IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това е интересно

    Trump and his Republican allies want to keep counting votes in 2 states where they're behind and stop counting votes in 3 states where they're ahead
    • President Donald Trump filed lawsuits on Wednesday in Pennsylvania, Georgia, and Michigan to halt the battleground states from counting remaining votes.
    • Meanwhile, the president and his Republican allies are insisting that Arizona and Nevada – where Trump is behind Biden and looking for crucial electoral vote pickups – continue counting the votes.
    • Trump-supporting protesters chanted “Stop the count!” outside of some ballot-counting centres and “Count that vote!” outside others.

    https://www.businessinsider.com.au/t...g-in-3-2020-11

    Коментар


    • Брадатите ги пратиха в Maricopa, Аризона, да сплашат изборната комисия. Твърди се, че някои са въоръжени. Дори в момнета да няма специално обучени гамени сред тях, не се съмнявам, че ще пратят и такива



      Click image for larger version

Name:	Maricopa.jpg
Views:	1
Size:	12.6 КБ
ID:	3672687



      https://ktar.com/story/3678840/prote...ns-department/

      Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Оставете Невада, ами Пенсилвания се е запътила към посиняване
      Брадатите с автоматите там ги пратете да обяснят, че Тръмп трябва да спечели независимо какво показват бюлетините
      Last edited by Money; 05.11.2020, 08:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Май ще се тепат.
        Американската мечта все повече се превръща в кошмар https://www.dw.com/bg/америка-се-сам...а/a-53655857

        Коментар


        • Май ще се тепат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            275 за Байдън срещу 264 за Тръмп...може би...
            Сега като се почнат едни ревове и късане на перчеми, едни заплахи за реконтрареволюция, обвинения, че пак Путин е манипулирал изборите ...Смяххх, ако не е тъжно...
            Представям си какво ще бъде март месец в БГ....
            Е, той първия път, нали уж Путин го бил избрал...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение

              Къде го гледаш това? Аз гледам 264/213 електорални гласа Байден/Тръмп
              в бетфеър, да, @9.2 вече, и аз го виждам тоя резултат, аз друго питах
              Last edited by hazard; 05.11.2020, 01:26.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                @7.2 е вече за победа на Тръмп, но не съм проверил кой резултат ще приеме сайта за меродавен, този от приключването на вота или този след оспорването, че тука малко се омацаха нещата
                Къде го гледаш това? Аз гледам 264/213 електорални гласа Байден/Тръмп

                Коментар


                • @7.2 е вече за победа на Тръмп, но не съм проверил кой резултат ще приеме сайта за меродавен, този от приключването на вота или този след оспорването, че тука малко се омацаха нещата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    275 за Байдън срещу 264 за Тръмп...може би...
                    Сега като се почнат едни ревове и късане на перчеми, едни заплахи за реконтрареволюция, обвинения, че пак Путин е манипулирал изборите ...Смяххх, ако не е тъжно...
                    Представям си какво ще бъде март месец в БГ....
                    По интересно ще е при 270 на 269

                    Коментар


                    • Знам, знам

                      Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                      За разлика от теб аз не съм овца и не се водя от настроянията на овчата тълпа, а от моята преценка! Това вкючва печалба или загуба на пари!

                      Сутринта когато Тръмп имаше голяма преднина, се обясняваше, че русия пудел нови 4 години ще управлява, американците били тъпи! Сега изведнъж много се напери, че нещата на Байдън са в "кърпа" вързани...

                      Аз за разлика от теб не съм ситуационен играч, така, че не ми пука как изглеждат нещата за стадото! Важното е как ми се струват на мен че изглеждат...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Съвременния "консерватор" изглежда е човек, който вярва на каквото реши, че му отърва и после го отстоява със зъби и нокти, и на всяка цена

                        Дори е готов да загуби парите си
                        За разлика от теб аз не съм овца и не се водя от настроянията на овчата тълпа, а от моята преценка! Това вкючва печалба или загуба на пари!

                        Сутринта когато Тръмп имаше голяма преднина, се обясняваше, че русия пудел нови 4 години ще управлява, американците били тъпи! Сега изведнъж много се напери, че нещата на Байдън са в "кърпа" вързани...

                        Аз за разлика от теб не съм ситуационен играч, така, че не ми пука как изглеждат нещата за стадото! Важното е как ми се струват на мен че изглеждат...

                        Коментар


                        • 275 за Байдън срещу 264 за Тръмп...може би...
                          Сега като се почнат едни ревове и късане на перчеми, едни заплахи за реконтрареволюция, обвинения, че пак Путин е манипулирал изборите ...Смяххх, ако не е тъжно...
                          Представям си какво ще бъде март месец в БГ....

                          Коментар


                          • Съвременния "консерватор" изглежда е човек, който вярва на каквото реши, че му отърва и после го отстоява със зъби и нокти, и на всяка цена

                            Дори е готов да загуби парите си

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Тогава защо залагаш пари на Тръмп. Не спечели ли Невада губи. На Байдън му трябва само един от: Невада, Пенсилвания, Северна Каролина и Джорджия. На Тръмп му трябват и четирите. Ясно е, че Мичиган и Уисконсин са за Байдан а Аляска за Тръмп.
                              Да, всеки си прави неговите калкулации, но пилците се броят на есен!

                              Нека да изчакаме и да видим!

                              Коментар


                              • Оставете Невада, ами Пенсилвания се е запътила към посиняване

                                Брадатите с автоматите там ги пратете да обяснят, че Тръмп трябва да спечели независимо какво показват бюлетините

                                Коментар

                                Working...
                                X