IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (7)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    На познаването на способностите на руснаците. Не са особено впечатляващи.
    По-конкретно, коя способност на русняците не те впечатлява ?
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • На какво се базира преценката ти ?
      На познаването на способностите на руснаците. Не са особено впечатляващи.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Слепоков,

        хубаво е да следите нещата с по-дълъг хоризонт, за да не изпададе в комични ситуации в преценките си.

        Малко известен факт е, че преди да влезе в Първата Св. война - Монголия е на 5-то място по БВП в света, което е рекорд на до наши дни.

        Пропорциите са близки до днешните, но не точно:

        - 10 пъти по-малък от този на УСА;
        - 8 пъти по-нисък от Германия;
        - 2 пъти по-нисък от Франция.

        Само след няколко години Монголия е оглозгана със запла на Аврора и появата на плешивия чичко Ленин, който хвърля страната в 20 годишна гражданска война.

        Украйна през това време е лашкана във всички посоки от анархисти, меншевики, болшевики и влиза в историята с думата Гладомор ( милиони избити от глад ).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          смарандулиний, кога Киев БГ империята ще освобождава Крим?
          Това и хохлите ли станаха българе ???

          Баси ...

          Най краткия виц знаете ли го ?

          Украин - войн !



          Поздрави !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Направил съм го. На Русия и стърже корема според преценката ми.
            На какво се базира преценката ти ?
            Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Прелом ще има, но в Кремъл. Скоро. Хладилника ще победи, няма друга посока.
            Ще видим... Всичко е възможно.
            Само да няма пак изненадани
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              Нито "запада" си живее монотонния живот, нито на руснаците им стърже корема ...
              Следи новините (има предостатъчно), диверсифицирай източниците (реалността и последваща я история онагледяват, кого и кой информационен ресурс си струва да чуе какво говори, а кой не ) и мисли с главата СИ... (по възможност)
              живеем в преломни времена...
              Направил съм го. На Русия и стърже корема според преценката ми.
              Прелом ще има, но в Кремъл. Скоро. Хладилника ще победи, няма друга посока.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Откраднато от ФБ, с намигане към едни съфорумци:
                Обажда се шефа на Кока - Кола на Путин и го пита:

                - Абе, г-н Путин, има ли възможност да си върнете старото знаме на СССР - онова, червеното със сърп и чук на него? И ако може, в долния десен ъгъл, така, много дискретно да поставим един надпис Кока - Кола...?
                - Ми... принципно е възможно - отговорил Путин - Само че ще струва скъпичко!
                - Колко! - с готовност отговорили от Кока - кола.
                - Ами... 15 - 20 милиарда долара някъде.
                - Имаш ги!
                - Добре, ще помислим и ще ти звънна.

                Затваря Путин и веднага звъни на Медведев:

                - Абе, Медведев, помниш ли кога ни изтичаше договора с Аквафреш...?
                И, по темата: А защо шоколадите "Милка" не предат в Киев?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Остави ти тая работа. Запада си живее монотонния и спокоен живот. На Русия и стърже корема.
                  Нито "запада" си живее монотонния живот, нито на руснаците им стърже корема ...
                  Следи новините (има предостатъчно), диверсифицирай източниците (реалността и последваща я история онагледяват, кого и кой информационен ресурс си струва да чуе какво говори, а кой не ) и мисли с главата СИ... (по възможност)
                  живеем в преломни времена...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    И като видя тая мерзост, бавно обърса сополите с ръкава и отиде да се оплаква на майка си ...
                    Остави ти тая работа. Запада си живее монотонния и спокоен живот. На Русия и стърже корема.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Никой не допусна такава мерзост.
                      И като видя тая мерзост, бавно обърса сополите с ръкава и отиде да се оплаква на майка си ...
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Веееерно ли ?
                        Или спецялистите, ВЪОБЩЕ НЕ РАЗБАРАХА за какво става въпрос ???
                        Никой не допусна такава мерзост.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Липсва още едно "п", но ти си го знаеш...
                          Не Правителствина Организация?? Тъпо, много тъпо.

                          Всеки продавач на семки е НПО. Всяка фирма за плод зеленчук е НПО.

                          Опитали сте, да съчините въображаем враг на гърба на цяла България.
                          НПО... смешници.

                          Ако в страната има 100 000 организации, правителствените са 5%.

                          Всичко останало трябва да е "НПО", защото не е ПО, а всеки българин е свързан с тези структури.

                          този термин си го носете на Бузлуджа /п/...
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            Както винаги не си дочел ....преди дни излезе новина от Институт за пазарна икономика , според която в началото на тази година средната заплата в България се е изравнила по покупателна способност със средната заплата през 1989.

                            Та всичките глупости как тогава хората са гладували пък сега благоденсват ги разправяй на някое неграмотно цигане ....ако му дадеш 5 лева да те слуша ще се прави и че ти верва.

                            25 години в нищото, чак сега след 25 години средния българин ще започне да се чувства по добре от 1989 ..... бахти и демокрацията , бахти и прехода .....
                            Тъй, де!

                            Ама, животец до 1989г беше назаем и като си поискаха кинтите кредиторите и ние фалиргахме.

                            С чужда пита - лесно се прави помен, Моркуф

                            П.П. Сега го нямаме този проблем все още, защото достъп до кредит ресурс ни е цинично евтин. Хубаво е да не се увличат нашите да вземат, защото накрая винаги трябва да се връщат.

                            Коментар


                            • Хубавото е, че въпреки свободните съчинения нещата следват логичен ход, а именно Руслямска държава е все по дълбоко в киреча....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                НПО?
                                Липсва още едно "п", но ти си го знаеш...
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X