IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://trafiknews.info/?p=84368&bt=1

    Ima si снимки и всичко както си му е реда

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
      Момци, шо се хабите... ?
      Ясно е, че Клинтъновица ше е президен...
      И секвите му там "дебати", "проучвания", "соцьологии" и прочее ГЛУПОСТИ, НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ.
      У краварника, президен се НАЗНАЧАВА.
      Сега е определена тя.
      Ше ,ама може и да не ше.Жената има хематом в мозъка и може да сдаде богу дух,
      освен ако не я подменят с двойник,която няма да е Клинтовица а нещо друго.

      Коментар


      • Колчо Слепеца

        Тръмп, в последния момент ще и падне подкрепата яко.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Момци, шо се хабите... ?
          Ясно е, че Клинтъновица ше е президен...
          И секвите му там "дебати", "проучвания", "соцьологии" и прочее ГЛУПОСТИ, НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ.
          У краварника, президен се НАЗНАЧАВА.
          Сега е определена тя.
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
            7% преднина на Клинтън са сериозна работа, която не може да бъде стопена за 20 дни!Ако не стане някакво чудо, значи Хилари е следващия Президент!
            Тия 7% съществуват само във въображението на политическите манипулатори - дъртата крокодилка "води" точно толкова, колкото туканка у нас угоената и грозна цецка "води" на ген. Радев - "води" му с цели минус 9%. Иначе Бертрам е ного прав - Доналдът необяснимо жали тая несретница... може би е оставил окончателният удар за последният диспут? Все пак той е човек на ефектът.

            Това, от което се боя, е че изборите ще бъдат манипулирани гнъсно, да не говорим, че там хората не избират пряко своят президент, което е пишман-демократическо.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
              Тоя човек ако стане президент на нещо, квото и да било, аз си режа главата
              Що тимберицата ще си режеш, нали си се кръстил на художник, отрежи си само ушото. Тоя човек е президент на своята компания, която е построил от нулата. Дъртофелницата не става и за президент на водопад, а сама не е постигнала абсолютно нищо в животът си, освен че е прелъстила един саксофонист. Извън безличната административна машина, в която е едно винтче, клинтънова е просто нула.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • 7% преднина на Клинтън са сериозна работа, която не може да бъде стопена за 20 дни!Ако не стане някакво чудо, значи Хилари е следващия Президент!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  Тръмп проигра шансовете си. Не го харесвам, но Хилъри е още по-гадна.
                  На диспута въобще не я накова с това, че говори пълни социалистически простотии и като убие средната класа и изгони богатите реално ще печати купони, ще дава ниски лихви по заемите и ще трупа правителствен дълг...докато в един миг САЩ станат Африка.


                  С Тръмп залеза на Америка щеше да започне веднага ... с Хилъри нещата ще ги крепят мафията ФЕД до последно, но после ги чака срив който ще е в стил "след мен и потоп"

                  затова не харесвам килъри... все едно слушам нещо между станишев и корнелия нинова..
                  на дебата хилъри отричаше всичко което тръмп каза като лъжа, напомни ми на една сцена от черното влечуго

                  https://www.youtube.com/watch?v=VGZrdh0fJyU
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Тръмп проигра шансовете си. Не го харесвам, но Хилъри е още по-гадна.
                    На диспута въобще не я накова с това, че говори пълни социалистически простотии и като убие средната класа и изгони богатите реално ще печати купони, ще дава ниски лихви по заемите и ще трупа правителствен дълг...докато в един миг САЩ станат Африка.


                    С Тръмп залеза на Америка щеше да започне веднага ... с Хилъри нещата ще ги крепят мафията ФЕД до последно, но после ги чака срив който ще е в стил "след мен и потоп"

                    затова не харесвам килъри... все едно слушам нещо между станишев и корнелия нинова..
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Стига бе, това не е истина - а уж Расмусен са много уважавана агенция
                      Обаче все пак тоя е егати тефлоновия !!!

                      http://www.cnbc.com/2016/10/13/why-t...ommentary.html

                      " ...The Rasmussen poll had Clinton ahead by seven points on Monday, but Trump took the lead in that poll by Thursday morning by two points, a swing of 128 percent! Yes, that's crazy. But since the "Access Hollywood" story came out, there's been more bad news on Clinton coming out via Wikileaks and many Trump supporters liked his performance in the second debate Sunday night..."

                      Май ще се окаже все пак, че изборите хич не са приключили, ами тепърва започват ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Хареса ми, та да го постна и тук - а иначе и аз съм за Тръмпата или по-скоро анти-килъри, ама всичките ми приятели от щатите, дето са от тамошните умни и красиви, са твърдо про заместничката на Люински
                        те нашенците в Щатите са по-американци от американците и аз приказвах с познати там, напрао чафка им е изпила мозъкот, незнам кво ядат, пият и кво ги праат там, но тотална промяна, пазят "страната си" от врагове и от диктатори .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение

                          Коментар


                          • https://www.youtube.com/watch?v=cdiwEjHlqU8

                            Коментар


                            • Леле Боже ,... 1700 поста по тази постна тема, то нали ние в държавата ни сме оправили та даваме акъл и на Демокрацията........ немам думи

                              Коментар


                              • [QUOTE=Грую Груев;1060038788]Хареса ми, та да го постна и тук - а иначе и аз съм за Тръмпата или по-скоро анти-килъри, ама всичките ми приятели от щатите, дето са от тамошните умни и красиви, са твърдо про заместничката на Люински /QUOTE]

                                Може би щот живеят там, пък за теб няма особено значение.

                                Когато трябва да избират на избори хората гласуват доста емоционално. Обаче като избират (гласуват) с парите си и/или краката си - изборът е изключително рационален.

                                Коментар

                                Working...
                                X