IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

    Хитлер няма кой знае какви заслуги за възхода на Германия. Основната му заслуга е, че назначава Ялмар Шахт за шеф на Райхсбанката. А Шахт е бил близък приятел на Монтагу Норман, шеф на Банк ъф Ингланд.
    Не съм съгласен, че няма "кой знае какви заслуги". На всички ни е известна връзката на Хитлер с окултизма, а Шахт не е далеч от този кръг.
    От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

      Като стана дума за Хитлер, имам един въпрос, който е много интересен - защо името му се споменава винаги с накланянето на негативната везна от историята свързана с него? Говори се само за т.нар. масови убийства, които всички други тоталитарни режими са вършили, но се забравя политическите възходи, които прави Германия за възможно най-краткия период в историята. Същото се забравя да се спомени и за държави като Япония в днешно време. Общо взето за всяка една държава, в която липсват чужди пришълци, които подкопават работната ръка (либералите му казват "подобряване на демографския проблем" и "конкурентна работна ръка", но всъщност истината е, че са абсолютни паразити на икономиката).

      Германия и нейният възход и Япония и нейният възход са неоспорим пример за държави успели да се възродят от най-ниското си историческо ниво до съответно най-високото. И двете бият всички останали с мулки-култи глупостите. Та, да - избран е демократично. И в днешно време при подобен политик ще има такъв тип провокации - всеки, който реши да се откъсне от измисления "мирен" свят, в който живее, ще бъде обвинен и обявен за луд. Аз лично, когато планувам соларни панели за къщата си, за да се откъсна от ел. дружествата съм обявен за "няква откачалка" от обикновените хора.
      Хитлер няма кой знае какви заслуги за възхода на Германия. Основната му заслуга е, че назначава Ялмар Шахт за шеф на Райхсбанката. А Шахт е бил близък приятел на Монтагу Норман, шеф на Банк ъф Ингланд.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

        Ето че мислим еднакво. За разлика от, изродът меркел унищожава Германия и трябва да бъде съдена за геноцид срещу собственият си народ. Как точно подобрява "демографският проблем", като пълни Германия с тъмни субекти, които освен да се паразитират, погазват законите и размножават като мишки (е, ще има малки изключения между тях), няма да правят нищо друго? Що за "конкурентна работна ръка" са неграмотни талибани, които нямат желание да работят и малкото неща, които са им по силите - но искат всичко наготово, защото били "гости на меркел"? Нямаше ли демографският проблем да бъде решен, ако меркел бе обявила 50 Б еднократна помощ за всяко германско семейство, дало живот на второ дете и 100 Б за трето? Така щяха да се раждат по поне 400 000 германчета всяка година - с парите които сега се харчат за издръжка на нашествениците - пари взети от джоба на работещия германец? Не е ли това апартейд и геноцид срещу немският народ и етническа подмяна на населението в Германия? Ако германците продължават да търпят това - след 50 години ще имаме ислямска държава в центъра на Европа !!! И няма да е само Германия, защото за мен Швеция вече е обречена.
        Най-интересното е това, че хората против Тръмп се делят на два основни типа:

        Едните са глобалисти с фикс идея да отворят всички граници и да убият индивидуалността на всички народи и култури по света (мулти културизмът всъщност убива думата култура), което е пагубно за всяка една нация, дори арабските народи (най-парадоксалното е, че те го знаят, за разлика от средния европеец, който работи и произвежда нещо, за да може за него да остане нищо).

        Вторите са тези, които не знаят какв означава БВП, нямат си представа каква е политическата обстановка във Франция, дори все още мислят, че президентът на България е Росен Плевнелиев, но понеже е модерно всички да се е*ават и шегуват с Тръмп - постоянно се закачат с него, обиждат го и го отричат като сериозен политик. И най-забавното е това, че нямат и представа какви са му идеите какво иска да направи, използват думи като "популист" и прочее.

        Тези парадокси ни вкарват в големи бели. Разделят хората и им пречат за нормални бизнес и приятелски отношения. И в момента има фронтови линии на малкото останали работещи и трудоспособни хора.
        Last edited by Reptil; 31.01.2017, 23:54.
        От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

          Като стана дума за Хитлер, имам един въпрос, който е много интересен - защо името му се споменава винаги с накланянето на негативната везна от историята свързана с него? Говори се само за т.нар. масови убийства, които всички други тоталитарни режими са вършили, но се забравя политическите възходи, които прави Германия за възможно най-краткия период в историята. Същото се забравя да се спомени и за държави като Япония в днешно време. Общо взето за всяка една държава, в която липсват чужди пришълци, които подкопават работната ръка (либералите му казват "подобряване на демографския проблем" и "конкурентна работна ръка", но всъщност истината е, че са абсолютни паразити на икономиката).

          Германия и нейният възход и Япония и нейният възход са неоспорим пример за държави успели да се възродят от най-ниското си историческо ниво до съответно най-високото. И двете бият всички останали с мулки-култи глупостите. Та, да - избран е демократично. И в днешно време при подобен политик ще има такъв тип провокации - всеки, който реши да се откъсне от измисления "мирен" свят, в който живее, ще бъде обвинен и обявен за луд. Аз лично, когато планувам соларни панели за къщата си, за да се откъсна от ел. дружествата съм обявен за "няква откачалка" от обикновените хора.
          Ето че мислим еднакво. За разлика от, изродът меркел унищожава Германия и трябва да бъде съдена за геноцид срещу собственият си народ. Как точно подобрява "демографският проблем", като пълни Германия с тъмни субекти, които освен да се паразитират, погазват законите и размножават като мишки (е, ще има малки изключения между тях), няма да правят нищо друго? Що за "конкурентна работна ръка" са неграмотни талибани, които нямат желание да работят и малкото неща, които са им по силите - но искат всичко наготово, защото били "гости на меркел"? Нямаше ли демографският проблем да бъде решен, ако меркел бе обявила 50 Б еднократна помощ за всяко германско семейство, дало живот на второ дете и 100 Б за трето? Така щяха да се раждат по поне 400 000 германчета всяка година - с парите които сега се харчат за издръжка на нашествениците - пари взети от джоба на работещия германец? Не е ли това апартейд и геноцид срещу немският народ и етническа подмяна на населението в Германия? Ако германците продължават да търпят това - след 50 години ще имаме ислямска държава в центъра на Европа !!! И няма да е само Германия, защото за мен Швеция вече е обречена.

          Относно негативните везни и масовите убийства - имам предвид т.нар. Холокост - там лъжите и манипулациите са страшни. 400 000 жертви на лагерите (по официални данни от международният Червен кръст) - умрели основно от епидемии и глад накрая (когато и немските войници са гладували кат` тако`а) ги направиха на 6 милиона и то само евреи - който опита да каже на глас истината и упорства - обикновено нещо му се случва - като някои от жертвите на "случайностите" са сериозни еврейски учени !!!
          Last edited by Императорът; 31.01.2017, 23:30. Причина: Ърм 348
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

            По тая логика... Нали и Хитлер идва на власт с избори...
            Стига с тия манипулации. Хитлер е направил истински чудеса, преди да реши да воюва с целият си свят - той може да бъде еталон за велик държавник, ако не броим гибелният и престъпен последен етап. Сигурно е превъртял в един момент, дявол го знае... ясно е например, че е страдал от евреинофобия и се е вманиачил по окултното. Тоест то е очевидно дори за среднограмотен човек, ако се замисли - как опустошената и докарана до пълна разруха и глад Германия след 22 години пак е била достатъчно силна да прегази цяла Европа? щеше ли да се изправи въобще, ако бе водена от мекокитков толераст? С либерастия срината държава на крака не се изправя !!! Същото е и Италия - която е била посмешището на Европа - най-бедната и изостанала, докато на власт не дойде Дуче, който да я превърне в колос - и още е сила !!! Донакъде същото може да се каже и за Сталин... наричайте ме както си щете, ако щат модераторите да ме трият - това е историческата истина.

            Ного ще му е трудно на Доналд - дано успее.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              По тая логика... Нали и Хитлер идва на власт с избори...
              Като стана дума за Хитлер, имам един въпрос, който е много интересен - защо името му се споменава винаги с накланянето на негативната везна от историята свързана с него? Говори се само за т.нар. масови убийства, които всички други тоталитарни режими са вършили, но се забравя политическите възходи, които прави Германия за възможно най-краткия период в историята. Същото се забравя да се спомени и за държави като Япония в днешно време. Общо взето за всяка една държава, в която липсват чужди пришълци, които подкопават работната ръка (либералите му казват "подобряване на демографския проблем" и "конкурентна работна ръка", но всъщност истината е, че са абсолютни паразити на икономиката).

              Германия и нейният възход и Япония и нейният възход са неоспорим пример за държави успели да се възродят от най-ниското си историческо ниво до съответно най-високото. И двете бият всички останали с мулки-култи глупостите. Та, да - избран е демократично. И в днешно време при подобен политик ще има такъв тип провокации - всеки, който реши да се откъсне от измисления "мирен" свят, в който живее, ще бъде обвинен и обявен за луд. Аз лично, когато планувам соларни панели за къщата си, за да се откъсна от ел. дружествата съм обявен за "няква откачалка" от обикновените хора.
              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

                Проблемът на Тръмп е, че прави нещата, които трябваше да се направят преди 15 години. Вече е късно - хората живеят в утопичния си "прекрасен" свят, в който сами протестират против политиката, която би ги спасила (преди време).
                Има вярно в това. Затова Доналд си заряза кефът - в отчаян опит да спаси Родината си. Дано успее - светът има нужда от истинската Америка, която изгуби.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                  По тая логика... Нали и Хитлер идва на власт с избори...
                  Когато искаш да правиш радикални промени трябва да забравиш за демокрацията поне докато ги въведеш.

                  Коментар


                  • [quote=Impito]... дори той едва сега започва.[quote]Е да, това мисля същото и аз, но не е от значение. Същественото е, че дори путин е схванал, коя даъска му е най-разхлопаната, да се надяваме, че няма да се възползва максимално))))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

                      "Най-добрият аргумент против демокрацията е петминутен разговор със средностатистическия избирател." - казал го е Чърчил.
                      По тая логика... Нали и Хитлер идва на власт с избори...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lady Precakanoto Разгледай мнение
                        "(Какъв е този mr Iliev! Защо не Мишо?)" - звучи по-вежливо, по-възвишено, аристократски някак си, а и по-кратко за писане)))) пиша от неудобно устройство и не успявам добре)))) А човеко си е луд за вързване, това все по-ясно става, май ще се окаже доказно твърдение че съществува случаи в които пряката демокрация е също толкова неадекватн, колкото нейния изборЪ, чрез койот се съзимерва))))

                        Все пак, Тръмп е интересен тест за американската демокрация. Както е видно, аз вярвам, че институциите там ще се справят със ситуацията преди да се стигне до апокалипсис.

                        (Да, по-възвишено е от Mr Misho )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                          Преди мислих, че го прави само заради шоуто и че ако стане президент ще спре. Затова и много не ме притесняваше евентуалната му победа. Но явно просто си е такъв, едно към едно...

                          (Какъв е този mr Iliev! Защо не Мишо?)
                          Грешиш ако мислиш че от Тръмп зависи нещо.Той е просто на гребена на вълната.Създателите на Тръмп ги търси в Лондон.От там дадоха тон за песен.На 23 юни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            "(Какъв е този mr Iliev! Защо не Мишо?)" - звучи по-вежливо, по-възвишено, аристократски някак си, а и по-кратко за писане)))) пиша от неудобно устройство и не успявам добре)))) А човеко си е луд за вързване, това все по-ясно става, май ще се окаже доказно твърдение че съществува случаи в които пряката демокрация е също толкова неадекватн, колкото нейния изборЪ, чрез койот се съзимерва))))
                            "Най-добрият аргумент против демокрацията е петминутен разговор със средностатистическия избирател." - казал го е Чърчил.
                            От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                            Коментар


                            • "(Какъв е този mr Iliev! Защо не Мишо?)" - звучи по-вежливо, по-възвишено, аристократски някак си, а и по-кратко за писане)))) пиша от неудобно устройство и не успявам добре)))) А човеко си е луд за вързване, това все по-ясно става, май ще се окаже доказно твърдение че съществува случаи в които пряката демокрация е също толкова неадекватн, колкото нейния изборЪ, чрез койот се съзимерва))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                                Напротив - това е единственият мислещ, решителен, отговорен и далновиден човек в цялата западна политика. Вече изпълни или почна да изпълнява - колко? Сигурно половината си обещания - а е президент от две седмици !!! По нова традиция мръсните политици и за два мандата не изпълняват и 20% от обещаното.
                                Проблемът на Тръмп е, че прави нещата, които трябваше да се направят преди 15 години. Вече е късно - хората живеят в утопичния си "прекрасен" свят, в който сами протестират против политиката, която би ги спасила (преди време).
                                От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                                Коментар

                                Working...
                                X