IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

    Тексас отдавна иска да се отдели, неслучайно.
    Тези настроения тепърва ще набират скорост.
    На реднека в Средния Запад им е писнало да хрантутят вечно недоволните маргинали на двете крайбрежия.
    НИКОГА, ама абсолютно никога няма как щат като Тексас да се отдели от империя като САЩ, било то толкова голям и богат щат! Но не това е случая!

    Разделението е повсеместно. В момента сблъсъците не са почнали само, защото и двете страни вярват, че ще спечелят!

    Когато имаш подобно разделение и избори, които няма да бъдат признати и от двете страни, не съществува друг вариант освен едната страна да се наложи със сила!

    Много хора разглеждат гражданска война в САЩ като илюзия, но нека само да бъде обявен някакъв резултат и веднага след това почва шоуто!


    п.п.
    В допълнение ще кажа, че в Европа нещата като психика са доста по-различни, но в САЩ има една огромна група хора, която наистина е готова да умре в преследване на идеали. САЩ не е Европа!
    Last edited by Mike Florida; 05.11.2020, 12:54.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Трябва да изкара хиляди по улиците... като гледам няма потенциал. По-назад го написах вече - само с Върховен съд няма да стане. Останалите федерални и щатски съдилища няма да признаят решението.
      Тексас отдавна иска да се отдели, неслучайно.
      Тези настроения тепърва ще набират скорост.
      На реднека в Средния Запад им е писнало да хрантутят вечно недоволните маргинали на двете крайбрежия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

        72 мил са гласували против Тръмп вие пак Сорос и конспирацийки
        Не знам защо соросоидите наричате конспирация официално обявени от самите вас си факти. Все едно като кажа, че нпо-то "Съюз на съдиите в България" получава пари от Сорос, да скочите и да викате конспирация. Ми те не го крият, БЕ. Отвори им сайта и виж от кой е "подкрепен".

        Навивайте пружината още, навивайте. Казвайте на черното е бяло, а ако някой не е съгласен - конспирацийки. Със скопените еврогейци може и да се справите, ама с мюслимите?

        Коментар


        • След плаката на филма "На бой отиват само старците" сега следва да илюстрираме ситуацията с плакат от филма "Пощальона винаги звъни два пъти". Така загавието е малко неутрално и ще го повторя във варианта на неподражаемия Герги Русев във филма "Адио Рио" - "Пощальона винаги чука по два пъти". Та въпроса на деня е Кого, Как, Защо и Колко Пъти изчука пощальона?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Според мен няма голям шанс, особено гледайки и днес примаркет как полудяват и 3те ми китайските акции.
            Ма споко, след макс 4г ще има пак Тръмп начело, па било то и джуниър.
            Обаче ме съмнява вече да е късно....трябва си увелича още експозицията към ЕМ/Китай скоро.
            Пазарите не са добър показател. Ако има отиграващи елити, те го правят предварително! Сега отиграва масовката, което ще рече "Мишовците"!
            Масовката може за 24 часа да вярва, че нещо е 99% сигурно и след това да вярва, че точно обратното е 99% сигурно!

            Това ли ти е "пътеводната" светлина?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Снимки с фалшификации да излязат, Тръмп няма шанс, ако просто продължи да мрънка. Трябва да изкара хиляди по улиците... като гледам няма потенциал. По-назад го написах вече - само с Върховен съд няма да стане. Останалите федерални и щатски съдилища няма да признаят решението. Съдиите в западния свят са 99% хванати от Сорос.
              Ако решение на Върховния съд се игнорира, защо тогава изобщо федерацията да се запази и да признае президент Байдън?
              Реално никой нищо няма да признава и почва патакламата!

              Аз съм си взел пуканки!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah
                Коне, футбол и тенис не пипам, ама тогава с кеф гледах какво се случва на пазара. На тези пазари са ВЕРОЯТНОСТИ, а не сигурности.
                Ето за поасоновото разпределение: https://www.pinnacle.com/en/betting-...62MLXUMKMXZ6A8
                Ето и за изборите още от 2016: https://www.pinnacle.com/en/betting-...X24F3SE5RJW8ZE
                Е, кое тогава остава, по-лесно предвидимо ?
                НБА, Ф1, снукър, крикет, ръгби, волейбол, кучета, дартс ??

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Снимки с фалшификации да излязат, Тръмп няма шанс, ако просто продължи да мрънка. Трябва да изкара хиляди по улиците... като гледам няма потенциал. По-назад го написах вече - само с Върховен съд няма да стане. Останалите федерални и щатски съдилища няма да признаят решението. Съдиите в западния свят са 99% хванати от Сорос.
                  72 мил са гласували против Тръмп вие пак Сорос и конспирацийки

                  Коментар


                  • Тръмп е като бай Ганьо! Всички му се смеят, но бизнесът му върви!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение


                      Тръмп може с лекота да спечели, просто ако в Уисконсин има дори и МИКРОСКОПИЧНО омазване!
                      Снимки с фалшификации да излязат, Тръмп няма шанс, ако просто продължи да мрънка. Трябва да изкара хиляди по улиците... като гледам няма потенциал. По-назад го написах вече - само с Върховен съд няма да стане. Останалите федерални и щатски съдилища няма да признаят решението. Съдиите в западния свят са 99% хванати от Сорос.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                        Много преди Върховния съд нещата могат да приключат!

                        GA и NC са твърдо Тръмп. При PA въпреки топящата се разлика, тя все още е огромна, което ще рече, че за разлика от Мичигън, където бяха близко, то тук обръщане няма да има!

                        Така погледнато в Уисконсин Байдън побеждава с една махала хора 20К, само там да се установят нередности при бюлетините по пощата и тн... и се връщаме на резултата от първата сутрин.

                        Така, че много преди Върховния съд, Тръмп може с лекота да спечели, просто ако в Уисконсин има дори и МИКРОСКОПИЧНО омазване!

                        Феновете на Байдън в момента се радват, но самите те не разбират на какъв косъм висят. В Уисконсин нещата са непредвидими, а PA,GA и NC са ясни за мен!
                        Фенове на Байден надали има ....аз по лош кандидат от Демократите след Хиларито едва ли знам , хората по скоро не споделят цялата тази измислена конспиративна нарцистична и цинична представа че след този клоун Тръмп потоп все едно той е направил нещо , двеста пъти да питаш и какво точно конкретно направи Тръмп за нас ...никой няма да ти отговори. Цялата тая хибридно конспиративна мания в Бг е супер странна поне за мен и най вече че е свързват с Тръмп .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Според мен няма голям шанс, особено гледайки и днес примаркет как полудяват и 3те ми китайските акции.
                          Ма споко, след макс 4г ще има пак Тръмп начело, па било то и джуниър.
                          Обаче ме съмнява вече да е късно....трябва си увелича още експозицията към ЕМ/Китай скоро.
                          Имаш ли вече идеи? Аз от кумене изпуснах повечето китайчета, с изключение на едно месо. И на Синопек още се кумя, хем знам, че е добра сделка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                            Феновете на Байдън в момента се радват, но самите те не разбират на какъв косъм висят. В Уисконсин нещата са непредвидими, а PA,GA и NC са ясни за мен!
                            Според мен няма голям шанс, особено гледайки и днес примаркет как полудяват и 3те ми китайските акции.
                            Ма споко, след макс 4г ще има пак Тръмп начело, па било то и джуниър.
                            Обаче ме съмнява вече да е късно....трябва си увелича още експозицията към ЕМ/Китай скоро.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Indeed.

                              А там наскоро бе назначена една красива лейди . Щото една друга лейди се спомина ... Шерше ла фам ...
                              Много преди Върховния съд нещата могат да приключат!

                              GA и NC са твърдо Тръмп. При PA въпреки топящата се разлика, тя все още е огромна, което ще рече, че за разлика от Мичигън, където бяха близко, то тук обръщане няма да има!

                              Така погледнато в Уисконсин Байдън побеждава с една махала хора 20К, само там да се установят нередности при бюлетините по пощата и тн... и се връщаме на резултата от първата сутрин.

                              Така, че много преди Върховния съд, Тръмп може с лекота да спечели, просто ако в Уисконсин има дори и МИКРОСКОПИЧНО омазване!

                              Феновете на Байдън в момента се радват, но самите те не разбират на какъв косъм висят. В Уисконсин нещата са непредвидими, а PA,GA и NC са ясни за мен!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Без небелият вот, демократите нямат никакъв шанс за президент в наше време
                                Toва го знае всяко малко дете.
                                Затова и разни "ерудити" като Мишо и 4д ( фен на бат Шорош) с кеф си пласират масмедийния наратив за white trash. Като разбира се имат предвид тия близо 60% подкрепящи републиканците/Тръмп.
                                Всъщност го има де, при останалите бели, повече от женски пол и по млади, голяма част от които индоктринирани в марксизъм ( и в други глупости, ама темата е голяма) от превзетите от поне 2 десетилетия вече университети и колежи.

                                Коментар

                                Working...
                                X