IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Супертрейдъров, Нетуеър наистина е атомен човек и с това се занимава, дори навремето имаше ключодържател с атомче в него. Наистина, понякога се правиш на специалист по всичко без основания.

    Нетуеър, драги - кажи коя е най-яката за инвестиции компания за уранчец?
    Не съм се ровил. Не инвестирам в чужбина, а у нас няма такава компания, а и да има - няма да мога да инвестирам заради конфликт на интереси.

    Но в която и да инвестираш - все е добре. Не съм чул някоя да е фалирала досега. Обикновено се купуват-продават и поглъщат помежду си. Погледни дивидентната политика и си избери. Има и европейски такива.
    Last edited by netware5; 12.10.2016, 18:59.
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Супертрейдъров, Нетуеър наистина е атомен човек и с това се занимава, дори навремето имаше ключодържател с атомче в него. Наистина, понякога се правиш на специалист по всичко без основания.

      Нетуеър, драги - кажи коя е най-яката за инвестиции компания за уранчец?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Така както го четеш в интернет излиза че някакви частни компании добиват уран и го притежават и сигурно могат да го продадат на който им плати повече. Те само добиват, притежават дотолкова доколкото ще им се плаща и не те определят цената точно, а военните им дишат във врата и ги "пазят". Нали трябва да имат инвеститори въпросните компании, пък доколко цената им е реалистична и какво притежават - да мините били техни..
        Аз не чета в Интернет, ти го правиш. Аз го ЗНАМ, щото това ми е работата.

        ДА, в САЩ уранът се добива от частни компании.
        ДА, някои oт тях са мултинационални.
        ДА, една от тях съвсем официално е руска.
        ДА, някои от компаниите са публични, можеш да си купиш акции от тях на NYSE
        ДА, уранът има пазарна борсова цена и тя се формира от свободния пазар
        ДА, природният уран може да бъде продаден на всеки по правилата за оръжията и стоките с възможна двойна употреба, т.е. със същите формалности като партида калашници, сандък с патрони, гранатомет, или каквото и да е друго оръжие.
        ДА, някои потребители на природен уран даже обявяват международни търгове за доставка и въпросните уранодобивни компании се състезават помежду си кой да гушне поръчката.
        НЕ, военните в САЩ нямат никакво отношение към добива, преработката, обогатяването на уран и към търговията с уран. Нито към производството на ядрено оръжие. Така че не само "урановите залежи", ами даже заводите за обогатяване на уран и заводите за производство на ядрено оръжие НЕ СЕ контролират от военните. Точно същото се отнася и за руските военни.
        Last edited by netware5; 12.10.2016, 18:55.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Така както го четеш в интернет излиза че някакви частни компании добиват уран и го притежават и сигурно могат да го продадат на който им плати повече. Те само добиват, притежават дотолкова доколкото ще им се плаща и не те определят цената точно, а военните им дишат във врата и ги "пазят". Нали трябва да имат инвеститори въпросните компании, пък доколко цената им е реалистична и какво притежават - да мините били техни..
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Защото суровината има военно приложение.
            Хайде спри се малко специалисте по всичко. Колко пъти да ти повтарям, че говориш пълни глупости. Ето това твърдение:
            Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Всички уранови залежи в Сащ са военни обекти и под разпореждане на Пентагона. Това са някакви измишльотини как руска компания е придобила една пета от тях.
            е абсолютно невярно. Избий си го от главата и престани да се излагаш!
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Колчо Слепеца

              Защото суровината има военно приложение.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                Виж какво, тука не си съвсем прав - хората като чуят името - принц Ал Хусейн и си мислят че тоя е от Саудитска Арабия - обаче не, от Йордания е, а пък тя в интерес на истината прелива от сирийски бежанци.
                Друг е въпросът, защо тоя ръб не вдига същата пушилка по адрес на Саудите, Катарците, Кувейтците и прочее ...
                Зная, че не от С. Арапия, мислех, че е от Катар. Ама и там е същата работа относно правата на неправоверните.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  EТО ОЩЕ ЕДНА ПРИЧИНА ЧЕСТНИТЕ ХОРА ДА ГЛАСУВАТ ЗА ДОНАЛД:

                  Т.нар. "Върховен комисар по правата на човекът" на ООН:

                  ДОНАЛД ТРЪМП ЩЕ БЪДЕ ОПАСЕН !!!


                  http://www.blitz.bg/news/article/452952


                  Нека тоя талибанин първо отговори - НЕГОВАТА държава колко "клети бежанци" прие? Как се спазват в нея човешките права на немюсюлманите? Искам да знам и КОЙ е назначил точно на тоя пост някакъв индивид, дето ако не той сам е рязал глави на "неверници", то най-малкото баща му го е правил?
                  Виж какво, тука не си съвсем прав - хората като чуят името - принц Ал Хусейн и си мислят че тоя е от Саудитска Арабия - обаче не, от Йордания е, а пък тя в интерес на истината прелива от сирийски бежанци.
                  Друг е въпросът, защо тоя ръб не вдига същата пушилка по адрес на Саудите, Катарците, Кувейтците и прочее ...

                  Коментар


                  • EТО ОЩЕ ЕДНА ПРИЧИНА ЧЕСТНИТЕ ХОРА ДА ГЛАСУВАТ ЗА ДОНАЛД:

                    Т.нар. "Върховен комисар по правата на човекът" на ООН:

                    ДОНАЛД ТРЪМП ЩЕ БЪДЕ ОПАСЕН !!!


                    http://www.blitz.bg/news/article/452952


                    Нека тоя талибанин първо отговори - НЕГОВАТА държава колко "клети бежанци" прие? Как се спазват в нея човешките права на немюсюлманите? Искам да знам и КОЙ е назначил точно на тоя пост някакъв индивид, дето ако не той сам е рязал глави на "неверници", то най-малкото баща му го е правил?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Всички уранови залежи в Сащ са военни обекти и под разпореждане на Пентагона. Това са някакви измишльотини как руска компания е придобила една пета от тях.
                      защото ?
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Донълдът губи позиции

                        http://sixfootgiraffe.com/wp-content...th_2016_54.gif

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                          Дрън-дрън-ярина, твоето са измишльотини.
                          Ей това е голям проблем на много българи.Хем са прости хем невежи хем категорични с претенции те да са пътя истината и животът.....Като им кажеш в очите че са прости и невежи стават арогантни и агресивни.....Това е по голямата част от народа..Трейдърко обаче по скоро е шут майтапчия и не е агресивен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Всички уранови залежи в Сащ са военни обекти и под разпореждане на Пентагона. Това са някакви измишльотини как руска компания е придобила една пета от тях.
                            Дрън-дрън-ярина, твоето са измишльотини.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Южноафриканеца ще реши, на него му остават месеци до пълния контрол над САЩ . В Пентагона нещата му се уреждат и фактически вече има много малко време докато се уточнят подробностите. Да му мислят тези които са на власт в ЮАР, в момента в който получи пълния контрол и ще стовари цялата мощ на САЩ на главите им.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Днеска пак е настанало някакво тотално мазало - Доналдът се е счепкал много яко с цялото партийно ръководство на Републиканската партия. Ако смятат така да я карат най-много Хилъри да се обзаведе и с мнозинство в Конгреса

                                Коментар

                                Working...
                                X