IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
    Импе, ти как така с кефиш на човек, който директно заяви, че ще води търговска война с Китай? Ще им наложи 45% мита!
    Нали уж си за свободна търговия, разбирателство и дружба с "китайските работливи хора"?
    Има достатъчно пазари за Китай - сам Китай си е колосален вътрешен пазар. За мен като инвеститор, благоденствието и могъществото на САЩ: по-важни.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Импе, ше ме прощаваш ама като ти чета възхвалите и дитирамбите за Тръмп, се сещам за комсомолските секретари навремето ..... така говореха за Брежнев, Андропов, Горбачов ......... Колко спал, колко строил ..... не човек а бог още малко ..... Дай по спокойно, че в тия динамични времена ни трябва повече хладнокръвие и разум и като хора и като нация ......
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
        Импе, ти как така с кефиш на човек, който директно заяви, че ще води търговска война с Китай? Ще им наложи 45% мита!
        Нали уж си за свободна търговия, разбирателство и дружба с "китайските работливи хора"?
        Не се притеснявай за дружбата между народите, китайците много добре разбират за какво иде реч;

        Коментар


        • Импе, ти как така с кефиш на човек, който директно заяви, че ще води търговска война с Китай? Ще им наложи 45% мита!
          Нали уж си за свободна търговия, разбирателство и дружба с "китайските работливи хора"?

          Коментар


          • Вова и бойкоборисов поздравяват Доналдът:

            http://www.blitz.bg/goreshtite-novin...ews461393.html

            Вова - ясно. Ама картофоглавият безобразник къде се бута? Не той ли преди някоя годинка застана мирно пред Полуживата и спря по нейна заповед строежът на АЕЦ Белене? КОЙ сега ще плаща 1 МБ на руснаците заради него?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
              Ето го и българският доналдът за следващите избори:
              Веселин Марешки: След пет години ще съм българският Доналд Тръмп

              рецептата е проста и изпитана вече от байхОй , когото КОЙ знае защо мразите (както резонно казва Грую) - И той е прост и избирателите му са прости, ще се разберат!
              Помниш ли комическият образ на Ранърсът от актьорската вечер на Шоуто на Станислави?

              Е, ас просто НЕ МОГА да видя Магарешки и да не се сетя за Ранърсът !!!

              Щял да става Доналд - `ми Ранърс - три живота няма да ти стигнат и осем пластически операции - защото Доналд е и готин !!!
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                Мдааа а килъритУ веднага е организирала майдани в големите градове гледам.
                И лично раздава понички!
                Твоето Килъри показа надменност и презрение даже към зомбираните наивници, които я поддържаха. Тръмп ще създава агенция по чистотата, та чистачите ще имат доста работа по изриването на боклука.

                Коментар


                • За плювачите - вземете прочетете някоя от книгите, които Доналд е измислил, току-виж - научили сте нещо полезно. Той отдавна с тревога пишеше, че Америка върви по лош път, че колосални средства на данъкоплатците се прахосват, че дълговете, особено вътрешният дълг достигат чудовищни стойности, че средната класа се топи ужасно бръзо и САЩ се превръща в банангова република - и огромната си тревога от тия работи.

                  Затова се и кандидатира - защото видя как тъпият обонго вместо да опита да вземе някакви мерки, всъщност ускорява драстически тия процеси - и разбираше, че Полуживата ще досъсипе Америка !!! Защо иначе да става президент? - Пари си има ного - неслучайно прогони представителите на евреините Кох, които му предложиха 5 МБ "спонсорство" !!! Прочутост си има с пълни шепи. Власт си има - в неговата империя той е по-могъщ и то президент и от богът даже.

                  Само от чувство за дълг той стана президент - макар да разбира, че рискува животът си дори.

                  Същността му не е нито на креслю, нито на палячо, какъвто го изкарват злобните поддръжници на Шебекът и на Полуживата. Той сам каза: "Занимавал съм се с ного неща, но по душа аз съм СТРОИТЕЛ и такъв ще съм завинаги !!!" Чуете ли - СТОРИТЕЛ - а не РАЗРУШИТЕЛ на цели държави - като нигърът и бабето !!! не съм чул Доналдът да взриви небостъргачът на някой конкурент, та неговият да остане най-висок - напротив - той по-скоро се радва на силните си конкуренти, защото те правят и него по-силен. Той е като добър спортист, който разбира, че силната конкуренция го кара да дава всичко от себе си и да става все по-добър.


                  И друго - работоспособността. Полуживата е жалък труп, мърдащ все още само поради чудесата на допинговата медицина. Представете си само - отива на среща с Дядя Вова или с Главния китайски човек и се срине в някой жалък припадък.
                  Доналдът е работохолик - той спи по 4-5 часа на денонощие и така - цял живот. Буди се часове преди семейство и сътрудници и отделя това време, за да чете и да пише... а някакви смешници го обвиняваха, че не бил прочел и една книга в живота си... а сам той е написал няколко книги и то ного стойностни !!!!
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Наричаш човек, станал милиардерин със собствени усилия... дебил ?!?!? Казваш му комплексар? Интересно - ако ви сравним като постижения и стандарт - ти какъв си тогава?
                    Самоуверен е - да не би безпричинно да е самоуверен? Това е човек, който цял живот е постигал всичко, каквото си поиска... без - за разлика от Полуживата да го получава наготово или да го краде от бюджетът !!!

                    Вярно, че е страхотен шоумен - най-яко беше в кечът - като избръсна тимберицата на Винс Макмеън - а по едно време двамата се кечиха. Но не това е неговата същност.
                    Ето го и българският доналдът за следващите избори:
                    Веселин Марешки: След пет години ще съм българският Доналд Тръмп

                    рецептата е проста и изпитана вече от байхОй , когото КОЙ знае защо мразите (както резонно казва Грую) - И той е прост и избирателите му са прости, ще се разберат!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Минахте на лични нападки, което не е хубаво.
                      Поздравления за Импе-то - вярва в нещо, пуснал си е темата предварително, много точна прогноза, само адмирации за което!!!
                      Така, за другото, както вече казах, има си статистики, демографии и т.н. - факт е, че реднеците го избират, както и неперфектната система на сащ (бабата ще има повече гласове от него в крайна сметка). Тръмп е нежелан и сред своите, при ова мкного нежелан, но явно е факт и че в Хамериката има прекалено много натрупан гняв, както и малоумници. Съшите малоумни, като вид говоря, които доведоха бай хОй у нас като алтернатива на статуквото - апропо, какво му е на нашата Тиква - ми и той е успешен бизнесмен, харизматичен, с връзки с някои сенчести фигури и т.н. Та в този ред на мисли - що не харесвате бай хОй, пък харесвате Трамплина? Интересна работа...
                      ++++

                      Щото у нас бай хОй е НЕдостатъчно азиатоориентиран. Има и по-големи плужеци, готови да робуват на ердоган и путлер.
                      В САЩ, все още тоя е най-меко ориентиран към източните убавци....., но ако се появи некое гоце с шанс за президент, не се съмнявай, че тукашните робофили веднага ще захвърлят доналдЪТ и ще лижат новата опорка.

                      Коментар


                      • donald-trump-fake-zitat-dummheit-republikaner-sprengt-netz-32003144

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                          Мдааа а килъритУ веднага е организирала майдани в големите градове гледам.
                          И лично раздава понички!
                          Ми няма да е зле един майдан и там и чао краварник

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                            Много злоба бе пич.По полека пази си здравето.Ба си ама как Путин реши изборите в САЩ
                            Мдааа а килъритУ веднага е организирала майдани в големите градове гледам.
                            И лично раздава понички!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Батка, сопри се и ти, бре, същият муджахидин си като сините каски, на които се смееш Има си демография, има си изследвания и да, конкретно в случая, Тръмплина го избраха реднеците и той не го крие - подкрепата за него в големите градове е никаква, но по села и паланки е огромна, Също както за леля ви Килъри са гласували мнозинството чернилки и испаноговорящи. Има една теория, че за тръмплина са гласували китайците в сащ, ама да видим.
                              Толкоз, спечели, удивително невероятно за мен, но спечели - да му е честито, възползва се от неперфектната система в щатите, щото бабишкела ше има повече гласове от нея, ама едно 60-70 конгресмена по-малко. И то заради испанците и пенсиите във Флорида...
                              Ма и тука бедните и простите гласуват за Радев Груйчи не ме разсмивай

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                Интересни времена предстоят.
                                Аз лично смятам, че тоя дебил е доста по-непредсказуем от бабичката. Типичен самоуверен, неуравновесен комплексар. Нещо, като ердоган или путето. То за това се и харесват де....надушват се, че са от една порода, както се казваше в една реклама.
                                Лошото при тези типове е, че правят неочаквани, необмислени и спонтанни грешни ходове, които може да костват много на целия свят.
                                За радост САЩ не е турция, руслямистан или сауди арабия и президентина, който и да е не може да прави каквото си иска и когато си иска, като падишаха, султана или императора.
                                Но си е за притеснение кво ще му хрумне на дончо някоя сутрин, като не е на кеф...
                                Наричаш човек, станал милиардерин със собствени усилия... дебил ?!?!? Казваш му комплексар? Интересно - ако ви сравним като постижения и стандарт - ти какъв си тогава?
                                Самоуверен е - да не би безпричинно да е самоуверен? Това е човек, който цял живот е постигал всичко, каквото си поиска... без - за разлика от Полуживата да го получава наготово или да го краде от бюджетът !!!

                                Вярно, че е страхотен шоумен - най-яко беше в кечът - като избръсна тимберицата на Винс Макмеън - а по едно време двамата се кечиха. Но не това е неговата същност.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X