големи сребролюбци са комунягите, и всичките искат да живеят по 150 години и циганите да им работят без пари.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • michaelis12

          Нищо им няма, ще си обезценят долара и икономиката им ще тръгне.Не стоят пред тв и не се тъпчат с гмо-та, не са толкова глупави.Напротив - много са хитри.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Напротив - с времето се развалят като прасешки бут, захвърлен да се вмирисва на слънце. Понякога препрочитам "До Чикаго и назад" и направо ми се реве... каква Америка сме изгубили !!!
            Не това си е съвсем нормален процес, от много имане се омазват, после дълдисват след това пак ше изплуват някога след Х години. В Римската Империя същата работа от начало много велики после с оня лудия Калигула където напрайл коня си министър, спал със сестра си, с майка си падладяват след това се разпадат полека лека и след време пак изплуват ей Микеланджелото, Да Винчи, Галилей .... и айде пак надолу с фашизма и т.н. Американюгите също са яли бахурата от начало с англичаните и то доста там е имало патаклама за независимост али бали, след това възход през 60те и сега болшинството са плужеци плюскащи само ГМОта пред TVто, Маймунчев ги дозакопа тотално в дългове и войни т.н.. Сега незнам след колко време пак ше влезнат в час. Кат акциите бе Импе нагоре после надоле ....
            Last edited by michaelis12; 22.02.2016, 14:29.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              то и тва ше се промени, ти кво си мислиш само, че тея процеси отнемат малко повечко от един два човешки живота ... ше се наиграят с времето и ше мирясат
              Напротив - с времето се развалят като прасешки бут, захвърлен да се вмирисва на слънце. Понякога препрочитам "До Чикаго и назад" и направо ми се реве... каква Америка сме изгубили !!!
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                Често съм се шегувал с приятели, че ако се появи Шестата раса, това ще е някъде в Америка, защото само там може да се наблюдава невероятно "смесване" на етноси от целия свят.Ето, самият Тръмп е син на германец и шотландка-това в Европа рядко ще се получи заради национализма.Стив Джобс-баща му е сирийски търговец, майка му е ирландка, Обонго-баща кениец- майка ирландка...и тнт.И в Европа има примери-Леонардо да Винчи-баща-италиански нотариус, майка-жена с арабски корени и това е доказано.Генетиката е интересна наука."Чистите" раси, в Европа това са Швеция, Норвегия, Дания....нямат големи перспективи и не се сещам скоро да са родили някои гении...!?
                Швеците вече не са чиста раса - арапите масово им опъват жените. Етнически чисти държави са японци, корейци - какво им има?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Е кво да чакаме от наследниците на затворници и престъпници избили коренното население на Северна Америка?От изроди отровили водите и земята на цял континент?От хора за които парите са най висшата ценност?
                    то и тва ше се промени, ти кво си мислиш само, че тея процеси отнемат малко повечко от един два човешки живота ... ше се наиграят с времето и ше мирясат
                    Last edited by michaelis12; 22.02.2016, 09:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      шестата раса не би трябвало да имат много общо с войните, а като ги гледам американюгите нема да са те. Шестата раса би трябвало да е духовно извисена, а американците са изкукал народ и то доста .....
                      Е кво да чакаме от наследниците на затворници и престъпници избили коренното население на Северна Америка?От изроди отровили водите и земята на цял континент?От хора за които парите са най висшата ценност?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                        Често съм се шегувал с приятели, че ако се появи Шестата раса, това ще е някъде в Америка, защото само там може да се наблюдава невероятно "смесване" на етноси от целия свят.Ето, самият Тръмп е син на германец и шотландка-това в Европа рядко ще се получи заради национализма.Стив Джобс-баща му е сирийски търговец, майка му е ирландка, Обонго-баща кениец- майка ирландка...и тнт.И в Европа има примери-Леонардо да Винчи-баща-италиански нотариус, майка-жена с арабски корени и това е доказано.Генетиката е интересна наука."Чистите" раси, в Европа това са Швеция, Норвегия, Дания....нямат големи перспективи и не се сещам скоро да са родили някои гении...!?
                        шестата раса не би трябвало да имат много общо с войните, а като ги гледам американюгите нема да са те. Шестата раса би трябвало да е духовно извисена, а американците са изкукал народ и то доста .....

                        Коментар


                        • Често съм се шегувал с приятели, че ако се появи Шестата раса, това ще е някъде в Америка, защото само там може да се наблюдава невероятно "смесване" на етноси от целия свят.Ето, самият Тръмп е син на германец и шотландка-това в Европа рядко ще се получи заради национализма.Стив Джобс-баща му е сирийски търговец, майка му е ирландка, Обонго-баща кениец- майка ирландка...и тнт.И в Европа има примери-Леонардо да Винчи-баща-италиански нотариус, майка-жена с арабски корени и това е доказано.Генетиката е интересна наука."Чистите" раси, в Европа това са Швеция, Норвегия, Дания....нямат големи перспективи и не се сещам скоро да са родили някои гении...!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Кленов - защо му казваш:"Тръмполината"?

                            Усещаш ли докъде сме стигнали повечето, щом свестните, честните и казващите истината, считаме за луди?
                            Преди година още казах, че този велик мъж е основният претендент за - туканка всички ми се присмиваха, ама вече - защо ли - никой не се смее?
                            Ми кефи ме какъв е шемет, за това така му викам , но е човек на действието определено Ако америката е поне малко демократична той ше стане шефче, само да не му подлеят вода накрая тея банкстерите и Блумбърговите и останалите свраки, а те са доста подли твари

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                              гледай речта на диването 16:50 .. "Тед Круз лъже повече от всеки човек където съм виждал ...."

                              Коментар


                              • Кленов - защо му казваш:"Тръмполината"?

                                Усещаш ли докъде сме стигнали повечето, щом свестните, честните и казващите истината, считаме за луди?
                                Преди година още казах, че този велик мъж е основният претендент за - туканка всички ми се присмиваха, ама вече - защо ли - никой не се смее?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X