IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
    Тоя човек ако стане президент на нещо, квото и да било, аз си режа главата
    По безобидно е единият мустак.

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=9t40u13GZVc

      W momenta тръмп говори във флорида

      Коментар


      • Хареса ми, та да го постна и тук - а иначе и аз съм за Тръмпата или по-скоро анти-килъри, ама всичките ми приятели от щатите, дето са от тамошните умни и красиви, са твърдо про заместничката на Люински
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • power grid

          Обясни тогава на незнаещите като мен - кво е туй чудо ядрен реактор и най интересното е защо не всеки може да си го направи сам а трябва да го купи примерно от Русия. Защото като прочетеш по надолу ще ти стане ясно как всеки може да си купи уран(по интернет дори и най вече) и какво му трябва тогава на човек освен центрофуга и реакторче. Добре че човека който е измислил тока не е жив още че ако види как цената му расте постоянно и какви заплати вземат в пишмат енергетиката - ще получи инфаркт и инсулт едновременно , две в едно.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
            Тоя човек ако стане президент на нещо, квото и да било, аз си режа главата
            а ако стане президент на коубойците аз саморъчно ще се напия като копач и ще танцувам цяла нощ гол около огъня зад блока
            препоръка е

            Коментар


            • Тоя човек ако стане президент на нещо, квото и да било, аз си режа главата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                При ядрените реактори има система която не може да се дублира и аварира ли - реактора прегрява и се разрушава. Не е точно термоядрен взрив това което се случва, но последиците - Чернобил. Точно заради заклинване на касетата гръмна реактора там. Няма причина голямо количество амониев нитрат да е до реактора, освен ако не са решили да го охлаждат аварийно с него.
                Трейдърко не се ли умори да пишеш глупости бе човек.Ти абер си нямаш квой е туй нящо ядрен реактор....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  На борсата се търгува нещо което е такава суровина, но търговията с нея въобще няма как да стане да е свободна. Контролира се и се охранява и то с армия и добре че е така.И в общи линии данъкоплатците плащат и ще плащат все повече защото все по трудно и скъпо ще бъде да се пазят тези обекти. Иначе на борсата може да купиш и компании и суровина, може и бомба защото правилно също частни компании ги произвеждат а плаща в САЩ - Пентагона, борсово им плаща
                  Казах ти вече, че говориш глупости.
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • energetik

                    Нищо им няма на кандидатите им, Хилъри е желязна и като встъпи в длъжност ще направи жесток завой в посока на избирателите които харесват Тръмп понеже трябва да ги уважи и ще бъде и техен президент. Т.е. специалните права на чернокожите, арабите и .. ще пресъхнат и ще изчезнат, няма да бъде като при Обама. Ще помогнат първо на белите в ЮАР защото и те имат права, а там положението не се трае.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      При ядрените реактори има система която не може да се дублира и аварира ли - реактора прегрява и се разрушава. Не е точно термоядрен взрив това което се случва, но последиците - Чернобил. Точно заради заклинване на касетата гръмна реактора там. Няма причина голямо количество амониев нитрат да е до реактора, освен ако не са решили да го охлаждат аварийно с него.
                      W интерес на истината спомням си че мина някаква такава информация, ама оъкъдето дошла, там отишла. И днес било някаква годишнина, погледнах в тубатам майко мила това е било страхотен взрив. После излязоха някакви конспиративни клипове за пепел, за други глупости и ето го на въпроса

                      Коментар


                      • netware5

                        На борсата се търгува нещо което е такава суровина, но търговията с нея въобще няма как да стане да е свободна. Контролира се и се охранява и то с армия и добре че е така.И в общи линии данъкоплатците плащат и ще плащат все повече защото все по трудно и скъпо ще бъде да се пазят тези обекти. Иначе на борсата може да купиш и компании и суровина, може и бомба защото правилно също частни компании ги произвеждат а плаща в САЩ - Пентагона, борсово им плаща
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Ами съжалявам много ама това е положението !

                          С такива кандидати и такава кампания не Лавров, ами цял свят им се присмива

                          https://twitter.com/LinaArabii/statu...42850006589441

                          Коментар


                          • v_tin

                            При ядрените реактори има система която не може да се дублира и аварира ли - реактора прегрява и се разрушава. Не е точно термоядрен взрив това което се случва, но последиците - Чернобил. Точно заради заклинване на касетата гръмна реактора там. Няма причина голямо количество амониев нитрат да е до реактора, освен ако не са решили да го охлаждат аварийно с него.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Имам един въпрос- официално германия се отказа от ядрената енергетика. Каква е в момента нейната ядрена политика/ относно централите / и работи ли централата до зелегенщат/франкфурт/.
                              И да не пропусна- какво е станало с тянжин- официално експлозията е химикали, но вървят и други версии/ по специално за атомна бомба/експлозия
                              Германия се отказа от ЯЕ. Това е политическо решение. Последната АЕЦ трябва да бъде спряна на 31 декември 2022 г.

                              Няма такава АЕЦ (Seligenstadt)

                              Не знам какво точно е станало в Тянжин, защото експлозията там няма нищо общо с ядрените работи. Всякакви слухове, че била ядрена експлозия са напълно безпочвени. А защо и как е гръмнало такова огромно количество амониев нитрат - питай някой специалист по конвенционални експлозиви.
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                                Не съм се ровил. Не инвестирам в чужбина, а у нас няма такава компания, а и да има - няма да мога да инвестирам заради конфликт на интереси.

                                Но в която и да инвестираш - все е добре. Не съм чул някоя да е фалирала досега. Обикновено се купуват-продават и поглъщат помежду си. Погледни дивидентната политика и си избери. Има и европейски такива.
                                Имам един въпрос- официално германия се отказа от ядрената енергетика. Каква е в момента нейната ядрена политика/ относно централите / и работи ли централата до зелегенщат/франкфурт/.
                                И да не пропусна- какво е станало с тянжин- официално експлозията е химикали, но вървят и други версии/ по специално за атомна бомба/експлозия
                                Last edited by v_tin; 12.10.2016, 19:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X