IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (7)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Слепокоф,
    връщаме ти времето назад, откакто съществуват/появяват монголите въобще на историческата карта и колегите правилно ти казват, че те нямат дори 20 години са можели да се изхранват сами, ако не нападнат някого.
    щом ти и колегите казвате, съгласявам се.
    Монголите, са най-лютото зло на земното кълбо...
    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Колегата БобиБ описва нещата по-добре от мен, за което съм му благодарен!
    Браво на БобиБ.
    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    П.П. В момента не съм на фаза писателстване и вероятно не се разбира какво искаме да кажем на БГ мурзилската общост в страната.
    С нетърпение чакаме произведението. Успех, на целия колектиф.
    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Разберете, че има и друга гледна точка, освен вашата пропаганда.
    Разбира се, че има. Има и различна от вашата.
    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Ти не може да забраниш на някого да мисли различно от някакво джудже, с комплекси, което налива луди кинти за пропаганда в чужди държави и така нарушава техния суверенитет.
    Никому нищо не мога да забраня. А дори да можех, НЕ БИХ. Не ми допада стилово.
    Относно наливането на пари за пропаганда, нарушаване на суверенитет, четене на евангелеето, както е угодно за конкретния случай, смятам, че не въпросното джудже НЕ е най-подходящия пример. Най-тъпото в случая е, че И ТИ го ЗНАЕШ...
    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Ние не си го позволяваме да го правим с тях, а сме БГ Империя - държавата, която им даде азбука и вяра. Не можеш да ме разбереш, нали?
    Що да не мога ? Всеки има право на мнение...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
      Типично мурзилско мислене. Външния враг, класовия враг, световния капитал, евреите и прочие. СССР дълго издържа с тия мантри, но Русия няма да може и ще се разпадне много по-скоро.
      Не ги разбирам тия хорица. Като ги кефи толкова много Русия, да грабват чемоданите и газ...
      Какво тук по форумите воюват и се пънат с българите.
      Last edited by Manyface God"; 14.08.2015, 16:19.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Всеки вижда различни неща. И ги оценява според собствения си мироглед.

        "Другите" работят, ,а руснаците не (и в момента друг ги изхранва ??????), защото диктатурата ще им попречи ?...
        Незнам дали осъзнаваш, колко абсурдни неща си събрал в едно изречение...

        Светът е динамичен. Нищо не е вечно... Кой, какво и на кого ще продава, е много интересен въпрос..

        Ще видим. Но по ТОЗИ начин, няма как да продължи още много време.

        О да..
        Дебне, дебне и още как... Внимавай повече ..
        Да, играта се променя. Дори по-бързо, от колкото си представяме ...
        Ако знаеш, какво ни чака в бъдеще, сигурно си много богат човек ....
        Но като чета заключенията ти, едва ли...
        Типично мурзилско мислене. Външния враг, класовия враг, световния капитал, евреите и прочие. СССР дълго издържа с тия мантри, но Русия няма да може и ще се разпадне много по-скоро.

        Коментар


        • Слепокоф,

          връщаме ти времето назад, откакто съществуват/появяват монголите въобще на историческата карта и колегите правилно ти казват, че те нямат дори 20 години са можели да се изхранват сами, ако не нападнат някого.

          Колегата БобиБ описва нещата по-добре от мен, за което съм му благодарен!

          П.П. В момента не съм на фаза писателстване и вероятно не се разбира какво искаме да кажем на БГ мурзилската общост в страната.

          Разберете, че има и друга гледна точка, освен вашата пропаганда. Ти не може да забраниш на някого да мисли различно от някакво джудже, с комплекси, което налива луди кинти за пропаганда в чужди държави и така нарушава техния суверенитет.

          Ние не си го позволяваме да го правим с тях, а сме БГ Империя - държавата, която им даде азбука и вяра. Не можеш да ме разбереш, нали?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
            И какви са тия действия?
            Всеки вижда различни неща. И ги оценява според собствения си мироглед.
            Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
            Ще им се наложи да работят и да си изкарват прехраната като другите, а това не става бързо и лесно, особено пък в тази диктатура.
            "Другите" работят, ,а руснаците не (и в момента друг ги изхранва ??????), защото диктатурата ще им попречи ?...
            Незнам дали осъзнаваш, колко абсурдни неща си събрал в едно изречение...
            Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
            Май не проумяваш че края на петролната ера вече се мержелее на хоризонта. Скоро потреблението ще спре да расте и предлагането ще се срине до цени на които само арабите могат да продават.
            Светът е динамичен. Нищо не е вечно... Кой, какво и на кого ще продава, е много интересен въпрос..
            Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
            Кой щял да рухне първи?
            Ще видим. Но по ТОЗИ начин, няма как да продължи още много време.
            Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
            Все едно някой дебне някого. Ми не, просто играта се променя. В бъдеще няма да има достатъчно пари за петролни вождове и джобни диктаторчета с наполеонов комплекс.
            О да..
            Дебне, дебне и още как... Внимавай повече ..
            Да, играта се променя. Дори по-бързо, от колкото си представяме ...
            Ако знаеш, какво ни чака в бъдеще, сигурно си много богат човек ....
            Но като чета заключенията ти, едва ли...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Моди,
              А тая тема, що още не си я заключил ???
              Или тая, е ПРАВИЛНАТА и тук не се пишат глупости ???
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Сигурно е така.

                Това, времето ще покаже...
                В момента, всички чакат НЕЩО.
                Всеки предполага определено развитие на събитията в бъдеще (близко и далечно) и съобразно това предположение, предприема определени действия...
                Да видим, в крайна сметка КОЙ ще рухне първи и чии предположения са "верните" ...
                И какви са тия действия? Ще им се наложи да работят и да си изкарват прехраната като другите, а това не става бързо и лесно, особено пък в тази диктатура. Май не проумяваш че края на петролната ера вече се мержелее на хоризонта. Скоро потреблението ще спре да расте и предлагането ще се срине до цени на които само арабите могат да продават. Кой щял да рухне първи? Все едно някой дебне някого. Ми не, просто играта се променя. В бъдеще няма да има достатъчно пари за петролни вождове и джобни диктаторчета с наполеонов комплекс.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                  Простия народ навсякъде има навика да свързва благосъстоянието с определена вождистка личност. А руснаците както е добре известно са още по прости. Това че петрола беше скъп 15 години при путкин, явно не им влиза в кухите кратуни, мислят си че вожда е отговорен за това, сигурно.
                  Сигурно е така.
                  Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                  Е сега, при евтин петрол ще видим колко още ще издържи любовта към ботоксовото джудже.
                  Това, времето ще покаже...
                  В момента, всички чакат НЕЩО.
                  Всеки предполага определено развитие на събитията в бъдеще (близко и далечно) и съобразно това предположение, предприема определени действия...
                  Да видим, в крайна сметка КОЙ ще рухне първи и чии предположения са "верните" ...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    Всъщност, повечето ( да не казвам всички, с малки изключения ) руснаци, с които съм говорил по този въпрос, мислят точно обратното.
                    След Горбачов и Елцин, Путин им се вижда, меко казано ОК..
                    В очите на други ( не руснаци ) обаче е черен.
                    Сигурно има и защо..
                    ...
                    Все пак, предлагам да се придържаме към ТЕМАТА - Украйна. (модито не спи, предполагам )
                    Простия народ навсякъде има навика да свързва благосъстоянието с определена вождистка личност. А руснаците както е добре известно са още по прости. Това че петрола беше скъп 15 години при путкин, явно не им влиза в кухите кратуни, мислят си че вожда е отговорен за това, сигурно. Е сега, при евтин петрол ще видим колко още ще издържи любовта към ботоксовото джудже.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Да, ще се изправят, като махнат Вова.
                      Всъщност, повечето ( да не казвам всички, с малки изключения ) руснаци, с които съм говорил по този въпрос, мислят точно обратното.
                      След Горбачов и Елцин, Путин им се вижда, меко казано ОК..
                      В очите на други ( не руснаци ) обаче е черен.
                      Сигурно има и защо..
                      ...
                      Все пак, предлагам да се придържаме към ТЕМАТА - Украйна. (модито не спи, предполагам )
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                        Така е, но народ, докарал се за 120 години пет пъти да го хранят американците, не ще да е много успеваем.

                        Айде, може да махнем с ръка и да си кажем, че е несчастное стечение на обстоятелства, ама след всичкия им космос, агресия и перчене следва нова катастрофа, ей я, иде ...
                        Пропускате трите години, в които Волга БГ ги спасява от гладна смърт, поради лошата реколта в блатата и горите на Масква.

                        За благодарност Иван Грозника ги напада и поробва, до наши дни. Само, че в БГ читанките учат децата на глупости, че бай Иван бил "асвабадител", па Осм. империя била поробител, което е пълен нон-сенс

                        П.П. Нали се чудят как Дунав БГ е окрякала 500 години под османско, а не виждат, че също толкова години Волга БГ е под монголско иго и пак са се запазили като Българи, въпреки че ги прекръстиха на татари. А, татарите са точно тия от Масква

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          хмм...
                          Нима, има на зимята народ, с оптимална успеваемост по отношетие на възможностите си ?
                          ВСЕКИ греши.
                          ВСЕКИ се спъва.
                          Важното е, да се ВСЕКИ ПЪТ да се ИЗПРАВИШ...
                          Ако ме разбираш.
                          Така е, но народ, докарал се за 120 години пет пъти да го хранят американците, не ще да е много успеваем.

                          Айде, може да махнем с ръка и да си кажем, че е несчастное стечение на обстоятелства, ама след всичкия им космос, агресия и перчене следва нова катастрофа, ей я, иде ...
                          Yeah

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            хмм...
                            Нима, има на зимята народ, с оптимална успеваемост по отношетие на възможностите си ?
                            ВСЕКИ греши.
                            ВСЕКИ се спъва.
                            Важното е, да се ВСЕКИ ПЪТ да се ИЗПРАВИШ...
                            Ако ме разбираш.
                            Да, ще се изправят, като махнат Вова.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Ще е по кратко, да споделя, коя ме впечатлява.
                              Способността им, да пропиляват възможности.
                              хмм...
                              Нима, има на зимята народ, с оптимална успеваемост по отношетие на възможностите си ?
                              ВСЕКИ греши.
                              ВСЕКИ се спъва.
                              Важното е, да се ВСЕКИ ПЪТ да се ИЗПРАВИШ...
                              Ако ме разбираш.
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                По-конкретно, коя способност на русняците не те впечатлява ?
                                Ще е по кратко, да споделя, коя ме впечатлява.
                                Способността им, да пропиляват възможности.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X