IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    дааам и не случайно швейцарската гвардия пази от векове Ватикана А всеки знае Ватикана какви са крадци и са обирали с векове иначе ги водят за "светии, подчинени на Бога".... Що не си наемат Black Water или Френския Легион да ги пази Кардиналите там, аз мисля, че те също ше се справят с тая задача както колегите им от швейцарската гвардия

    P.S. Германия през ВСВ не, че не е могла да ги издуха часовникарите нищо че спят с пищов под възглавницата, но както вече споменах има нещо друго което спира всички не че швайцерите са толкова яки военно ..... особено в днешни времена където войната може да се води само 15 мин. без намеса на хора
    Last edited by michaelis12; 29.02.2016, 08:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      колега много си наивен .... Те може да нямат никакви ресурси, но имат много мангизи и злато имаха над 2000 тона и просто ей така някаква малка държавица с толкова пари и никой не я закача дори и Хитлер Мне колега това са тея с парите които поръчват музиката все пак и Ленин е тръгнал от там с влакова композиция със злато да прави Октомврийската революция. Невъзможно Европа е преминала през 2 Световни войни всички евреи (Хитлер е гонил евреите уж) са си крили парите там и никой не ги е нападнал да вземе някой лев начи нещо има където не трябва да се пипа там не мислиш ли ? Даже и сега нещо като реши ЕС не може нищо да им каже на тях, може дори на Норвегия, Швеция и Финландия, но на Швейцария никой нищо не казва. Посочи ми поне една държава в света с тоя статус където имат швейцарците и после ми кажи, че не е изкуствена държава на големите лъвове а има доста по-яки икономики от Швейцария все пак ......
      http://www.extremecentrepoint.com/archives/7164
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
        Не са изкуствена държава ве, нито са евреи!Хугеноти май беше племето основало държавата.И понеже са заселили там едни чукари в Алпите, никакви ресурси, природни богатства, не са привличали интереса на никоя от Великите сили-оставили са ги "да живеят"!И те ...добре са се устроили,станали са най-големия банков трезор.Те сега са "трън" в очите на Германия, Франция, САЩ , защото богаташите и мафиотите си държат парите там.Направиха някои компромиси, но продължават да бъдат сигурно убежище.Не са и мързеливо племе, работят си хората, имат една от най-конкурентните икономики в света, 600 млрд е БВП.Т.е могат да си позволят да плащат по 2500 франка на всеки пълнолетен швейцарец.Така че, това не е популизъм , защото могат да си го позволят!Ах, защо не съм се родил там?
        колега много си наивен .... Те може да нямат никакви ресурси, но имат много мангизи и злато имаха над 2000 тона и просто ей така някаква малка държавица с толкова пари и никой не я закача дори и Хитлер Мне колега това са тея с парите които поръчват музиката все пак и Ленин е тръгнал от там с влакова композиция със злато да прави Октомврийската революция. Невъзможно Европа е преминала през 2 Световни войни всички евреи (Хитлер е гонил евреите уж) са си крили парите там и никой не ги е нападнал да вземе някой лев начи нещо има където не трябва да се пипа там не мислиш ли ? Даже и сега нещо като реши ЕС не може нищо да им каже на тях, може дори на Норвегия, Швеция и Финландия, но на Швейцария никой нищо не казва. Посочи ми поне една държава в света с тоя статус където имат швейцарците и после ми кажи, че не е изкуствена държава на големите лъвове а има доста по-яки икономики от Швейцария все пак ......
        Last edited by michaelis12; 29.02.2016, 08:00.

        Коментар


        • Не намерих в темата линк към сайта на Тръмп но за заинтересованите:
          https://www.donaldjtrump.com/positions

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            еее колега Швейцария е изкуствено създадена държава на големите евреи, както виждаш Европа тъне във войни ама там нищо ни една пушка не е гръмнала .... и всичките пари на света са там, че и централната банка на централните банки също е там ..... Така и баба ти в пияно състояние го може и като откраднеш и златото на смумай ти еврейски семейства през ВСВ и още са "непотърсени" как искаш да са бедни кат нас
            Не са изкуствена държава ве, нито са евреи!Хугеноти май беше племето основало държавата.И понеже са заселили там едни чукари в Алпите, никакви ресурси, природни богатства, не са привличали интереса на никоя от Великите сили-оставили са ги "да живеят"!И те ...добре са се устроили,станали са най-големия банков трезор.Те сега са "трън" в очите на Германия, Франция, САЩ , защото богаташите и мафиотите си държат парите там.Направиха някои компромиси, но продължават да бъдат сигурно убежище.Не са и мързеливо племе, работят си хората, имат една от най-конкурентните икономики в света, 600 млрд е БВП.Т.е могат да си позволят да плащат по 2500 франка на всеки пълнолетен швейцарец.Така че, това не е популизъм , защото могат да си го позволят!Ах, защо не съм се родил там?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
              Аз продължавам да твърдя, че една малка и много "Голяма" като държавно устройство Швейцария е построила Комунизма , напук на утвърдения капитализъм във водещите световни икономики!Особено тази последна инициатива за Безусловният базов доход -2 500 швейцарски франка на всеки швейцарец-направо ме разби!Дълго мислих -какво отличава швейцарците от другите държави наоколо?Все пак -те са едни от нас, не са извънземни?Има 3 неща, които я отличават:1.Абсолютен неутралитет, независимо какво се случва наоколо.Това поставям на първо място , защото е причината Швейцария да остане непокътната от двете световни войни, които са съсипали Европа!2.Пряка демокрация.Едва ли има друга страна в света, която да провежда референдуми за всяка по-сериозна промяна!Тук всичко става "а тъмно", а там-референдуми!3.Банковата тайна.Това го слагам на трето място, но това е една от причините почти всеки бизнесмен, мафиот, престъпник, човек с неясни доходи, мръсни пари...да си държи парите в швейцарски банки!Това , последното , смъква много от репутацията на държавата, защото се оказва , че Мафията си държи парите в швейцарски банки!Но...парите не миришат и много им дреме на швейцарците!Ще стане така, че те ще си получават по 2500 франка на месец, независимо дали работят или си пият кафето на Ривиерата, а тук в БГ , ще дават по 10 лв Коледни и Великденски добавки на пенсионерите и ще се бият в гърдите, че сме Социална Държава, Ха!
              еее колега Швейцария е изкуствено създадена държава на големите евреи, както виждаш Европа тъне във войни ама там нищо ни една пушка не е гръмнала .... и всичките пари на света са там, че и централната банка на централните банки също е там ..... Така и баба ти в пияно състояние го може и като откраднеш и златото на смумай ти еврейски семейства през ВСВ и още са "непотърсени" как искаш да са бедни кат нас

              Коментар


              • Аз продължавам да твърдя, че една малка и много "Голяма" като държавно устройство Швейцария е построила Комунизма , напук на утвърдения капитализъм във водещите световни икономики!Особено тази последна инициатива за Безусловният базов доход -2 500 швейцарски франка на всеки швейцарец-направо ме разби!Дълго мислих -какво отличава швейцарците от другите държави наоколо?Все пак -те са едни от нас, не са извънземни?Има 3 неща, които я отличават:1.Абсолютен неутралитет, независимо какво се случва наоколо.Това поставям на първо място , защото е причината Швейцария да остане непокътната от двете световни войни, които са съсипали Европа!2.Пряка демокрация.Едва ли има друга страна в света, която да провежда референдуми за всяка по-сериозна промяна!Тук всичко става "а тъмно", а там-референдуми!3.Банковата тайна.Това го слагам на трето място, но това е една от причините почти всеки бизнесмен, мафиот, престъпник, човек с неясни доходи, мръсни пари...да си държи парите в швейцарски банки!Това , последното , смъква много от репутацията на държавата, защото се оказва , че Мафията си държи парите в швейцарски банки!Но...парите не миришат и много им дреме на швейцарците!Ще стане така, че те ще си получават по 2500 франка на месец, независимо дали работят или си пият кафето на Ривиерата, а тук в БГ , ще дават по 10 лв Коледни и Великденски добавки на пенсионерите и ще се бият в гърдите, че сме Социална Държава, Ха!

                Коментар


                • Взех да харесвам този "Блед момък"-Дейвид Камерън!Директно им каза на "пияните англичани", както се изразява Имп., че това е "Хазартна стъпка" и "Скок в Тъмното"!Тъй като се замисля-Какво ще постигнат англичаните като се отцепят?Някаква Независимост?Те и сега я имат-не са във Валутния съюз и Английската банка прави това , което си иска!Но ...ще загубят Единния Общоевропейски Пазар, до който имат неограничен достъп!След Brexit-мита, ограничен достъп до финансовите и капиталовите пазари...това е положението!Според мен, след глобализацията и информационната ера, никоя държава не трябва да си мисли, че е някаква "Обетована земя"!Все пак се надявам моя любим отбор "Лестър", воден от един Велик "Римлянин"-Клаудио Раниери да спечели Висшата лига и да натрие носа на Ман.Юнайтед, Ман.сити, Арсенал, Челси и тнт...ае !

                  Коментар


                  • и чика Сноудън се изказва за Тръмп само с един tweet пише го в скандално жълто ..... Начи щом е срещу Голдмъна ако можех да гласувам бих гласувал с 6 ръце за Тръмполината ....


                    Snowden Sums Up The Presidential Campaign With Just One Tweet
                    http://www.zerohedge.com/news/2016-0...just-one-tweet

                    https://twitter.com/Snowden/status/703733273504018432

                    Edward Snowden

                    ‎@Snowden

                    2016: a choice between Donald Trump and Goldman Sachs.
                    1:07 AM - 28 Feb 2016

                    4,629 4,629 Retweets
                    5,802
                    Last edited by michaelis12; 28.02.2016, 11:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Обединена Европа е една велика идея, които управляващите и еврочиновниците омърсиха, съсипаха и опозориха. Аз съм ЗА обединена Европа, но не в тоя и гибелен за европейските народи вид.
                      Аз не знам какво "гибелно ' виждаш в тази Обединена Европа?Има общовалидни правила, които държавите трябва да спазват и ...няма проблем!Когато някоя държава започне да затъва като Гърция-има една Германия, която и помага да се измъкне от блатото.Има една тежка бюрократична машина, която с времето ще стане по-ефективна.Ако ЕС се разпадне...всяка една държава поотделно ще стане лесна плячка на имперските амбиции...на Русия например, или САЩ.Аз дори съм за Европейски щати, дори и това да означава загуба на суверенитет!Какво означава да се бием в гърдите и да казваме , че сме независима и суверенна държава, когато от нас нищо не зависи?И чакаме Брюксел да ни отпусне средства за пътища, земеделие, екология и тнт. !?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Това комплимент е ли, или обида? Защото Жорж беше и е ного по-честен от поне 90% от политиците в последните 20 години.

                        Доналдът бил популист, бил жоржганчев... а опонентите му какви са? Предшественикът му - какъв е?
                        Западния политик няма нужда да бъде вменяем, морален, интелигентен и т.н. Изборите са евтин фарс, в които участват артисти, шоумени, фокусници и т.н., западното общество е духовно импотентно

                        Когда кончились аргументы - Хиллари Клинтон лает как собака
                        https://www.youtube.com/watch?v=rlX17Aw9HP0

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Абсолютен е, Жорж Ганчев на куб ...
                          Шоу отвсякъде.
                          Това комплимент е ли, или обида? Защото Жорж беше и е ного по-честен от поне 90% от политиците в последните 20 години.

                          Доналдът бил популист, бил жоржганчев... а опонентите му какви са? Предшественикът му - какъв е?
                          Last edited by Императорът; 27.02.2016, 19:37.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                            Защо бе power grid?Европейският съюз е резултат от Двете Световни войни-Обединена Европа-какво по -добро от това искаш!-Трета Световна война ли?
                            Обединена Европа е една велика идея, които управляващите и еврочиновниците омърсиха, съсипаха и опозориха. Аз съм ЗА обединена Европа, но не в тоя и гибелен за европейските народи вид.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              малко да се повеселите

                              не е чудно защо масите му се кефят..... убедителен е... популист

                              https://www.youtube.com/watch?v=dDmb4pd3VNQ
                              Абсолютен е, Жорж Ганчев на куб ...
                              Шоу отвсякъде.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Тесла е сътворил тесла. Ама ного-ного-ного по-яка от тия теслички, дето сега се продават на борсата.

                                За мен това е най-най-великият учен или изобретател откак свят светува.
                                Тесла е най великия.Но той е възможен щото преди него е имало Ампер Волта и най вече Майкъл Фарадей и Максуел.На него дължим променливия ток телевизията телефоните комуникацията.....Днешния свят без Тесла е невъзможен.Но както много пъти съм казвал банкерите и адвокатите в цял свят са толупи кретени и некадърници

                                Коментар

                                Working...
                                X