IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

    Лошото е, че Тръм и да успее да спечели, реално американската демокрация ще бъде унищожена за винаги!
    Eми ето, вече стават за гаргара на отрепки. Скоро и рокетмена чакаме да им се подиграе. Надали ще пропусне.
    Да не говорим за ксито и путони какъв им е кеф...

    Ма каквото сам си го направиш казват....
    За мен е тотално фрапиращо че страна с претенции за основен носител на демокрацията вместо да има ясен и единен изборен закон на федерално ниво може да позволява на местни дерибеи в отделни щати ( главно сини разбира се) да си правят каквото им скимне и да променят в движение правилата на играта за вотовете. Айде за местните донякъде мога да го приема, ама за президентски и конгрес - абсурд.

    Venezuelan dictator Nicolás Maduro mocked the ongoing controversy surrounding the U.S. presidential elections on Thursday, declaring that his own country had some of the most civilized, peaceful, and transparent systems in the world.

    Коментар


    • Байдън е пионка на радикалната левица, а радикалната левица се държи от глобалисти, които искат да я използват, за да наложат повсеместни дикататури и да отнемат базовите човешки права!

      Цялата идея зад нещото е, че когато ти отнемеш елементарните икономически свободи и доведеш едно общество до тотален колапс(през социализъм и пълен срив на страната), в името на своето спасение хората ще приемат НОВА РЕОРГАНИЗАЦИЯ, което ще е фактическото ИНСТАЛИРАНЕ на тиранията на глобалистите!

      Ето тука едно много добро филмче, което показва официални разсекретени документи, за планове как "храната се превръща" в оръжие! Ако се чудите защо Европа беше залята с псевдобежанци през 2015г. отговор отново във филмчето! След 9:30 сек. Според мен си струва всичките 12 мин.

      Всеки да прецени логичността на изнесеното за себе си! Война при храната. (филм)
      Last edited by Mike Florida; 05.11.2020, 21:57.

      Коментар


      • На улицата, аз бих заложил на NRA и другите въоръжени консерватори. Дано нещата не ескалират до там!

        До последно ще държа, че Тръмп ще спечели, въпреки очевидните нередности, но най-вероятният сценарии са проточени съдебни процеси.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
          Съдебните дела ще бъдат касапница, бюлетините по пощата се доказват като монументално недоразумение. Байдън да спечели с 10 млн. гласа повече от Обама - хаха.
          Целта на демократите е да направят държавен преврат като обявят, че всъщност Тръмп се опитва да направи такъв.
          Социалните медии в момента блокират групи симпатизиращи на републиканците, докато леви радикали като Антифа се организират безпрепятсвено за големи бунтове, с които да подпалят страната!

          Целта е в един огромен хаос, истинските резултати да не излезнат, в ключовите щати и самите бюлетини да не могат да бъдат проверени за автентичност. Когато изгорят "случайно" определени неща и съответно декларираното водачество за Байдън от медиите в момента би следвало да се приеме за победа... Самите подпалени градове от улицата би трябвало да окажат натиск и върху Върховния съд, да каже ОК, Байдън е човека, улицата е зад "президента"!

          Това е целта!

          Не случайно в може би най-важните избори в историята на САЩ 5-6 щатове, спряха броенето, което е безпрецедентно...

          Колкото повече забавиш един резултат, толкова повече възможността за хаос и подмяна нараства, отделно медийната пропаганда се стреми да внуши, че има "ИЗБРАН ПРЕЗИДЕНТ" и че доброяването е просто "формалност"! Оргомните бунтове трябва да бламират РЕпреброяването, за да не лъснат манипулациите!
          НЕ случайно повечето щатове успяват да преброят хиляди резултати по пощата още първия ден, а финалните резултати сега ги отлагат за след петък.... ЩЕ ви кажем ама да видим кога....

          Това е плана, дали ще успеят да видим!

          Лошото е, че Тръм и да успее да спечели, реално американската демокрация ще бъде унищожена за винаги!
          Last edited by Mike Florida; 05.11.2020, 21:34.

          Коментар


          • Съдебните дела ще бъдат касапница, бюлетините по пощата се доказват като монументално недоразумение. Байдън да спечели с 10 млн. гласа повече от Обама - хаха.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
              Мисля, че подобна математика е съвсем резонна, като се има предвид колко е напреднала науката.
              След задълбочен анализ стигам до извода че това е машинация на Тръм.

              Ако успее да забави още малко резултатите е много вероятно Байдън изобщо да забрави че е участвал в избори.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • В Пенсилвания остават още 550К непреброени гласа. Това значи, че Байдън ще смаже Тръмп в Пенсилвания. Разликата вече е доста намаляла

                Ето още едни 20 електорални гласа. Победата май ще е респектираща

                Коментар


                • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                  Хаха, лягай и не ме чети, бутам те при едни други почитатели на боба
                  Бутай и си мушкай където каквото искаш...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Ако не си съгласен с дадена от мен квалификация, може да я коментираш конкретно и да посочиш, защо смяташ, че не е вярна, примерно!

                    Другото са общи приказки и дори и да искам няма как да ти отговоря!

                    Така, че конкретна квалификация, казваш защо според теб не е както съм го написал, аз също ще коментирам после ако съм на линия и видя какво си писал или питал...
                    Хаха, лягай и не ме чети, бутам те при едни други почитатели на боба

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                      Прочети само колко пъти квалифицираш. Аз нито веднъж, зададох прост въпрос.
                      ПП Мишо не го знам кой е, теб те чета и прочитам
                      Ако не си съгласен с дадена от мен квалификация, може да я коментираш конкретно и да посочиш, защо смяташ, че не е вярна, примерно!

                      Другото са общи приказки и дори и да искам няма как да ти отговоря!

                      Така, че конкретна квалификация, казваш защо според теб не е както съм го написал, аз също ще коментирам после ако съм на линия и видя какво си писал или питал...

                      Коментар


                      • Тръмп гризва дръвцето и в съда в Мичиган



                        Election 2020 live results and updates: Judge rejects Trump campaign effort to halt Michigan vote count

                        https://www.cnbc.com/2020/11/05/elec...ump-biden.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                          Тази умствена пръдня ли можа да измислиш, само и само, за да кажеш нещо и да се включиш?
                          Аз съм зад "перчема", защото смятам, че е по-добрия избор!

                          Ако смяташ, че обидите или квалификациите елементаризират една тема, може да се обърнеш към този Мишо. Той много обича да квалифицира Тръм или симпатизантите му!
                          Прочети само колко пъти квалифицираш. Аз нито веднъж, зададох прост въпрос.
                          ПП Мишо не го знам кой е, теб те чета и прочитам
                          И ако може да не пърдиш ?!
                          Last edited by X_Y; 05.11.2020, 21:03.

                          Коментар


                          • Републиканските представители в Пенсилвания твърдят, че не ги допускат до машините.
                             
                            Last edited by perin; 05.11.2020, 20:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                              Ама чакай малко, ти нали играеш за перчемът заради 95% "математика"
                              Сега защо обиждаш на сини
                              Тази умствена пръдня ли можа да измислиш, само и само, за да кажеш нещо и да се включиш?
                              Аз съм зад "перчема", защото смятам, че е по-добрия избор!

                              Ако смяташ, че обидите или квалификациите елементаризират една тема, може да се обърнеш към този Мишо. Той много обича да квалифицира Тръм или симпатизантите му!
                              Last edited by X_Y; 05.11.2020, 20:45.

                              Коментар


                              • Renown Nevada politcal analyst Jon Ralston: I see no path left for Trump here

                                Коментар

                                Working...
                                X