IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ще е много интересно да видим хора, с подобни татуировки как биха реагирали ако остане, впечатление за някакво манипулиране на изборите...

    "We The People"...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от representjah
      ​Късмет на всички залагали, моя залог беше всеки друг без тия двамата, надявах се да хвърлят топа преди края на надпреварата.
      Разбрах ти мисълта.
      Относно Тръмп, в другия пост каза, че букитата вероятно ще приемат първичния резултат (така и имат печалба от комисиона), вместо да отменят залозите и да върнат парите.
      Всяко буки си решава за себе си.
      Какво по -добро валю от +100.5 гласа за Тръмп @ 1.87 или +120.5 гласа @ 1.67 на electoral college ;;
      Last edited by hazard; 05.11.2020, 14:00.

      Коментар


      • Ти го подхвана за населението, а Тексас потенциално може да се флипне и да стане демократически той. Виж как Калифорния от бастион на Републиканците сега е синя крепост

        Сега тези латиноси се кефят на Тръмпа, нищо че той ги смята за цигани. Но това може лесно да се промени

        Най-трудно това би станало по села и по паланки, но тях кой ги бръсне

        Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        Айде, сега се хвана за населението.
        Кажи за БВП, не сменяй темата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

          Кви соросоиди бе човек евтините книжки за конспирацийки си изчел май ...съюз на съдиите е неправителствена организация която се занимава с семинари и публикации както още 1000 съюза в Бг , много от съдиите не членуват....я погледни по добре дали и Америка за БГ не е донор които са директно финансирани от държавата . Я погледни през мандата на Тръмп колко финансирания са направили в БГ ....иначе спи ди сладко с историята за лошият Сорос и Отворено общество...Ако някой подкупва съдия парите се дават директно а не с платени семинари ...
          Не мога да те разбера. Обявяваш за конспирация ФАКТИ, които самите соросоиди не крият.

          Съдия Нели Куцкова/Апелативен съд -София/ и Програмният Директор в Институт "Отворено общество"-Г-жа Иванка Иванова, проведоха на 29.04.2011г. изнесено обучение за съдилищата в Благоевградски съдебен район на тема "Имидж на магистрата", разработено от НИП.

          http://blagoevgraddc.judiciary-bg.or...es/NZLV-8GHFXC

          Конспирация ли е това?

          И лекарите не ги подкупват със семинари и плащане за лекции. И по милион хонорар за половин час лекция на Хилари не е корупция.

          Къде ви копат такива, ве.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от representjah

            Този спорт, който познаваш в изключителни детайли. А също и правилата на букитата. Пример:
            Баскетболен мач, 3 секунди до края, линията 155.5 точки под/над. Фаулиран играч изпълнява 2 наказателни, теукщ резултат - 80:74
            Ако вкара и двата - минавам линията/печеля. И в тоя момент някой ми предлага коефициент 10 (десет) за НАД. Ами как да му го взема?
            Дори Шак с 50% успеваемост от наказталения ще вкара в 0.5*0.5 = 0.25 от случаите (вероятност да вкара и двата) Изразено в коефицинет 4 (чеитири).
            АКо 100 пъти я имам тази ситуация пейаута ми ще е 10 (кефициент)*25(25 от 100 мача)*50 (петдесет е залога примерно) = 12 500; загубата ми ще е 3 750 - 75 (75 от 100 ще загубя)*50 залог. 12500-1250-3750 = много повече печалба отколкото загуба
            Честен коефициент 4, аз вземам 10. Нито ме интересува кой играе, нито колко е резултата, нито кой изпълнява наказателните удари. Напълно възможо (дори е по-вероятно) е и да загубя, няма нищо сигурно, но подобни ситуаци възникват постоянно (често), с почти същите параметри. Е, някой път не е десет а три коефициента, но и със 99% успеваемост някой на линията, схващаш идеята. В определени момент определени събития са по-лесни за "предвиждане" и "познаване". Нямам си никаква идея преди началото на тоя мач накъде ще е резултата/линията освен като ориентир 1.95/1.95 Но тия отправни точки не ме вълнуват и нямат никаква стойност за конкретната ми стратегия, както можеш да видиш по-горе. Ако не възникне подобна ситуация - I don't care, няма да е днес, след десет дни ще е, няма да е в баскетболен мач а в хокей на трева, нямам нищо против, ще позяпам тъкмо и циц!те и краката на Лучияна Аймар.

            Това е същността на всичко и в залагания и в инвестирането - търсиш отклонения от справедливата цена/коефициент и действаш. Piece of cake.
            Сега за изборите и идея си нямам, имам приятели в това са специализирани, и доколкото знам огромното валю е още преди primary-то, От там нататък - донастройки и дооправяне. Не търся да съм изключително точен, целта ми е да имам достатъчно margin of safety, поне в инвестирането така му казват, за мен си е чисто Валю.

            И за да не съм изцяло офтопик - поне на борсата, доколкото прочетох е много вероятно залозите за избор на президент да бъдат void-нати ако не се реши 2020 година всичко. И ще настане голям мазаляк за който е покрива тамл, и затова човек винаги трябва да е наясно какво да очаква от страна на букитата. Аз съм минал през десетки такива ситуации в хокея, баскетбола, хандбала и куп други спортове и съм сигурен на 99% как ще решат. Четене му е майката, ако не плащаш с реални пари. Късмет на всички залагали, моя залог беше всеки друг без тия двамата, надявах се да хвърлят топа преди края на надпреварата.
            В случая с Тръмп, при по прост пример ако говорим за залози е в тениса!
            Там при пробиви, нещата като коефицент са идентични!

            В голямата част от ситуациите обаче, пробива се оказва "фалшив пробив", когато другия играч е в генерално по-добра позиция, чисто игрово!

            Така, че в случая с изборите в САЩ и залозите, в момента коефицентите са като за след пробив в тениса.

            Въпроса е, че в огромната част от случаите в тениса, пробивите не решават мачовете, въпреки привидно огромното фаворитизиране при коефицентите на единия "играч"!
            Често при пробив в тениса и коефиценти 1,05 :8,50, нещата статистически са много по-различни от мач във футбола Барселона - последния в първенството, когато мача е решаващ за титла!

            Самите шансове за Тръмп или Байдън са тотално "НЕОЦЕНИМИ", защото и двете страни могат да спечелят изборите през някаква манипулация! Същото би било, ако залагаме на спортен мач, където играта потенциално може да се реши не спортно технически, а от купен съдия!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

              Тексас отдавна иска да се отдели, неслучайно.
              Тези настроения тепърва ще набират скорост.
              На реднека в Средния Запад им е писнало да хрантутят вечно недоволните маргинали на двете крайбрежия.
              На реднеците децата им са най-правоверните в новата религия. Време разделно не си ли чел/гледал. При мюслимите в Ливан, Египет, Сирия, Ирак, даже Турция беше същото - майката с къса пола, пийва си винце. Идва дъщерята забрадена и започва да ѝ държи сметка, че така обижда Аллах. Тексас си има Остин, където е почти като във Сан Франциско, само една идея по-малко педали.

              Недейте приема желаното за действително. Културната революция в Америка победи. Противниците ѝ трябва да се снишат, да оцелеят. След 20 години може да има реванш.
              Last edited by terziеv; 05.11.2020, 13:50.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                В Тексас 38% са само латиносите и това по данни от 2010. Сега са повече

                Хора гледайте по малко и фактите
                Айде, сега се хвана за населението.
                Кажи за БВП, не сменяй темата.

                Коментар


                • В Тексас 38% са само латиносите и това по данни от 2010. Сега са повече

                  Хора гледайте по малко и фактите

                  Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                  Аз ти говоря, че Тексас нямат нужда от федерацията.
                  Със БВП като Канада, но със 3 мил по-малко население са (повечето бяло и работливо).
                  Тоест, дават 9.14% от щатското БВП.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Човек, защо не проверяваш преди да пишеш?

                    Калифорния, Ню Йорк и Илиной общо произвеждат близо 30% от БНП на САЩ. Кой кого хрантути
                    Аз ти говоря, че Тексас нямат нужда от федерацията.
                    Със БВП като Канада, но със 3 мил по-малко население са (повечето бяло и работливо).
                    Тоест, дават 9.14% от щатското БВП.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Направих си труда да погледна. Тези четири щата правят 29.8% от БНП на САЩ
                      • Калифорния
                      • Ню Йорк
                      • Илиной
                      • Ню Джърси
                      Ако добавим и тези, стават 42.6% от БНП на САЩ
                      • Вашингтон
                      • Масачузетс
                      • Вирджиния
                      • Кънектикът
                      • Минесота
                      • Орегон
                      За какво говорим?
                      Говорим за това, че в големите градове винаги са съсредоточени институциите, пазарите и администрацията, а това вдига там БВП!

                      За пример София има огромен БВП, то той не е продукт само на факта, че там има много професии с висока добавена стойност, а преди всичко на факта, че в София в рамките на България са съсредоточени университетите, медицинското обслужване, огромната администрация и разпределението на парите като цяло... Пари се стичат към София, най-малкото заради данъците и институциите в града, а не пари от София към Плевен примерно!

                      Нещата за САЩ са сходни и ако в провинцията се чувстват ощетени от текущата система, то това е така и малко ще се интересуват от макроикономическа сметка на "тефтер" за БВП! Ако се чувстваш Пре*бан, малко ти се занимава със сметки, особено когато те са на хартия, а ти си знаеш труда и това, което накрая си сложил в джоба!

                      Коментар


                      • Направих си труда да погледна. Тези четири щата правят 29.8% от БНП на САЩ
                        • Калифорния
                        • Ню Йорк
                        • Илиной
                        • Ню Джърси

                        Ако добавим и тези, стават 42.6% от БНП на САЩ
                        • Вашингтон
                        • Масачузетс
                        • Вирджиния
                        • Кънектикът
                        • Минесота
                        • Орегон
                        За какво говорим?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                          НИКОГА, ама абсолютно никога няма как щат като Тексас да се отдели от империя като САЩ, било то толкова голям и богат щат! Но не това е случая!

                          Разделението е повсеместно. В момента сблъсъците не са почнали само, защото и двете страни вярват, че ще спечелят!

                          Когато имаш подобно разделение и избори, които няма да бъдат признати и от двете страни, не съществува друг вариант освен едната страна да се наложи със сила!

                          Много хора разглеждат гражданска война в САЩ като илюзия, но нека само да бъде обявен някакъв резултат и веднага след това почва шоуто!


                          п.п.
                          В допълнение ще кажа, че в Европа нещата като психика са доста по-различни, но в САЩ има една огромна група хора, която наистина е готова да умре в преследване на идеали. САЩ не е Европа!
                          Все пак гражданска война остава по-малко вероятна поради причина, че републиканците запазват сената и Байдън ако бъде избран ще е абсолютно вързан! Ако демократите бяха спечелили сената... тогава гражданската война щеше да е неминуема на 100%!

                          Коментар


                          • Е, ти какво очакваш от тролче, което пише във форума с няколко ника

                            В NYSE лъже като за световно. И Тръмп даже не лъже и заблуждава толкова нагло колкото т.нар. Теризиев, съветският възпитаник


                            Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                            72 мил са гласували против Тръмп вие пак Сорос и конспирацийки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Не знам защо соросоидите наричате конспирация официално обявени от самите вас си факти. Все едно като кажа, че нпо-то "Съюз на съдиите в България" получава пари от Сорос, да скочите и да викате конспирация. Ми те не го крият, БЕ. Отвори им сайта и виж от кой е "подкрепен".

                              Навивайте пружината още, навивайте. Казвайте на черното е бяло, а ако някой не е съгласен - конспирацийки. Със скопените еврогейци може и да се справите, ама с мюслимите?
                              Кви соросоиди бе човек евтините книжки за конспирацийки си изчел май ...съюз на съдиите е неправителствена организация която се занимава с семинари и публикации както още 1000 съюза в Бг , много от съдиите не членуват....я погледни по добре дали и Америка за БГ не е донор които са директно финансирани от държавата . Я погледни през мандата на Тръмп колко финансирания са направили в БГ ....иначе спи ди сладко с историята за лошият Сорос и Отворено общество...Ако някой подкупва съдия парите се дават директно а не с платени семинари ...

                              Коментар


                              • Човек, защо не проверяваш преди да пишеш?

                                Калифорния, Ню Йорк и Илиной общо произвеждат близо 30% от БНП на САЩ. Кой кого хрантути

                                Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                                Тексас отдавна иска да се отдели, неслучайно.
                                Тези настроения тепърва ще набират скорост.
                                На реднека в Средния Запад им е писнало да хрантутят вечно недоволните маргинали на двете крайбрежия.

                                Коментар

                                Working...
                                X