IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

    OK, посочената графика е близо до написаното от теб. Грешно съм си направил грубите калкулации.
    E, нали затова е форум - всички грешим, аз - най-редовно Успех в инвестициите, тук, колкото и да се дърляме, нещата се решават на друго ниво и от други хорица
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      ...
      OK, посочената графика е близо до написаното от теб. Грешно съм си направил грубите калкулации.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

        Разделението ти на гласовете в проценти просто не е вярно. Разлика от под 4 мил. гласа не може да се обясни толкова елементарно, как се опитваш да внушаваш. Виж им структурата на расово разпределение при около 225мил. имащи право на глас и пак си виж %-те. Дано схванеш този път...
        Self-identified race Percent of population
        Non-Hispanic white 60.1%
        Hispanic and Latino (of any race) 18.5%
        Black or African American 13.4%
        Asian 5.9%
        Хубаво е, че четете, уважаеми любителю на снукъра, уважавам го този спорт, освен когато Рони-то реши да играе тото и не ме уведоми , но вие имате информация, и ние имаме информация, при това нашата е по-точно. Веднага ви обяснявам грешката - вие гледате общ брой резиденти в сащ, аз ви давам процента на тези, с право да гласуват - може би ще се съгласите, че моята информация е по-вярната, а и уикипедиа не е надежден източник Вижте тази страничка и ще ви светне за много неща - много добре и описано и как се е променил демографския състав откъм бяло население именно на сините щати и т.н. Четете, интересно е Понеже повечето ги мързи да четат, ще сложа и малко данни, които са доста по-различни от вашите - те са към 2018:
        Бели - 67
        Латино - 13
        Црънки - 13
        Дръпнати - 4
        Разни други - 3

        Това обяснява ли по-добре нещата, или не? Погледнете пак сайта, интересен е икартата е интерактивна, та може да погледнете и по щати и т.н. Без небелият вот, демократите нямат никакъв шанс за президент в наше време
        П.С. да добавя и картинка за онагледяване
        Last edited by Грую Груев; 05.11.2020, 10:37.
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Кое от написаното не е вярно, уважаеми любителю на снукъра?
          Разделението ти на гласовете в проценти просто не е вярно. Разлика от под 4 мил. гласа не може да се обясни толкова елементарно, как се опитваш да внушаваш. Виж им структурата на расово разпределение при около 225мил. имащи право на глас и пак си виж %-те. Дано схванеш този път...
          Self-identified race Percent of population
          Non-Hispanic white 60.1%
          Hispanic and Latino (of any race) 18.5%
          Black or African American 13.4%
          Asian 5.9%

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Брадатите ги пратиха в Maricopa, Аризона, да сплашат изборната комисия. Твърди се, че някои са въоръжени. Дори в момнета да няма специално обучени гамени сред тях, не се съмнявам, че ще пратят и такива



            [ATTACH=CONFIG]n3672687[/ATTACH]


            https://ktar.com/story/3678840/prote...ns-department/

            Има все още теоретична възможност за доналдът. Необходимото условие е пенсилвания. Затова там трябваше да са усилията. Не вярвам да няма кой да му го каже, предполагам, че вече го знае, kакто и това, че условието не е достатъчно, трябва да хване още няколко щата, но ако изтърве този - край с надеждите
            Все още води там, а и в някои от малкото останали, така че, екстравагантния на пръв поглед Рижко, все още има шанс
            Вероятностите за промяна може да внесат интересна волатилност в кофицентите на букитата и флуктуации на високият коеф. на Доналдът, така че и някои хазартни типове ще могат да изкарат някой долар компенсация
            Без препоръка обаче, - Байдън е по-вероятния в момента

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Кое от написаното не е вярно, уважаеми любителю на снукъра? Може би вота на белите - да, той май е по-висок за тръмплина. Весело е как винаги се набляга, че за тръмпина гласуват "белите ибиратели мъже без колежанско образУвание" , ерго, разбирай тъпаците, но никога не се казва, че всъщност Байдън печели заради оргомната си подкрепа сред тъмнозелениет, които, разбира се, са с минимум по 2 phd-та от Бръшляновата лига. Весело е някакси
              Аз съм върл тръмпист, ама пишеш глупости. Тези с по 2 phd-та от Бръшляновата лига са на 90% за дементния. Голяма част от тях, тези под 30, са комунисти от най-краен вид (троцкисти), а останалите клонят към умерен соц.

              Това кои са тъпаци е философски въпрос. Най-безумно тъпите хора, които съм срещал през живота си, са именно с по две phd-та.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                За доста щати в които печели Байдън - прави впечатление че щата е червен, а няколко града са сини и те печелят щата. Два-три града печелят целия щат. Но защо хората в големите градове не са за Тръмп ?
                В градовете са повечето с вишу, повече висят в някакви социалки, повече са облъчени от корпоративната култура. С две думи - повече конформизъм. Няма как да го разбере човек, който не е пребивавал в университетско градче в Щатите. Средният българин просто ще откаже да повярва, че е възможно да съществува подобен обществен натиск. Преди години ходеха редовно на църква американусите. Сега новите са атеисти, но имат нужда да се кланят - на глобалното затопляне, на расовата дискриминация... Църквите на новата религия са в градовете. Човек, който има редовен досег с земята, който няма твитър, няма как да се върже на такива простотии.

                И при нас идва. Хората под 25 у нас е по-вероятно да знаят какво е нигела, отколкото девесил.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                  Грую, повтарянето на една и съща тъпотия не я прави по-вярна, нали знаеш!?

                  Виж общия брой гласували за двамата и после пак си погледни написаното:
                  https://www.theguardian.com/us-news/...lican-democrat
                  Кое от написаното не е вярно, уважаеми любителю на снукъра? Може би вота на белите - да, той май е по-висок за тръмплина. Весело е как винаги се набляга, че за тръмпина гласуват "белите ибиратели мъже без колежанско образУвание" , ерго, разбирай тъпаците, но никога не се казва, че всъщност Байдън печели заради оргомната си подкрепа сред тъмнозелениет, които, разбира се, са с минимум по 2 phd-та от Бръшляновата лига. Весело е някакси
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    .... Те затова в големите градове демократите са силни, щото тъмнозелените гласуват 95/5 за демократите, латиносите гласуват 70/30 за демократите, а белите са нещо от сорта на 55/45 за републиканците. Просто демография, водеща да изкривяване в демокрацията, сър!
                    Грую, повтарянето на една и съща тъпотия не я прави по-вярна, нали знаеш!?

                    Виж общия брой гласували за двамата и после пак си погледни написаното:
                    https://www.theguardian.com/us-news/...lican-democrat

                    Коментар


                    • Единственото решение за Тръмп е да вкара повторно преброяване на съмнителните щати.
                      Както се е случило през 2000год, Ал Гор печели, но Буш изисква повторно преброяване на Флорида и става президент.
                      Даже и повторно преброяване на целия пощенски вот в САЩ, защо само в тези няколко три щата.
                      Last edited by hazard; 05.11.2020, 09:56.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        За доста щати в които печели Байдън - прави впечатление че щата е червен, а няколко града са сини и те печелят щата. Два-три града печелят целия щат. Но защо хората в големите градове не са за Тръмп ?
                        Зашото в големите градове живеят основната част от контингета на Байдън - тъмнозелени и латиноси на социални помощи. те не живеят по селата, защото, както се изказа един наш ром от Луковит, при интервю с Карбовски - тук (в София) боклукът е по-богат, бате! Та и там така. Апорпо, това го има навсякъде - в Италия масата тъмнозелени влизат от юг, но в южната част са бедни, затова заминават в богатия север и стоят там, в големите градове, а не бачкат по села и паланки. Те затова в големите градове демократите са силни, щото тъмнозелените гласуват 95/5 за демократите, латиносите гласуват 70/30 за демократите, а белите са нещо от сорта на 55/45 за републиканците. Просто демография, водеща да изкривяване в демокрацията, сър!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                          За доста щати в които печели Байдън - прави впечатление че щата е червен, а няколко града са сини и те печелят щата. Два-три града печелят целия щат. Но защо хората в големите градове не са за Тръмп ?
                          Сигурно им хареса, когато през пролетта и лятото, в градовете със синьо управление имаше всекидневни развлечения, без някой да им се пречка. Хората харесват веселба по улицата, празнични огньове и танци.

                          Коментар


                          • За доста щати в които печели Байдън - прави впечатление че щата е червен, а няколко града са сини и те печелят щата. Два-три града печелят целия щат. Но защо хората в големите градове не са за Тръмп ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                              Аз съм заложил само 15-20% от основния ми залог, който е Тръмп да има повече щатове! Реално това беше гарантиран залог за мен, стига да няма синя вълна, а даваше само 0,4 по-малко от това Тръмп да спечели президенството като цяло! Много добър залог от моя гледна точка!

                              С две думи, аз съм си вързал гащите. Не скачам на сляпо. Не съм комарджия!

                              Убеден съм, че коефицента, който е в момента е много подвеждащ!

                              Реално много дълго може да няма победител и нещата да се решат от Върховния съд!
                              Едните ще вкат диктатура, а другите справедливост!

                              Да видим, кой какво!
                              Indeed.

                              А там наскоро бе назначена една красива лейди . Щото една друга лейди се спомина ... Шерше ла фам ...

                              Коментар


                              • Майки, можеш да гледаш това за мотивация. Сигурно си го гледал много пъти, де

                                https://twitter.com/rightwingwatch/s...515949056?s=21

                                Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                                За разлика от теб аз не съм овца и не се водя от настроянията на овчата тълпа, а от моята преценка! Това вкючва печалба или загуба на пари!

                                Сутринта когато Тръмп имаше голяма преднина, се обясняваше, че русия пудел нови 4 години ще управлява, американците били тъпи! Сега изведнъж много се напери, че нещата на Байдън са в "кърпа" вързани...

                                Аз за разлика от теб не съм ситуационен играч, така, че не ми пука как изглеждат нещата за стадото! Важното е как ми се струват на мен че изглеждат...

                                Коментар

                                Working...
                                X