IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение
    ...
    Тръмп славчо трифонов е велика личност на нашето време! Голям бизнесмен, страхотен шоумен, а вече и политик номер 1 на планетата!

    ....
    Прилики? Разлики?

    Коментар


    • Ми нищо не стана за Хилари - първата ми сгрешена политическа прогноза и си я признавам. Не познах, макар в един момент снощи към 11 наше време да ми минаха разни мисли през главата, ама си останаха само мисли

      А Тръмп е селска пръчка, която се е възпозлвала от системата там. Дори не е Ярешки, а Банев или Бедо, хайде от мен да мине - Черепа, че да е по-харизматичен Медиен образ и далавераджия, ще видим какво ще последва от човек с 0 политически опит, но може пък точно това да трябва на системата, кой знае. Макар че аз лично мисля, че Тръмплина не е нищо повече от онзи вресльо от Сириза - порева, порева, пък накрая клекна пред големите, не мисля, че и този ще реализира дори и 10% от обещанията си.

      Още веднъж - поздравления за прогнозата - твоите нискообразовани реднеци биха моите маймуни и латиноси
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Тръмп е заслуженият избор! евала на американците!
        сега при Тръмп добри пари ще направим! мен ме кефи!
        не е перфектен, но си има харизма.има достатъчно добри постижения и умения, вкл. и претърпените бизнес-несполуки.

        а в Булгаристан какво има!????? ---> чети Грую Груев:
        "наш бай хОй - какво не му харесвате - "честен" бизнесмен, харизматичен, гаджето му (Бориславова) какво и беше, говори се, че бил голям еВач, бие, ръга, рита, говори глупсоти на килограм - какво не му харесвате пък на него".
        какво е постигнала тиквата сама, освен да рекет!???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Ми аз да ти кажа бе, Делчо, ето и на тези избори си имахме наш Доналд, че даже и два - Ярешки и Банев ПолимеритУ. Може да се кандидатират също и Симеон Пешов (същий Тръмп), Цоцорков, Киро Гела, Прокопиев - you name it

          Аз си ви питах и за наш бай хОй - какво не му харесвате - "честен" бизнесмен, харизматичен, гаджето му (Бориславова) какво и беше, говори се, че бил голям еВач, бие, ръга, рита, говори глупсоти на килограм - какво не му харесвате пък на него

          Ми толкоз - честито на Хамерика, да Иляди
          Беше доста наперен за Хилари! Какво стана?

          Тиквун и Магарешки не може да бъдат аналог на Тръмп! Магарешки е проект на Тиквун, както Ковачки беше гласен за такъв на БСП, преди! Видя се какво говори Магарешки, какво всъщност е той, покза истинското си лице!

          Ако се заслуша някой непредубеден в това, което казва Тръмп, то той не само ще прозре какъв добър оратор е човека пред него, но и ще види огромното съдържание зад неговите думи.

          Зад думите и делата на Тиквун съдържание няма! Аз смятам, че написаното във Форбс припокрива 1:1 реалноста в случая! Марешки е просто един успял търговец на дребно, нищо повече. Той е лишен от съдържание! Той говори единствено и само за монопол на горива и че бил несистемен! Всичко това го повтаря по 20 различни начина, но с едно съдържание! Ако го попитат за някой сериозен страничен въпрос, различен от изброеното русло, направи не знам как ще отговаря...
          Тръмп е велика личност на нашето време! Голям бизнесмен, страхотен шоумен, а вече и политик номер 1 на планетата!

          Цитираните от теб, по-горе, не са нищо повече от батки в селска дискотека!

          Коментар


          • Днес към 4-5 централно европейско време, докато Юнкер кудкудякъл в несвяст и обикалял нервно пред телевизора, в китния си хол. Меркел смянала вече втори памперс!

            Предстоят интересни времена...

            Коментар


            • Ми аз да ти кажа бе, Делчо, ето и на тези избори си имахме наш Доналд, че даже и два - Ярешки и Банев ПолимеритУ. Може да се кандидатират също и Симеон Пешов (същий Тръмп), Цоцорков, Киро Гела, Прокопиев - you name it

              Аз си ви питах и за наш бай хОй - какво не му харесвате - "честен" бизнесмен, харизматичен, гаджето му (Бориславова) какво и беше, говори се, че бил голям еВач, бие, ръга, рита, говори глупсоти на килограм - какво не му харесвате пък на него

              Ми толкоз - честито на Хамерика, да Иляди
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от activ Разгледай мнение
                И десетки спрени проекти и банкрути...
                Банкрути и спрени проекти има този, който изобщо има някакви проекти! Нормално е да нама човек 100% успеваемост! Говорим за хора!

                Абсолютно нелепо е да се критикува Тръмп, за неговия бизнес, който е империя за милиарди, изграден от малко бащино наследство! Тръмп никога не се издържал на държавна ясла, не е бил никога и в монополен бизнес, който да му е осигурен или подарен от някакви кръгове, справка богаташите БГ! Той винаги е бил в океана с другите акули и е оцелявал и се е развивал!

                Искам да видя как хора, които говорят за банкрути и фалити, да постигат това, което е постигнал Тръмп, но в български мащаб, за да е справедливо! Нека да не се мерят с него 1:1! Защо след като е толкова лесно да се прави бизнес и пари, повечето умници, чаткат зад клавиатурата в някой офис и си чакат заплатата, а не да отидат на арената и да покажат колко лесно е да си бизнесмен като Тръмп! После можете да си вземете и жена като Меланая!

                Колко лесно звучи само, а ...
                Last edited by DELCHO SMOKA; 09.11.2016, 16:22.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                  Абе що не Тръмп да е президент. Поне е доказано добър в нещо. Има постижения, резултати.
                  И десетки спрени проекти и банкрути...

                  Коментар


                  • С Еврдоган до задните ни части може скоро да почнем да пищим.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение
                      Гледах неща от CNN...Много рев, много нещо! Дано и тук в понеделник да не плачем!
                      Глупости!
                      Ние винаги плачем СЛЕД като видим резултатите от тия дето си изберем,а не веднага след изборите. ...тогава пием и пеем.

                      Коментар


                      • Гледах неща от CNN...Много рев, много нещо! Дано и тук в понеделник да не плачем!

                        Коментар


                        • Императорът

                          Не става въпрос за това Китай къде ще продава боклуците които произвежда, по скоро иде реч за това дали ще продължат да текат парите към Китай. Когато спрат те ще се озоват в 2008 година при нас, заемите няма да могат да се плащат от хората, доходността на икономиката ще се срине и тя ще започне яко да се свива. Властта ще започне да губи почва под краката си..после идва озлоблението и лошотията..това го знаем.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • не СА възхвали и....
                            и аз СЪМ говорил.....

                            Импе, кажи честно много ли е трудно от рушки да научиш правилен български?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Не възхвали и дитирамби, но: реално признание на този могъщ старец. И аз говорил всичко това ногократно - тогава когато според (анал)изаторите Доналдът "нямаше шанс". Ти гледай как журналята, дето довчера се кланяха на Полуживата и подиграваха на Тръмп, още от днес ще му се мазнят.

                              Дитирамба ли е - че спи по 4-5 часа? - Не, просто природен физиологически феномен.
                              Това беше така. Но и тогава и сега така си се прехласнал, че едва ли не секта ще започнеш да основаваш.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Импе, ше ме прощаваш ама като ти чета възхвалите и дитирамбите за Тръмп, се сещам за комсомолските секретари навремето ..... така говореха за Брежнев, Андропов, Горбачов ......... Колко спал, колко строил ..... не човек а бог още малко ..... Дай по спокойно, че в тия динамични времена ни трябва повече хладнокръвие и разум и като хора и като нация ......
                                Не възхвали и дитирамби, но: реално признание на този могъщ старец. И аз говорил всичко това ногократно - тогава когато според (анал)изаторите Доналдът "нямаше шанс". Ти гледай как журналята, дето довчера се кланяха на Полуживата и подиграваха на Тръмп, още от днес ще му се мазнят.

                                Дитирамба ли е - че спи по 4-5 часа? - Не, просто природен физиологически феномен.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X