IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Човек, Ендер и dddd са очевидно различни хора. И двамата са интелигентни и затова имат сходни виждания по някои въпроси. Това е всичко

    Аз като слагам този емотикон и някои умници мислят, че съм kubrat
    Тук не става въпрос за сходни виждания! И ти имаш сходни виждания и сходна "интелигентност" с неговата, но не сте един човек въпреки сходните виждания...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Нямало никакви проблеми с вотовете в щатите, а, всичко си било редовно....приказки за наивници.
      Само в малка Невада са с доста хиляди...
      А измамниците в над 95% са неизменно с магарешки образ.

      [ATTACH=CONFIG]n3673263[/ATTACH]
      Има си органи за това са там не става с писъмца и сним4ици ...демократите ореваха света 2016 и с тая глупост Русия ...сега Тръмп прави същата грешка ...ако съм на тях слагам след 4 години един нормален силен кандидат и дядката е 4ао с разлика ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        Нарича се "когнитивен дисонанс". В конкретния случай е нелечимо.
        Ако ти отговоря, става омагьосан кръг и ще се чувстваш длъжен да ми отговориш нещо, поне с другия профил...
        Каквото съм имал за казване съм го казал!

        Коментар


        • Човек, Ендер и dddd са очевидно различни хора. И двамата са интелигентни и затова имат сходни виждания по някои въпроси. Това е всичко

          Аз като слагам този емотикон и някои умници мислят, че съм kubrat

          Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
          Ми вместо да се обясняваш,че не си, ще е по-лесно да си избереш, кой точно от двата профила да ползваш и да зарежеш другия!

          По принцип стиловото и пунктоационно писане на един човек са уникални! Те са като отпечатъците на пръстите! Когато прибавиш и общите тези в комбинация на преплъзванията на профилите един след друг.... Нещата стават не ясни ами като бял ден!

          Аз те виждам стилово и пунктоационно...
          Аз те виждам да изпозлваш конкретни думи и фрази в защита на дадена теза...
          Аз те виждам като използваш типичните и характерни за човек думи "паразити", когато пишеш...
          Аз те виждам как приплъзваш профилите....

          Колега, струва ми се, че игра си го играеш...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
            Нещата стават не ясни ами като бял ден!

            Аз те виждам стилово и пунктоационно...
            Аз те виждам да изпозлваш конкретни думи и фрази в защита на дадена теза...
            Аз те виждам като използваш типичните и характерни за човек думи "паразити", когато пишеш...
            Аз те виждам как приплъзваш профилите....
            Нарича се "когнитивен дисонанс". В конкретния случай е нелечимо.

            Коментар


            • Пип, тези са адвокати. Разбира се, че ще взимат парите на Тръмп дори да я ясно, че няма грам доказателства


              Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Нямало никакви проблеми с вотовете в щатите, а, всичко си било редовно....приказки за наивници.
              Само в малка Невада са с доста хиляди...
              А измамниците в над 95% са неизменно с магарешки образ.

              [ATTACH=CONFIG]n3673263[/ATTACH]

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Mike Florida, омръзна ми да говоря, че не съм ender. Но според мен имаш голям проблем с отричането на действителността. Само ти не си разбрал, че Байдън спечели. Приеми го бе човек. Ти ако така търгуваш на борсата само ще губиш пари. Последен ще разбираш какво се е случило. Това хич не е добре. Горе главата. Живота продължава.
                Ми вместо да се обясняваш,че не си, ще е по-лесно да си избереш, кой точно от двата профила да ползваш и да зарежеш другия!

                По принцип стиловото и пунктоационно писане на един човек са уникални! Те са като отпечатъците на пръстите! Когато прибавиш и общите тези в комбинация на преплъзванията на профилите един след друг.... Нещата стават не ясни ами като бял ден!

                Аз те виждам стилово и пунктоационно...
                Аз те виждам да изпозлваш конкретни думи и фрази в защита на дадена теза...
                Аз те виждам като използваш типичните и характерни за човек думи "паразити", когато пишеш...
                Аз те виждам как приплъзваш профилите....

                Колега, струва ми се, че игра си го играеш...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Mike Florida, омръзна ми да говоря, че не съм ender.
                  Говори си каквото искаш, хората знаят истината!
                  И изобщо не ги интересува, дали отговаря на действителността.
                  Приеми, че в техния свят сме един и същи човек или поне сиамски близнаци.
                  Ендер си и толкова!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                    Не бе, ти си знаеш най-добре какво ти е

                    Мен ме остави, аз съм заредил с пуканки и се забавлявам. Просто ми направи впечатление, че нетипично за умерения ти изказ започна да се усеща леко напреженийце и квалификацийки успоредно с очертаващата се загуба на Тръмп.

                    За да не съм оф топик, Тръмпарата го ненавиждам, защото е патологичн лъжец, също като Борисов. Байдън пък става само за сериала "Живите мъртви". Изборът е все едно Цачева срещу Радев -без полезен ход.

                    Значи първо, като си знам най-добре какво ми е, не виждам причина да ме занимаваш, с глупости от сорта, че съм се "изнервил"!
                    Второ, така както си го написл: "Да съм те оставял...", по същество би трябвало да означава, че аз имам някакъв интерес да се занимавам с теб или ми дреме с какво си се заредил....

                    Трето аз никога съм нямал умерен стил, а само остър такъв!

                    Тръмп и Байдън са само лица, зад които стоят политики и процеси. Нито тези, които симпатизират на Тръмп го правят, само защото Тръмп е Тръмп, нито тези, които симпатизират на Байдън го правят, само защото Байдън е Байдън!

                    Ако имаш нещо съществено да коментираш коментирай. Едва ли на някой му дреме дали си си взел пуканки или пък му дреме, дали участник от форума никнейм - Х, ти се струва изнервен!

                    Коментар


                    • Майки, аз предлагам да вдигнеш залога сега. Потенциалната печалба трябва да е астрономическа

                      Коментар


                      • Mike Florida, омръзна ми да говоря, че не съм ender. Но според мен имаш голям проблем с отричането на действителността. Само ти не си разбрал, че Байдън спечели. Приеми го бе човек. Ти ако така търгуваш на борсата само ще губиш пари. Последен ще разбираш какво се е случило. Това хич не е добре. Горе главата. Живота продължава.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Даже и не се разбраха, ами Мич Маконъл и другите големи в GOP казаха на Тръмп, че бюлетините ще се броят до последно и който има повече - той става президент. С други думи - край на перчемската идиотия

                          Изглежда в Невада ще се реши всичко.. сега като пристигнат бюлетините от Лас Вегас.. ще се сетиш за какво иде реч.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Че те се разбраха бе. Гласуваха и Байдън спечели. Движиш се няколко дни след събитията.
                            Виж сега, ако в математиката минус Х минус дава плюс, то в реалния живот, когато от два различни профила на един и същи човек, се напишат два бунашки поста, не става един съдържателен такъв!

                            Доста е елементарно да се анонсира, че Байдън спечелил, преди да има официално решение, само защото "водел..."

                            И 100 пъти да напише Ender/4d, че е спечелил Байдън, преди официално решение, реално няма победител!

                            Коментар


                            • Пенсилвания посиня!!!

                              Коментар


                              • Нямало никакви проблеми с вотовете в щатите, а, всичко си било редовно....приказки за наивници.
                                Само в малка Невада са с доста хиляди...
                                А измамниците в над 95% са неизменно с магарешки образ.

                                Click image for larger version

Name:	EmGaWWqXIAAOM8J.jpg
Views:	1
Size:	71.1 КБ
ID:	3673263

                                Коментар

                                Working...
                                X