IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нищо и половина щети, някакви си 2-3 щайги и нощните пазачи.
    Според мен истинската цел е леееек тест определено про. Същото с което разполагат и в СК, която най-вероятно е на пангара.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

      И по-конкретно "кравар-лъжец", по думите на Колчо

      Кое не е вярно Б
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
        Не е чак толкова миролюбив, калкото смятаха някои от феновете му.
        Е миролюбив. То не е имало такъв никога и няма и да има.
        Лошото е че се активизират Балканите. Екс Югославия. Преформатиране на Турция. итн .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

          И по-конкретно "кравар-лъжец", по думите на Колчо
          Думите на Колчо са предсказуеми, дори и да не си прави труда, да ги хаби.. Скоро и на нашия шапкар ще му лъсне г..а!
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            Видя ли, достигнаха до фазата: Онзи кравар... Смяяяяяях...
            И по-конкретно "кравар-лъжец", по думите на Колчо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
              По-интересното е тая база нямала ли си е барем една це400 или нещо подобно...безаналогово и ако да, кой би си купил вече от нея.

              Ма да не ги мислим янките, язе съм по-загрижен за здравето на видни представители на родното Тръмп общество, като митьо и шаренкова.
              Видя ли, достигнаха до фазата: Онзи кравар... Смяяяяяях...
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                По-интересното е тая база нямала ли си е барем една це400 или нещо подобно...безаналогово и ако да, кой би си купил вече от нея.
                Нямала е. ( Ес400 и Панцер-а пази Хмеймим мисля...)
                Инак, Китай е първия кОпувач на Ес 400...
                Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                Ма да не ги мислим янките, язе съм по-загрижен за здравето на видни представители на родното Тръмп общество, като митьо и шаренкова.
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • По-интересното е тая база нямала ли си е барем една це400 или нещо подобно...безаналогово и ако да, кой би си купил вече от нея.

                  Ма да не ги мислим янките, язе съм по-загрижен за здравето на видни представители на родното Тръмп общество, като митьо и шаренкова.
                  Last edited by 4ervenasgan; 07.04.2017, 09:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    Некак не си представям, баш па играч, като Тръмп, да не е в чак как стават нещата...
                    Просто го мислех за по-прагматичен и пресметлив.
                    Ко стана ?
                    Поредната ИДИОТСКА ПОСТАНОВКА и ракетен удар по ПРАВИТЕЛСТВЕНИТЕ сили, базиран на същата ИДИОТСКА ПОСТАНОВКА...
                    Е ? Коя е разликата с титана на интелекта Буш млаТши... ? Коя е разликата с шимпанзето ?
                    Ама нали му се радвахте ,че е от ваще бре???

                    Нали голяма радост беше??

                    То не бе скандиране: победа, венсеремос... Путин френд, дран дран... Смяяяяях..
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      Много по-вероятно е Тръмп вече да е "просветен" как работи Американската икономика,и че без "изнасяне" на демокрация не става.
                      нали не си мислите,че Тръмп еднолично решава за тези удари?
                      Некак не си представям, баш па играч, като Тръмп, да не е в чак как стават нещата...
                      Просто го мислех за по-прагматичен и пресметлив.
                      Ко стана ?
                      Поредната ИДИОТСКА ПОСТАНОВКА и ракетен удар по ПРАВИТЕЛСТВЕНИТЕ сили, базиран на същата ИДИОТСКА ПОСТАНОВКА...
                      Е ? Коя е разликата с титана на интелекта Буш млаТши... ? Коя е разликата с шимпанзето ?
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Мнда.
                        Признавам, че също имах симпатия към ДТ.
                        Вече не. Същия кравар-лъжец. Вече и убиец.
                        Инак, ДАНО нещата не ескалират....
                        ДАНО..
                        Много по-вероятно е Тръмп вече да е "просветен" как работи Американската икономика,и че без "изнасяне" на демокрация не става.
                        нали не си мислите,че Тръмп еднолично решава за тези удари?
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          В същото време, ако някой мисли, че Доналдът ще застане на страната на главорезите от т.нар. "опозиция", значи ного се е объркал - въпросът е само дали ще разпореди и те да бъдат нашибани с ракети или просто ще остави Вова да свърши тая работа.
                          Е как бе ?
                          Веднага след удара, ИД е започнала настъпление БАШ ТАМ...
                          Както бе и при Дер Ез Зор (или както там се казва обсадената база).. Само че там казаха че било грешка...
                          Импе, краварите ПАЗЯТ брадачите... Събери 2+2... Осмисли го..

                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Мнда.
                            Признавам, че също имах симпатия към ДТ.
                            Вече не. Същия кравар-лъжец. Вече и убиец.
                            Инак, ДАНО нещата не ескалират....
                            ДАНО..
                            Ха ха... Тъкмо питах.... Ясни сте!
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Ко стана, русолюбите докарахте ли го до фаза с обръщение: "Онзи кравар"?

                              ------------------------------------------
                              Справка: развитието на сценария с Роналд Рейгън (човекът, който разруши СССР и соц. блока ви)
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Мнда.
                                Признавам, че също имах симпатия към ДТ.
                                Вече не. Същия кравар-лъжец. Вече и убиец.
                                Инак, ДАНО нещата не ескалират....
                                ДАНО..
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X