IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
    Аха, та-та-та..... Хапни малко опорни точки. Не си ти, когато си гладен. Регистрирах се в този форум преди година във връзка с имотни балон и за да предупредя да не се набутват и други хора. Пишех основно в темата имоти. После почнах да влизам тук за забавление и да бие тролове по муцуната.

    Всеки може да провери дали говоря глупости, а после да те видят творчеството и на тебе трол.

    Смях.
    И как стана така, че имаш най-много постове в тази тема?

    Нещо за зверствата на руснаците в Добруджа ще коментираш ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
      Кокали 57, нищо не отговаряш, при толкова много постове на ден, не можеш ли да си позволиш до ми отговориш?

      ПРИЗРАЦИ ЛИ КРАДОХА И ИЗНАСИЛВАХА ИЗ ДОБРУДЖА ТЕ ПИТАМ????????????????
      Тебе пък кой те е изнасилвал в Добруджа бе, трол?

      Я си пийни хаповете и стига бичи центове с подобни простотии. Темата е УКРАЙНА и тук пишем за преврата, който Щатите направиха там и гражданската война, която се опитват да запалят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Не ми е смешно...възхищанвам се на темата....
        Може пък да попишем за Беломорска тракия, дедеагач ,одрин , солун , македония ,димитровград и босилеград ,пирот...
        Харесвам темата за василии Българоубиец и Охрид и Скопие.........
        Крум е върха и нникифор фока...
        Та малко история за Добруджа ...
        В Балчик е двореца на румънската кралица...
        що прави там..... и кога е станало българска територия....
        Майко мила, отчайващ си...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Не ми е смешно...възхищанвам се на темата....
          Може пък да попишем за Беломорска тракия, дедеагач ,одрин , солун , македония ,димитровград и босилеград ,пирот...
          Харесвам темата за василии Българоубиец и Охрид и Скопие.........
          Крум е върха и нникифор фока...
          Та малко история за Добруджа ...
          В Балчик е двореца на румънската кралица...
          що прави там..... и кога е станало българска територия....
          Някой май има нужда от персонално внимание - за нахлуването през 1944та ти пиша, за зверствата на руснаците в Добруджа. Още ги помнят българите. Уважавайте жертвите!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
            Кажи бе пич? Какъв е проблема? Къде видя трол? Ти самият си трол, преди темата за Украйна никакъв те нямаше.

            ПРИЗРАЦИ ЛИ МАЛТРЕТИРАХА РОДНИНИТЕ МИ В ДОБРУДЖА?

            ПРИЗРАЦИ ЛИ КРАДОХА ИМУЩЕСТВО И ПАРИ??

            Ти от коя война ветеранстваш, там така ли правихте? Чел ми бил постовете, да няма състезание за литературна стойност, за да ми ги оценяваш. Аз тук не съм на надница, пиша си свободно.
            Аха, та-та-та..... Хапни малко опорни точки. Не си ти, когато си гладен. Регистрирах се в този форум преди година във връзка с имотни балон и за да предупредя да не се набутват и други хора. Пишех основно в темата имоти. После почнах да влизам тук за забавление и да бие тролове по муцуната.

            Всеки може да провери дали говоря глупости, а после да те видят творчеството и на тебе трол.

            Смях.

            Коментар


            • "Готови сме да работим в Русия", обявиха главният изпълнителен директор на Виза за Русия Андрю Тор и директорът на МастърКард в Русия Иля Рябий.

              И кво стана сега?
              Обама санкционира Мастър и Виза, вместо Русия.


              За година и половина Виза и МастърКард искат да създадат руски оператор, каза пред журналисти на форума финансовият министър Антон Силуанов след преговорите с двете американски компании.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                Баси, тиа путинославните на снимката отдолу, верно не мязат на хора дори. Азиатски орди, като на Чингизхан . Останали са си в 13 век.
                Аз пък мисля, че са забавни. Автентични в първичността си, като г-н Вурст, но наобратно
                Сериалът "Ало, ало" на живо от другия край на света - освежаващо е да ги гледаш колко са бодри и искрени в пакостите. Е, може да са жулнали и по едно-две за руменина и решителност в погледа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                  А! А вачето другарче Колчо направо е отговорило с въпрос Има ли някой, който да му помогне и да му обясни защо, аджеба, за да има "хунта" трябва да се намират и "военни"?

                  А?
                  Щото военните както винаги са на учение

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                    Бедни ми кандид. Ловната дружинка по-долу не е гътала никакво правителство, нито пък е ходила да прави "анти-терористични" акции в Киев.

                    Понякога не се ли срамуваш от себе си?
                    Сигурно за някакъв интересен дивеч излизат, с подобно "ловно" оръжие...

                    Коментар


                    • Кокали 57, нищо не отговаряш, при толкова много постове на ден, не можеш ли да си позволиш до ми отговориш?

                      ПРИЗРАЦИ ЛИ КРАДОХА И ИЗНАСИЛВАХА ИЗ ДОБРУДЖА ТЕ ПИТАМ????????????????

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                        Нещо смешно ли ти е? Кьорав ли си, писах ти коя, за румънската важи същото. Има роднини , пострадали от руснаците в Добруджа, българи. Това смешно ли ти е?
                        Не ми е смешно...възхищанвам се на темата....
                        Може пък да попишем за Беломорска тракия, дедеагач ,одрин , солун , македония ,димитровград и босилеград ,пирот...
                        Харесвам темата за василии Българоубиец и Охрид и Скопие.........
                        Крум е върха и нникифор фока...
                        Та малко история за Добруджа ...
                        В Балчик е двореца на румънската кралица...
                        що прави там..... и кога е станало българска територия....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Да онагледим разбиранията на някои колеги тук...



                          ГОРЕ - ВОЕННА ХУНТА, ДОЛУ - ЗАКОННО ПРАВИТЕЛСТВО...
                          Бедни ми кандид. Ловната дружинка по-долу не е гътала никакво правителство, нито пък е ходила да прави "анти-терористични" акции в Киев.

                          Понякога не се ли срамуваш от себе си?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Дидко, защо са ти военни ?
                            А! А вачето другарче Колчо направо е отговорило с въпрос Има ли някой, който да му помогне и да му обясни защо, аджеба, за да има "хунта" трябва да се намират и "военни"?

                            А?

                            Коментар


                            • Баси, тиа путинославните на снимката отдолу, верно не мязат на хора дори. Азиатски орди, като на Чингизхан . Останали са си в 13 век.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                                Като за бавни, веднага обяснявам. Хунта са, защото ползват услугите и протекцията на украинската АРМИЯ. Същата дето прави феноменални анти терористични акции в Източна Украйна. А дори да пренебрегнем този малък детайл, като хунта по цял свят се обозначават хората взели властта с преврат.

                                Тъй като и аз съм човек обаче и вероятно мога да греша, да те питам и тебе Дидко. Как според тебе да наричаме взелите с с преврат властта в Киев????

                                Дай някаква подходяща дума.
                                Благодаря и на теб Бончо, много интересно мнение и някак интерактивно, защото завършва с въпрос. Седни си, нека дадем възможност и на други ваши другарчета да се изкажат

                                Коментар

                                Working...
                                X