IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (7)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Искаш да кажеш, че като гаранти за териториалната цялост на Украйна, Жужо щеше да прегази, освен укрите, а също така пиндосите и ингилизите?
    Тва, дет искам да го кажа, го казвам.
    АКО Русия беше във война с Украйна (както много им се иска на краварите), всичко щеше да приключи за около месец.
    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Слепокоф, пийни една бира и спри да палиш Световни войни всеки ден, бря - хихи
    Войните не ги паля ас, а твойте приятелЕ краваите ....
    А за БИРАТА съм абсолютно съгласен !!!
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Искаш да кажеш, че като гаранти за териториалната цялост на Украйна, Жужо щеше да прегази, освен укрите, а също така пиндосите и ингилизите? Защо мислиш, че го карате само на лафчета за 2 седмици щели да влязат в Киев. Ами, айде, де! Ама, това означава веднага обявяване на война от УСА и ЮКей като гаранти. Понял, червена корделка?

      Слепокоф, пийни една бира и спри да палиш Световни войни всеки ден, бря - хихи
      прогресиращото безсилие е в ход..
      глупост след глупост пишат от западните си компютри, в подкрепа на изостанала Русия..
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        АКО БЕШЕ страна, войната щеше да е свършила отдавна.
        Можеш да питаш губернатора на Одеска област.
        Искаш да кажеш, че като гаранти за териториалната цялост на Украйна, Жужо щеше да прегази, освен укрите, а също така пиндосите и ингилизите? Защо мислиш, че го карате само на лафчета за 2 седмици щели да влязат в Киев. Ами, айде, де! Ама, това означава веднага обявяване на война от УСА и ЮКей като гаранти. Понял, червена корделка?

        Слепокоф, пийни една бира и спри да палиш Световни войни всеки ден, бря - хихи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Но всъщност Русия не е страна в конфликта в Украйна... това там е "гражданска война"...
          Но е страна по войната с Украйна, вероятно различна от гражданската.
          (пожеже веднага щяха да питат коя война, вероятно Колчо Слепеца щеше да е пръви)
          (той все не знае, че Русия и Украйна са във война, не е разбрал човека, но има време, всъщност, времето е наше...)
          Тази война, в която участват руски военни в отпуск и след това ги извозват обратно с груз 200 по домовете без много приказки, понеже операциите на специалните части не се оповестяват отскоро, за разлика от тренировката на евакуация на танк по парадите.
          Интересно, предни години не са тренирали рутинната евакуация по време на парад. Вероятно, защото не са вадили нов модел, сигурно тренират евакуация само с новите модели.
          Като се замисли човек, на парадите, на които вадиха нови модели преди години, пак не се тренираше евакуация, но нейсе.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            Но всъщност Русия не е страна в конфликта в Украйна... това там е "гражданска война"...
            АКО БЕШЕ страна, войната щеше да е свършила отдавна.
            Можеш да питаш губернатора на Одеска област.
            Last edited by Колчо Слепеца; 19.08.2015, 11:08.
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Но всъщност Русия не е страна в конфликта в Украйна... това там е "гражданска война"...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                ...
                Мисля, че приключихме с получилото се недоразумение и вече може да се насочим към темата, защото наистина започна да става спам.
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • хе-хе, тролът Форекс Мастър можеше да говори за САЩ в теми , които не касаеха тази държава, но не беше спам...
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Колега,

                    не иде реч за ботове, а за откачалници. Те сутрин пият кафе с *, говорят от името на Шутьо, заплашват с ядрени удари наред за "добър ден" от името на Дундю и так далее ...

                    Темата е Киев БГ, която се бие с подобни примати и иска да върне монголите обратно в блатата на Масква. Всичко друго е дрън-дрън .....
                    Ето тук съвсем нормален мой пост беше редактиран и вместо Путя му се сложи звездичка, която вече го прави трудно разбираем.

                    Затова само внесох пояснение към администацията, че изглежда странна подобна реакция след като това е гальовното име на вожда им сред народа.

                    Мисля, че приключихме с получилото се недоразумение и вече може да се насочим към темата, защото наистина започна да става спам.

                    Коментар


                    • Не е обида, но е спам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                        Все пак темата е за Украйна, а не за разни динозавърчета спасяващи или не света.
                        Моля, придържайте се към основната идея.
                        Разбирам ви напълно началство, но не може постоянно да редактирате постове, които съдържат Путя, защото динозавърчето Путя е основен играч за конфликта в Украйна.

                        Затова ви показах, че това не е обида, понеже наподобявало една друга дума на БГ език и съм учуден защо постоянно се модерира с причина "обида" и прочие като не е!! Напротив - широко разпространена дума в Рушия за обръщение към вожда им.

                        П.П. Ако искате мога да ви кача снимка на водка Путинка - тя на кого е кръстена според вас? На когото и динозавърчето предполагам

                        С уважение,
                        Маранди

                        Коментар


                        • Командующий инженерными войсками Украины перешел на сторону России

                          Коментар


                          • Все пак темата е за Украйна, а не за разни динозавърчета спасяващи или не света.
                            Моля, придържайте се към основната идея.

                            Коментар


                            • Уважаема Х_Y,

                              благодаря, че модерирате постовете ми като майка-орлица ( най-малко съм трогнат от вниманието ).

                              Информирам ви, че "моето" Путя в постове, не е "онава" путя, за което вие вероятно си мислите. На сАветски език се използва съвсем друга дума.

                              Уверявам ви, че има официално пусната електронна игра с Путя, където доброто динозавърче спасява света:
                              -------------------------------------------------
                              Путя спасает мир


                              Резюме:

                              Для всех любителей спасать мир от инопланетного вторжение мы предлагаем бесплатно скачать необыкновенно интересную аркаду «Путя спасает мир».

                              Динозаврик Путя, которым вы будете управлять в начале своего путешествия по Зеленой планете, способен лишь на то, чтобы благополучно добраться до портала ведущего на следующий уровень.

                              http://e-game.su/putya-spasaet-mir/
                              ----------------------------------------------------

                              П.П. С уважение:
                              Маранди

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Колега,

                                не иде реч за ботове, а за откачалници. Те сутрин пият кафе с *, говорят от името на Шутьо, заплашват с ядрени удари наред за "добър ден" от името на Дундю и так далее ...

                                Темата е Киев БГ, която се бие с подобни примати и иска да върне монголите обратно в блатата на Масква. Всичко друго е дрън-дрън.

                                При РТвайна най-много войска идва от Киев БГ ( Полтава, Одеса, Самара, Крим, Осетия ). Те се бият за Асвабаждението през 1877-78г, на монголите. Монголи няма и те не дават нито една жертва, освен някой дженерал въйпил до изумлении .....

                                Същото е през ВСВайна - оттук минава Украйнски фронт, които са сравнително възпитани и не мародерстват, както горе северните варвари разпиляват Полша и Германия.

                                Ония примати, ако бяха минали оттук - щяхте да се радвате, ако остане необезчестена женска от 8 годишна до 90 годишна, защото изнасилват над 2 милиона германки за няколко месеца по пътя за Берлин.

                                Та, Киев БГ знае коя е БГ империя и затова дерибейството е било по-скоро инцидентно. Толкоз за ботовете.
                                Тука за Путин говорите само ти и още двама.Мен Путин не ме интересува.Иначе като нямам забавления се забавлявам с вас.А ти определено с равновесието сте много добри

                                Коментар

                                Working...
                                X