IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
    Е демократите победиха!
    Сега САЩ ще имат президент с остатъчен интелектуален капаците и вице президент от ромски произход.
    При посещение в Белия Дом ББ ще може да и вика "Како".
    Значи скоро да очакваме Азис в Белия дом на концерт...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

      Ми вместо да се обясняваш,че не си, ще е по-лесно да си избереш, кой точно от двата профила да ползваш и да зарежеш другия!

      По принцип стиловото и пунктоационно писане на един човек са уникални! Те са като отпечатъците на пръстите! Когато прибавиш и общите тези в комбинация на преплъзванията на профилите един след друг.... Нещата стават не ясни ами като бял ден!

      Аз те виждам стилово и пунктоационно...
      Аз те виждам да изпозлваш конкретни думи и фрази в защита на дадена теза...
      Аз те виждам като използваш типичните и характерни за човек думи "паразити", когато пишеш...
      Аз те виждам как приплъзваш профилите....

      Колега, струва ми се, че игра си го играеш...
      Обичайно приемам без прекалени претенции, че срещу мен стои този форумист, който пише под съотвентия ник.
      Стилът, обаче, е уникален, както и ти самият много добре си обосновал, поради което считам за отделни двойки никове, че е най-вероятно да принадележат на един и същи човек. Никога не акцентирам на това преди да констатирам вредоносно и злонамерено поведение.

      Дълго време игнорирах претенциите към 4д, че се изявява и в друго качество и под друго име. Казваше, че е той и това ми беше достатъчно. Човекът има солидна икономическа и финансова подготовка, най-често заявява логични и обо.сновани тези в тази област и това също ми беше достатъчно.
      С изострянето на обстановката в България, реален лакмус за което стана състоянието и на БФБ, редица форумци бяха провокирани (а може би просто изпитаха незаобиколима потребност) да заявят категорични полически позиции.
      Тук обаче имаше един голям проблем - заявяване на ярки политически позиции не се връзваше с тяхния изграден до този момент образ и завоюван финансов авторитет, което принципно върви с хладен и неполитически обвързан анализ. Изглежда някои форумци се срамуваха да заявят социалните и политически възгледи и се нуждаеха от отделна идентичност. Изродената действителност в България (но не само в нашата страна) даваше богати основания за срам. Изглежда някои колеги не могат да смелят и да приемат, че светът и действителността, в които те са вярвали и са се кълняли, се проваля и върви към бездна. Така в периода 2017 - 2018 г. се появиха няколко "странни" ника, които даваха сериозни основания за подозрение - поне що се отнася до тяхната принадлежност. Един от тях е споменатият "Енвер Ходжа".


      Скорошен инцидент ме кара да съм напълно категоричен, че лицата 4д и ендер са един същи човек.
      Ендер даваше вид, че следи Политика, пишеше рядко, предимно като подстрекател, дразнител, интригант.
      Той сътвори една отвратителна интрига, вплитайки вътре по грозен и неверен начин моето име.
      На секундата се появи 4д, който иначе практически никога не пише в темата и многократно е намеквал на други места, че я намира за упадъчна и дори не я чете.
      Този път Изрази ярко осъждащо и "омерзено" отношение.
      Принудиха ме в няколко поредни постинга да разясня и разбия на пух и прах крайната несъстоятелност на техните "тези". Координирано се появиха, намериха си майстора и координирано изчезнаха с подвити опашки.
      Отвратителната интрига се базираше на напълно неприемливите и грозни действия и мнения, извършени и изразени от трети лица (няколко броя форумци), които се опитаха да прехвърлят на мен, като на обект, който е набелязан да бъде ударен.
      Твърде интересно обстоятелство, че всички замесени в този проект (пряко и косвено) бяха привърженици на партията гепп.

      Да - 4д и ендер са един и същ човек. С типичната си интелигентност 4д е положил доста смислени усилия и е изградил една версия на форумец, който да се различава - поне на пръв поглед. Без висококачествена и специализирана помощ прикриването на следите е невъзможно.
      Разлики.
      Ендер се държи по-открито (директно и с личен елемент), изразява се по-кратко, гради образ, който много държи да се хареса в чисто човешки план. Има необходимост да бъде харесан, заради това че е "готин".
      4д формално е по-дистанциран. Напоителен и обстоятелствен в аргументирането, но само по тясно професионални теми. Иначе стилът е същият. Държи да е прав и да бъде харесан.

      Прилики.
      В изказванията (постингите) на двамата няма никаква структура и форма. Просто един низ от думи, които трябва да имаш търпение да изчетеш, въприемеш, разбереш (често се налага субективно да пренаредиш в главата си, че да се върже непротиворечиво картината).
      Съвпадение на обществени възгледи.
      Близка, идентична възраст (множество подсказки).
      Стилово сходство.
      Пълна идентичност на пунктуационни и особено на граматически грешки.


      За да останем в темата за Доналд:

      Will Trump Versus Biden End in Chaos?

      What lies ahead for the United States as it emerges from one of the most momentous elections in its history?

      Коментар


      • Чудесата следват едно след друго...

        "Saddam Hussein never held an election in which he got all of 23,277 ballots cast. Yet here we are in Philadelphia, Pennsylvania, in the United States of America ... and Joe Biden gets 23,277 votes out of 23,277 ballots cast?"

        Коментар


        • Е демократите победиха!
          Сега САЩ ще имат президент с остатъчен интелектуален капаците и вице президент от ромски произход.
          При посещение в Белия Дом ББ ще може да и вика "Како".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
            Накрая ще се окаже, че тук вместо 30 души пишат 3- двама модератори и един капитан от ГРУ
            Имаше такава песен... "9 милиона мишлета изкарват се взаимно ченгета"
            Само дето не се оказа в полза на мишлетата - за 30 г са намалели с 30%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
              Накрая ще се окаже, че тук вместо 30 души пишат 3- двама модератори и един капитан от ГРУ
              Аре; почна с повишенията.

              По скоро некой си пише учебника по психиатрия. Е и такива хора требват у службите.

              Коментар


              • Накрая ще се окаже, че тук вместо 30 души пишат 3- двама модератори и един капитан от ГРУ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Great minds think alike

                  Ми всеки да прецени за себе си колко точно мозъците са ви "GREAT"!

                  Аз вече тая оценка за мене си съм я направил!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Майки, аз предлагам да вдигнеш залога сега. Потенциалната печалба трябва да е астрономическа
                    Още ще има, според мен и каролината ще посинее

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Great minds think alike

                      Майк не мисли така

                      Коментар


                      • Джорджия може да се флипне червена, но важното е Пенсилвания да остане и да увеличи преднината

                        Коментар


                        • Great minds think alike




                          Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                          Тук не става въпрос за сходни виждания! И ти имаш сходни виждания и сходна "интелигентност" с неговата, но не сте един човек въпреки сходните виждания...

                          Коментар


                          • Welcome to the club



                            Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Ше взема и аз да го слагам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Пенсилвания посиня!!!
                              Лоша работа, вместо да замразят изборите, ще замразят коефициентите, каквото беше - беше

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                ...

                                Аз като слагам този емотикон и някои умници мислят, че съм kubrat

                                Ше взема и аз да го слагам

                                Коментар

                                Working...
                                X