IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

    Ами ти като солташак на криминалната омерта наречена "демократи"...

    Какво би казал за Байдън? В час ли ти се вижда или....

    Ама чакай малко, ти нали играеш за перчемът заради 95% "математика"
    Сега защо обиждаш на сини

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      Четох че имало щатове с повече подадени бюлетини от населението им
      Мисля, че подобна математика е съвсем резонна, като се има предвид колко е напреднала науката.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Четох че имало щатове с повече подадени бюлетини от населението им
        Гледам и не вярвам на ушите си.Победихме убедително навсякъде ама защо съобщават друго не зная....Ей тва казва главния герой....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Видни републиканци го наричат "crazy". Кой съм аз, че да противореча. Те по-добре знаят
          Ами ти като солташак на криминалната омерта наречена "демократи"...

          Какво би казал за Байдън? В час ли ти се вижда или....


          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Побоищата по улиците вече започнаха,всеки вика ,крещи,троши,граби.....егати шантавата демокрация.
            Чакайте бе хора ми нали като ви пишех толкова години какво е САЩ вие ми се смеехте и подигравахте....А са да видим...Това е началото..Стената която строи бай Дончо ще изпълнява обратната функция.Тоя идиот построи стена която ще пази Мексико от американските емигранти...Ха ха ха който се смее последен най хубаво се смее

            Коментар


            • Четох че имало щатове с повече подадени бюлетини от населението им

              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • По мои сметки ако са 60/40 няма да стигнат
                Байдън 2,452,467
                Тръмп 2,456,006


                Но ако са 66/34 става:
                Байдън 2,455,476
                Тръмп 2,453,006


                Но със сигурност ще има и второ преброяване при такава минимална разлика

                Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                1% сa ~ 50000 гласа и май всичките са пощенски, а там Байдън е много над 50% Съвсем реален е шанса за флипването.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Това ще е супер. Байдън скъсява дистанцията и му диша във врата. Но пък остават още само 1% непреброени гласове

                  Trump 2,436,006
                  Biden 2,422,467
                  1% сa ~ 50000 гласа и май всичките са пощенски, а там Байдън е много над 50% Съвсем реален е шанса за флипването.

                  Коментар


                  • Това ще е супер. Байдън скъсява дистанцията и му диша във врата. Но пък остават още само 1% непреброени гласове

                    Trump 2,436,006
                    Biden 2,422,467


                    Не знам Панталейко в коя Джорджия живее. Нейде в дълбоката провинция трябва да е, ама със сигурност не е нито в Атланта, нито Аугуста, нито Савана

                    (Ако изобщо е в щатите Панталейко, щото ми се чини, че е същото злобно човече като едно друго тролче)

                    Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                    Джорджия върви към флипване...
                    Last edited by Money; 05.11.2020, 20:05.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                      В по предните постове се обясни че това е фейк с повечето гласподаватели ...
                      ...А днес се потвърди, че нещата не са точни в Уисконсин... Ще поживеем, ще видим. Или, по-вероятно, ще видим, каквото фокусникът ни покаже от ръкава.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Дедо куку рижав перчем губи почва под краката в Невада. Байдън повежда по-стабилно с 12 000 гласа
                        Джорджия върви към флипване...

                        Коментар


                        • Видни републиканци го наричат "crazy". Кой съм аз, че да противореча. Те по-добре знаят

                          Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                          Доста отчаяно e да кавалифицираш Тръмп като "Куку", при положение, че твоя кандидат е Байдън!

                          Можеше да добавиш, и че мъжа на грозната президенша губел в Невада....

                          Леле, леле... каква комплексарщина и елементаризъм..

                          Коментар


                          • Побоищата по улиците вече започнаха,всеки вика ,крещи,троши,граби.....егати шантавата демокрация.

                            Коментар


                            • В щатите много рядко се случва президент да загуби изборите за втори мандат. През 1990-те Буш старши загуби, но само защото Рос Перо измъкна ценни грасове от републиканците. Инак Бил щеше да бъде сразен

                              Така, че това, което се случва с Тръмпа е доста позорно. Ще бъде и голям финансов удар за корумпето. А може и в панделата да лежи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Дедо куку рижав перчем губи почва под краката в Невада. Байдън повежда по-стабилно с 12 000 гласа


                                Доста отчаяно e да кавалифицираш Тръмп като "Куку", при положение, че твоя кандидат е Байдън!

                                Можеше да добавиш, и че мъжа на грозната президенша губел в Невада....

                                Леле, леле... каква комплексарщина и елементаризъм..

                                Коментар

                                Working...
                                X