IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
    Неоконс от средата на 80г. започват да залитат в крайности, а след 2000г. направо изпростяха много яко.

    Но като гледам при тебе въпросът се свежда до вулгарен анти-американизъм, което си е някаква емоционална реакция.
    да не моа да ги понасям и им желая скоротечно потъване, че кат си гледам държавата ква беше преди 30г. и са ква е и тва благодарение на уроците от Американюгите с приватизацията... ебиу майката само моа да кажа ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Интересно, що така всички тука дет' "сте путинчета" до един и "като по команда" сте за тая грешка на природата и разхищение на ектоплазма - Доналдът...
      И аз това се чудя

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
        начи всякакъв "....Times" и разните му там Блумбъргови и т.н. що помия изляха тея съшите върху руснаците, но нишо не можаха да им напраат ...... това са пумиярски поръчкови медии ...... тея не желая да ги чувам ич
        За Тръмпа аз лично иам 2 теории, първата е щом всички толкова го мразят в САЩа начи тоя е правилния човек, който ше им разбуни и без тва гадни кошер от гадове дет са се загнездили там и нема да ги остай да си праат квот си искат както до сега
        Другата теория 2 е да правят медиен цирк уж Тръмп бил такъв онакъв и хората да лапнат наистина по него като за Теория 1 а всъщност той да е неккав троянски кон и всичко да е инсценировка, след което всичко по старому което няма да ме учуди ......
        Но аз залагам все пак на Теория 1
        И някво също е много много странно, всичките тука дет "сте американчетата" сте против тоя Тръмп ама до един като по команда, а той нит ви влиза в работата нит ви е "пряка заплаха кат диктатора от Москва" който така и не дойде да ни изяде, но ваще американски неоконски братя трупат ли трупат войски на границата с Русията и искат да почешат нещо но какво ше почешат само те си знаят .......
        Т.е. в крайна сметка Неокончетата в Сашш ги е шубе, че ако Тръмполината стане крал той ше се разбере с Путин и нема войски нема войни нема нищо ааа Америката без войни и врагове не може да вирее, защото това им е заложено в гадната и подла природа .....
        Неоконс от средата на 80г. започват да залитат в крайности, а след 2000г. направо изпростяха много яко.

        Но като гледам при тебе въпросът се свежда до вулгарен анти-американизъм, което си е някаква емоционална реакция.
        Last edited by Misho ILIEV; 03.03.2016, 16:01.

        Коментар


        • Интересно, що така всички тука дет' "сте путинчета" до един и "като по команда" сте за тая грешка на природата и разхищение на ектоплазма - Доналдът...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            Това е Файненшъл Таймс и по-специолно Мартин Улф, който ми е любим columnist в FT.

            Аз едно време бях привърженик на републиканците и на Робърт Каган, но виж какво дори самите републиканци казват за Тръмп.
            начи всякакъв "....Times" и разните му там Блумбъргови и т.н. що помия изляха тея съшите върху руснаците, но нишо не можаха да им напраат ...... това са пумиярски поръчкови медии ...... тея не желая да ги чувам ич
            За Тръмпа аз лично иам 2 теории, първата е щом всички толкова го мразят в САЩа начи тоя е правилния човек, който ше им разбуни и без тва гадни кошер от гадове дет са се загнездили там и нема да ги остай да си праат квот си искат както до сега
            Другата теория 2 е да правят медиен цирк уж Тръмп бил такъв онакъв и хората да лапнат наистина по него като за Теория 1 а всъщност той да е неккав троянски кон и всичко да е инсценировка, след което всичко по старому което няма да ме учуди ......
            Но аз залагам все пак на Теория 1
            И някво също е много много странно, всичките тука дет "сте американчетата" сте против тоя Тръмп ама до един като по команда, а той нит ви влиза в работата нит ви е "пряка заплаха кат диктатора от Москва" който така и не дойде да ни изяде, но ваще американски неоконски братя трупат ли трупат войски на границата с Русията и искат да почешат нещо но какво ше почешат само те си знаят .......
            Т.е. в крайна сметка Неокончетата в Сашш ги е шубе, че ако Тръмполината стане крал той ше се разбере с Путин и нема войски нема войни нема нищо ааа Америката без войни и врагове не може да вирее, защото това им е заложено в гадната и подла природа .....
            Last edited by michaelis12; 03.03.2016, 14:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              другарю тва да не е цитат от Комсомолская правда, май същите беха и срещу Путин или в една работилница са праени тея поръчкови статии ?!?
              Това е Файненшъл Таймс и по-специолно Мартин Улф, който ми е любим columnist в FT.

              Аз едно време бях привърженик на републиканците и на Робърт Каган, но виж какво дори самите републиканци казват за Тръмп.

              As Robert Kagan, a neoconservative intellectual, argues in a powerful column in The Washington Post, Mr Trump is also “the GOP’s Frankenstein monster”. He is, says Mr Kagan, the monstrous result of the party’s “wild obstructionism”, its demonisation of political institutions, its flirtation with bigotry and its “racially tinged derangement syndrome” over President Barack Obama. He continues: “We are supposed to believe that Trump’s legion of ‘angry’ people are angry about wage stagnation. No, they are angry about all the things Republicans have told them to be angry about these past seven-and-a-half years”.

              Коментар


              • Алекс-модераторът - съжалявам, че се изразих просташки, ама това са фактите.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  Mr Trump is a promoter of paranoid fantasies, a xenophobe and an ignoramus. His business consists of the erection of ugly monuments to his own vanity. He has no experience of political office. Some compare him to Latin American populists. He might also be considered an American Silvio Berlusconi, albeit without the charm or business acumen. But Mr Berlusconi, unlike Mr Trump, never threatened to round up and expel millions of people. Mr Trump is grossly unqualified for the world’s most important political office. .
                  другарю тва да не е цитат от Комсомолская правда, май същите беха и срещу Путин или в една работилница са праени тея поръчкови статии ?!?

                  Коментар


                  • Защо Доналдът не трябва да става президент?

                    НЕКОИ СЪОБРАЖЕНИЯ НА "АМЕРИКАНЦИ" С НЕАМЕРИКАНСКИ ИМЕНА:


                    http://www.dnes.bg/world/2016/03/03/...a-sasht.294935

                    Доналдът щял да застраши сигурността на САЩ... затваряйки границите за ислямисти.... доналдът щял да застраши международната стабилност... договаряйки се с Путин... Доналдът е архизлодей, изказвайки се срещу престъпната агресия срещу Ирак... Доналдът щял да развали отношенията на САЩ с техните приятели... щото САЩ имат безброй приятели, а не шапа лакеи по света...

                    Всъщност статията показва защо Доналдът ТРЯБВА да стане президент. Но гнусната кампания срещу него се развихря отвратително.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Mr Trump is a promoter of paranoid fantasies, a xenophobe and an ignoramus. His business consists of the erection of ugly monuments to his own vanity. He has no experience of political office. Some compare him to Latin American populists. He might also be considered an American Silvio Berlusconi, albeit without the charm or business acumen. But Mr Berlusconi, unlike Mr Trump, never threatened to round up and expel millions of people. Mr Trump is grossly unqualified for the world’s most important political office.
                      .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                        [
                        Prectical, тъй като снощи не можах да заспя заради Унищожителния Огън с който ме засипа...ми да ти кажа нещо!Не съм трол-нито американски, нито руски-един обикновен хотелиер съм, реалист съм и пиша това, което мился.Последно гласувах за Патриотичния фронт, така че , не искам да бъда свързван с ДПС или ДОСТ!Много е лесно сега , от дистанцията на времето да казваме, "Че по-добре Садам и Кадафи, отколкото тези шиити и сунити, които нито могат да управляват.. и съсипват държавите си".Те обаче си бяха едни Сатрапи, които не търпяха никаква Опозиция.Аз съм разговарял със иракски студенти-комунисти, които смятаха, че Садам е един Касапин, който брутално се разправя с всякаква Опозиция.Същият беше и Кадафи.Може би трябва да припомня, че той десетилетия наред финансираше Международния Тероризъм.Рейгън го нарече "Бясното куче на Близкия изток" след като свали самолетът на Панам над Локърби!И беше прав.След като убиха Садам, Кадафи усети, че го очаква същата съдба и започна да върти опашката, но вече беше късно.Така че..не ми ги хвали тия двамата!И тъй като те управляваха на по някакъв Семейно-феодален принцип, те не подготвяха Кадри за да нямат Конкуренти!Либийски студенти нямаше в БГ.Той си наемаше "бели роби" от Европа, вкл. БГ.И сега , след Арабската пролет се получи Вакуум във властта-няма подготвени кадри, които да управляват тази размирна държава.В Ирак е същото.Колкото до Турция-съгласен съм , че Ердоган е Диктатор, който провежда една постепенна Ислямизация!Но държи здраво Юздите на Държавата.Ако в Турция беше станала някаква 'Арабска пролет"-щяха да се надигнат Кюрди, разни радикали и тнт., т.е.щеше да стане Разграден двор!-Мечта за всички Радикални Исламяисти!Затова е по-добре един Ердоган, който да мачка кюрдите и всеки , който надигне глава, отколкото Ирак и Либия 2.Меркел неслучайно иска да вкара Турция в ЕС, защото тя е един Буфер между Радиалния ислямизъм и Светска Европа.Даже им даде 6 млрд евро за да се справи с Мигрантите!
                        Отново си много найвен. не били знаели какво ще се случи.... Воените и разузнаването си имат мозъчни тръстове и се предвижда всеки възможен сценарии. Аз съм голям противник на диктата, но има хора и цели народности които просто няма как да живеят свободно. Имал съм си работа с африканци и в частност нигериици - отвратително племе с ужасно гнусен манталитет - точно като мангалският( но не цигански) биха убили за пари. Арабите са същата работа но и фанатици. Както споменх в друга тема, там имаше желязна полиция която не позволяваше да стават атентати. Сега анархия. Турция никога ама никога няма да стане част от ЕС. Ще измислят някакво много голямо сближаване в най-добрият случай но никога няма да влезе. А Меркел е свършено с нея, вече всички я възприемат като изкуфяла бабка, само нашият бат Бойко още и лази в краката,но това е нормално,че страната ни е на системи и живее с помощи.

                        Коментар


                        • Колкот по-бързо пропаднат тея пропадняци, толкоз по-бързо ше си отдъхнем и ние

                          .
                          .


                          Американската мечта в няколко графики .....
                          Last edited by michaelis12; 02.03.2016, 21:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Направи ми впечатление - по новините: зад произнасящата реч клинтънова бяха нейните поддръжници - Хелекторат един вид - само нигъри и мешани, с 1-2 само бели хора за цвят, а най-ного пищеше и се кефеше някаква забрадена талибанка.

                            Та така...
                            Имп, писах преди че Обама е спечелил 2 мандата не заради някакви качества, а че е спечели гласовете на Испаноговорящите....латиносите, и черните, които общо са някъде около 30%!Те са като нашето ДПС, които в крайна сметка избират Президента!И..Доналдът, колкото и да се напъва, ако не се пребори поне за 25-30% от тези гласове, Хиларито ще спечели!Той засега печели Безапелационно навсякъде!Но си създаде много врагове с неговата Политика!Ее, ще видим!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Направи ми впечатление - по новините: зад произнасящата реч клинтънова бяха нейните поддръжници - Хелекторат един вид - само нигъри и мешани, с 1-2 само бели хора за цвят, а най-ного пищеше и се кефеше някаква забрадена талибанка.

                              Та така...
                              Как са резултатите на Тръмпа ве Импе има ли някъде номинации за Оскари вече ше яде ли Асан баница или нема да яде

                              Коментар


                              • Направи ми впечатление - по новините: зад произнасящата реч клинтънова бяха нейните поддръжници - Хелекторат един вид - само нигъри и мешани, с 1-2 само бели хора за цвят, а най-ного пищеше и се кефеше някаква забрадена талибанка.

                                Та така...
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X