IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Grigor Lilov
    5 mins ·
    Американски разрези според две от големите социлогически агенции:
    *********ДАННИ 1*****************
    70% от белите за Тръмп,
    88%от черните и 65% от латиносите за Хилари
    При младите бели във възраст 18-29 години:
    48 % - за Тръмп,
    43% - за Клинтън.
    При завършилите поне колеж:
    51% - за Тръмп.
    43% - за Клинтън.
    **********ДАННИ 2*************
    бели: Тръмп 58%, Хилари 37%
    черни: Тръмп 8%, Хилари 88%
    латино: Тръмп 29%, Хилари 65%
    годишен доход
    под 30 хиляди: Тръмп 41%, Хилари 53%
    от 30 до 50 хиляди: Тръмп 42%, Хилари 51%
    от 50 до 100 хиляди: Тръмп 50%, Хилари 46%
    от 100 хиляди до 200 хиляди: Тръмп 48%, Хилари 47%
    над 200 хиляди: Тръмп 48%, Хилари 47%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Китай яко дава на заден ход икономически, естественно никой няма да иска да е инвестирал в Китай и ще дърпа от там и ще инвестира в САЩ ..къде другаде да инвестира - в Европа която не знае къде се намира и е полазена от миграционна чума ли ?
      че умрат от глад жълтите- само 6,5% нагоре- я ми кажи някой други с такова нарастване, че не се сещам- българия може би

      Коментар


      • Утре същите сълзи и сополи ще се леят от ефира на БНР, в "Хоризонт до обед". Водеща Ирина Недева, друга храненица на Шорош.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Защо да инвестират в САЩ, при тази ниска доходност там ? На САЩ този път номера им няма да мине.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Гледам соросоидната БНТ. Голям плач, голям рев, сълзи и сополи се точат от репортерката Милена Цветанска по повод победата на Тръмп. Ама тя, бабишкерата имала повече гласове, но виждаш ли.... американската система.... Ама как протестирали някъде срещу победата на Тръмп. Тя лично не видяла протести, ама имало някъде.
            И как спечелилия Тръмп, бил приятел на Русия, едва ли не личен приятел на Путин.
            И кво щял да прай сега Тръмп, като бил обещал нещо си...

            Аха, и Оланд бил много резервиран, поздравил Тръмп. ама с нежелание.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Китай яко дава на заден ход икономически, естественно никой няма да иска да е инвестирал в Китай и ще дърпа от там и ще инвестира в САЩ ..къде другаде да инвестира - в Европа която не знае къде се намира и е полазена от миграционна чума ли ?
              аз защо си мисля, че в момента КИТАЙЦИТЕ инвестират в сащ
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                миграционна чума ли ?
                Добре го каза, миграционна чума!

                След избора на Тръмп, за Меркел и компания, можем да говорим, единствено в минало време!

                Да видим дали ще се намери "хапче" за тая чума?

                Коментар


                • Китай яко дава на заден ход икономически, естественно никой няма да иска да е инвестирал в Китай и ще дърпа от там и ще инвестира в САЩ ..къде другаде да инвестира - в Европа която не знае къде се намира и е полазена от миграционна чума ли ?
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • DELCHO SMOKA

                    На този може всеки момент да изтече информация за данъчната му декларация, то е ясно какво ще направи - ще оцелява, ще му дърпат конците служители които никой не е избирал а някой ги е назначил. Тръмп е по добър от Ал Капоне със сигурност. Иначе мисля че САЩ ще осребряват като порутят международната търговия парите ще потекат към тях..това е ясно.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение
                      Искам Тръмп да изпълни първо едно от обещанията си ,временно САЩ да се отдръпнат от световната сцена, за да разберат всички малоумници по света, които искат сближаване с Русия и Китай къде зимуват раците и след само година да се молят на колене да се върне САЩ там, където са се махнали.!
                      а мене ми се иска да не ти се налага да чакаш помощ от сащ
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение
                        Искам Тръмп да изпълни първо едно от обещанията си ,временно САЩ да се отдръпнат от световната сцена, за да разберат всички малоумници по света, които искат сближаване с Русия и Китай къде зимуват раците и след само година да се молят на колене да се върне САЩ там, където са се махнали.!
                        Алекс, и ние го искаме! Между другото, раците не зимуват на лошо място!

                        Виж обаче, глупаците, в интелектуалната си нищета, спокойно може да бъдат позиционирани, в кучия г*з!

                        Коментар


                        • Искам Тръмп да изпълни първо едно от обещанията си ,временно САЩ да се отдръпнат от световната сцена, за да разберат всички малоумници по света, които искат сближаване с Русия и Китай къде зимуват раците и след само година да се молят на колене да се върне САЩ там, където са се махнали.!

                          Коментар


                          • То тук да прогнозираш голямата работа - 50% шанс да познаеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              Прилики? Разлики?
                              Приликите и разликите най-добре ще се родят в някаква евроатлантическа ТИКВА като твоята! Аз в случая съм безсилен, пред запенената уста и лудия поглед на русофилщината! Слави Трифонов ми е противен точно толкова, колкото и гейтаците от РБ и независимата, Рада Дълбоката!

                              Референдума му смятам за полезен! Това мога да кажа!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Ми нищо не стана за Хилари - първата ми сгрешена политическа прогноза и си я признавам. Не познах, макар в един момент снощи към 11 наше време да ми минаха разни мисли през главата, ама си останаха само мисли

                                А Тръмп е селска пръчка, която се е възпозлвала от системата там. Дори не е Ярешки, а Банев или Бедо, хайде от мен да мине - Черепа, че да е по-харизматичен Медиен образ и далавераджия, ще видим какво ще последва от човек с 0 политически опит, но може пък точно това да трябва на системата, кой знае. Макар че аз лично мисля, че Тръмплина не е нищо повече от онзи вресльо от Сириза - порева, порева, пък накрая клекна пред големите, не мисля, че и този ще реализира дори и 10% от обещанията си.

                                Още веднъж - поздравления за прогнозата - твоите нискообразовани реднеци биха моите маймуни и латиноси
                                Не е въпроса, че съм познал! Всеки може да каже нещо и да познае в даден момент! Въпросът е с какви аргументи съм познал и тяхната състоятелност, при извършения избор!

                                Мнението ми за Тръмп не се припокрива с твоето! Ти имаш право на мнеие както и аз. Аз лично нямам какво да добавя. Каквото съм имал за казване съм го казал!

                                Коментар

                                Working...
                                X