IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (7)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Три пъти са малко и затова четвърти?

    Урайна в началото на 2014 ( преди войната ) дълг към БВП 19% ( сходен с Българският ).

    Една година по-късно - дълг спрямо БВП вече е над 100% и риск да стане необслужван нараства. Затова казвам: как само една година променя нещата при калпав съсед.

    П.П. Търпелив съм и ако трябва ще го поясня пети път и пак по различен начин, белким след 200 години някой вдене какво казвам.

    Не е нужно като ми видиш ник-а да изпадаш в бяс и да хвърчи пяна от устата ти, че си видял врага, а първо да прочетеш какво пиша.

    Понял?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Русото стои доста по-високо от разни регионални местни фактори и те не оказват влияние върху труда му.

      .....комбинирано обилно с Наполеоновски комплекс.

      Погледни се в очите на другите ква си пародия бе лясковски и слез на земята
      Last edited by X_Y; 14.08.2015, 17:45.
      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение


        Аха и сега БОКО няма от де да се информира и затова нещата вървят на зле....
        Русото стои доста по-високо от разни регионални местни фактори и те не оказват влияние върху труда му.



        Украйна има 19% държ. дълг спрямо БВП ( по памет ) преди започването на войната от Кремлин, който нападна братятата си, защото били братя.

        В момента е динамичен и дори да кажа, число още утре ще се окаже, че не е вярно, но да кажем за здравословни нива се водят до 60% от БВП, които Украйна издъни за една година и подмина.

        Предупредил съм БГ Империя да внимава, когато взема дълг и за какво ще се ползва, защото Украйна също мислеше, че се развива доста добре само до преди 4-5 години и ходеха с 24 карата усмивки, когато сме се засичали.

        Днес вече усмивките ги няма, дълг скочи лавинообразно и ще имат неприятни разговори по преструктурирането му.

        БГ Империя задължително трябва да се намеси и да им помогне при кредиторите за по-облекчени условия.
        Last edited by X_Y; 14.08.2015, 17:45.

        Коментар


        • НПО балалайкте са създания , който нямат друго занимание освен да налазват всяка тема където стане дума за Русия и да плюват глупост след глупост докато темата тотално се обезсмисли и всички нормални спрат пишат.
          Част от НПО балалайките са платени , останалата част са фиксирани в пещерния антикомунизъм от 90-те години....
          Last edited by markoci; 14.08.2015, 17:13.
          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
            +1111

            Е не им изнася на НПО .....

            На коя НПО не и изнася, защото те са стотици хиляди и са толкова разнородни..
            Не Правителствина Организация?? Коя точно визирате???
            Всеки продавач тиквени семки е НПО. Всяка шивашка фирма е НПО.
            Опитали сте, да съчините въображаем враг (НПО) на гърба на цяла България.
            Ако в страната има 100 000 организации, правителствените са 5%.
            Всичко останало трябва да е "НПО", защото не е ПО, а всеки българин е свързан с тези структури.
            ?!?! Бузлуджанска креативност в действие.
            После питате, кой са ви слабите страни.. Окупацията на Крим въобще не ви е силна черта.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Казах обратното; отговорните люде четяха блога ми, но моя милост го спря.


              Аха и сега БОКО няма от де да се информира и затова нещата вървят на зле....
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                Викаш понеже отговорните люде в държавата не четат блога ти , за туй държавата е на това дередже....

                те това не моа го коментирам
                Казах обратното; отговорните люде четяха блога ми, но моя милост го спря.

                Също така съм казал да внимавате как задлъжнявате в мирни години, защото не винаги ще са такива. И когато задлъжнявате - го ползвайте за реформи, а не да издухаме едни кинти.

                С просто око може да се види как Украйна при военен конфликт тръгва да влошава рязко пропорцията си дълг/БВП и от идентични числа с нашите, тя само за една година мина в зоната извън ограничителя 60% от БВП дълг.

                Коментар


                • Викаш понеже отговорните люде в държавата не четат блога ти , за туй държавата е на това дередже....

                  те това не моа го коментирам
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                    Викаш сега БГ хич, ама хич няма външни заеми ....
                    Моркуф,

                    нелепо е да ме обвиняваш за неща, по което съм изказал позиция в "далечната" 2013г.
                    -----------------

                    13.08.2013 11:16 - Бай бай, БГ

                    http://marandi.blog.bg/biznes/2013/0...bai-bg.1139151
                    ------------------------------------

                    Когато съм заел позиция и тя стои до ден днешен - ти къде беше?

                    Предупредил съм, четено е от отговорните хора в държавата и развитието на нещата за момента е сравнително добро, като изисквайте винаги заемен ресурс да се позлва за реформи по пера в системите.

                    Задължително с отчет.

                    П.П. Не се притеснявай, че статия няма 2 фльонги, когато я пуснах - на първият ден имаше, на вторият от Блог.бг махнаха фльонгата за най-четена в целия блог.

                    Мислиш ли, че съм толкоз дребнав какво чудо е в БГ, някой да може да се изкаже спокойно - без да го обвинят за фидераст, психар, соросоид и прочие.

                    Със сигурност този материал е четен и от твоите 'орица, понеже Русото е от най-добрите анализатори и правя нещата безплатно. Поне веднъж погледни някой ден кого "плюеш" да'е ...

                    П.П.П. За Украйна същият анализ ще излежда катастрофално към днешна дата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Всъщност, повечето ( да не казвам всички, с малки изключения ) руснаци, с които съм говорил по този въпрос, мислят точно обратното.
                      След Горбачов и Елцин, Путин им се вижда, меко казано ОК..
                      В очите на други ( не руснаци ) обаче е черен.
                      Сигурно има и защо..
                      ...
                      Все пак, предлагам да се придържаме към ТЕМАТА - Украйна. (модито не спи, предполагам )
                      Просто бъркат човека с времето, в което управлява. Няколко години на нисък петрол и ще се нареди до Горбачов, няколко години с петрол над 100 долара и става новият Петър Велики.

                      Коментар


                      • За руските туристи, за украинските войници, за мурзилиата или по-скоро за липсата му ...

                        via fb
                        Тази сутрин слязох от емонския нос в цивилизацията. Много руснак, много нещо на кота нула! Пълен мит е , че са намалели.
                        Зарязах разбираемото какво търсите тук, нали Кримваш, защото ми писна да ми обясняват , че они здесь дома и преминах на по-фина и недостъпна за тях ирония от сорта на "Вы сегодня ели пармезан?" , "У вас буряты не кончились? ", та даже и на "Вы уже поднялись с колен?".
                        Обаче имах две вълнуващи украински срещи! Едната в зеленчуковата борса с един чичко от Тернопол, който си купуваше щайга грозде, защото в техния район по-рано гроздето идвало от Крим, а сега там вече и грозде нямало. Другата – много забележителна. Чух на бензиностанцията руска реч и пищисана от жега и руснаци се нахвърлих на едно съвсем младо момче с обичайното почему вы здесь, если Кримваш! Момчето няколко мига ме гледа онемяло, после му се насълзиха очите и се развика – я не руский, я украинец! - и се втурна в колата да ми показва паспорта си. Пуснат от АТО в отпуска, решил да види живота, защото не знаел какво ще бъде като се върне. Прегърнах го, извиних се, казах обърка ме з цей руской мовной, хлопчик! Момчето вече откровено си плачеше– щял да разкаже на целия Чернигов как реагират българите като чуят руски, нищо не можело да бъде по-искрено и по-силно доказателство от тази неволна грешка. Докато се прегръщахме и си разменяхме Слава Украини! и Перемога Украини! от съседните коли по колонките се чуваше Слава героям и Путин– Хуйло с бибиткане. ...........

                        Ета българский мир, таваришчи
                        Yeah

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Всъщност, повечето ( да не казвам всички, с малки изключения ) руснаци, с които съм говорил по този въпрос, мислят точно обратното.
                          След Горбачов и Елцин, Путин им се вижда, меко казано ОК..
                          В очите на други ( не руснаци ) обаче е черен.
                          Сигурно има и защо..
                          ...
                          Все пак, предлагам да се придържаме към ТЕМАТА - Украйна. (модито не спи, предполагам )
                          +1111

                          Е не им изнася на НПО балалайкте ........те са дресирани като чуят думата русия да почват да храчат...
                          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Съжалявам за офтопик, но пояснявам:

                            Книгата е излязла и е в топ 5 на книжарници Хеликон класацията.

                            Изпитвам затруднения с продължението по обясними причини. Продукт, трябва някой да бачка, за да се произведе. Обмисля се подход/стратегия/стил/визия и прочие и е нормално за по-бавното изработване на нещата.

                            Не съм на норма, а проект гони да думне англо-езичния пазар, белким разберат коя е БГ империя ( в частност дн. Украйна ).

                            Нямате автор, който да е думнал световния пазар от последните 140 години. Не се оплаквам, просто казвам - нека да работя спокойно. И без нелепи обвинения, че вече няма продукт на пазар. Има, работи се по втория вече и не държа някой в БГ да го купува. Всичко е оставено да се случва на пазарен принцип.

                            Съжалявам за офтопик и ако модките преценят нека ме делнат. Все пак момчето зададе въпрос и го поясних.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Тъй, де!

                              Ама, животец до 1989г беше назаем и като си поискаха кинтите кредиторите и ние фалиргахме.

                              С чужда пита - лесно се прави помен, Моркуф
                              Викаш сега БГ хич, ама хич няма външни заеми ....
                              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Добре, казвам ти мнение и не си длъжен да го приемаш.

                                Но накратко племе, което под монголско робство, внезапно започва да напада всичките си съседи и да им краде история, като дн. Украйна, която ту се води в читанките за Древна Русь, ту се води за фашисти.

                                Получава се пълна шизофрения как се кълнеш, че някой ти е брат/славянин и прочие, а в същото време го нападаш непрекъснато, за да го поробиш.

                                Подобни действия пораждат въпроси за всеки наблюдател? Лафчетата, ама бит и еВан не си признава ги остави за някой друг. Христос е казал: По делата ще ги познаете.

                                Никой не ми обясни защо нападнахте "братски" народ и му окупирахте част от територията? Това се е случвало още 2 пъти при Петър ( по памет ) и после при Ленин/Сталин.

                                П.П. Значи идем да ви нападаме и да ви вземем името ( Русь ), а в същото време да ви грабим.

                                Обясни ми с две думи какво правят там т.нар. Москвичи = блата и гори до 15 век? ( че да дават тон за песен кое как е било, като тях ги няма, НЯМА въобще ... до този момент.

                                Слушам ти версията, макар че знам целият каталог на БГ мурзилята и школата от Масква
                                Last edited by marandi; 14.08.2015, 15:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X