IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
    Аз не съм бил роден, когато руснаци са изнасилвали, крали и малтретирали българи в Добруджа през 44та. Нямам общо.
    Интересното е защо на теб това ти е смешно. Ти българин ли си?



    да тръгнеш да ми се обясняваш, че не си бил роден по онова време за да те онодят?????

    Чист БЪЛГАРИН съм. И в момента като такъв си умирам от смях.
    Last edited by chronos; 23.05.2014, 14:54.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
      Аз не съм бил роден, когато руснаци са изнасилвали, крали и малтретирали българи в Добруджа през 44та. Нямам общо.
      Интересното е защо на теб това ти е смешно. Ти българин ли си?
      Естествено, че не е!!!! Този индивид е представител на новата загранична трол-мрежа на кремълския фюрер!

      Коментар


      • Момчета, радва ме плама Ви. Като на партийно събрание, на което трябва да се заклеймят пияниците в колектива!

        Обаче с някои термини внасяте смут. Например ползвате термина "хунта" абсолютно неправилно. Знам, знам че чича ви Волен и брачет му Чукана, пардон, Чуколов, ви го сложиха в устата (термина!). Ся не ви се бъркам, но не му вярвайте напълно на идола си Волен. Аз например, откакто му видях голата фотосесия, в която си слага слънчеви очила на члена, някак загубих вяра в експертността му.

        Та, по темата: хунта значи формирование на редовната армия взело властта с преврат и установило диктатура. Понеже е точно толкова просто, колкото и го пиша, няма да ви обяснявам повече.

        Властта в Киев в момента е всичко друго, но не и хунта, защото участие на редовна армия няма.

        Айде, продължавайте си сега партийното събрание ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
          Шшшшттт.... Тихо. Според осемте топки, който бил изнасилван в Добруджа преврата в Украйна няма нищо общо с Щатите. Вътрешна работа е всичко. Пък Щатите и ЕС са били там само за да раздават цветя и бисквити.
          Аз не съм бил роден, когато руснаци са изнасилвали, крали и малтретирали българи в Добруджа през 44та. Нямам общо.
          Интересното е защо на теб това ти е смешно. Ти българин ли си?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Никаква информацзия в тази насока.....
            Ако беше в сирия,иран ,афганистан ....
            ЦРУ 10 тома щеше да извади с информация....
            Е, добър ден ...
            Сега имаш да слушаш Псаки
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              доволен ли си..
              А сега си почини.....
              Спокойно, ще си почина. няма да се състезавам с хора, който публикуват тук по над двеста пъти на ден.

              Нека "темата" да ви напомня постоянно, какво може да ви дойде и на вас до главата, и се молете да не е обуто в руски ботуш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Клането в Одеса завинаги ще остане кърваво петно върху западните "демократи" поощряващи фашагите от Киевската хунта и гарантиращи безнаказаност в геноцида върху украинския народ!
                Никаква информацзия в тази насока.....
                Ако беше в сирия,иран ,афганистан ....
                ЦРУ 10 тома щеше да извади с информация....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Владимир Путин: Проблемите, свързани с Украйна и Крим са породени от липсата на доверие
                  23 Май 2014 | 14:30 | Агенция "Фокус"
                  Владимир Путин: Проблемите, свързани с Украйна и Крим са породени от липсата на доверие Снимка: АФП
                  Галерия
                  Снимка: АФП Снимка: АФП
                  Москва. Проблемите, свързани с Украйна и Крим са породени от липсата на доверие, заяви руският президент Владимир Путин, предаде ИТАР-ТАСС.
                  „Откъде се взе украинската криза? Тя възникна понеже президентът Янукович отложи подписването на споразумение за асоцииране с ЕС. Какво последва от това? Държавен преврат, подкрепен от нашите американски и европейски партньори. И как продължи? Хаос , сега сме свидетели на пълномащабна гражданска война.
                  Относно Крим- Русия обезпечи свободното волеизявление на гражданите. Ако не бяхме направили това , то щяхме да станем свидетели на по-голяма трагедия от това което се случва в някои градове на Украйна- например Одеса, където хора бяха изгорени живи. Петдесет човека изгориха живи, 50 души изчезнаха безследно. Къде са те?” , заяви Пу


                  беше много модерно въпроса...КОЙ....Путин задава въпросите ,Кой , Къде и Защо?
                  Шшшшттт.... Тихо. Според осемте топки, който бил изнасилван в Добруджа преврата в Украйна няма нищо общо с Щатите. Вътрешна работа е всичко. Пък Щатите и ЕС са били там само за да раздават цветя и бисквити.

                  Коментар


                  • Клането в Одеса завинаги ще остане кърваво петно върху западните "демократи" поощряващи фашагите от Киевската хунта и гарантиращи безнаказаност в геноцида върху украинския народ!
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                      30 % от мненията ви са за руснаци и Русия, без да имат връзка с "темата" за Украйна.

                      И аз така ще поговоря за руснаците.
                      Цяла Добруджа помни зверствата на руските войници през 44та.
                      НАЙ-ВАЖНОТО Е, ДА СЕ ЗНАЕ ЗА ТОВА!
                      Ако някой тук се опитва да прикрие и затрупа тази информация,
                      не е много ясно на коя страна служ
                      и.
                      доволен ли си..
                      А сега си почини.....

                      Коментар


                      • 30 % от мненията ви са за руснаци и Русия, без да имат връзка с "темата" за Украйна.

                        И аз така ще поговоря за руснаците.
                        Цяла Добруджа помни зверствата на руските войници през 44та.
                        НАЙ-ВАЖНОТО Е, ДА СЕ ЗНАЕ ЗА ТОВА!
                        Ако някой тук се опитва да прикрие и затрупа тази информация,
                        не е много ясно на коя страна служи.

                        Коментар


                        • Владимир Путин: Проблемите, свързани с Украйна и Крим са породени от липсата на доверие
                          23 Май 2014 | 14:30 | Агенция "Фокус"
                          Владимир Путин: Проблемите, свързани с Украйна и Крим са породени от липсата на доверие Снимка: АФП
                          Галерия
                          Снимка: АФП Снимка: АФП
                          Москва. Проблемите, свързани с Украйна и Крим са породени от липсата на доверие, заяви руският президент Владимир Путин, предаде ИТАР-ТАСС.
                          „Откъде се взе украинската криза? Тя възникна понеже президентът Янукович отложи подписването на споразумение за асоцииране с ЕС. Какво последва от това? Държавен преврат, подкрепен от нашите американски и европейски партньори. И как продължи? Хаос , сега сме свидетели на пълномащабна гражданска война.
                          Относно Крим- Русия обезпечи свободното волеизявление на гражданите. Ако не бяхме направили това , то щяхме да станем свидетели на по-голяма трагедия от това което се случва в някои градове на Украйна- например Одеса, където хора бяха изгорени живи. Петдесет човека изгориха живи, 50 души изчезнаха безследно. Къде са те?” , заяви Пу


                          беше много модерно въпроса...КОЙ....Путин задава въпросите ,Кой , Къде и Защо?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Нещо да те учудва? Така става при гражданските войни. Всеки воюва срещу всички. А Украйна има вековни традиции в безредиците. Те си падат по бездържавието. И това не е от вчера, нито е от времето на татко Махно. От векове е.
                            Най-добре ще ти го обясни онзи, привърженика на анархизма... какъв беше? Нито мечка, нито говедо?
                            Ами то и Русия има вековни традиции в крепосничество, но си падате по нея
                            Иначе на идеологическо ниво и аз си падам по анархизма- моята лечна свобода е по-ценна от мечтата на мижитурките за псевдосигурност, която в крайна сметка някъде на север се е изродила в мизерия и алкохолизъм...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                              Бедни ми кандид. Ловната дружинка по-долу не е гътала никакво правителство, нито пък е ходила да прави "анти-терористични" акции в Киев.

                              Понякога не се ли срамуваш от себе си?
                              Значи тези чичковци правят смешни напъните на Фашистката Киевска хунта вече 2 масеца ........тай държава найстина е най-добре да се саморазпусне май....
                              Last edited by markov; 23.05.2014, 14:40.
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                                Тебе пък кой те е изнасилвал в Добруджа бе, трол?

                                Я си пийни хаповете и стига бичи центове с подобни простотии. Темата е УКРАЙНА и тук пишем за преврата, който Щатите направиха там и гражданската война, която се опитват да запалят.
                                Темата е Украйна и не пишем за преврата, който щатите са били направили там, а пишем за преврата, който украинците направиха срещу изродите червени олигарси, с каквито е пълно и тук.

                                Коментар

                                Working...
                                X