IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
    Щото като гледам УК те тая тема не я пипат, щото не е политкоректна и затуй мрънкат срещу миграцията от Източна Европа - щото там няма да ги обвинят в расизъм. Льо Пенито и тя бяга от тая тема, щото и нея ще я обвинят за расистка. Изобщо мъката е пълна.
    Tочно. Изглежда ще е къде по-лесно да се разтури ЕС, отколкото някой политик да си признае какво наистина мисли за негрите и арабите. А и за ромите. Такава автоцензура и по съветско време нямаше

    Либералите, ако трябва, ще оставят само пушещи развалини след себе си, но до последно ще защитават попитически коректната си лицемерност.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

      Трайбализмът на ИД и национализма в Европа, на който дължим две световни войни, водят до еднакъв тип диващина.
      Абе не знам кое е довело до две световни войни, на теб явно така ти отърва да бъде, но до третата ще я доведе именно лицемерният либерализъм. Като цяло с теб темата е изчерпана от моя страна. Не съм ти на нивото, мислиш абстрактно, аз съм необразован путинист, също ислямист от ИД, националист, и още не знам какво може да се измисли само и само да се оправдае несподеленото ми мнение за лицемерието ви. Впрочем, като си легнеш в удобното и топло легло след взетия горещ душ в баня с канализация, не забравяй, че има много хора, които нямат този лукс. Но вие сте прекалено заети да пишете по форумите, вместо да им помагате лично. Аз поне не съм лицемер. С теб по тази тема нямам какво да кажа повече.
      От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

      Коментар


      • Глобализацията е неизбежна. Много от хората пишещи тук (ако не всичко, включая и мен) се възползваме от нея.

        Израз на глобализация е да цъкнеш с мишката и да си поръчаш стока от Амазон или АлиБаба. Или пък да инвестираш в акции на чужди компании, търгувани на чужди борси - пак чрез цъкване на мишката. Естествено това е само върха на айсберга. Разбира се, движението на стоки и капитали е доста по-голямо, отколкото наште скромни покупки или инвестиции по Интернет. Но и то трудно може да бъде спряно.

        Остава много сериозния проблем с миграцията на хора. И там има различни видове миграция - от село към големия град. От по-бедна държава към по-богата държава в рамките на ЕС, което да кажем е легална миграция.

        После имаш и нелегалната миграция на хора, които много трудно се интегрират и си ходят с проблемите. Демек Европа лека полека ще замяза на Близкия Изток и Африка взети заедно.

        Тръмп добре се осети, ама стигаме до въпроса дали ще успее да предаде нещо на ЕС управляващите. Щото като гледам УК те тая тема не я пипат, щото не е политкоректна и затуй мрънкат срещу миграцията от Източна Европа - щото там няма да ги обвинят в расизъм. Льо Пенито и тя бяга от тая тема, щото и нея ще я обвинят за расистка. Изобщо мъката е пълна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

          Е, не! Наричали са ме путинист, соросоид, дори и царист, понеже съм положително настроен към царска България, но до сега не се беше случвало да ме сравнят с диваците от ИД. Явно съм те засегнал с нещо. Извинявай, мир да има. Не съм тук да се карам с когото и да било.

          Успешен ден.
          Трайбализмът на ИД и национализма в Европа, на който дължим две световни войни, водят до еднакъв тип диващина.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

            Към коя "царска България"? Тази на дедо симо крадливото или тази на баща му и чичо му? Ако е към втората, трябва да си пред НДК-то днес да сложиш поне едно карамфилче за принца.
            Царска България като "Шуми Марица".
            От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

              Е, не! Наричали са ме путинист, соросоид, дори и царист, понеже съм положително настроен към царска България, но до сега не се беше случвало да ме сравнят с диваците от ИД. Явно съм те засегнал с нещо. Извинявай, мир да има. Не съм тук да се карам с когото и да било.

              Успешен ден.
              Към коя "царска България"? Тази на дедо симо крадливото или тази на баща му и чичо му? Ако е към втората, трябва да си пред НДК-то днес да сложиш поне едно карамфилче за принца.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                Звучиш ми като тези от ислямска държава. И те много мразят либерализма. Но те не са националисти. Има и едно по-низше стъпало на социално развитие - трайбализъм. Може и просто да станеш член на някоя градска банда и много да мразиш хората от останалите банди и се биете до смърт. Голяма гордост!
                Е, не! Наричали са ме путинист, соросоид, дори и царист, понеже съм положително настроен към царска България, но до сега не се беше случвало да ме сравнят с диваците от ИД. Явно съм те засегнал с нещо. Извинявай, мир да има. Не съм тук да се карам с когото и да било.

                Успешен ден.
                От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                  Звучиш ми като тези от ислямска държава. И те много мразят либерализма. Но те не са националисти. Има и едно по-низше стъпало на социално развитие - трайбализъм. Може и просто да станеш член на някоя градска банда и много да мразиш хората от останалите банди и се биете до смърт. Голяма гордост!
                  Ти поне си голем разбирач както винаги ама само до там .... Добре разиграй тука един либерален сценарий и му виж края, защото аз го виждам live положението или на тебе ти требат очила ?!?
                  Повтарям го за Nти път за такива глупаци "капиталисти/неолиберасти" като тебе, че единствения изход ама единствения за човечеството е Хуманизъм или думата Комунизъм както обичате да злоупотребявате с тая думичка без да и знаете значението също и Демокрация която е неразривно свързана с Хуманизма/Комунизма !!!
                  Last edited by michaelis12; 01.02.2017, 09:31.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                    Звучиш ми като тези от ислямска държава. И те много мразят либерализма. Но те не са националисти. Има и едно по-низше стъпало на социално развитие - трайбализъм. Може и просто да станеш член на някоя градска банда и много да мразиш хората от останалите банди и се биете до смърт. Голяма гордост!
                    Защо пък да ти качи като? Човекът казва: няма намерение да се качва никому на главата в чуждите държави - и не иска да се качват и на неговата !!! Това ли е философията не само на ИД, но и на всички тия питекантропи, които нахлуват в Европа и вярват, че щом европейската е с дори средно дълга пола и по-тесни панталони - и с открито лице, значи е к*рва и те имат правото да я изнасилят на улицата? Цивилизованият човек като отива в друга държава, не само че е готов да си плаща всичко, но дори проучва дали например там е прието да се дава бакшиш на сервитьорът в ресторантът или не е и ще го обиди така - а не отива да изнасилва, граби, руши и паразитира. Европа е пълна с японски туристи - защо никой няма нищо против присъствието им?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

                      Повечето глобалистчета либерасти са хора, чието възпитание не е минало етапа към родовата любов и са от семейства с неизяснена родова история - я баща пияница, я майка шеврантия. Все причини, поради които чуждото щастие в чуждите култури ти се вижда страхотен начин да избягаш от собствения си комплекс.

                      Което не пречи да пътуваш и да опознаваш прекрасния свят, в който живеем - има красоти във всяка една точка по света и съм благодарен, че съм роден във време, в което мога да пътувам бързо, лесно, не толкова скъпо и свободно. Но това не означава, че трябва да се качвам на главата на тези, които са се устроили по-добре и да ми се качват на главата, тия които не са могли да се интегрират пет поколения поред.

                      Но тези теми не са за мен. Ще ги оставя на хората с абстрактно мислене. Лека нощ от мен.
                      Звучиш ми като тези от ислямска държава. И те много мразят либерализма. Но те не са националисти. Има и едно по-низше стъпало на социално развитие - трайбализъм. Може и просто да станеш член на някоя градска банда и много да мразиш хората от останалите банди и се биете до смърт. Голяма гордост!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

                        Според теб това ли имах предвид? Или може би имах предвид, че са били в един кръг е не му е случайно мястото на Шахт в банкерските дела?
                        След войната Шахт не го пращат на бесилката само защото не е бил член на националсоциалистическата партия (доста патриотична организация за времето си)
                        и не е принадлежал на близкия кръг на Хитлер. А това, че Хитлер и всички около него са били кръгли нули в разбиране на икономиката го е казвал самият Шахт.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Интересно е, че всички т.нар. "глобалисти" са или типчета, които живеят в скъпи имения зад триметрови стени и охрана (дето не се боят, че банда талибанци може да опънат дъщеря им), или платени (от същите) протестъри (явление до болка познато ни) или анални развратници.
                          Повечето глобалистчета либерасти са хора, чието възпитание не е минало етапа към родовата любов и са от семейства с неизяснена родова история - я баща пияница, я майка шеврантия. Все причини, поради които чуждото щастие в чуждите култури ти се вижда страхотен начин да избягаш от собствения си комплекс.

                          Което не пречи да пътуваш и да опознаваш прекрасния свят, в който живеем - има красоти във всяка една точка по света и съм благодарен, че съм роден във време, в което мога да пътувам бързо, лесно, не толкова скъпо и свободно. Но това не означава, че трябва да се качвам на главата на тези, които са се устроили по-добре и да ми се качват на главата, тия които не са могли да се интегрират пет поколения поред.

                          Но тези теми не са за мен. Ще ги оставя на хората с абстрактно мислене. Лека нощ от мен.
                          Last edited by Reptil; 01.02.2017, 00:03.
                          От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                            Между другото и Монтагу Норман също е бил в кръга на окултизма... Но икономиката и централното банкиране не се правят с окултизъм.

                            Въпреки, че банкирането е разбираемо само за хора с абстрактно мислене и за обикновение човек е финансова алхимия
                            Според теб това ли имах предвид? Или може би имах предвид, че са били в един кръг е не му е случайно мястото на Шахт в банкерските дела?
                            От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

                              Най-интересното е това, че хората против Тръмп се делят на два основни типа:

                              Едните са глобалисти с фикс идея да отворят всички граници и да убият индивидуалността на всички народи и култури по света (мулти културизмът всъщност убива думата култура), което е пагобно за всяка една нация, дори арабските народи (най-парадоксалното е, че те го знаят, за разлика от средния европеец, който работи и произвежда нещо, за да може за него да остане нищо).

                              Вторите са тези, които не знаят какв означава БВП, нямат си представа каква е политическата обстановка във Франция, дори все още мислят, че президентът на България е Росен Плевнелиев, но понеже е модерно всички да се е*ават и шегуват с Тръмп - постоянно се закачат с него, обиждат го и го отричат като сериозен политик. И най-забавното е това, че нямат и представа какви са му идеите какво иска да направи, използват думи като "популист" и прочее.

                              Тези парадокси ни вкарват в големи бели. Разделят хората и им пречат за нормални бизнес и приятелски отношения. И в момента има фронтови линии на малкото останали работещи и трудоспособни хора.
                              Интересно е, че всички т.нар. "глобалисти" са или типчета, които живеят в скъпи имения зад триметрови стени и охрана (дето не се боят, че банда талибанци може да опънат дъщеря им), или платени (от същите) протестъри (явление до болка познато ни) или анални развратници.

                              Вторите са ми най-забавни - хора дето се гърчат в панелна гарсониерка, карат 20-годишен Голф и наричат човек, возещ се в собственият си Боинг и живеещ в позлатен апартамент в небостъргач, който сам е построил на 35 години... "ПАЛЯЧО" ?!?!? Ако Доналдът е клоун и палячо, интересно какви са те самите?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

                                Не съм съгласен, че няма "кой знае какви заслуги". На всички ни е известна връзката на Хитлер с окултизма, а Шахт не е далеч от този кръг.
                                Между другото и Монтагу Норман също е бил в кръга на окултизма... Но икономиката и централното банкиране не се правят с окултизъм.

                                Въпреки, че банкирането е разбираемо само за хора с абстрактно мислене и за обикновение човек е финансова алхимия

                                Коментар

                                Working...
                                X