IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

    От Невада зависи малко. Там се залагат минимални надежди! Тези 8000 са при малка извадка от общите гласове. В Невада по всяка вероятност ще си бъдат демократите победители!
    Тогава защо залагаш пари на Тръмп. Не спечели ли Невада губи. На Байдън му трябва само един от: Невада, Пенсилвания, Северна Каролина и Джорджия. На Тръмп му трябват и четирите. Ясно е, че Мичиган и Уисконсин са за Байдан а Аляска за Тръмп.

    Коментар


    • Не бих се учудил на нищо с лудия дедо куку Тръмп


      Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
      Касиране Да изкарва брадатите MAGA с автоматите от щата Юта. Важното е да има панаир. Хаххххххххххххххххххххххх

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Аз съм далеч от тези избори и нямам пристрастрия, но ти пожелавам успех!
        явно всичко зависи от Невада, а там Байдън води със само 8000 гласа. Напълно реално е да се обърне.
        От Невада зависи малко. Там се залагат минимални надежди! Тези 8000 са при малка извадка от общите гласове. В Невада по всяка вероятност ще си бъдат демократите победители!

        Коментар


        • Аз съм заложил само 15-20% от основния ми залог, който е Тръмп да има повече щатове! Реално това беше гарантиран залог за мен, стига да няма синя вълна, а даваше само 0,4 по-малко от това Тръмп да спечели президенството като цяло! Много добър залог от моя гледна точка!

          С две думи, аз съм си вързал гащите. Не скачам на сляпо. Не съм комарджия!

          Убеден съм, че коефицента, който е в момента е много подвеждащ!

          Реално много дълго може да няма победител и нещата да се решат от Върховния съд!
          Едните ще вкат диктатура, а другите справедливост!

          Да видим, кой какво!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

            4
            Аз съм далеч от тези избори и нямам пристрастрия, но ти пожелавам успех!
            явно всичко зависи от Невада, а там Байдън води със само 8000 гласа. Напълно реално е да се обърне.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              На какъв коефициент ти е залога?
              4

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                Айде нов залог на Тръмп. Защото като казвам, че съм сигурен за нещо трябва да стоя с парите си, а не просто да се правя на интересен!
                На какъв коефициент ти е залога?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Айде нов залог на Тръмп. Защото като казвам, че съм сигурен за нещо трябва да стоя с парите си, а не просто да се правя на интересен!

                  Коментар


                  • Каква е статистическата вероятност за това ? Не знам за вас, ама за мен си е кръгла О

                    https://twitter.com/WarrenPlatts/sta...88901334319104

                    So for those of you who went to bed early last night, you missed the Biggest Fraud in HISTORY.

                    MI - Last Night 4:00am in the morning

                    Biden 138,337
                    Trump 0

                    EPIC CHEATING

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Особено след като си имат традиция в тази област от бушовата ера . Залагам на Тръмп.
                      Способен е той на разни изненади. И не мисля, че е недоразумение или нелогичен като американско явление, Даже си мисля, че Америка е имала нуждата и ползата от него и той и затова си стана президент. Но този път не знам, дали ще има късмета. Много се диференцираха възгледите, а и той успяваше, да разделя мненията... Сутринта при раншните резултати имах усещане, че синия ще спечели. Сега са вече доста изравнени ... А вероятно ще има поводи и за оспорване ,,, покрай вързопчетата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Няма да е зле да викнат и Роджър Стоун. Той знае как подбере банда гамени и да атакува сградата, където се провежда преброяването

                        Това беше част от арсенала, за да може Буш да "спечели" през 2000


                        Касиране Да изкарва брадатите MAGA с автоматите от щата Юта. Важното е да има панаир. Хаххххххххххххххххххххххх

                        Коментар


                        • Тръмп печели на 90-95%!

                          PA,GA и NC са негови!

                          Повторно преброяване ще има в Уисконсин и Мичиган!
                          Вероятно и в Аризона, където са обявили победител преди да дойдат всичките бюлетини и там РЕпреброяването е много вероятно.

                          В Невада разлика е много тънка. Чакат се гласовете от Лас Вегас! Карантините на Байдън ще ги фалират! Голям скрит вот на всички издържащи се от "Града на греха"!

                          Реално на Тръмп му трябва да пробие само на едно от тези 4тири места и е победител!

                          Ще стане или ,ДА!

                          Коментар


                          • Няма да е зле да викнат и Роджър Стоун. Той знае как подбере банда гамени и да атакува сградата, където се провежда преброяването

                            Това беше част от арсенала, за да може Буш да "спечели" през 2000

                            Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                            Особено след като си имат традиция в тази област от бушовата ера . Залагам на Тръмп.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Като си помисли човек, че едно вързопче писма, може да реши накрая триажа ....
                              ps. Как ще се устои на изкушението да си направят подобно вързопче :
                              Особено след като си имат традиция в тази област от бушовата ера . Залагам на Тръмп.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Е, тогава или си спираш моабетите или не се пенявиш

                                Защо мислиш, че измислиците на машината за фалшиви новини на Тръмп ми минават на мене
                                Много си елементарен!!!

                                Посочих ти, че "окончателните" ти резултати са просто паралелни броенета!
                                Посочих ти, че мохабета ти за преврат е като мохабета на Тръмп за фалшификация(и двете към момента без доказателства)!

                                И реално в НИЩЕТАТ си, че няма какво да кажеш, като някакво дете си ми написал: "Защо мислиш, че измислиците на машината за фалшиви новини на Тръмп ми минават на мене "

                                И си го написал, ЗАЩОТО е трябвало да напишеш нещо, ама не си могъл да измислиш нищо съществено!

                                Коментар

                                Working...
                                X