IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Минахте на лични нападки, което не е хубаво.
    Поздравления за Импе-то - вярва в нещо, пуснал си е темата предварително, много точна прогноза, само адмирации за което!!!
    Така, за другото, както вече казах, има си статистики, демографии и т.н. - факт е, че реднеците го избират, както и неперфектната система на сащ (бабата ще има повече гласове от него в крайна сметка). Тръмп е нежелан и сред своите, при ова мкного нежелан, но явно е факт и че в Хамериката има прекалено много натрупан гняв, както и малоумници. Съшите малоумни, като вид говоря, които доведоха бай хОй у нас като алтернатива на статуквото - апропо, какво му е на нашата Тиква - ми и той е успешен бизнесмен, харизматичен, с връзки с някои сенчести фигури и т.н. Та в този ред на мисли - що не харесвате бай хОй, пък харесвате Трамплина? Интересна работа...
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
      Не Доналд, Путин да дойде лично да те помаже по главицата, пак ще си останеш в Захарна фабрика да дишаш мизериите на мангалите (зимата почна, купи си маска вече), а Барбарона ще си пие виното в Париж.
      И докато вярвате на легенди за грантове и други подобни спуснати пари за някакви мнения по форуми, все така мизерни ще си бъдете.
      Много злоба бе пич.По полека пази си здравето.Ба си ама как Путин реши изборите в САЩ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Повече от година. Още началото на 15-а писах и обяснявах на своите клиенти, че ако Доналдът се кандидатира: той ще е бъдещият президент и всички ми се чудеха. Темата я измислих малко по-късно.
        Еваларка !!! Името мноо голем ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
          Не Доналд, Путин да дойде лично да те помаже по главицата, пак ще си останеш в Захарна фабрика да дишаш мизериите на мангалите (зимата почна, купи си маска вече), а Барбарона ще си пие виното в Париж.
          И докато вярвате на легенди за грантове и други подобни спуснати пари за някакви мнения по форуми, все така мизерни ще си бъдете.
          Не съм в Захарната - ама не ти се сърдя, разбирам дребнавата ти и жалка злобица.

          Ного боли, а?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
            Импе,поздравления за темата !
            Ти я създаде май и прогнозира Тръмп -президент още преди година .
            Евала !
            Повече от година. Още началото на 15-а писах и обяснявах на своите клиенти, че ако Доналдът се кандидатира: той ще е бъдещият президент и всички ми се чудеха. Темата я измислих малко по-късно.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Барбаронов - стягай се да си търсиш ново занимание, защото Доналдът на форумни тролове няма да плаща !!!

              0) Доналд не е човек, който може да бъде разколебан, той е корав и смел човек.
              1) Така е - и Тръмп няма да ти плаща през козяшкото посолство - и на хилядте като тебе.
              2) Сега империята на злото е (беше) САЩ, а Русия е по-капитаристическа страна и Доналд го знае.
              3) Политиците правят финансови глупости в САЩ и пилеят парите на данъкоплатците, Тръмп ще ги направи луди сега.
              4) Сенатът си е техен проблем какво обичат - Доналд и Путин - двама велики и диалогически лидери ще се договорят и заплахата от ядрена война ще бъде премахната.
              5) Санкциите ЩЕ паднат, веднага щом обонго бъде УВОЛНЕН, но аз нямам против пазарите да се попродънят временно, за да се налапам като свинкя в букова гора есенно време.
              Не Доналд, Путин да дойде лично да те помаже по главицата, пак ще си останеш в Захарна фабрика да дишаш мизериите на мангалите (зимата почна, купи си маска вече), а Барбарона ще си пие виното в Париж.
              И докато вярвате на легенди за грантове и други подобни спуснати пари за някакви мнения по форуми, все така мизерни ще си бъдете.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Батка, сопри се и ти, бре, същият муджахидин си като сините каски, на които се смееш Има си демография, има си изследвания и да, конкретно в случая, Тръмплина го избраха реднеците и той не го крие - подкрепата за него в големите градове е никаква, но по села и паланки е огромна, Също както за леля ви Килъри са гласували мнозинството чернилки и испаноговорящи. Има една теория, че за тръмплина са гласували китайците в сащ, ама да видим.
                Толкоз, спечели, удивително невероятно за мен, но спечели - да му е честито, възползва се от неперфектната система в щатите, щото бабишкела ше има повече гласове от нея, ама едно 60-70 конгресмена по-малко. И то заради испанците и пенсиите във Флорида...
                Кои са тия - рендеците? Хората, които с труд и данъци крепят Америка ли? Нормално е китайците да гласуват за великият човек - те са трудолюбиви дисциплиниран народ. На Полуживата предизборните и сборища сякаш се провеждаха някъде из джунглите на Негрия, ако гледаме поддръжниците и.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Не разбирам защо толкова се радва червената сган
                  0) Много от предизборните реплики на Тръмп бяха предизборни локуми на търговец;
                  1) Изборът на Тръмп е като реакция на социализма на Обама и Клинтън, Европа;
                  2) Над Тръмп са избирателите и партията на Риган, който разби Империята на Злото (СССР/КГБ == РФ/ФСБ);
                  3) Над тръмп е Сената, който няма да му позволи да прави финансови глупости;;
                  4) Над тръмп е Сената, който много "обича" Русия;
                  До 5 дена борсите пак ще се върнат на вчерашното ниво, но санкциите срещу Империята на Злото няма да паднат
                  Барбаронов - стягай се да си търсиш ново занимание, защото Доналдът на форумни тролове няма да плаща !!!

                  0) Доналд не е човек, който може да бъде разколебан, той е корав и смел човек.
                  1) Така е - и Тръмп няма да ти плаща през козяшкото посолство - и на хилядте като тебе.
                  2) Сега империята на злото е (беше) САЩ, а Русия е по-капитаристическа страна и Доналд го знае.
                  3) Политиците правят финансови глупости в САЩ и пилеят парите на данъкоплатците, Тръмп ще ги направи луди сега.
                  4) Сенатът си е техен проблем какво обичат - Доналд и Путин - двама велики и диалогически лидери ще се договорят и заплахата от ядрена война ще бъде премахната.
                  5) Санкциите ЩЕ паднат, веднага щом обонго бъде УВОЛНЕН, но аз нямам против пазарите да се попродънят временно, за да се налапам като свинкя в букова гора есенно време.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                    Груйчи айде измислете нещо по така стига плашили хората щото нашите герберасти от тия се учат.Мантрата грозните тъпите и простите избраха Президент който не харесваме защото не дава да крадем не върши повече работа
                    Батка, сопри се и ти, бре, същият муджахидин си като сините каски, на които се смееш Има си демография, има си изследвания и да, конкретно в случая, Тръмплина го избраха реднеците и той не го крие - подкрепата за него в големите градове е никаква, но по села и паланки е огромна, Също както за леля ви Килъри са гласували мнозинството чернилки и испаноговорящи. Има една теория, че за тръмплина са гласували китайците в сащ, ама да видим.
                    Толкоз, спечели, удивително невероятно за мен, но спечели - да му е честито, възползва се от неперфектната система в щатите, щото бабишкела ше има повече гласове от нея, ама едно 60-70 конгресмена по-малко. И то заради испанците и пенсиите във Флорида...
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Специални поздрави за Императора! Поклон! Нашият уважаван съфорумец, който преди повече от година създаде тази тема и който през цялото време вярваше в тържеството на демокрацията, разума и волята на един велик народ! Не се смути от насмешките и плювните на соросоиди, грантаджии и всякаква либерастка паплач и през цялото време вярваше в каузата на разума! Още веднъж - ПОКЛОН!
                        Благодаря, драги - поласкан съм. Надали някой туканка някога ми е казвал нещо толкоз мило.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Само грозните ... той да не е глупав .....
                          Обаче ще се наложи да спаси от депортация и жената на обонго, щото.....после кво ще говори меланията пред камерите!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                            А-а-а-а-а-а-а, ВЕЛИКО !!!!


                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              Само да не вземе да ги депортира, че нали обещава едни неща.....
                              Само грозните ... той да не е глупав .....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Първата му жена - чехкиня, третата - словенка .... явно обича славянките .....
                                Само да не вземе да ги депортира, че нали обещава едни неща.....

                                Коментар

                                Working...
                                X