IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

    Предположение: заради афърмътив екшън - отпуснали са им повече квоти, отколкото умни деца имат, съответно се запълват от тройкаджии.
    Хубавото е че университетите вече премахват разни колониални тестове като SAT и ACT. Предполагам след време ще стане незаконно и самото тестване, а Гугъл ще разкара разни грозни графики от търсачката.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Т.е. искаш да ми кажеш че най-вресливи са латентните хомосексуалисти? То Джамбазки според мен отдавна не е латентен.
      Е може и да са бисексуални като този на снимките, пак отявлен хомофоб.

      https://e-vestnik.bg/8697/volene-shto-me-udryash-be/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        помня, бях в щатите през 2010 и тази реклама (беше в метрото, щото тогава имаше дебати за пейразите) ми направи покъртително впечатление. За такива като теб е добре да прочетете за прозореца на овертон (цъкни си го) - идеално е описано
        И кво стана - убедиха ли те да обърнеш резбата?

        Коментар


        • Утре излизат резултатите от Джорджия, ако няма оспорване във Върховния съд, е загубена битката (на Байдън му трябва само един щат, а Мичиган е почти спечелен със 150к разлика за него)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Ако наблюдаваш Джамбаски, ще ти стане ясно.
            Т.е. искаш да ми кажеш че най-вресливи са латентните хомосексуалисти? То Джамбазки според мен отдавна не е латентен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Очевидно си бездетен пръч. Ако имаше дете във училищна възраст, щеше да си наясно.
              Мне, имам три и никога не съм се притеснявал че някое ще обърне резбата щото някаква пропаганда имало в училищата или кой знае къде. А реално е само в главите на разни идиоти, обикновено бездетни като тебе, които си представят училищата като някакъв Содом, знам ли.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Да, това го бях чел преди време. Това е положението. Болшевизъм и марксизъм до шия.



                Тръмп се опита нещо да стори, но не успя. Мисля вече нямат никакъв шанс срещу Китай, до 5-6г ще е факт. И РД е на това мнение.

                А картинката по долу за студентите говори еднозначно. С такива преподаватели - тренда на чарта последните 20-25г с настъплението на либерастията е неумолим. Случайност - НЕ !

                [ATTACH=CONFIG]n3679102[/ATTACH]

                Друга статия от същия автор.

                https://conservative.bg/ne-ravni-pra...vni-rezultati/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                  Ха! Индианците какво спускане са си устроили Имаш ли обяснение?
                  Предположение: заради афърмътив екшън - отпуснали са им повече квоти, отколкото умни деца имат, съответно се запълват от тройкаджии.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                    Половината американци натам ги зове. Това е положението. Другата половина ги зове Маккартизма. Не ми е ясно как могат да продължават да живеят заедно.
                    Бе то за живота заедно ще го измислят - консервите си отиват на село, а леваците остават в големите градове. Само че проблемът е, че големите градове се превръщат в гето и леваците се омитат и отиват на друго място където да проповядват същите си идеи. И после що стана пак така.


                    Като стария брадясал виц "Попитали Радио Ереван"
                    - Може ли мъж да забременее?
                    - Не, но опитите в Анадола продължават - отговорило Радиото

                    Те и тука социалистическите идеи е видно че никъде не сработиха и винаги водят до мизерия и разруха, но опитите продължават.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Аз не мога да разбера каква е тая фиксация на гордите хетеросексуални "консерви" върху някакви новини за ЛГБТ? Някакви гейове щяли да живеят заедно, какво ви интересува реално? Някакъв страх да не обърнете резбата, що ли?
                      Ако наблюдаваш Джамбаски, ще ти стане ясно.
                      Last edited by Todor Sabev; 19.11.2020, 11:48.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Случайност - НЕ !

                        Ха! Индианците какво спускане са си устроили Имаш ли обяснение?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                          Интересно четиво как работят нещата.

                          https://conservative.bg/napred-naukata-e-petolachka/

                          Половината американци натам ги зове. Това е положението. Другата половина ги зове Маккартизма. Не ми е ясно как могат да продължават да живеят заедно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            https://www.investor.bg/novini/130/a...2013-g-316270/

                            Още един хубав(за ЕС) резултат от политиката на Тръмп - като европейци може само да ни радва това
                            Споко. Като европейци трябва да се подготвим да купуваме LPG и ефки в долари.

                            И за някоя друга победоносна войничка. Че то и Иран се разплаща повече в евро.

                            Коментар


                            • https://www.investor.bg/novini/130/a...2013-g-316270/

                              Още един хубав(за ЕС) резултат от политиката на Тръмп - като европейци може само да ни радва това
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                                Интересно четиво как работят нещата.

                                https://conservative.bg/napred-naukata-e-petolachka/


                                В случая става въпрос за Унитата, но подобно е положението във всяка една организация - държавна администрация, младите тех компании, които се разрастват бързо.

                                И всички тези хора са комунисти - за тях принципите нямат значение, важно е да си налагат идеите с всякакви средства.
                                Да, това го бях чел преди време. Това е положението. Болшевизъм и марксизъм до шия.

                                Хубавото е че така се самоунищожават. Лошото е че са САЩ все пак.
                                Тръмп се опита нещо да стори, но не успя. Мисля вече нямат никакъв шанс срещу Китай, до 5-6г ще е факт. И РД е на това мнение.

                                А картинката по долу за студентите говори еднозначно. С такива преподаватели - тренда на чарта последните 20-25г с настъплението на либерастията е неумолим. Случайност - НЕ !

                                Click image for larger version

Name:	clip_image001-1.jpg
Views:	1
Size:	26.5 КБ
ID:	3679102


                                Коментар

                                Working...
                                X