IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Ами това казвам: азиатските хора също са бели хора - само дето нашата кожа е малко по-жълта (напук на общото убеждение), а тяхната малко по-розава.
    Дори арапите имат своят принос към цивилизацията, преди да потънат в мракобесничеството на религиозният фанатизъм - математика, астрономия, медицина - дали са по нещо - ако дори днес знаем кои са Платон и Аристотел, пак е заради арапите.
    Само приносът на черните хора към цивилизацията е 0, зеро така да се каже. Ама нормално де - да живееш на 43 градуса жега и само да лежиш под бананата и да се чешеш - каква цивилизация и култура можеш да създадеш? Прави са Шпенглер и Тойнби - прекалено леките условия на живот не способстват за развитие на цивилизация, както и прекалено суровите.
    Всички имаме принос за цивилизацията Нищо гледай речта на Тръмполината - тоз е бая луд .... Ше бъде весело с него само войни да няма, поне тоя е гласувал против войните - ама да видим

    Full Speech: Donald Trump Huge Rally in Charleston, SC (2-19-16)
    https://www.youtube.com/watch?v=Uh_f...ature=youtu.be
    Last edited by michaelis12; 22.02.2016, 00:00.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      Ееее Импе чек бе белите също са я преписали от някъде и са я доразвили, ние да не сме вездесъщи Много работи идват от Изтока, коприни, медицини, парите, барута .....
      Ами това казвам: азиатските хора също са бели хора - само дето нашата кожа е малко по-жълта (напук на общото убеждение), а тяхната малко по-розава.
      Дори арапите имат своят принос към цивилизацията, преди да потънат в мракобесничеството на религиозният фанатизъм - математика, астрономия, медицина - дали са по нещо - ако дори днес знаем кои са Платон и Аристотел, пак е заради арапите.
      Само приносът на черните хора към цивилизацията е 0, зеро така да се каже. Ама нормално де - да живееш на 43 градуса жега и само да лежиш под бананата и да се чешеш - каква цивилизация и култура можеш да създадеш? Прави са Шпенглер и Тойнби - прекалено леките условия на живот не способстват за развитие на цивилизация, както и прекалено суровите.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение


        Trump: Finally, The Acceptance Comes... And The Gloating
        http://www.zerohedge.com/news/2016-0...s-and-gloating

        Коментар




        • Trump: Finally, The Acceptance Comes... And The Gloating
          http://www.zerohedge.com/news/2016-0...s-and-gloating

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
            Хиларито е голямото зло
            еми да не я избираме ние, те си я избират там и квото стане, а ние сме си избрали Офшорналиев той е нащо момче ...... ние сме имали доста президенти шемети, но посления бие рекордите .....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              И аз съм за Ето Бушов сдаде кралството, остава и тея латиносите Рубио и оня другия шнорхел и той и вече остават Хиларито Сандерса и Тръмполината и кво сабя покаже
              Хиларито е голямото зло

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Не оставил никой неоплют, защото няма нито един чист !!! Обонго беше президент в последните седем години, когато цяла Северна Африка, плюс Сирия и Украйна бяха хвърлени в пълен хаос от престъпната американска политика - кой е виновен? Президент ли е обонго или някакво чучуло?

                За другото си прав - само дето азиатците са от бялата раса. Белите хора сами са си виновни - първо дадоха на черните медицина, фармация, всички продукти на цивилизацията, после почнаха да ги подпомагат и развъждат в самата Негрия, а накрая взеха да ги пускат безконтролно в своите уредени държави. Ако бяха оставили черните да се развиват по естествен път, сега населението на Негрия нямаше да е повече от стотина милиона катерещи се палаво по дърветата веселяци.

                Не може да дадеш всички оръжия на съвременната цивилизация на хора, битуващи още в каменната ера.
                Ееее Импе чек бе белите също са я преписали от някъде и са я доразвили, ние да не сме вездесъщи Много работи идват от Изтока, коприни, медицини, парите, барута .....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                  Тръмп е най-малкото зло, дано да го изберат.
                  И аз съм за Ето Бушов сдаде кралството, остава и тея латиносите Рубио и оня другия шнорхел и той и вече остават Хиларито Сандерса и Тръмполината и кво сабя покаже

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Не оставил никой неоплют, защото няма нито един чист !!! Обонго беше президент в последните седем години, когато цяла Северна Африка, плюс Сирия и Украйна бяха хвърлени в пълен хаос от престъпната американска политика - кой е виновен? Президент ли е обонго или някакво чучуло?

                    За другото си прав - само дето азиатците са от бялата раса. Белите хора сами са си виновни - първо дадоха на черните медицина, фармация, всички продукти на цивилизацията, после почнаха да ги подпомагат и развъждат в самата Негрия, а накрая взеха да ги пускат безконтролно в своите уредени държави. Ако бяха оставили черните да се развиват по естествен път, сега населението на Негрия нямаше да е повече от стотина милиона катерещи се палаво по дърветата веселяци.

                    Не може да дадеш всички оръжия на съвременната цивилизация на хора, битуващи още в каменната ера.
                    Тръмп е най-малкото зло, дано да го изберат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                      Твоят приятел Тръмп не остави жив политик НЕОПЛЮТ!Това не е политика а Ксенофобия, бих казал Шизофрения, но ...да не поставям диагнози!Диагнозата ще я постави Американският избирател -първо на предварителните избори, и ако се класира -наесен ще видим!Шоуто тепърва предстои!Ако някой трябва да бъде обвиняван , това е Буш-младши за инвазията в Ирак, може и Хилари.Обама не е "Ястреб"-той не обича войните и недей да му приписваш всички злини.Няма осъден американски Президент.И Никсън го оправдаха!Колкото до Обонго, искам да ти кажа, че оттук нататък "Шаренията", т.е разни Мулати, Мелези, Хибриди между бели, черни, азиатци и тнт. ще става все по-очевидна.Бялата раса ще стане малцинство в САЩ, и не само там.Погледни Франция, пълно е чернилки и всякакви мелези от бившите им колонии, погледни Великобритания-пълно е с пакистанци, индиййци ....ужас!И напъните на Хитлер за чиста арийска раса ще изчезне след като Меркел отвори вратите...ае стига!
                      Не оставил никой неоплют, защото няма нито един чист !!! Обонго беше президент в последните седем години, когато цяла Северна Африка, плюс Сирия и Украйна бяха хвърлени в пълен хаос от престъпната американска политика - кой е виновен? Президент ли е обонго или някакво чучуло?

                      За другото си прав - само дето азиатците са от бялата раса. Белите хора сами са си виновни - първо дадоха на черните медицина, фармация, всички продукти на цивилизацията, после почнаха да ги подпомагат и развъждат в самата Негрия, а накрая взеха да ги пускат безконтролно в своите уредени държави. Ако бяха оставили черните да се развиват по естествен път, сега населението на Негрия нямаше да е повече от стотина милиона катерещи се палаво по дърветата веселяци.

                      Не може да дадеш всички оръжия на съвременната цивилизация на хора, битуващи още в каменната ера.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Тоя път на царската фалия нешо не им върза - попушиха го лекичко ..... айде с един гад по-малко ....

                        Jeb Bush Suspends Campaign for US Presidency
                        http://sputniknews.com/us/20160221/1...-campaign.html

                        Коментар


                        • Доналдът печели предварителните избори в Южна Каролина с 32,2 % пред Марко Рубио и Тед Круз с по 22.5%.Джеб Буш се отказва отказва от надпреварата заради слаби резултати-около 7%.Като гледам, май тази тройка се очертават фаворити измежду 10-ната кандидати на Републиканците.Доналдът води убедително, просто трябва да изчакаме какви ще са резултатите в редица "Испаноговорящи" щата като Флорида , Тексас , Калифорния и тнт.Там ще падне люта битка заради изявленията на Доналдът и стената, която иска да изгради!Тед Круз и Марко Рубио са с кубински корени-това може да повлияе!Освен това , тези щати излъчват и много делегати за конгреса!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Направо най-добрия е - хвърли в хаос и граждански войни Северна Африка, Близкия Изток и Украйна, за да напълни цяла Европа с обонговци. Мръсен военопрестъпник - расте вероятността и да бъде съден за военни престъпления, задето причини смърт и страдания на милиони хора. Апропо - каква религия изповядва нигърът?
                            Не знам дали съм расист, знам само, че няма просперираща държава, управлявана от нигър или нигъри. И това не го казвам аз, а очевидната действителност. А ти пишеш все едно едва ли не единствената цел на 2 милиарда години еволюция е била да се пръкне обонго на белият свят.

                            Тръмп помежду другото в прав тескт обвини обонго и храстов в създаването на ислямисткият тероризъм като цяло и на ИД в частност. Ей-затова съм от Доналдът, защото не се страхува да казва истината в очите на света.
                            Твоят приятел Тръмп не остави жив политик НЕОПЛЮТ!Това не е политика а Ксенофобия, бих казал Шизофрения, но ...да не поставям диагнози!Диагнозата ще я постави Американският избирател -първо на предварителните избори, и ако се класира -наесен ще видим!Шоуто тепърва предстои!Ако някой трябва да бъде обвиняван , това е Буш-младши за инвазията в Ирак, може и Хилари.Обама не е "Ястреб"-той не обича войните и недей да му приписваш всички злини.Няма осъден американски Президент.И Никсън го оправдаха!Колкото до Обонго, искам да ти кажа, че оттук нататък "Шаренията", т.е разни Мулати, Мелези, Хибриди между бели, черни, азиатци и тнт. ще става все по-очевидна.Бялата раса ще стане малцинство в САЩ, и не само там.Погледни Франция, пълно е чернилки и всякакви мелези от бившите им колонии, погледни Великобритания-пълно е с пакистанци, индиййци ....ужас!И напъните на Хитлер за чиста арийска раса ще изчезне след като Меркел отвори вратите...ае стига!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              САЩ ги чака хиперинфлация колкото е еретично да звучи, и Лемън брадърс бяха с дълга история и никой не предполагаше че могат да глътнат вода. Долара е свръх надценен.
                              И аз така мислех за долара, че е свръхнадценен , и ликвидирах половината си доларови позиции , а ето виж какво се случи!Доларът изпомачка всички валути в рамките на половин година!Така че, не ми говори глупости supertrader!.Аз изгубих реални пари, предполагам и други.Откакто съм в този форум чувам, че САЩ са фалирала държава, че долара е "тоалетна "хартия...!САЩ имат индустрия , и то високотехнологична и тя работи много добре за разлика от тази на Европа, с изключение на Германия.Но това е тема за "Валутна търговия"!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                                Прецакано, отдавна е известно, че Доналдът е наполовина германец и наполовина шотландец!Това , че е германец-наполовина , е в негова вреда , защото го смятат за Фашист!Америка е Емигрантска нация, и тя е Произведение на ...Европа!Няма Европейска държава, която да няма Диаспора в САЩ!Смесването на Расите води до появата на.... Обонго!И това е много добре!Обама е ....Добър Президент!Това не го казвам Аз, Историята ще го потвърди!А...че тук има Расисти, начело с Императора...това е негов личен проблем!Той не може да проумее, че едно момче , отрасло по дърветата е един Успешен Президент, а неговите роднини ...не стават за никакъв Чеп!
                                Направо най-добрия е - хвърли в хаос и граждански войни Северна Африка, Близкия Изток и Украйна, за да напълни цяла Европа с обонговци. Мръсен военопрестъпник - расте вероятността и да бъде съден за военни престъпления, задето причини смърт и страдания на милиони хора. Апропо - каква религия изповядва нигърът?
                                Не знам дали съм расист, знам само, че няма просперираща държава, управлявана от нигър или нигъри. И това не го казвам аз, а очевидната действителност. А ти пишеш все едно едва ли не единствената цел на 2 милиарда години еволюция е била да се пръкне обонго на белият свят.

                                Тръмп помежду другото в прав тескт обвини обонго и храстов в създаването на ислямисткият тероризъм като цяло и на ИД в частност. Ей-затова съм от Доналдът, защото не се страхува да казва истината в очите на света.
                                Last edited by Императорът; 20.02.2016, 23:01.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X