IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

    Е ти би ли инвестирал в порутена барака?
    Защо не инвестират в една огромна, съседна, богата на "цялата менделеева таблица" държава, а са се насочили към краваристан?
    Ма толкова сте смешни, смешни, чак жалки.
    Преди да пишеш можеше да провериш колко са китайските инвестиции в русия, не става само с писане братчет. Трябва и четенье.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение


      Мите....ти май наистина си от татуин.
      А ти си от Мустафар и жегата от лавовите потоци ти изпарила половината мозък.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

        Е ти би ли инвестирал в порутена барака?
        Защо не инвестират в една огромна, съседна, богата на "цялата менделеева таблица" държава, а са се насочили към краваристан?
        Ма толкова сте смешни, смешни, чак жалки.
        А не е ли смешно, че САЩ чакат на чужди инвестиции и главният китайски човек се държи като всеки среден световен бизнесмен, допъплил с големи обещания в нашата разграбена държавица? - Ето ти другата гледна точка.

        Русия не е затънала в дългове до гуша и не се нуждае отчаяно от чужди инвеститори.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Китайците обещават милиардни инвестиции в сащ- смятай докъде се е докарал краварника
          Е ти би ли инвестирал в порутена барака?
          Защо не инвестират в една огромна, съседна, богата на "цялата менделеева таблица" държава, а са се насочили към краваристан?
          Last edited by Andi11; 07.04.2017, 13:50.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            За мен е изключително интересно как е протекла/ще протече срещата на Тръмп с Кси (или Си) .. то беше плюнчене то беше чудо по време на кампанията как лошите китайци са прецакали американците ...да видим сега как ще ги представят нещата.
            Китайците обещават милиардни инвестиции в сащ- смятай докъде се е докарал краварника

            Коментар




            • Мите....ти май наистина си от татуин.
              Last edited by 4ervenasgan; 07.04.2017, 13:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение


                И един съседен курник, са забравили да добавят от праспрес, цитирайки руская весна, която цитира раша тудей, която цитира незназован източник в сирия, който цитира една жена от пиротска.
                Да, ти предаваш от Сирия, там на летището си, затова трябва да вярваме на теб.

                Затова завърших заглавието с: "?!?!?!?" - за да подчертая, че това е непроверена версия.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gianny Разгледай мнение
                  [B]ЗДРАВЕЙ СЮПРИЗ, БАБА ВАНГА ТЕ ПОЗДРАВЯВА!


                  А. Йорданов

                  Трябваше само да напишеш - за по-кратко: "бльъ-бльъ-бльъ-бльъ - александър йорданов" - защото всеки би могъл сам да си представи бълвочите на тая дебела гнида, която само поради политическото си връзкарство и пълното беззаконие в държавата не пише глупостите си от затворническа килия.

                  Защо американците са предупредили руснаците за атаката? От благородство ли... или защото са осъзнали, че ако загинат руски военни, ще целуват дъното на Средиземно море? Защо руснаците не са свалили американските ракети? - Дали не е защото са били предупредени и ако е имало в районът на ударът техни военни и техника, те не са били изтеглени - а свалянето на ракетите би могло да доведе до ескалиране на напрежението? А ако преди малко линкнатото от мен е вярно и са били ударени само някакви разпадащи се и неизползваеми стари самолети?

                  Кой му каза на тоя мръсен шопар, че България подкрепя тоя или оня? Кой е той, че да говори от мое име или от името на кой да е Българин? Путин се бил спекъл - свинята да се моли това да не се случи наистина, че пръв ще се зарови под земята в някоя дупка, за да не го намери Бомбата... и всички да се молим я Путин, я Тръмп да не си изтърват нервите !!! Що за болен идиот може да разсъждава като мегакрадецът - "мистър 10%" ???

                  Съюзниците на САЩ ги видяхме и при ембаргото на обонго. Много велики държави са Австралия, Канада и Турция, да не говорим за Саудитска Арапия - направо Путин напълни гащите. Апропо - ердоган не се ли озъби - дори руски самолет свали... а после не пълзеше ли като червяк в краката на Вова - и то само след икономически мерки?

                  Въобще - на подобни изказвания не трябва да се обръща никакво внимание, защото само се нагнетява напрежение, а напрежение има - твърде голямо и без това. Добре, че изказването идва от един Никой.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар




                  • И един съседен курник, са забравили да добавят от праспрес, цитирайки руская весна, която цитира раша тудей, която цитира незназован източник в сирия, който цитира една жена от пиротска.

                    Коментар


                    • Американските ракети ударили... "СМЕТИЩЕ" ?!?!?

                      Според нови разузнавателни данни ударите са били срещу неизползвана база, на която са ръждясвали стари и извадени от употреба самолети.

                      http://www.blitz.bg/svyat/goreshchi-...ews502787.html
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • ЗДРАВЕЙ СЮПРИЗ, БАБА ВАНГА ТЕ ПОЗДРАВЯВА!

                        Миналата година, мисля, че бе 7 октомври, т.е. точно преди половин година, руските медии публикуваха официалната информация на Кремъл, че в Сирия са разположени „допълнителни зенитно-ракетни комплекси” с цел „да се предотвратят удари на американските крилати ракети по сирийски военновъздушни бази и летища”. Основното в коментара тогава бе, че „политическото значение на това разполагане на ракетно-зенитни комплекси е огромно”.

                        Ракетно-зенитните комплекси С-300 и С-400 бяха разположени с цел, както тогава писаха всички руски издания, „да се изключи случайността, да се намали вероятността от провокации”. Спомням си отлично как тогава лошото копие на куклата Барби – говорителката на руското външно министерство Мария Захарова, напомни, че този акт ще предотврати всякакви опити да се атакуват военни бази и летища в Сирия”.
                        По същото време официалният представител на Министерството на отбраната на Русия генерал-майор И.Конашенков заяви със самочувствие, че тези ракетни руски системи са „сюрприз за всички летящи обекти”.

                        Тази нощ го видяхме сюрприза. Той се бе успал. Никакъв не се показа. Затова и американските ракети близо 1 час си летяха и поразяваха предварително набелязаните си цели. За да е унижението за руснаците пълно се оказва, че американците са ги предупредели за атаката. Но кой да им каже на руснаците, че в четвъртък срещу петък не трябва да се пие водка? Но как американците да се сетят и за такова предупреждение? Иначе и това биха им казали: „ Товарищи, бдете, не пийте водка в четвърък срещу петък”!

                        И така. Добрите новини са много: първо, Путин се е спекал. Спечени са и българските путинолюбци. Добра е новината, че акцията на САЩ се подкрепя от държави като Австралия, Канада, Великобритания, Франция, Германия, Саудитска Арабия, Полша, Израел, Япония, Турцияи др. Против са „велики” държави като Боливия, Венецуела, Северна Корея и Иран.

                        Русофилските български медии веднага пусха гадничкото въпросче: подкрепяте ли или не американската акция. Целта им е отново да разделят нацията. Защото като член на НАТО България ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ ПОДКРЕПЯ САЩ. Няма как да подкрепя Русия. Дори и президентът Радев е хапвал американско барбекю. Нали там май се бе учил, изучил.

                        А българските русофили редят ред сълзи и ред сополи. Но и това е здравословно. Ванга така казва! Плачи, реви, за да ти мине!

                        А. Йорданов

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Поздрави на русофилското движение "Приятели на Доналд Тръмп"
                          И на форумния "Император" тук поздрави
                          От мен е шампанското
                          Барбаронов, ти си съсел.

                          Още малко и световна война да стане, ти пак ще се радваш, докато се изпаряваш кат` тако`а.

                          Мислиш ли, че руснаците не могат да отговорят с директен удар, при който американските кораби, изстреляли ракетите по - просто ще бъдат пратени на дъното на Средиземно море в полуразфасован вид?

                          Доналдът реагира емоционално и необмислено - направи глупост, колкото и да ме е яд да го призная. Руснаците отговориха с друга глупост - прекратяването на споразумението. Ситуацията е много лоша и сега ще трябва да се правят сложни политически маневри и взаимни отстъпки, за да се избегне рискът от нещо непоправимо.

                          Инвесторът, бамнете го тоя оплезен наркоман, бе - не го ли виждате, че е тотално неадекватен вече?
                          Last edited by Императорът; 07.04.2017, 12:45. Причина: Бамнете го.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • нагувинчяната принцеса каза че Доналдъка ще оправи света . хяхяхяхяхяхях . еврейче

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Преди три дни западните медии съобщиха за химическа атака на сирийските ВВС в град Хан Шейхун в провинция Идлиб, при която бяха убити 58 души, включително 11 деца. Днес след полунощ американски военноморски кораби нанесоха удар за възмездие по летището Шайрат в Хомс, откъдето се предполага, че са излетели сирийските самолети.
                              Сирийският президент Башар Асад не се слави с прекомерна уравновесеност и изключителна любов към своя народ.
                              Изданието „Русская весна” обаче привлече за коментар на видеозаписите на France 24 експерт
                              ... следват опорните точки, спуснати от Кремъл ...
                              Поздрави на русофилското движение "Приятели на Доналд Тръмп"
                              И на форумния "Император" тук поздрави
                              От мен е шампанското

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                Нищо и половина щети, някакви си 2-3 щайги и нощните пазачи.
                                +1
                                Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                Според мен истинската цел е леееек тест определено про. Същото с което разполагат и в СК, която най-вероятно е на пангара.
                                Не знам СК (ако вЕзираш Северна Корея) да има С300...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X