IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Сигурна синя вълна, а, така казваха полстърите. Да им имаш лъжливия сурат...

    Байдън има около 6 милиона гласа повече от Тръмп. Това изобщо не е малко. Не виждам съществена разлика спрямо предварителните очаквания на социолозите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


      Казваш децата ще са къде по-добре ако държавата се грижи за тях. Изискванията за осиновяване към гей двойките са къде по-стриктни отколкото към хетеро. От гледна точка бъдещето на детето не се и съмнявам, че образована и заможна гей двойка може да предложи много повече отколкото двойка хетеро реднеци. Опитвам се да видя голям, скандализиращ проблем, но не успявам.
      Трудно ще видиш, ти си заслепен от короната ениуей
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


        за едно не съм ок е - гей двойки да могат да осиновяват деца... може би не съм толкова либерален в крайна сметка.

        Казваш децата ще са къде по-добре ако държавата се грижи за тях. Изискванията за осиновяване към гей двойките са къде по-стриктни отколкото към хетеро. От гледна точка бъдещето на детето не се и съмнявам, че образована и заможна гей двойка може да предложи много повече отколкото двойка хетеро реднеци. Опитвам се да видя голям, скандализиращ проблем, но не успявам.

        Коментар


        • Сигурна синя вълна, а, така казваха полстърите. Да им имаш лъжливия сурат...

          Аhead of the 2020 election, Cook listed 27 races as “toss-ups,” meaning they were too close to predict one way or the other. Republicans won all 27.

          That’s not a typo. Despite being assured by that conservatism was about to drown beneath an impending “blue wave,” Republicans won every single close race.

          Republicans also won all 26 races deemed “leaning or likely Republican,” and even picked up 7 of the 36 seats listed as “leaning or likely Democrat.”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            това с гей парадите е форма на простест. ако хората престанат да им обръщат внимание ще маршируват един, два, три пъти пък накраят ще видят, че не са интересни и ги гледат с насмешка в стил "добре обратен си ама що маршируваш".. и ще спрат.

            подскачането и забраната на такива акции са нещото което ги подхранва или както е казал народа налива масло в огъня.

            остей ги да си сложат пера и прашки, да дефилират - пляскай им... и ще видиш , че рано или късно и тази глупост ще замре.

            все едно да повярвам, че на бат пешо като мине гей парада под прозорците на третото минаване и той ще стане обратен... това или го имаш или го нямаш...и не виждам смисъл от драмите и в двете крайности.

            за едно не съм ок е - гей двойки да могат да осиновяват деца... може би не съм толкова либерален в крайна сметка.

            поздрави
            Форма на протест е, да, съгласен съм, но доста извратена форма на протест. Отделно, мен ме махни, аз съм дърт и закостеняло хомофобен, ма децата? Децата са с неизградена ценностна система, вземат да пробват по веднъж, после? Или то от веднъж пейраз се не ставало? Ще дам пример с моя колежка - някога, началото на 90-те, започнаха да ни идват даскали от ингилизки, дето бяха оргиналдъ мормони от САЩ. На мен нищо - аз съм с много здрави неандерталско-балкански корени, ма една от суъченичките ми ѝ промиха главата - уж така, готинко, лекичко, пък екскурзия до сащ в онези години и хоп, стана мормонка и се премести там/ Срещаме се преди 7-8 години, щото аз нямам фейсбук и нещата ги научавам на живо, ми нищо не става вече от нея, а беп умно и сравнително симпатично момиче, ма сега е един промит мозък и нищо повече. В тоя ред на мисли, що не легализират коката? кво толкова - който иска, и сега си намира, нали? Има си червени линии, които не се преминават - женското дупе е уникално творение, пейразкия гъз си е просто пейразки гъз!

            Сори за офтопика, оспамих темата. По темата - перчема няма никакъв шанс за нищо, колкото и това да не ми харесва
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Нещата малко по малко се нареждат добре за Тръмп!

              Ако успее да обърне Джорджия, това би било крайъгълен камък за цялата надпревара!

              Резултата скоро....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Оп, Берти, за аватара съм казвал многократно - досущ като снимка на едно гадже от времето, когато се регистрирах тук - просто исках нещо да ми напомня за нея (освен жена ми де )

                Има логика в това, което казваш, пък и съм го виждал на живо не само в съдебната система, а на много места. Хеле пък ако ходиш в някои стаички/хотелчета, без значение дали с мъжко или женско - всичко се записва (и такива записи съм виждал). Мога да ти кажа и за един, дето ежедневно го пускат по тв-то, каква му е резбата, но тактично ще замълча.

                Обаче, обаче пътят към Ада е осеян с добри намерения, нали знаеш, Днес ги приемаш, щото да не ги изнудвали, утре почват с гей парадите, вдругиден ти налагат, че ит имали право на осиновяване и накрая току-виж прокарали закон, че всички трябва да сме педери. Ак сиктир - и на теб казвам, ако не си го чел, чукни си в гугъл за прозореца на Овертон и ше прочетеш собствената си теза, ама с уродливите последствия накрая.

                Бате Пешо, с когото редовно се дърляме, в случая в прав - в казармата (многократно съм казвал, че съм бил Вътрешни войски и бяхме уж пробрани по-здрави момчета) имахме едно цигане, едно турче и едно педалче (педалчето беше българче). Системният тормоз и върху трите беше жесток - не казвам, че е било правилно или неправилно, но пейразко изпълнение за целия период от време в армията не съм чул да има. Цигането, от много тормоз, скочи от втория етаж и си счупи крака - уволниха го предсрочно. Турчето беше работливо и след първоначалното кофти отношение към него, нещата се промениха и всички го приехме като равен. Та така
                това с гей парадите е форма на простест. ако хората престанат да им обръщат внимание ще маршируват един, два, три пъти пък накраят ще видят, че не са интересни и ги гледат с насмешка в стил "добре обратен си ама що маршируваш".. и ще спрат.

                подскачането и забраната на такива акции са нещото което ги подхранва или както е казал народа налива масло в огъня.

                остей ги да си сложат пера и прашки, да дефилират - пляскай им... и ще видиш , че рано или късно и тази глупост ще замре.

                все едно да повярвам, че на бат пешо като мине гей парада под прозорците на третото минаване и той ще стане обратен... това или го имаш или го нямаш...и не виждам смисъл от драмите и в двете крайности.

                за едно не съм ок е - гей двойки да могат да осиновяват деца... може би не съм толкова либерален в крайна сметка.

                поздрави
                Last edited by bertram; 19.11.2020, 16:21.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  най-накрая се успокоих, че не си ти това от снимката на аватара (най-якият аватар във форума!)
                  аз съм твърдо за либерално отношение към тичащите по-другия бряг и това не за друго, а защото прикриването е нещо, което може да се използва за шантаж.
                  от години се говори за гей мафията в съдебната ни система и как се държат едни друг с бетон компроматни, с политиката е същото.
                  за мен лично с или без криене това нещо е явно генетично и го е имало и ще го има.. въпросът е обаче обществото да не се оставя на това едни предрасъдъци да отварят врата за търговия с влияние, изнудване и опорочаване на институции.

                  поздрави
                  Оп, Берти, за аватара съм казвал многократно - досущ като снимка на едно гадже от времето, когато се регистрирах тук - просто исках нещо да ми напомня за нея (освен жена ми де )

                  Има логика в това, което казваш, пък и съм го виждал на живо не само в съдебната система, а на много места. Хеле пък ако ходиш в някои стаички/хотелчета, без значение дали с мъжко или женско - всичко се записва (и такива записи съм виждал). Мога да ти кажа и за един, дето ежедневно го пускат по тв-то, каква му е резбата, но тактично ще замълча.

                  Обаче, обаче пътят към Ада е осеян с добри намерения, нали знаеш, Днес ги приемаш, щото да не ги изнудвали, утре почват с гей парадите, вдругиден ти налагат, че ит имали право на осиновяване и накрая току-виж прокарали закон, че всички трябва да сме педери. Ак сиктир - и на теб казвам, ако не си го чел, чукни си в гугъл за прозореца на Овертон и ше прочетеш собствената си теза, ама с уродливите последствия накрая.

                  Бате Пешо, с когото редовно се дърляме, в случая в прав - в казармата (многократно съм казвал, че съм бил Вътрешни войски и бяхме уж пробрани по-здрави момчета) имахме едно цигане, едно турче и едно педалче (педалчето беше българче). Системният тормоз и върху трите беше жесток - не казвам, че е било правилно или неправилно, но пейразко изпълнение за целия период от време в армията не съм чул да има. Цигането, от много тормоз, скочи от втория етаж и си счупи крака - уволниха го предсрочно. Турчето беше работливо и след първоначалното кофти отношение към него, нещата се промениха и всички го приехме като равен. Та така
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Аз съм за един як бой ама здрав бой както навремето биеха старшините в кеча.Стоварваш му лопатата в главата и знаеш ли колко бързо няма да е гей.Бой до насиране докат си оправят резбите.Ако не искат в Карлуково до живот.
                    тъп си бат пеше
                    точно този начин мислене (и действия) прави хората с обратна ориентация - марионетки в ръцете на хората, които могат да ги изложат пред обществото тъпаци като теб. тези хора не изчезват, не са убити (както ти се иска), но когато се прикриват са най-опасни за глупаците като теб.

                    нищо лично, но си тъпо парче, което собствения си интерес не може да разбере.

                    или начина на работа на станишев, лудото яне и куп прокурори и съдии те устройва... само защото там някъде едни ченгета им дърпат конците и ги плашат, че ще кажат на бат пешо и подобните примати да идат да ги линчуват.

                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      най-накрая се успокоих, че не си ти това от снимката на аватара (най-якият аватар във форума!)
                      аз съм твърдо за либерално отношение към тичащите по-другия бряг и това не за друго, а защото прикриването е нещо, което може да се използва за шантаж.
                      от години се говори за гей мафията в съдебната ни система и как се държат едни друг с бетон компроматни, с политиката е същото.
                      за мен лично с или без криене това нещо е явно генетично и го е имало и ще го има.. въпросът е обаче обществото да не се оставя на това едни предрасъдъци да отварят врата за търговия с влияние, изнудване и опорочаване на институции.

                      поздрави
                      Аз съм за един як бой ама здрав бой както навремето биеха старшините в кеча.Стоварваш му лопатата в главата и знаеш ли колко бързо няма да е гей.Бой до насиране докат си оправят резбите.Ако не искат в Карлуково до живот.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Бобка, някога имаше по-добри попадения, изоставаш. Не, няма как да ме убедят, щото съм див балкански шовинистично настрен бял мъж, откърмен с идеолигията, че мъжете са мъже, а не пейрази, ерго обичат да го слагат на жени, а не на себеподобни. Ако бях израснал в друга среда - знам ли, можеше и друго мислене да имах. Това, дето битието определя съзнанието, е безкрайно вярно!
                        най-накрая се успокоих, че не си ти това от снимката на аватара (най-якият аватар във форума!)
                        аз съм твърдо за либерално отношение към тичащите по-другия бряг и това не за друго, а защото прикриването е нещо, което може да се използва за шантаж.
                        от години се говори за гей мафията в съдебната ни система и как се държат едни друг с бетон компроматни, с политиката е същото.
                        за мен лично с или без криене това нещо е явно генетично и го е имало и ще го има.. въпросът е обаче обществото да не се оставя на това едни предрасъдъци да отварят врата за търговия с влияние, изнудване и опорочаване на институции.

                        поздрави
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                          Хубавото е че университетите вече премахват разни колониални тестове като SAT и ACT. Предполагам след време ще стане незаконно и самото тестване, а Гугъл ще разкара разни грозни графики от търсачката.
                          След такива действия от страна на Унитата, не съм сигурен че в Гугъл ще имат технически потенциал да си поддържат сървърите да работят, па камо ли да махат разни графики.

                          Ще настане тъмна ера, дано поне бат Пешо остане да поддържа АЕЦ-а да имаме ток, за нета е ясно че ще спре

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Бобка, някога имаше по-добри попадения, изоставаш. Не, няма как да ме убедят, щото съм див балкански шовинистично настрен бял мъж, откърмен с идеолигията, че мъжете са мъже, а не пейрази, ерго обичат да го слагат на жени, а не на себеподобни. Ако бях израснал в друга среда - знам ли, можеше и друго мислене да имах. Това, дето битието определя съзнанието, е безкрайно вярно!
                            А добре, успокоих се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              Да, това го бях чел преди време. Това е положението. Болшевизъм и марксизъм до шия.



                              Тръмп се опита нещо да стори, но не успя. Мисля вече нямат никакъв шанс срещу Китай, до 5-6г ще е факт. И РД е на това мнение.

                              А картинката по долу за студентите говори еднозначно. С такива преподаватели - тренда на чарта последните 20-25г с настъплението на либерастията е неумолим. Случайност - НЕ !

                              [ATTACH=CONFIG]n3679102[/ATTACH]
                              Ти сега постни и онази графика за средния доход, дето се вижда, че жълтурите вземат най-много. И после напиши за изводите от нея, а именно, че черните вземат най-малко, щото белите са расисти Ма това, че жълтите вземат най-много само доказва, че белите са расисти. А са расисти, щото са расисти и точка. Шейм, шейм, шейм!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                И кво стана - убедиха ли те да обърнеш резбата?
                                Бобка, някога имаше по-добри попадения, изоставаш. Не, няма как да ме убедят, щото съм див балкански шовинистично настрен бял мъж, откърмен с идеолигията, че мъжете са мъже, а не пейрази, ерго обичат да го слагат на жени, а не на себеподобни. Ако бях израснал в друга среда - знам ли, можеше и друго мислене да имах. Това, дето битието определя съзнанието, е безкрайно вярно!

                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X