IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
    Я па тоя...... Прегледах ти постовете набързо. Смях. Който иска да погледне как се заражда един трол. Развивал се е почти като чехълче, преди да изригне в темата.


    докога ще ни бутате призраци от гардеробите и ще ни развявате събития от преди десетки години с цел да накривите на някого мнението. Годината е 2014. Живеем под постоянните терористични атаки на САЩ в ИРАК, АФГАНИСТАН, ЛИБИЯ, ЕГИПЕТ, СИРИЯ И УКРАЙНА.

    Нещо да кажеш по въпроса?
    Кажи бе пич? Какъв е проблема? Къде видя трол? Ти самият си трол, преди темата за Украйна никакъв те нямаше.

    ПРИЗРАЦИ ЛИ МАЛТРЕТИРАХА РОДНИНИТЕ МИ В ДОБРУДЖА?

    ПРИЗРАЦИ ЛИ КРАДОХА ИМУЩЕСТВО И ПАРИ??

    Ти от коя война ветеранстваш, там така ли правихте? Чел ми бил постовете, да няма състезание за литературна стойност, за да ми ги оценяваш. Аз тук не съм на надница, пиша си свободно.

    Коментар


    • Дидко, защо са ти военни ?
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Нещо става там
        Има война между паравоенните , армията ,полицията и запасняците...
        никой не знае кой на коя страна е ....

        Нещо да те учудва? Така става при гражданските войни. Всеки воюва срещу всички. А Украйна има вековни традиции в безредиците. Те си падат по бездържавието. И това не е от вчера, нито е от времето на татко Махно. От векове е.
        Най-добре ще ти го обясни онзи, привърженика на анархизма... какъв беше? Нито мечка, нито говедо?
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
          Като за бавни, веднага обяснявам. Хунта са, защото ползват услугите и протекцията на украинската АРМИЯ. Същата дето прави феноменални анти терористични акции в Източна Украйна. А дори да пренебрегнем този малък детайл, като хунта по цял свят се обозначават хората взели властта с преврат.

          Тъй като и аз съм човек обаче и вероятно мога да греша, да те питам и тебе Дидко. Как според тебе да наричаме взелите с с преврат властта в Киев????

          Дай някаква подходяща дума.
          Да онагледим разбиранията на някои колеги тук...



          ГОРЕ - ВОЕННА ХУНТА, ДОЛУ - ЗАКОННО ПРАВИТЕЛСТВО...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
            Простете за повторното безпокойство, пак съм аз

            Бих искал да попитам защо наричате властта в Киев хунта? Къде видяхте военни?

            Като за бавни, веднага обяснявам. Хунта са, защото ползват услугите и протекцията на украинската АРМИЯ. Същата дето прави феноменални анти терористични акции в Източна Украйна. А дори да пренебрегнем този малък детайл, като хунта по цял свят се обозначават хората взели властта с преврат.

            Тъй като и аз съм човек обаче и вероятно мога да греша, да те питам и тебе Дидко. Как според тебе да наричаме взелите с с преврат властта в Киев????

            Дай някаква подходяща дума.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Насилственото взимане на власт със оръжия и от паравоенни групи , как се казва ...създаденото управляващо тяло....

              При нас има подобен случай 9 юни 1934 г....
              Добре мойто момче, седни си. Нека чуем и други мнения

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Така ли.....
                Коя добруджа българската или румънската....
                Нещо смешно ли ти е? Кьорав ли си, писах ти коя, за румънската важи същото. Има роднини , пострадали от руснаците в Добруджа, българи. Това смешно ли ти е?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Насилственото взимане на власт със оръжия и от паравоенни групи , как се казва ...създаденото управляващо тяло....

                  При нас има подобен случай 9 юни 1934 г....
                  А какво е станало на 9 юни 1934 г.?

                  Щото аз знам какво е станало на 9 юни 1923г. и на 19 май 1934?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                    Простете за повторното безпокойство, пак съм аз

                    Бих искал да попитам защо наричате властта в Киев хунта? Къде видяхте военни?
                    Насилственото взимане на власт със оръжия и от паравоенни групи , как се казва ...създаденото управляващо тяло....

                    При нас има подобен случай 9 юни 1934 г....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                      Монти, българска Добруджа още помни какви зверове са руснаците, не се подигравай с нещастието на народа си.
                      Я па тоя...... Прегледах ти постовете набързо. Смях. Който иска да погледне как се заражда един трол. Развивал се е почти като чехълче, преди да изригне в темата.


                      докога ще ни бутате призраци от гардеробите и ще ни развявате събития от преди десетки години с цел да накривите на някого мнението. Годината е 2014. Живеем под постоянните терористични атаки на САЩ в ИРАК, АФГАНИСТАН, ЛИБИЯ, ЕГИПЕТ, СИРИЯ И УКРАЙНА.

                      Нещо да кажеш по въпроса?
                      Last edited by chronos; 23.05.2014, 14:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                        Очакваше се. Дори си мисля, че това се е случвало и преди, но чак сега информацията започва да стига до медиите. Казвал съм го и преди, ще го кажа и сега. Нито армията, нито народа в Украйна иска да воюва срещи свои.

                        Това, че щепа платени от Запада идиоти са решили, че могат да правят каквото си искат си е техен проблем. Гражданската война, за която САЩ плати в Украйна няма да се случи. И то точно благодарение на идиотите от Десен сектор и малоумните анти - терористични операции на Турчина и Яйцето. Дните на хунтата са преброени.

                        Владимир Путин: В Украйна се води пълномащабна гражданска война
                        23 Май 2014 | 14:17 | Агенция "Фокус"
                        Владимир Путин: В Украйна се води пълномащабна гражданска война Снимка: АФП
                        Санкт Петербург. Президентът на Русия Владимир Путин смята, че след държавния преврат в Украйна е настъпил хаос и е започнала пълномащабна гражданска война, предаде РИА Новости.
                        „Последва държавен преврат, подкрепен от американските и европейски партньори. Какво следва – хаос и сега виждаме - пълномащабна гражданска война”, каза Путин, охарактеризирайки ситуацията в Украйна.

                        Когато ЕС признае ,че това е вярно ,ще се сложи край на проблемите ...там....

                        Коментар


                        • Простете за повторното безпокойство, пак съм аз

                          Бих искал да попитам защо наричате властта в Киев хунта? Къде видяхте военни?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Нещо става там
                            Има война между паравоенните , армията ,полицията и запасняците...
                            никой не знае кой на коя страна е ....
                            Очакваше се. Дори си мисля, че това се е случвало и преди, но чак сега информацията започва да стига до медиите. Казвал съм го и преди, ще го кажа и сега. Нито армията, нито народа в Украйна иска да воюва срещи свои.

                            Това, че щепа платени от Запада идиоти са решили, че могат да правят каквото си искат си е техен проблем. Гражданската война, за която САЩ плати в Украйна няма да се случи. И то точно благодарение на идиотите от Десен сектор и малоумните анти - терористични операции на Турчина и Яйцето. Дните на хунтата са преброени.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                              Монти, българска Добруджа още помни какви зверове са руснаците, не се подигравай с нещастието на народа си.
                              Така ли.....
                              Коя добруджа българската или румънската....

                              Коментар


                              • Монти, българска Добруджа още помни какви зверове са руснаците, не се подигравай с нещастието на народа си.

                                Коментар

                                Working...
                                X