IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
    Не ме кефят "Камилария и фесовете", както казваш.Но не ми харесват методите на Тръмп за постигане на определен резултат.Мога да ги определя като Брутална намеса във вътрешните работи на една държава.Утре това може да се случи и с България , ако примерно...прекратим договорите на т.нар."Американски централи" в ТЕЦ Марица-изток, които ни продават най-скъпия ток и тяхната гарантирано висока печалба я плаща всеки един от нас.Ще ни спретне един див скандал, ще ни навре там дето.....нали!Ще трябва да погледнем пак към Русия ...!Не казвам , че ще стане!Просто тези методи не са най-доброто за останалия свят.Може да има и "Ответен удар"!Един Китай държи близо половината от външния дълг на САЩ!Тя е и втора икономическа сила.Китай може така да разтърси фондовите и валутни пазари, че да вкара САЩ в блатото и на Тръмп свят да му се завие!
    А клинтънова според тебе какво прави? Не дойде ли туканка и не заповяда ли на бойкоборисов да спре проектът Белене, за да направи мръсно на Русия? Колко милиарди загубихме от това, че тоя картофоглав палячо не се осмели да посочи вратата на старата парясница?

    Флоридов: + 968 443 Само спирането на реакторите и наложените ни от Брюксел развъждане на ромовете и толерастия към безчинствата им, ни струват - по мои груби сметки - поне 80 МБ !!!!! И загубите - поне от ромовете продължават прогресивно да растат - въобще не виждам как и кога ще ни компенсират евроолигофрените, за всичко, което техните любимци ни причиняват.

    В темата за беззаконничествата анализирах престъпното решение на изроденият "съд по правата на човекът" по казусът Баталова воденица и доказах как той неправомерно е нарушил точно правните принципи и текстове, които е създаден, за да защитава, в ущърб на България и спазващите законите и Български граждани !!!! Нещастието е, че ни управляват нищожества, които безропотно изпълняват дори най-опасните заповеди и така съсипват държавата ни.
    Last edited by Императорът; 03.04.2016, 20:26.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
      Не ме кефят "Камилария и фесовете", както казваш.Но не ми харесват методите на Тръмп за постигане на определен резултат.Мога да ги определя като Брутална намеса във вътрешните работи на една държава.Утре това може да се случи и с България , ако примерно...прекратим договорите на т.нар."Американски централи" в ТЕЦ Марица-изток, които ни продават най-скъпия ток и тяхната гарантирано висока печалба я плаща всеки един от нас.Ще ни спретне един див скандал, ще ни навре там дето.....нали!Ще трябва да погледнем пак към Русия ...!Не казвам , че ще стане!Просто тези методи не са най-доброто за останалия свят.Може да има и "Ответен удар"!Един Китай държи близо половината от външния дълг на САЩ!Тя е и втора икономическа сила.Китай може така да разтърси фондовите и валутни пазари, че да вкара САЩ в блатото и на Тръмп свят да му се завие!
      добре батка как се процерира с такива талибани според теб Да им пратим някой духовен водач нещо Далай Лама да отиде да ги помоли да не сеят екстремизъм и ислямизъм Човечеството още не е дорасло до този момент и някои неща се решават с тояга - няма друг начин. (нито на САЩ нито на Русия ше им е сефте)
      За тецовете съжалявам, Костовистите да не са подписвали с американците. Да накрая пак ще отидем към Русия по един или друг начин, преди можеше всичко но те ни даваха всякакви суровини без пари, сега Запада какво ни е дал за 30г. ?!? Едни големи кредити - това ни е дал!
      Решението е да се обърнем и към китайците и към руснаците да не е само към едните за да има balance of power и да почваме да бачкаме. Преди по партийна линия какви приятели ни бяха китайците ехее, ааа сега глей ги те къде са ние къде сме .....
      Last edited by michaelis12; 03.04.2016, 19:47.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
        Не ме кефят "Камилария и фесовете", както казваш.Но не ми харесват методите на Тръмп за постигане на определен резултат.Мога да ги определя като Брутална намеса във вътрешните работи на една държава.Утре това може да се случи и с България , ако примерно...прекратим договорите на т.нар."Американски централи" в ТЕЦ Марица-изток, които ни продават най-скъпия ток и тяхната гарантирано висока печалба я плаща всеки един от нас.Ще ни спретне един див скандал, ще ни навре там дето.....нали!Ще трябва да погледнем пак към Русия ...!Не казвам , че ще стане!Просто тези методи не са най-доброто за останалия свят.Може да има и "Ответен удар"!Един Китай държи близо половината от външния дълг на САЩ!Тя е и втора икономическа сила.Китай може така да разтърси фондовите и валутни пазари, че да вкара САЩ в блатото и на Тръмп свят да му се завие!
        Ами че те краварите сами се вкарват в блатото. Няма нужда Китай да го прави. Виж, ако спре да им подава ръка...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
          Е тебе Камилария и Фесовете кефят ли те Мене лично съвсем не и колкото повече тези двамцата (Тръмплината и Джуджаро) ги рекетират и ги наврат там дет слънце не грее, толкоз по-добре. Като ги избушат тъкмо няма да имат пари да ми сеят ислямизъм ..... аз съм твърдо ЗА !!!

          Не ме кефят "Камилария и фесовете", както казваш.Но не ми харесват методите на Тръмп за постигане на определен резултат.Мога да ги определя като Брутална намеса във вътрешните работи на една държава.Утре това може да се случи и с България , ако примерно...прекратим договорите на т.нар."Американски централи" в ТЕЦ Марица-изток, които ни продават най-скъпия ток и тяхната гарантирано висока печалба я плаща всеки един от нас.Ще ни спретне един див скандал, ще ни навре там дето.....нали!Ще трябва да погледнем пак към Русия ...!Не казвам , че ще стане!Просто тези методи не са най-доброто за останалия свят.Може да има и "Ответен удар"!Един Китай държи близо половината от външния дълг на САЩ!Тя е и втора икономическа сила.Китай може така да разтърси фондовите и валутни пазари, че да вкара САЩ в блатото и на Тръмп свят да му се завие!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            ...Само дали наистина УСА точно "ги навират там, дет слънце не грее"? Те ТОВА е въпросът.
            дано незнам ако стане Тръмпа ше видим Камилите имат бая силно лоби в Сашш и само даряват на тоя на оня по толко и толко милиона, милиярда и нема мърдане. Изкупиха им и фалиралите нефтени платформи в Тексас незнам в САшш дали им се кефят много на Камиларите Ако може ше ги шитнат, но за са няма как .... Ако САЩ напрай смяна вместо петрол от Саудията да купува предимно от Русия ееее тогава на камилите ше им се види тесен света
            Last edited by michaelis12; 03.04.2016, 13:07.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              Е тебе Камилария и Фесовете кефят ли те Мене лично съвсем не и колкото повече тези двамцата (Тръмплината и Джуджаро) ги рекетират и ги наврат там дет слънце не грее, толкоз по-добре. Като ги избушат тъкмо няма да имат пари да ми сеят ислямизъм ..... аз съм твърдо ЗА !!!

              ...Само дали наистина УСА точно "ги навират там, дет слънце не грее"? Те ТОВА е въпросът.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                Eй това си помислих и аз , когато Доналдът призова да се бойкотират продуктите на Епъл заради отказа да дадат криптирана информация за един от терористите от Сан Бернардино.Също няколко остри изказвания против Китай, че е валутен манипулатор, срещу Япония-че трябва да плаща повече за сигурността, която САЩ и оказва.А върха беше , когато заяви, че САЩ ще спре да купува нефта на Саудитска Арабия, ако не изпрати войска да се бие срещу ИДИЛ и тя щяла да фалира.Това са едни форми на изнудване и рекет които нямат аналог!Путин използва подобни методи срещу Турция да я навре в кьошето-спря търговията с Турция и руските туристи също.Тръмп може и да има право, но това ли е начинът да се налага определена политика.Няма ли диалог, срещи на високо равнище?
                Е тебе Камилария и Фесовете кефят ли те Мене лично съвсем не и колкото повече тези двамцата (Тръмплината и Джуджаро) ги рекетират и ги наврат там дет слънце не грее, толкоз по-добре. Като ги избушат тъкмо няма да имат пари да ми сеят ислямизъм ..... аз съм твърдо ЗА !!!

                Last edited by michaelis12; 03.04.2016, 12:45.

                Коментар


                • Никак не е леко да се вдига тежко или Тръмп да оправи Америка.
                  Ама Клинтъница пък съвсем не е способна. Някакви кръгове стоят ЗАД нея но, ТЯ не представлява нито способните, нито умните /за разлика от Бат Дончо който, да повторим, е натрупал поне няколко десетки пъти повече, отколкото фамилия Клинтън/ .
                  Та, Дончо сега ще се напъне /и сигурно, ще го озори/ но, поне има своите "Шайкови разсъждения", докато лелката и толкова няма.
                  Ха наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
                    Абе Епъл практически не е американска компания щом работните и места и капитали са в чужбина. В същото време смучи евтин ресурс и им набутва скъпите си продукти и за американците остава голата гордост. А такива са доста големи компании рожба на глобализацията. Тръмп има прости и разбираеми принципи. Просто ще ги накара да върнат работните места и капиталите в Америка, но това не става с "Моля ви се елате си у дома", начина е Протекционизъм, точно обратното на глобализацията, тези тарикати няма къде да мърдат, защото най-големият им пазар е там, така че ще ги принуди да репатрират капиталите си. От това следва свиване на дефицита и повишаване на инфлацията и лихвите и то без да напечата нито долар. Мисля че ще постави началото на ерата на протекционизма. Останалите ти опасения нямат нужда от коментар защото са резонни.
                    Шайкови му разсъждения!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                      Eй това си помислих и аз , когато Доналдът призова да се бойкотират продуктите на Епъл заради отказа да дадат криптирана информация за един от терористите от Сан Бернардино.Също няколко остри изказвания против Китай, че е валутен манипулатор, срещу Япония-че трябва да плаща повече за сигурността, която САЩ и оказва.А върха беше , когато заяви, че САЩ ще спре да купува нефта на Саудитска Арабия, ако не изпрати войска да се бие срещу ИДИЛ и тя щяла да фалира.Това са едни форми на изнудване и рекет които нямат аналог!Путин използва подобни методи срещу Турция да я навре в кьошето-спря търговията с Турция и руските туристи също.Тръмп може и да има право, но това ли е начинът да се налага определена политика.Няма ли диалог, срещи на високо равнище?
                      Абе Епъл практически не е американска компания щом работните и места и капитали са в чужбина. В същото време смучи евтин ресурс и им набутва скъпите си продукти и за американците остава голата гордост. А такива са доста големи компании рожба на глобализацията. Тръмп има прости и разбираеми принципи. Просто ще ги накара да върнат работните места и капиталите в Америка, но това не става с "Моля ви се елате си у дома", начина е Протекционизъм, точно обратното на глобализацията, тези тарикати няма къде да мърдат, защото най-големият им пазар е там, така че ще ги принуди да репатрират капиталите си. От това следва свиване на дефицита и повишаване на инфлацията и лихвите и то без да напечата нито долар. Мисля че ще постави началото на ерата на протекционизма. Останалите ти опасения нямат нужда от коментар защото са резонни.

                      Коментар


                      • Барак Хусейнич строи светлото бъдеще в Крим

                        Рогозин нашел «Обаму» на стройке в Крыму
                        http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mi...12124-ixa2.htm
                        «Кого только не встретишь в Севастополе. Видимо, Запад решил признать Крым и принять участие в его восстановлении после украинского владения», - написал Рогозин.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Как може да харесвате Тръмп, нещата за които той постоянно загатва са САЩ да обърнат яко курса към изнудване на всички останали като мобилизират на макс възможностите си за рекет. Това е добрите САЩ които вие си представяте водени от Тръмп и сте в позицията на тези които той ще изнудва.Не че САЩ до момента не изпозват тези свои възможности.
                          Eй това си помислих и аз , когато Доналдът призова да се бойкотират продуктите на Епъл заради отказа да дадат криптирана информация за един от терористите от Сан Бернардино.Също няколко остри изказвания против Китай, че е валутен манипулатор, срещу Япония-че трябва да плаща повече за сигурността, която САЩ и оказва.А върха беше , когато заяви, че САЩ ще спре да купува нефта на Саудитска Арабия, ако не изпрати войска да се бие срещу ИДИЛ и тя щяла да фалира.Това са едни форми на изнудване и рекет които нямат аналог!Путин използва подобни методи срещу Турция да я навре в кьошето-спря търговията с Турция и руските туристи също.Тръмп може и да има право, но това ли е начинът да се налага определена политика.Няма ли диалог, срещи на високо равнище?

                          Коментар


                          • It is quite obvious who the more informed people are

                            https://www.youtube.com/watch?v=hmE-...layer_embedded

                            Същата работа като в България! Платени и лумпени, срещу хора с позиция!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Didkata Разгледай мнение
                              Разликата драги, е че Великобритания все ще се оправи без ЕС, а бедна България няма да има откъде да вземе пари за магистрали.

                              Случайно да си чел за онази теория, в която икономическото производство е функция от капитала и труда, умножени по технологията. Я ни светни откъде точно ще дойде капитала и технологиите???
                              X_Y, дебат за ЕС има не пряко, но коствено отношение към темата за Тръмп, тъй като САЩ е сериозен стабилизиращ или дестабилизиращ фактор по отношение цялостта на съюза. Тръм президент или не, може да се разглежда през едно бъдеще на България, при съюз или липса на такъв!

                              Дидке, членството ни в ЕС, трябва да се разглежда през 2 категории! Минало и Бъдеще!
                              Първата категория е минало време, тя повелява, че всики магистрали, които са построени с някакви евросредства, като нетен поток за България, са много по-малко в сравнение само със загубите ни, от доказано сигурните блокове на АЕЦ Козлодуй, който ни принудиха да затворим! Те бяха затворени по чисто политически причини, а не защото криеха риск при експлоатация и това е доказано! Само аз съм отговорен поне за 1 километър пътища финансирани от ЕС, благодарение на кофичките кисело мляко, който съм избухал, с изцяло белгейско или унгарско мляко, каквато е практиката! Да не говорим, че магистралите, които са построени са почти на половина по-евтини, а разликата е прибрана от политическата класа, но сумата се обявява като приход за целокупния български народ от братския ЕС. Иначе кисело мляко ядем всички, НЕ САМО ПОЛИТИЦИТЕ, ако ме разбираш какво искам да ти кажа! Не се хващай само за млякото, така е в цялото земеделие, което е 5-6 пъти по-зле финансирано от конкурентните страни, които мачкат. Масово в цялата икономика е така, но да не изброявам!
                              Деморафията е катастрофа. Първо страната губи хора като пазар, като работна сила, те отлагат правенето на ДЕЦА в чужбина(това като трагедия в личен план само), правят по-малко, обяснимо е защо! ОГРОМНА Е ИДИОТЩИНАТА, когато се споменават, колко са ценни за БГ икономиката, парите от гурбетчиите в ЕС. Средно парите, които пращат са по-малко от парите, които могат да изкарат тук, като постоянно работещи, да платят данъци, да изконсумират като стоки и прочие. Тук пращат на месец някакви суми 200-300-400 евра(масовия случай, има единици, пращат и повече) на родители и семейство, което е по-малко от целокупното консумиране плюс данъци! Тези на бригадите, работят 3-4 месеца после 6-8 търсят работа, като им изкараш месеците без доход и консумацията на храна и стоки в друга страна, излиза, че би било същото в БГ при доход 550-600 лева, което е доста постижимо в страната. Често работят без осигуровки! Тези, които са с осигуровки, работят година, после точат социалната система и мързелуват още толкова. ПЪЛНА ПОДИГРАВКА е тая схема и деградация! Масовия българин е в чиста загуба от това!
                              Колкото и да са мутри политиците в БГ, нямаше да има своеволия като това в Гърмен, защото някакви ПЕДЕРУНГЕЛИ от смешен съд в Страсбург, не давали да се спазва БЪЛГАРСКИЯ ЗАКОН! Хората са смачкани, защото ако се надигнат, изкачат 10 НПО помияра и ги разпъват на кръст. Държавата не смее да се намеси, защото ЛИБЕРАСТКИТЕ медии ще я разпънат, дори в чужбина! ТОВА Е ВЪЗМОЖНО САМО АКО СИ ЧЛЕН НА ЕС! Общо взето тая схема на паразитство, за сметка на държавата, извън ЕС, НЕ РАБОТИ! Отделно какви са финансовите загуби на хората, които не се занимават със земеделие поради тоязи факт, че са крадени и няма смисъл. Голяма част от Северозападна България пустее, заради цигански произвол, това са милиарди загуби! НПО помиярите в рамките на ситемата ЕС, повеляват за циганите да вървят над 3 милиарда, защото такава е общата политика, на развъд и деградация на подобни същества. Тука може да кажеш, от нас зависи, НЕ НЕ ЗАВИСИ, това е модел, който е наложен и няма мърдане общо взето! Смяташ ли парите до тук! Изобщо не разгледахме цялостно модела на икономиката и загубата по сектори!
                              Втората категория е БЪДЕЩЕ ВРЕМЕ! Искам добре да си го набиеш в кратунката! Версията ти за парите и магистралите, не издържа в МИНАЛО ВРЕМЕ, а бъдещето повелява само след няколко години да спрат фондовете от присъединителния период! Какво правим тогава??? Какво ни остава тогава??? ЧИИ ЩЕ ГО ДИРИМ??? Да ни пълни МЕРКЕЛ с чернилки ли или да се радваме на антибългарските НПОта, защото тезите за фондове и пари, които за мен са несъстоятелни дори и дне, УТРЕ НЯМА ДА ГИ ИМА ТОТАЛНО!
                              Писала си нещо за Капитал-Демография-Технологии!
                              Демографията ни я изсмукаха! Капитала скоро в страните от Южна Европа съвсем ще се изпари, да не кажа по-зле и от БГ ще бъде, а по отношение на технологиите ЕС определено не е някакъв лидер за пример, но специално за тях, имаш ли капитал и население, всеки ще ти продаде технологии. От ЕС в момента не ни ги дават даром я или първо на нас, а след 10 години на македонците, защото са извън ЕС!

                              Коментар


                              • Моля, пишете по темата.
                                रादोस्त

                                Коментар

                                Working...
                                X