IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Още от началото го усетих че е хралампи, ами сега за мен лично въпроса не е дали му хлопа дъската а колко са всички дъски който му хлопат.!!?!?? И неговата не е лесна, опитвам да му вляза в положение, а не успявам,)))))
    Напротив - това е единственият мислещ, решителен, отговорен и далновиден човек в цялата западна политика. Вече изпълни или почна да изпълнява - колко? Сигурно половината си обещания - а е президент от две седмици !!! По нова традиция мръсните политици и за два мандата не изпълняват и 20% от обещаното.

    Засега поведението му не ме изненадва с нищо - затова го подкрепях още откак се кандидатира - знаех, че ще действа така... дори той едва сега започва.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Още от началото го усетих че е хралампи, ами сега за мен лично въпроса не е дали му хлопа дъската а колко са всички дъски който му хлопат.!!?!?? И неговата не е лесна, опитвам да му вляза в положение, а не успявам,)))))
      Преди мислих, че го прави само заради шоуто и че ако стане президент ще спре. Затова и много не ме притесняваше евентуалната му победа. Но явно просто си е такъв, едно към едно...

      (Какъв е този mr Iliev! Защо не Мишо?)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mr. Iliev
        Предполагам, че вече доста сенатори, конгресмени, СЕО-то и милиардери започват да се питат дали не му хлопа леко дъската. Ще изчакат да се убедят, че е така и ще действат. Просто всичко друго би било абсурден цирк с глобални последствия (попара ).
        Още от началото го усетих че е хралампи, ами сега за мен лично въпроса не е дали му хлопа дъската а колко са всички дъски който му хлопат.!!?!?? И неговата не е лесна, опитвам да му вляза в положение, а не успявам,)))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Имам чувство че тоя тръмп си е чатала-патала))))(малко му хлопа дъската) и накрая може да се окаже че да му ядем попарата)))) не е препоръка)))
          Предполагам, че вече доста сенатори, конгресмени, СЕО-то и милиардери започват да се питат дали не му хлопа леко дъската. Ще изчакат да се убедят, че е така и ще действат. Просто всичко друго би било абсурден цирк с глобални последствия (попара ).

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten
            за попарата
            точно! Да не го вземат сериозно и да не му се кланят за да не му ядат попарата!!!!)))) +++
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Да я построят или да я задигнат, той Тръмп ще я строи 100 години и ще му се наожи да живее 170 а те за 24 часа могат да я задигнат.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Може да го мислят за всякякъв, но има изключително чуество за оцеляване. Така, че ако пазарите и утре са в червено ... ще напише един позитивен туит и ще ги вдигне за отрицателно време
                Може да е на пускал къси и да не бърза ,само дет не казал че Америка ще е премести на някоя планета стъбиляга ми се вижда

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  За какво не е препоръка
                  за попарата
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Може да го мислят за всякякъв, но има изключително чуество за оцеляване. Така, че ако пазарите и утре са в червено ... ще напише един позитивен туит и ще ги вдигне за отрицателно време
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Имам чувство че тоя тръмп си е чатала-патала))))(малко му хлопа дъската) и накрая може да се окаже че да му ядем попарата)))) не е препоръка)))
                      За какво не е препоръка

                      Коментар


                      • Имам чувство че тоя тръмп си е чатала-патала))))(малко му хлопа дъската) и накрая може да се окаже че да му ядем попарата)))) не е препоръка)))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Румънски циг*ни предлагат на Тръмп да построят стената с Мексико на ниска цена

                          http://www.dunavmost.bg/World/News/7...na-niska-tsena
                          Нашите какво дремят комшиите пак ни изпреварват
                          Last edited by Amsterdamm; 31.01.2017, 21:13.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Trakatrak' - точно Китай е яко предвидим, той набира икономическа мощ и ако на хоризонта се зададе икономически спад ще се превърне във военна машина която няма да позволи икономиката да пада.
                            Говоря за обходни ходове. Например Северна Корея.

                            Коментар


                            • Trakatrak' - точно Китай е яко предвидим, той набира икономическа мощ и ако на хоризонта се зададе икономически спад ще се превърне във военна машина която няма да позволи икономиката да пада.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар



                              • http://thehill.com/homenews/administ...-over-refugees


                                Подсмърчащи и сълзливи американски сенаторчета социалист-либералтолерасченца....толкова са плоски и смешни.
                                Тепърва ще реват като магарета.

                                Естествено че ще му се подиграва тръмпа.
                                Никому не остава длъжен бат ви Доню, па били те и републиканчета...

                                "The joint statement of former presidential candidates John McCain & Lindsey Graham is wrong - they are sadly weak on immigration. The two ... .Senators should focus their energies on ISIS, illegal immigration and border security instead of always looking to start World War III," Trump wrote.

                                Коментар

                                Working...
                                X