IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    малко да се повеселите

    не е чудно защо масите му се кефят..... убедителен е... популист

    https://www.youtube.com/watch?v=dDmb4pd3VNQ
    Доналдът е Бъдещият Президент на САЩ!Bertram, покрий се и не говори глупости!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Само си викам дано дано дано
      Защо бе power grid?Европейският съюз е резултат от Двете Световни войни-Обединена Европа-какво по -добро от това искаш!-Трета Световна война ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
        Дейвид Камерън и Борис Джонсън-кмета на Лондон си мерят "Пи...те ", по тъй наречения Brexit,""и ще изкарат Великобритания от ЕС!Това....ще е голяма драма за ЕС и може би ще доведе до разпад!Тъй си мисля аз!?
        Само си викам дано дано дано

        Коментар


        • Дейвид Камерън и Борис Джонсън-кмета на Лондон си мерят "Пи...те ", по тъй наречения Brexit,""и ще изкарат Великобритания от ЕС!Това....ще е голяма драма за ЕС и може би ще доведе до разпад!Тъй си мисля аз!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            не аз съм Шоп уви но се движа с много варненско обкръжение напук на лафа, че Варненци не ни обичали Софиянците. Това явно е само мит защото като гледам май Софиянци с Варненци и Бургазлии в доста добра симбиоза се живее
            Аз даже много пъти се чудя на тоя надпис върху нашия герб, тъй като в тоя сайт и по принцип у нас българите има не съединение а разединение на какво се дължи това незнам Но ето че може и да има съединение

            Поздравления Michaelis 12!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
              Tц. Очевидецът е друг, с достоверност на любимата жена на пазара. А лековерни наивници е имало и по времето на Тесла и днес

              https://en.wikipedia.org/wiki/Nikola...ctric_car_hoax
              Analog, допуснах една "техническа грешка", като вкарах Марк Твен, защот цитирах "по памет"Той наистина е бил покойник по това време!Но това "Събитие" е факт и има доказателства!Не искам да изпадам в подробности, защото това е тема за Доналдът...все пак!нНе искам да задълбавам, защото това е Форум за Президентските избори в САЩ!Има обаче форуми за "Свободната енергия"- една Мечта на Тесла, Радиантна енергия, Енергията ОД, Оргонната хипотеза и ...тнт.В тези форуми..непрекъснато се споменава и Тесла...с възхищение и огромен брой последователи!Една от големите загадки е, че Той , в един период от живота си е работил и за Военните!Сигурно си чувал за експериментът "Филаделфия', "Дъга" и тнт.Изобретил е тъй нареченият "Лъч на Смъртта"-способен да поразява цели армии.Затова след смъртта му, ФБР изземва цялата налична документация -и после започват едни Конспиративни теории за неговите изобретения!Даже има и една такава, че тъй нареченият "Тунгуски метеорит " е дело на Тесла!Аз не съм Съдия, нито Сотир Цацаров!Единствено Времето и Историята ще докажат, че Тесла е Най-Великият!Ае, стига съм ръсил Мозък!?

              Коментар


              • малко да се повеселите

                не е чудно защо масите му се кефят..... убедителен е... популист

                https://www.youtube.com/watch?v=dDmb4pd3VNQ
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                  Това не е виц, има очевидци, включително и Марк Твен

                  Tц. Очевидецът е друг, с достоверност на любимата жена на пазара. А лековерни наивници е имало и по времето на Тесла и днес

                  https://en.wikipedia.org/wiki/Nikola...ctric_car_hoax

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                    Michaelis 12, ти да не си от Бургас или някъде тук от Черноморието?Само тук употребяваме "Дълдисва' и "а ве"?
                    не аз съм Шоп уви но се движа с много варненско обкръжение напук на лафа, че Варненци не ни обичали Софиянците. Това явно е само мит защото като гледам май Софиянци с Варненци и Бургазлии в доста добра симбиоза се живее
                    Аз даже много пъти се чудя на тоя надпис върху нашия герб, тъй като в тоя сайт и по принцип у нас българите има не съединение а разединение на какво се дължи това незнам Но ето че може и да има съединение

                    Last edited by michaelis12; 27.02.2016, 08:17.

                    Коментар


                    • Не знам какъв е Методът на този Професор, но общо взето републиканци и демократи се редуват във властта.И сега, след като вече втори мандат Президент е Обама, идва реда на републиканците.Обаче, едно от обясненията за успеха на Обама в предишните 2 мандата е, че той успя да си осигури подкрепата на испаноговорящите, които са около 27% от избирателите и чернокожите-тях не ги знам колко точно са, но общо взето се получава една сериозна цифра.След като Доналдът тръгна фронтално срещу мексиканците като ги нарече трафиканти и изнасилвачи, предположих, че той ще изгуби тези %.Черните също няма да подкрепят кандидат с расистки възгледи.В Невада "испанците" гласуваха за Тръмп, сега остава да видим в Супервторника следващата седмица какво ще е положението.След това се изяснят много неща.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        Остай Холивуд виж там тоя Омир май беше кво е написал в Илиядата ..... Всяка Империя рано или късно дълдисва САЩа нит ше са първите нит последните, но завличат и нас и ние от трънка на глог та на по-висок
                        Michaelis 12, ти да не си от Бургас или някъде тук от Черноморието?Само тук употребяваме "Дълдисва' и "а ве"?

                        Коментар


                        • power grid

                          Пешка не ги вярвай тези неща, Тесла има реализирани много негови изобретения и ако беше открил такива антенки и тях щеше да ги има реализирани.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Марк Твен умира 1910 година. Нещо не се пасва в историята ти.
                            През 1884 Тесла се премества да работи в Ню Йорк

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                              Тъй като Тесла е мой Фаворит искам да кажа нещо, което може би повечето от вас знаят.През 1931 г, той прави една демонстрация с Електромобил в Буфало.Вместо ДВГ, монтира електродвигател 80 к.с. и "Приемно устройство"60-30-15 см- в кутия, която свързва към ел.двигателя.И започва да обикаля ..цяла седмица пред изумените погледи на всички.Когато го питат откъде черпи енергия, той казва -"От Етера".Това не е виц, има очевидци, включително и Марк Твен, който го е наричал"Повелителят на Мълниите"!Обвинили Тесла, че е влязъл в съюз с "Нечисти сили" във Вселената!?Представяте ли си?И той си взел устройството и ..си отишъл обиден!И до ден днешен всички големи "Мозъци" гадаят ....Какво е сътворил Тесла?
                              Марк Твен умира 1910 година. Нещо не се пасва в историята ти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                                Ееей , на -после Имп...да постигнем съгласие-поне за Тесла!Самият Айнщайн-журналистите са го ласкаели-Вие , Мистър Айнщайн сте най-умният Учен на Света!А той е казвал, това е документирано:Има един по-умен от мен Мъж-Никола Тесла!Няма какво повече да кажа!
                                Те са се познавали и като се има във впредвид затворения начин на живот на Тесла са били донякаде и приатели

                                Коментар

                                Working...
                                X