IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тръмпоният натвори толк и ва глупости, че, след него, ще трябват десетилетияза разгребване. Друг въпрос, че и Ж0 БидЕн, е отчайващо зле.
    Щатите бодро и с песен, се търкалят надолу. И вече няма кой да ги спре.

    Коментар


    • Дедо куку рижав перчем губи почва под краката в Невада. Байдън повежда по-стабилно с 12 000 гласа

      Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
      Дигнаха коефициентите, залагай, 1:6 лесно се намира 500% печалба! Мисля че тая вечер ще има и 1:22

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
        Фактически самите избори могат да приключат в полза на Тръм, просто при преброяването на всички гласове в Аризона! Което ще стане!

        Байдън има само 2,4% преднина при над 12% непреброени, което е към 350К гласове!

        PA,NC и GA, ще са за Тръмп!
        Дигнаха коефициентите, залагай, 1:6 лесно се намира 500% печалба! Мисля че тая вечер ще има и 1:22

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

          Нещата са много съмнителни - преди изборите имаше основание да се очаква опит за измама с гласовете по пощата - сега изборите счупиха всички рекорди по брой гласували - и вече е факт, че има щат с повече гласове подадени, отколкото регистрирани гласоподаватели - въобще, калта е дълбока.
          В по предните постове се обясни че това е фейк с повечето гласподаватели ...

          Коментар


          • Pennsylvania High Court казва нъцки на дъртия куку перчем

            САЩ все още са държава

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              Не ми е ясно как точно изнасят демокрация тези - при положение, че действащия президент вика 'аз печеля - ако не е измама' и пледира да спре броенето в някои щати...? wtf
              Нещата са много съмнителни - преди изборите имаше основание да се очаква опит за измама с гласовете по пощата - сега изборите счупиха всички рекорди по брой гласували - и вече е факт, че има щат с повече гласове подадени, отколкото регистрирани гласоподаватели - въобще, калта е дълбока.

              Коментар


              • Good question, dude

                При тях всичко вече е фарс. Изкушавам се да кажа, заради един човек-клоун. Но няма да е съвсем вярно, че е само заради него

                Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                Не ми е ясно как точно изнасят демокрация тези - при положение, че действащия президент вика 'аз печеля - ако не е измама' и пледира да спре броенето в някои щати...? wtf

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  дано бие в Аризона, че съм му заложил 100 кинта - не че са нещо, ма за спорта. Четох, че били останали гласовете по пощата от подчетано републикански райони и че били по последните ден-два, когато основно по принцип гласували републиканците - колко е вярно, идея си нямам. Обаче е твърде вероятно да загуби поне един от горните 3 щата и тогава пак е чао. В невада не виждам как ще спечели
                  За Невада ако при 75% от извадката те водят с 0,4%, това ще рече, че към момента сте общо взето изравнени! При равни други условия и без манипулации ще спечели кандидата, където 25% от гласовете ще дойдат предимно от негови райони....

                  На едни избори винаги има и изненади. Защо на тези изненадата да не е Невада?

                  Коментар


                  • Не ми е ясно как точно изнасят демокрация тези - при положение, че действащия президент вика 'аз печеля - ако не е измама' и пледира да спре броенето в някои щати...? wtf
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                      Фактически самите избори могат да приключат в полза на Тръм, просто при преброяването на всички гласове в Аризона! Което ще стане!

                      Байдън има само 2,4% преднина при над 12% непреброени, което е към 350К гласове!

                      PA,NC и GA, ще са за Тръмп!
                      дано бие в Аризона, че съм му заложил 100 кинта - не че са нещо, ма за спорта. Четох, че били останали гласовете по пощата от подчетано републикански райони и че били по последните ден-два, когато основно по принцип гласували републиканците - колко е вярно, идея си нямам. Обаче е твърде вероятно да загуби поне един от горните 3 щата и тогава пак е чао. В невада не виждам как ще спечели
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • "Stop the counting! Stop the counting!" the President says
                        The counting continues



                        "Stop the counting! Stop the counting!" the President says
                        The counting continues



                        "Stop the counting! Stop the counting!" the President says
                        The counting continues




                        "Stop the counting! Stop the counting!" the President says
                        The counting continues



                        "Stop the counting! Stop the counting!" the President says
                        The counting continues

                        Коментар


                        • Много ще ми е интересно дали пишещите в тази тема ще запазят позициите си, когато Бойко пак спечели пролетес.

                          Коментар


                          • Фактически самите избори могат да приключат в полза на Тръм, просто при преброяването на всички гласове в Аризона! Което ще стане!

                            Байдън има само 2,4% преднина при над 12% непреброени, което е към 350К гласове!

                            PA,NC и GA, ще са за Тръмп!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Тоше, не се излагай, баш пък Ислямска република Канада да даваш за пример, е доста странно тексас е друга бира - прочети им историята и ще ти светне. Апропо, в абсолютно нито един щат на САЩ бялото население не нараства като процент от общото население. даже напротив - никъде дори не се запазва като процент - абсолютно навсякъде намалява, като на места, като в Невада, е паднала с главоломните 18% само за 18 години!!! Това е гигантска промяна на етническия състав на САЩ, основно в полза на испаноговорящите. Пътят на белите е само и единствено с испаноговорящите, иначе са тотално чао, затова не разбирам тази дивотия да се издигат тъмнозелени за президенти или вицета, а испаноговрящите да се ритат в ъгъла, защото единствените, които мразят тъмнозелените повече от белите, са испаноговорящите.

                              Ма да се оправят САЩ, ние да си гледаме нашата етническа подмяна на населението
                              Белите брадати смелчаги ще се разбегат кат пилци а власта ще поеме Ел Чапо или поне неговият внук..
                              Last edited by Todor Sabev; 05.11.2020, 16:47.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                По същество пропагандираш тезата, че всеки е свободен да си вземе това което иска със сила и оръжие в ръка. Достатъчно основание е да изтъкне своето субективно усещане за правота. Единственото, което се очаква от него след поредният набег е да бяга бързо за да избяга среща с добре въоръжрните джентълмени от националната гвардия, които пазят омразната свобода.
                                По същество предлагам, никой да не се оставя да го цакат с измами! А СУБЕКТИВНОТО усещане за измама струва точно толкова колкото и субективното усещане, че няма измама!
                                Самите хора си преценят!

                                Мисълта, която съм цитирал е на Бенджамин Франклин! Велика личност, а не помияр, който се изявява 24/7 като подлога на партия Х!

                                Аре Завой...

                                Коментар

                                Working...
                                X