IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Даже и не се разбраха, ами Мич Маконъл и другите големи в GOP казаха на Тръмп, че бюлетините ще се броят до последно и който има повече - той става президент. С други думи - край на перчемската идиотия

    Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Че те се разбраха бе. Гласуваха и Байдън спечели. Движиш се няколко дни след събитията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

      Първо да видим в САЩ вътре как ще се разберат! После всичко останало!
      Че те се разбраха бе. Гласуваха и Байдън спечели. Движиш се няколко дни след събитията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

        Когато някой е лишен от съдържание и не може да направи смислен коментар през пост, пише постове като горния!

        Нека безпристрастните читатели на форума да преценят за себе си, дали съм изнервен или не е проблем за мен да си правя ташака с 5-6 глупака едновременно....
        Не бе, ти си знаеш най-добре какво ти е

        Мен ме остави, аз съм заредил с пуканки и се забавлявам. Просто ми направи впечатление, че нетипично за умерения ти изказ започна да се усеща леко напреженийце и квалификацийки успоредно с очертаващата се загуба на Тръмп.

        За да не съм оф топик, Тръмпарата го ненавиждам, защото е патологичн лъжец, също като Борисов. Байдън пък става само за сериала "Живите мъртви". Изборът е все едно Цачева срещу Радев -без полезен ход.


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

          Ами ако не се разберат на масата за преговори следват фойерверки. Някой от големите трябва да падне. Жълтите Янките или Ръшаните. И после нов свят.
          Първо да видим в САЩ вътре как ще се разберат! После всичко останало!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от macedonian


            С едната половина . С другата си е купил тенеке и чака 50 К за унциика. Където и да се появи е предвестник на загуба на това за което е .
            Леле ти много специален ме изкара... Аз съм нещо като ЦАР Мидас, само, че на обратно...

            Все е нещо....

            Можеше и някой да ме "надари" интелектуално и да пиша постове като твоя, НО не би....

            Какво да правя. Късмет!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

              Измамата може и да не лъсне, но наистина се върви към сценарий с М16
              Ами ако не се разберат на масата за преговори следват фойерверки. Някой от големите трябва да падне. Жълтите Янките или Ръшаните. И после нов свят.

              Коментар


              • Това е едно на ръка, ама той и искрено си вярва

                Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
                Майки, не че нещо, ама да не си заложил жилището на победа за Тръмп. Много се изнерви последно време...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                  Тръмп ще спечели все пак изборите са тотално фалшифицирани. Измамата ще лъсне и MAGA ще заблести още по силно ослепително. Иначе M 16 ките ще играят по главите на демократите.
                  Измамата може и да не лъсне, но наистина се върви към сценарий с М16

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                    Майки, не че нещо, ама да не си заложил жилището на победа за Тръмп. Много се изнерви последно време...
                    Когато някой е лишен от съдържание и не може да направи смислен коментар през пост, пише постове като горния!

                    Нека безпристрастните читатели на форума да преценят за себе си, дали съм изнервен или не е проблем за мен да си правя ташака с 5-6 глупака едновременно....
                    Last edited by Mike Florida; 06.11.2020, 15:13.

                    Коментар


                    • Не стигат всички други простотии тая година,ами сега и това. Не знам как ще оцелеем в тоя извратен и побъркан свят..
                      Click image for larger version

Name:	123399413_10214967691505210_5939485334935023929_n.jpg
Views:	1
Size:	69.1 КБ
ID:	3673240

                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                        Към момента няма последен съдийски сигнал, така,че да не предпоставяме нещата!
                        Трябва да си много голям фен, за да спиш на това ухо, когато отбора ти пада с 3 гола в 90-тата минута.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                          Нали знаеш какъв е Бареков? Шибана продажна и евтина подлога!

                          А такива не само в нашата страна, а и по света са много!

                          Конкретно във форума има доста "Барековци"!
                          Майки, не че нещо, ама да не си заложил жилището на победа за Тръмп. Много се изнерви последно време...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Сигурен съм, че злабният перчем ще направи всичко по силите да остави максимален хаос и разруха след себе си като отмъщение. Но това дори неговите приятели "консерваторите" няма да го позволят

                            Има време докато предаде щафетата, да свърши някоя беличка, но не вярвам да направи нещо сериозно.
                            Интересно къде ще ходи след изборите, нали е казал, че ако ги загуби, не иска да го управлява слипи Джо и ще ходи в друга държава.
                            Сега е моментът нашите институции в таен разговор да му предложат българско жителство.

                            Коментар


                            • Работата със сигурност отива на MARA втасала...
                              Make America Recount Again

                              Коментар


                              • Тръмп ще спечели все пак изборите са тотално фалшифицирани. Измамата ще лъсне и MAGA ще заблести още по силно ослепително. Иначе M 16 ките ще играят по главите на демократите.

                                Коментар

                                Working...
                                X