IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (7)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Равновесие, исках да попитам за пророчеството със зелените човечета - има ли условие и споменато ли е за човечета с друг цвят ? Не става въпрос за расова дискриминация а за уточняване на вариантите споменати в предсказанието. Защото сега на полуострова без вода (евентуално - Крим) всъщност няма зелени човечета.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Тия се нервят щото масово им се смеят от години - и то не само заради възгледите им за русия. Сега тъкмо решиха че им дойде звездния миг и к.р, народа пак им се смее и пак не само заради възгледите им за русия
      По принцип ми се налага да търся много пророчества, заради книгата. Колкото и да е странно - не се подигравам с тях - вероятно ще се наложи някъде да се включи и това като елемент.

      В момента правя сюжет линия, която трябва да разбива от Владивосток до Калифорния. Тоест продължението ще изкърти мивки ...

      Но си прав - Русия нищо не е дала на света, а само краде като побъркана от него. Въобще няма да стане реч за тия пещернеци във втора част - просто наистина изследвам нещата, колкото се може по-добре.

      В първа част им отделих 10 реда = 4 изречения. Прецених, че и това им е много и във втора част имат 'бюджет" от 2 изречения, като не съм сигурен, че ще ползвам опцията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Ванга е казала, че когато Русия нападне братя славяни и това ще и е края.
        От НПО пак лъжете- http://bulgarian.ruvr.ru/2014_12_31/...an-podem-8418/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Тия днес се нервят, че някой говори как си иска срещу вожда им, а утре ще започнат да трепят, защото не ги кефело, че масово народ им се хили.
          Тия се нервят щото масово им се смеят от години - и то не само заради възгледите им за русия. Сега тъкмо решиха че им дойде звездния миг и к.р, народа пак им се смее и пак не само заради възгледите им за русия

          Коментар


          • Ванга е казала, че когато Русия нападне братя славяни и това ще и е края.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Ами, нека се намесва държава и органи и толкоз - говорим за откровен тероризъм на наша територия. Затвор, глоби и както е там: по юридически.

              Каква е разликата между тия тук и некви мургави момчета от Пазарджик, свързани с ИД? Ония си плямпат по цял ден за некви пясъци и Аллах, тия тук за неква кал и панелки?

              Едните славят по цял ден Корана, а тия тук по цял ден Шуткин и Русляма.

              П.П. Тия днес се нервят, че някой говори как си иска срещу вожда им, а утре ще започнат да трепят, защото не ги кефело, че масово народ им се хили.
              Нож из дерево...
              Они меншее.. Сдесь десять, в Болгарии сто.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                Ха познай как..
                Лично аз, го ползвам да давам пример пред познати от цялата страна с това как се става рускопоклонник, как се плюе България, как се криви истината, история, икономика, политика и какъв не трябва да е един съвременен българин.
                Ами, нека се намесва държава и органи и толкоз - говорим за откровен тероризъм на наша територия. Затвор, глоби и както е там: по юридически.

                Каква е разликата между тия тук и некви мургави момчета от Пазарджик, свързани с ИД? Ония си плямпат по цял ден за некви пясъци и Аллах, тия тук за неква кал и панелки?

                Едните славят по цял ден Корана, а тия тук по цял ден Шуткин и Русляма.

                П.П. Тия днес се нервят, че някой говори как си иска срещу вожда им, а утре ще започнат да трепят, защото не ги кефело, че масово народ им се хили.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Той не е "рушнак" ( питал съм БГ матрьошките какво разбират под думата рушнак и рушия, понеже се въвеждат като понятия едва при Ленин ).

                  И се говори за гражданство, а не за етнос/народ. Никоя балалайка не ми отговаря на семплия въпрос - ескимос и той ли е рушнак?

                  П.П. Тия са досадници кат' фанариотчетата в Л.Каравелов ( киряк Стефчо ) и помаците, които се турчеет.

                  Тоя па решил, че има келепир, ако се русчее.

                  Чиляк докато премигва със смешните си години, в които е на този свят трябва да има и малко достойство. Как ще го запомнят останалите?

                  По същата логика такива келипировци могат да се правят, че са от ИД ( Пазарджик ), на наследници на елфите и прочие ....
                  Ха познай как..
                  Лично аз, го ползвам да давам пример пред познати от цялата страна с това как се става рускопоклонник, как се плюе България, как се криви истината, история, икономика, политика и какъв не трябва да е един съвременен българин.
                  Last edited by Mario Teran; 14.08.2015, 20:02.

                  Коментар


                  • Крумов,

                    нали СССР можела всичко да прави на своя територия ( като 4000 военни обучения/годишно ), а Украйна не може нищо на своя територия?

                    Оправете си "опорките", понеже звучат смешно.

                    Украйна е нападната от едно ботокс джудже и целият свят го вижда. Кога ще им дадат оръжие, за да бъде двубой по-равностоен не знам.

                    БГ империя трябва веднага да води преговори с Китай, Германия как ще делим Монголия. Имате население там и то не е малко - около 1,5 млн. се водят българи.

                    Не говорим за чужденци ( рушнаци = каквото и да значи това ), а за Българи в Украйна. Сеирджии ...

                    Коментар


                    • Управляващите в Украйна се готвят за мир.

                      Посещение на Турчинов в Авдеевка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                        НПО си ти самият, по смисъла на съкращението, така че, прав си.

                        Ако не беше руснак, щеше да разбираш смисъла на думите тук.

                        На вас само ви дай окупация, Кримнаш, водку и самая магучая!!!
                        Той не е "рушнак" ( питал съм БГ матрьошките какво разбират под думата рушнак и рушия, понеже се въвеждат като понятия едва при Ленин ).

                        И се говори за гражданство, а не за етнос/народ. Никоя балалайка не ми отговаря на семплия въпрос - ескимос и той ли е рушнак?

                        П.П. Тия са досадници кат' фанариотчетата в Л.Каравелов ( киряк Стефчо ) и помаците, които се турчеет.

                        Тоя па решил, че има келепир, ако се русчее.

                        Чиляк докато премигва със смешните си години, в които е на този свят трябва да има и малко достойство. Как ще го запомнят останалите?

                        По същата логика такива келипировци могат да се правят, че са от ИД ( Пазарджик ), на наследници на елфите и прочие ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                          И какви са тия действия? Ще им се наложи да работят и да си изкарват прехраната като другите, а това не става бързо и лесно, особено пък в тази диктатура. Май не проумяваш че края на петролната ера вече се мержелее на хоризонта. Скоро потреблението ще спре да расте и предлагането ще се срине до цени на които само арабите могат да продават. Кой щял да рухне първи? Все едно някой дебне някого. Ми не, просто играта се променя. В бъдеще няма да има достатъчно пари за петролни вождове и джобни диктаторчета с наполеонов комплекс.
                          Само да се обадя, че петролната ера скоро няма да свърши.
                          Нефта не е само гориво, от него се прави всичко.

                          Дори и да успеем успешно да заменим горивото в колите - дано, то за нефта остават хиляди други приложения. Нефта е бил и ще бъде основна суровина най малко в близките сто години, дори и при такива хубави двигатели като на Тесла и останалите хибриди.

                          Логически въпрос - ако нефта бъде евтин и за в бъдеще, защо всеки се въоръжава до зъби в една вече напълно открита военна надпревара ?

                          Ако има евтина и сигурна енергия, няма смисъл от война, нали така ?

                          В същото време всички от Европа до Индия през Русия, Турция, Пакистан, Япония, Китай, Иран, Саудитска Арабия и сие, чак далечна Австралия, за САЩ да не говорим - всички се въоръжават до зъби ...

                          Ако нещо се случи и се атакуват петролните пътища, цената на нефта ще се взриви.
                          Който има, ще има.
                          Който няма и чака доставки, ще плаща скъпо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            НПО балалайкте са създания , който нямат друго занимание освен да налазват всяка тема където стане дума за Русия и да плюват глупост след глупост докато темата тотално се обезсмисли и всички нормални спрат пишат.
                            Част от НПО балалайките са платени , останалата част са фиксирани в пещерния антикомунизъм от 90-те години....
                            НПО си ти самият, по смисъла на съкращението, така че, прав си.

                            Ако не беше руснак, щеше да разбираш смисъла на думите тук.

                            На вас само ви дай окупация, Кримнаш, водку и самая магучая!!!

                            Коментар


                            • Е, аз винаги работя с точни цифри, социална среда, устройство държава, показатели и т..н

                              Ако мислиш, че "фентъзи" се пише, каквото ми кефне - си се объркал яко. Абсолютно всичко се минава през цедка как е било в действителност и едва тогава се щраква по някой елемент за гъди-гъди.

                              Имаш ли представа как се сваля сега задължението към кредитори, когато държ. дълг прехвърли 100% от БВП, както е в Украйна? Аз имам представа, но ми е интересно да чуя поредната тирада моя милост от къде е, какъв и прочие спам по цял ден.

                              Няма лошо - щом има балами да ти го плащат, аз съм ЗА! Вземай кинтите

                              Коментар


                              • И сто пъти да го повториш това .....то изобщо не е тема на разговора бе Лясковски.

                                Прочети 2-3 страници на зад поне да се сетиш за кво ставаше дума..... щото краставицата я знаем че е 95% вода, обяснил си ни го стотина пъти поне....
                                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X