IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мисля, че няма кой да спре Доналдът оттук нататък!Подготвят се координирани действия на Демократите, които са в паника след Супервторника!Ще включат "Тежката артилерия"-Президентът Обама, Бившият Президент Бил Клинтън, Джо Байдън и тнт.Всичко е с цел да бъде компрометиран Доналдът!И в Републиканският лагер "подскачат"!И на Уолстрийт са в паника-Тръмп е "Непредсказуем' и се опасяват , че ще вкара САЩ в търговски, валутни и тнт . войни и ...Ще подлуди Пазарите!

    Коментар


    • [QUOTE=prectical;1059956606]Виж ако си някои 10 годишен ще разбера. Говориш страховити глупости и някаде ще ти се смеят много сериозно или пък си от Американското.Честно казано нямам намерение да взлизам в спорове с троловете от Руското и Американското. Тръгна ли си били и взели оръжята, то така се взимат оръжия, аз примерно защо нямам няколко танка???

      Турция остров на стабилноста??? Това е един диктаторски режим същят какъвто е в Русия, но защо това е остров на стабилност? Остров на стабилност не беше ли Либия или пък Египет на Мубарак. Имаше железни закони в тези страни. Ирак на Садам да неби да беше разграден двор преди американотата да бомбят за ПЕТРОЛ. И до днес няколко стотин от помпите за нефт не са на държавата.

      Нали сме съюзници с Турция? Защо трябва да се страхуваме и да сме им благодарни? Сам си противоречиш? Нали сме съюзници? Един за всички всички за един?
      Възтаново ли се Сирия, ще се сбъднат страховете на саудитските кучета. Иран и Сирия ще си отмъстят. Саудитците направо са се попикали и се чудят какъв золум и провокация да направят за разваляне на примирието. Наскоро беше откраднат и радиоактивен материал от Ирак. Ще поживеем и ще видим на какво са готови онзи от Рияд. Режима в Саудитска Арабия е като този в Северна Корея. Едни и същи кучета, само ,че едните са нашите копел*та затва са свестни. Да ви е,,а и двойните стандарти
      Prectical, тъй като снощи не можах да заспя заради Унищожителния Огън с който ме засипа...ми да ти кажа нещо!Не съм трол-нито американски, нито руски-един обикновен хотелиер съм, реалист съм и пиша това, което мился.Последно гласувах за Патриотичния фронт, така че , не искам да бъда свързван с ДПС или ДОСТ!Много е лесно сега , от дистанцията на времето да казваме, "Че по-добре Садам и Кадафи, отколкото тези шиити и сунити, които нито могат да управляват.. и съсипват държавите си".Те обаче си бяха едни Сатрапи, които не търпяха никаква Опозиция.Аз съм разговарял със иракски студенти-комунисти, които смятаха, че Садам е един Касапин, който брутално се разправя с всякаква Опозиция.Същият беше и Кадафи.Може би трябва да припомня, че той десетилетия наред финансираше Международния Тероризъм.Рейгън го нарече "Бясното куче на Близкия изток" след като свали самолетът на Панам над Локърби!И беше прав.След като убиха Садам, Кадафи усети, че го очаква същата съдба и започна да върти опашката, но вече беше късно.Така че..не ми ги хвали тия двамата!И тъй като те управляваха на по някакъв Семейно-феодален принцип, те не подготвяха Кадри за да нямат Конкуренти!Либийски студенти нямаше в БГ.Той си наемаше "бели роби" от Европа, вкл. БГ.И сега , след Арабската пролет се получи Вакуум във властта-няма подготвени кадри, които да управляват тази размирна държава.В Ирак е същото.Колкото до Турция-съгласен съм , че Ердоган е Диктатор, който провежда една постепенна Ислямизация!Но държи здраво Юздите на Държавата.Ако в Турция беше станала някаква 'Арабска пролет"-щяха да се надигнат Кюрди, разни радикали и тнт., т.е.щеше да стане Разграден двор!-Мечта за всички Радикални Исламяисти!Затова е по-добре един Ердоган, който да мачка кюрдите и всеки , който надигне глава, отколкото Ирак и Либия 2.Меркел неслучайно иска да вкара Турция в ЕС, защото тя е един Буфер между Радиалния ислямизъм и Светска Европа.Даже им даде 6 млрд евро за да се справи с Мигрантите!

      Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
          Опитвам се да разбера по какъв начин Обама спонсорира Ислямска държава!САЩ изтеглиха предсрочно войските си от Ирак и създадоха условия да се проврат ония мекерета от Ислямска държава.Подкрепят Турция...ми нормално е , тя е част от Алианса!Турция е един "Остров на стабилността" в Арабския свят!Всичко на Юг от Турция е пълна анархия.И трябва да сме благодарни на Турция, защото сега София щеше да е столица на Халифата!
          Виж ако си някои 10 годишен ще разбера. Говориш страховити глупости и някаде ще ти се смеят много сериозно или пък си от Американското.Честно казано нямам намерение да взлизам в спорове с троловете от Руското и Американското. Тръгна ли си били и взели оръжята, то така се взимат оръжия, аз примерно защо нямам няколко танка???

          Турция остров на стабилноста??? Това е един диктаторски режим същят какъвто е в Русия, но защо това е остров на стабилност? Остров на стабилност не беше ли Либия или пък Египет на Мубарак. Имаше железни закони в тези страни. Ирак на Садам да неби да беше разграден двор преди американотата да бомбят за ПЕТРОЛ. И до днес няколко стотин от помпите за нефт не са на държавата.

          Нали сме съюзници с Турция? Защо трябва да се страхуваме и да сме им благодарни? Сам си противоречиш? Нали сме съюзници? Един за всички всички за един?

          Възтаново ли се Сирия, ще се сбъднат страховете на саудитските кучета. Иран и Сирия ще си отмъстят. Саудитците направо са се попикали и се чудят какъв золум и провокация да направят за разваляне на примирието. Наскоро беше откраднат и радиоактивен материал от Ирак. Ще поживеем и ще видим на какво са готови онзи от Рияд. Режима в Саудитска Арабия е като този в Северна Корея. Едни и същи кучета, само ,че едните са нашите копел*та затва са свестни. Да ви е,,а и двойните стандарти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
            Гледаш с розови очила на света. Сигурно САЩ не спонсорират и не подтикват турците и саудитците да подкрепят ислямска държава и другите терористи. Сигурно цветните революции сами си станаха. бежанците сигурно сами си идват насам. Същото важи и за руснаците. САЩ ,Русия и Китай не се управляват и няма да се управляват от случайни хора. А Обама както казах е едно лице, така да го кажа рекламно лице.
            Опитвам се да разбера по какъв начин Обама спонсорира Ислямска държава!САЩ изтеглиха предсрочно войските си от Ирак и създадоха условия да се проврат ония мекерета от Ислямска държава.Подкрепят Турция...ми нормално е , тя е част от Алианса!Турция е един "Остров на стабилността" в Арабския свят!Всичко на Юг от Турция е пълна анархия.И трябва да сме благодарни на Турция, защото сега София щеше да е столица на Халифата!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
              Сулио и Пулио не могат станата Президенти на САЩ!Там има една голяма "Цедка" още преди някой да реши да се кандидатира!И...ако случайно се провре между капките-има и други начини да го елиминират!
              Гледаш с розови очила на света. Сигурно САЩ не спонсорират и не подтикват турците и саудитците да подкрепят ислямска държава и другите терористи. Сигурно цветните революции сами си станаха. бежанците сигурно сами си идват насам. Същото важи и за руснаците. САЩ ,Русия и Китай не се управляват и няма да се управляват от случайни хора. А Обама както казах е едно лице, така да го кажа рекламно лице.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                А кое е умното - некой сулио и пулио ли да станат президенти? Нищо не зависи от Обама а от лобитата в САЩ. Какво направи значимо за мандата си Обама??? Едно голямо НИЩО. Тръмп има с какво да го държат и ще бъде един голям послушко
                Сулио и Пулио не могат станата Президенти на САЩ!Там има една голяма "Цедка" още преди някой да реши да се кандидатира!И...ако случайно се провре между капките-има и други начини да го елиминират!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                  Тед Круз и той размаха томахавката-Доналдът имал връзки с Мафията!?Такава битка между Републиканци ...нямам спомен, ще се изтрепят))
                  Тук един колега спомена, че ...от Обама нищо не зависи-едва ли не "Кукла на конци"!Това , освен ,че не е вярно , даже глупаво ми се струва!Президентът на САЩ е Господарят на Света!Затова и битката е Люта!Той може да не е най-умният, но зад него стои най-мощната Икономика!Има разни Лобита, които дърпат некакви 'Конци", но не се заблуждавайте!?
                  Когато Доналдът стане Пезидент-тогава ще видите!?
                  А кое е умното - некой сулио и пулио ли да станат президенти? Нищо не зависи от Обама а от лобитата в САЩ. Какво направи значимо за мандата си Обама??? Едно голямо НИЩО. Тръмп има с какво да го държат и ще бъде един голям послушко

                  Коментар


                  • Тед Круз и той размаха томахавката-Доналдът имал връзки с Мафията!?Такава битка между Републиканци ...нямам спомен, ще се изтрепят))
                    Тук един колега спомена, че ...от Обама нищо не зависи-едва ли не "Кукла на конци"!Това , освен ,че не е вярно , даже глупаво ми се струва!Президентът на САЩ е Господарят на Света!Затова и битката е Люта!Той може да не е най-умният, но зад него стои най-мощната Икономика!Има разни Лобита, които дърпат некакви 'Конци", но не се заблуждавайте!?
                    Когато Доналдът стане Пезидент-тогава ще видите!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Кво има днес ?
                      (извиняаам са..)
                      В 13 щата има избори! Ще се види, дали наистина Доналд има такава голяма подкрепа, както до сега! Затова е нещо като, ДЕН НА ИСТИНАТА!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                        Днес е денят на истината!

                        Доналд напред!!!
                        Кво има днес ?
                        (извиняаам са..)
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Днес е денят на истината!

                          Доналд напред!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                            Michaelis 12, според мен Господ се е родил в Швейцария!Сега ще изложа аргументи.При мен всяка година идват на почивка едни готини момчета, които работят в Англия като помощник готвачи и сервитьори.Изкарват по около 800 паунда на месец.И...са доволни и се кефят на живота!Че помагат и на близките си в БГ.А само за това , че си се родил в Швейцария-получаваш 2500 франка!Ти сега тук ми развиваш едни конспиративни теории, че Големите евреи , или някой неизвестен по модела "Кой", е причина тази страна да е Недосегаема!Освен Господ, не знам кой може да стои зад това!?
                            Понеже "изкривих" темата на Императора, искам да напомня на всички, че утре е Денят на Истината-в 15 щата се провеждат предварителни избори!Може би в сряда ще стане ясно "Кой" ще е следващият Президент!Ае стига, че ме заболя главата да мисля!
                            не просто навремето парите са били във Венеция при венецианските търговци, преди това другаде и така. То и в Кувейт като се роди момче и получаваш 10 000$ и в Русия даже го имаше това по едно време да стимулират растежа е не по 10 бона нали но 2-3 нещо такова беше. Когато цените на петрола бяха високи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                              Michaelis 12, според мен Господ се е родил в Швейцария!Сега ще изложа аргументи.При мен всяка година идват на почивка едни готини момчета, които работят в Англия като помощник готвачи и сервитьори.Изкарват по около 800 паунда на месец.И...са доволни и се кефят на живота!Че помагат и на близките си в БГ.А само за това , че си се родил в Швейцария-получаваш 2500 франка!Ти сега тук ми развиваш едни конспиративни теории, че Големите евреи , или някой неизвестен по модела "Кой", е причина тази страна да е Недосегаема!Освен Господ, не знам кой може да стои зад това!?
                              Понеже "изкривих" темата на Императора, искам да напомня на всички, че утре е Денят на Истината-в 15 щата се провеждат предварителни избори!Може би в сряда ще стане ясно "Кой" ще е следващият Президент!Ае стига, че ме заболя главата да мисля!
                              michaelis12 може би е прав в това което казва. Ти да не мислиш, че в САЩ нещо зависи от Обама? Големите и силни страни се контролират по модела Путин, само дето там на "Запад" слагат една кукла за пред народа да не е дикататор като Путин или Чен Ун.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                                дааам и не случайно швейцарската гвардия пази от векове Ватикана А всеки знае Ватикана какви са крадци и са обирали с векове иначе ги водят за "светии, подчинени на Бога".... Що не си наемат Black Water или Френския Легион да ги пази Кардиналите там, аз мисля, че те също ше се справят с тая задача както колегите им от швейцарската гвардия

                                P.S. Германия през ВСВ не, че не е могла да ги издуха часовникарите нищо че спят с пищов под възглавницата, но както вече споменах има нещо друго което спира всички не че швайцерите са толкова яки военно ..... особено в днешни времена където войната може да се води само 15 мин. без намеса на хора
                                Michaelis 12, според мен Господ се е родил в Швейцария!Сега ще изложа аргументи.При мен всяка година идват на почивка едни готини момчета, които работят в Англия като помощник готвачи и сервитьори.Изкарват по около 800 паунда на месец.И...са доволни и се кефят на живота!Че помагат и на близките си в БГ.А само за това , че си се родил в Швейцария-получаваш 2500 франка!Ти сега тук ми развиваш едни конспиративни теории, че Големите евреи , или някой неизвестен по модела "Кой", е причина тази страна да е Недосегаема!Освен Господ, не знам кой може да стои зад това!?
                                Понеже "изкривих" темата на Императора, искам да напомня на всички, че утре е Денят на Истината-в 15 щата се провеждат предварителни избори!Може би в сряда ще стане ясно "Кой" ще е следващият Президент!Ае стига, че ме заболя главата да мисля!

                                Коментар

                                Working...
                                X