IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Има ли там нещо за IQ-то на любимците на импето и бат шорош ?
    Не че не ни е ясно....
    Аз пък предполагам че зад Сорош Майкрософт Фейсбук Тръмп Клинтън и Буш стои ЦРУ.Зад американските олигарси стои ЦРУ те са негова разработка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
      Относно японците и белите хора поствам следното:

      В книгата на Ричард Лин „Еволюция. Раса. Интелект“.
      Книгата е натъпкана с ужасяващи статистически таблици. С кошмарни данни.
      В нея се посочва, че ако приемем средния коефициент на европееца, тоест, на белия човек, за 100 – тогава коефициентът на китайците, корейците и японците е 105. На негрите от Африка – 70. На арабите и на негрите от САЩ – 85.
      Цифрите са усреднени. В книгата всичко е подредено с най-големи подробности по страни, възрастови и социални групи, с коментари и бележки.
      След такава книга авторът е готов да бъде даден под съд за“фашизъм, расизъм и ксенофобия“. Но проблемът не е в това.
      Проблемът е другаде. А именно: в това, че тези многобройни статистически изследвания, данни и резултати НЕ СА ОПРОВЕРГАНИ НИКОГА, НИКЪДЕ И ОТ НИКОГО!
      Просто не бива да бъдат четени! Не бива да бъдат споменавани! Всеки, който ги спомене, е расист, фашист и ксенофоб!

      Но самите данни си остават неопровергани.

      Забележете: авторът е бял човек. Той посочва как данните показват, че китайците, корейците и японците са по-умни от белите. И те, китайците, корейците и японците, не предизвикват социални вълнения. Орат своята нива. Работят. Не се бунтуват. Нормални хора са.
      А за трудовата мотивация и етика на някои етнически малцинства в Европа, и за отношението им към труда – просто ни остава само да мълчим.
      Пипбелов право пита - там пише ли нещо за хъхреците? Иначе разлика между 100 и 105 е в рамките на статистическата грешка. Аз мисля, че интелектът на азиатските хора се развива повече от детска възраст, докато учат ужасните местни писмености. Иначе не е проблем и човек с коефициент 85 или дори 70, да е полезен гражданин, има ного професии, за които не е нужен ного мозък. Проблемът при някои племена и индивиди не е липсата на интелект, но липсата на дисциплина и най-вече на морал.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Има ли там нещо за IQ-то на любимците на импето и бат шорош ?
        Не че не ни е ясно....
        Не знам, не съм чел книгата! Това е от една статия, постнал съм я в темата за бежанците! Добра е статията!


        Иначе за любимците на бат ти Шорош, те са някакви с индийско-пакистански корени, така че нивото им е "по тамушно"!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
          [SIZE="3"]
          А за трудовата мотивация и етика на някои етнически малцинства в Европа, и за отношението им към труда – просто ни остава само да мълчим.[/B]
          Има ли там нещо за IQ-то на любимците на импето и бат шорош ?
          Не че не ни е ясно....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Швеците нямат фамилии, завършващи на "-ич".
            А японците са бели хора.

            Иначе Доналдът ще продължи да мачка навред - аз не знам неговите републикански опоненти защо въобще продължават да се съревновават с него. Това е все едно Микронезия да воюва с Русия и упорито да отказва да капитулира.
            Относно японците и белите хора поствам следното:

            В книгата на Ричард Лин „Еволюция. Раса. Интелект“.
            Книгата е натъпкана с ужасяващи статистически таблици. С кошмарни данни.
            В нея се посочва, че ако приемем средния коефициент на европееца, тоест, на белия човек, за 100 – тогава коефициентът на китайците, корейците и японците е 105. На негрите от Африка – 70. На арабите и на негрите от САЩ – 85.
            Цифрите са усреднени. В книгата всичко е подредено с най-големи подробности по страни, възрастови и социални групи, с коментари и бележки.
            След такава книга авторът е готов да бъде даден под съд за“фашизъм, расизъм и ксенофобия“. Но проблемът не е в това.
            Проблемът е другаде. А именно: в това, че тези многобройни статистически изследвания, данни и резултати НЕ СА ОПРОВЕРГАНИ НИКОГА, НИКЪДЕ И ОТ НИКОГО!
            Просто не бива да бъдат четени! Не бива да бъдат споменавани! Всеки, който ги спомене, е расист, фашист и ксенофоб!

            Но самите данни си остават неопровергани.

            Забележете: авторът е бял човек. Той посочва как данните показват, че китайците, корейците и японците са по-умни от белите. И те, китайците, корейците и японците, не предизвикват социални вълнения. Орат своята нива. Работят. Не се бунтуват. Нормални хора са.
            А за трудовата мотивация и етика на някои етнически малцинства в Европа, и за отношението им към труда – просто ни остава само да мълчим.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Швеците нямат фамилии, завършващи на "-ич".
              А японците са бели хора.
              ++++++++++++++++++++++++++++++++

              Коментар


              • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                Аз познавам двама Велики Шведи-Алфред Нобел-изобретателят на Динамита, и Златан Ибрахимович-гениален футболист-той е с Балкански "Генезис"-тъй говорят колегите от форума!Японците имат една култура, която трудно се възприема от белите хора!Нямам нищо против тях-не ги познавам добре!Трябваше да хвърлят още няколко бомби..мисля-това щеше да реши проблема!?
                Швеците нямат фамилии, завършващи на "-ич".
                А японците са бели хора.

                Иначе Доналдът ще продължи да мачка навред - аз не знам неговите републикански опоненти защо въобще продължават да се съревновават с него. Това е все едно Микронезия да воюва с Русия и упорито да отказва да капитулира.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Пхаххх Америте викали за помощ от Тръмполината да не ставал президент .... ше им развали тоя харашото там на тея шнорхели


                  USA
                  USA rufen die Welt zu Hilfe, um Trump als Präsident zu verhindern

                  http://deutsche-wirtschafts-nachrich...zu-verhindern/
                  .....................
                  Die USA rufen die 20 größten Wirtschaftsmächte dazu auf, die globale Konjunktur zu beleben. Mit dem ungewöhnlichen Hilferuf an die Führer der Welt will das Establishment in Washington verhindern, dass der Außenseiter Donald Trump der nächste US-Präsident wird. Wenn die US-Wirtschaft nicht anspringt, dürfte Trump die Stimmen der Enttäuschten aufsammeln.
                  ....................

                  Сашови призовали 20те най-големи икономически сили, за да вдъхнат живот на глобалната конюнктура. С неочакван апел (зов за помощ) към лидерите на света, за да може да се попречи на Аутсайдера Тръмп да стане следващия президент на САЩ.
                  ...................

                  Коментар


                  • Невада е твоя, Доналд! Само напред!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Швеците вече не са чиста раса - арапите масово им опъват жените. Етнически чисти държави са японци, корейци - какво им има?
                      Аз познавам двама Велики Шведи-Алфред Нобел-изобретателят на Динамита, и Златан Ибрахимович-гениален футболист-той е с Балкански "Генезис"-тъй говорят колегите от форума!Японците имат една култура, която трудно се възприема от белите хора!Нямам нищо против тях-не ги познавам добре!Трябваше да хвърлят още няколко бомби..мисля-това щеше да реши проблема!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
                        Защо мислиш, че американците са 'смесена порода' ? Та те са англосакси избили местното индианско население, примесени с германски племена и скандинавци основно. Това 'генезисът' на 'американската нация'. По твоята логика, че генетиката е водеща - най-големи шансове има Перу, Венецуела, Еквадор и от сорта. Но дали генетиката ще е водеща за т.нар. Шеста раса ? Едва ли.
                        Чисто практически погледнато - може да се допиташ до някоя ферма за расови коне или кучета или незнам - за да се постигне добра порода - много неуспешни опити има. ЗА добро или зло - по всичко личи че 'американската нация' е един от тях.
                        Искам да кажа нещо за САЩ!Тук някои хора са гледали много филми за Винету, Синовете на Великата Мечка, Съкровището на Сребърното езеро и тнт.И когато говорят за генезиса на САЩ-все едно, че живеят по времето на Ген.Кастър и Уаят Ърп!Първо..няма толкова много избити индианци!Няма холокост!По-голямата част са ги натикали в Резервати.Да уточня, това не са Зоопаркове-един Резерват средно е с големината на държава като България!Това са Анклави, нещо като държава в държавата и това е голям проблем за САЩ.В тези резервати не действат законите на САЩ, а законите на шаманските вождове и Шамани! В много от тях, особено които са в близост до големите градове, процъфтява хазарта, проституцията, продажбата на наркотици и тнт.После, аз познавам трима българи , живеещи в Чикаго, където е най-голямата бългаска Диаспора-повече от 30 000 българи.Тези българи...не са убивали Индианци, те даже не са срещали индианци!И това важи за повечето американци!Не правете глупави сравнения между американците отпреди 150г и днешните американци!Това е една съвременна нация и държава!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
                            Защо мислиш, че американците са 'смесена порода' ? Та те са англосакси избили местното индианско население, примесени с германски племена и скандинавци основно. Това 'генезисът' на 'американската нация'. По твоята логика, че генетиката е водеща - най-големи шансове има Перу, Венецуела, Еквадор и от сорта. Но дали генетиката ще е водеща за т.нар. Шеста раса ? Едва ли.
                            Чисто практически погледнато - може да се допиташ до някоя ферма за расови коне или кучета или незнам - за да се постигне добра порода - много неуспешни опити има. ЗА добро или зло - по всичко личи че 'американската нация' е един от тях.
                            Аз мислих да направя едно сравнение със смесването на расите и селекцията при коне и други животински видове, но реших , че е неуместно!Има една концепция в генетиката, че при смесването на видовете, следващите "популации" са по-жизнеспосбни, по-устойчиви на заболявания например!Приемат се най-добрите характеристики на двата вида!Това не означава ,че ако се смесим с аборигените от Африка,или циганите... ще излезе нещо по-добро!Това е въпрос на селекция-да се подбират най-добрите "Екземпляри"!За съжаление , при хората това е неприложимо за разлика от конете, свинете и тнт.Има една наука-Евгеника, която се е занимавала с подобни зависимости, но при Адолф Хитлер тя се изродила дотам, че той е създал "Ферми" за производство на чисти Арийци.И всички , които не са - евтаназия или в газовата камера.И сега , никой не иска да чуе за Евгеника!А тя съществува още от времето на Платон, но е забравена!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                              Често съм се шегувал с приятели, че ако се появи Шестата раса, това ще е някъде в Америка, защото само там може да се наблюдава невероятно "смесване" на етноси от целия свят.Ето, самият Тръмп е син на германец и шотландка-това в Европа рядко ще се получи заради национализма.Стив Джобс-баща му е сирийски търговец, майка му е ирландка, Обонго-баща кениец- майка ирландка...и тнт.И в Европа има примери-Леонардо да Винчи-баща-италиански нотариус, майка-жена с арабски корени и това е доказано.Генетиката е интересна наука."Чистите" раси, в Европа това са Швеция, Норвегия, Дания....нямат големи перспективи и не се сещам скоро да са родили някои гении...!?
                              Защо мислиш, че американците са 'смесена порода' ? Та те са англосакси избили местното индианско население, примесени с германски племена и скандинавци основно. Това 'генезисът' на 'американската нация'. По твоята логика, че генетиката е водеща - най-големи шансове има Перу, Венецуела, Еквадор и от сорта. Но дали генетиката ще е водеща за т.нар. Шеста раса ? Едва ли.
                              Чисто практически погледнато - може да се допиташ до някоя ферма за расови коне или кучета или незнам - за да се постигне добра порода - много неуспешни опити има. ЗА добро или зло - по всичко личи че 'американската нация' е един от тях.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Нищо им няма, ще си обезценят долара и икономиката им ще тръгне.Не стоят пред тв и не се тъпчат с гмо-та, не са толкова глупави.Напротив - много са хитри.
                                Според мен жълтите са много хитри и докато не изкупят всяка фирма по света и всяка дупка, шахта и ресурс няма да пуснат долара. Единственото Сашовците което могат да направят е да вдигат лихви и цените на ценните метали. За да не могат другите да им измъкват злата, сребра и т.н. и за да може компаниите които са задлъжняли в долари да дълдисат и Китай да ги спасява с долари не да си купува нови неща с тях. Мда но с вдигане на лихви видехме кво стана с американската борса,а и те също искат и да бъзикат държавите с ресурси също така искат и да продадат поне нещо уж износ, а със силен долар ше продадат дудуци и то става една въртележка .....

                                Коментар

                                Working...
                                X