IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • АНТИ-ПЕРЕСТРОЙКА-2

    Разговор с Ротшильдом или почему глобализация неэффективна
    http://politobzor.net/show-24848-raz...ffektivna.html

    Но организуют и продвигают глобализацию люди, которые оперируют совсем другими понятиями. Они не верят СМИ, потому что те принадлежат им. Они не верят в права человека, потому что организуют войны и революции. Они не верят в богатство, потому что в буквальном смысле создают его из воздуха, подчинив себе ФРС и Центральные банки всех государств.

    Сегодняшняя глобализация в своей основе имеет всего лишь одну идею. Одну, но ключевую. Ресурсы планеты ограничены, поэтому необходимо ограничить рост народонаселения. Для этого необходимо контролировать все население и всячески ограничивать его численность. Всеми доступными способами – от пропаганды гомосексуализма до распространения наркотиков.

    Важным элементом тотального контроля является система всеобщего оглупления населения планеты. Ведь очевидно, что глупым человеком значительно проще манипулировать. В итоге Новый мировой порядок должен выглядеть, как две совершенно неравнозначные группы населения. Небольшой «золотой» пояс элиты и все остальные. Для первых лучшее образование, отменное питание, генная инженерия. Знания. Для всех остальных – генномодифицированная еда, «передовая» система образования, чтобы научились считать и оглупляющее воздействие СМИ в нужном элите направлении.

    Те, кто строит Новый мировой порядок, считают главным достоянием пресную воду, углеводороды и другие природные ресурсы. А далее в желании «сэкономить» ресурсы Земли глобализаторы готовы сократить тех, кто может создавать мыслеобразы и воплощать их в реальности, чтобы сократить потребление питьевой воды, еды и углеводородов.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Монти, понякога една мъжка дума е по-важна от нотариуси и договори....


      пп Доколкото си спомням даже и полки си плати загубата на баса....

      пп Само ПеКаТа се стисна, но на него му е простено - от фалирал ,форексчия, дето завлече доста хора, какво да очакваш.... ( даже и бояджия не стана от него... само със светещите връзки за обувки успя....и направи луди пари.. )
      Платил друг път....... на мен...
      Плати 1000 на ПК...след това спря да плаща.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Ти ли бе ..
        .......................
        Като чуят да броят на нотариус и забравят за баса...
        Марков ,този го прекарай през нотариус не е читав...
        Монти, понякога една мъжка дума е по-важна от нотариуси и договори....


        пп Доколкото си спомням даже и полки си плати загубата на баса....

        пп Само ПеКаТа се стисна, но на него му е простено - от фалирал ,форексчия, дето завлече доста хора, какво да очакваш.... ( даже и бояджия не стана от него... само със светещите връзки за обувки успя....и направи луди пари.. )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Разбира се - половината руско и украйнско първенство ще го местим в БГ-то
          Гледам се е разпръцкало в темата някакъв патриотизъм тип НПО-модификация, който е медийно наложен от кукловода. Българите са по-по-най, Който си позволи да пита Верно ли, поллитат храчки и плювки, както Опълченците на Шипка са мятали телата.......

          Като бенчмарк се използва раша или по-точно българщината противоположност на раша. НПО-патриотизма съдържа в себе си задължителната омраза към славянството, православието, русия, сърбия, руския език...

          Въпросче към патриотите на хан аспарух, защо великия потомък на хан аспарух е избрал за г@внокомандующии Рошко Колорадото? Това ли е идеала за държавен глава или с такъв матряла такава кратуна да ни командори

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff
            Абсолютен каун.. остана ли някой, който не е трол?
            Ами като те гледам тебе от два дни се стремиш да се утвърдиш като абсолютен трол.

            Темата е наистина с общо име "Украйна", но тя беше създадена да се разискват политическите процеси в Украйна и украинската криза. И в светлината на украинската криза се обсъждат и активните участници в кризата, това са САЩ, ЕС и Русия.
            Ти обаче ни занимаваш с футбола в Украйна, с кашкавала в Украйна, с украинските курви на Запад, с някакви забрани на музики от комунистическия период и прочее простотии.
            Един пък дребосък с наполеонов комплекс ни проглуши ушите с Великата Българска Империя и териториални претенции към Русия и Украйна.

            Много моля да се коригираш и тогава ще бъдеш възприеман като нормален потребител във форума дори от тези, които не споделят твоите политически възгледи.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Ще ги вземем и тях, нали уж имат шистов газ

              Коментар


              • Шахтьор Донецк е важно къде ще играят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                  И ти почна като Маранди - в такъв случай до 10 г. Рубин и Кубан са в българското
                  Разбира се - половината руско и украйнско първенство ще го местим в БГ-то

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff
                    Копие от лична карта не искаш ли?

                    "тои не ще даже да каже кои е"

                    Алоооу, кварталния? Не си ли леко нагъл като за интернет форум?

                    Я се осъзнайте малко. Аз имам доблестта да ти застана и да ти предложа облог, ти ми говориш за нотариуси. С 20 човека поне от форума се познавам лично, като не ти оттърва, чао!
                    Нищо ново под слънцето...
                    Троленето стана професия и в този форум....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                      Хе хе хеее.. Великодушие, граничещо с дребнавост! You make my day... Спокойно! За 100 лева няма да се маскаря! Да ме виждаш мен да се притеснявам, че ти няма да си платиш ако загубиш?
                      Ти и бе ..
                      Всичките тролчета ..стамболов ,кандид , фидевс ,полки а сега и тебе....
                      Като чуят да броят на нотариус и забравят за баса...
                      Марков ,този го прекарай през нотариус не е читав...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        В профила ми има линк към феиса както и към корпоративния ми сайт .....

                        очаквам нещо подобно от теб за да има смисъл баса.....

                        п.п.
                        Тук в тази тема вече имам да вземам от едно пиле 1000 лева , но великодушно му ги опростих..... не ми се иска да опрощавам и твоите 100
                        Хе хе хеее.. Великодушие, граничещо с дребнавост! You make my day... Спокойно! За 100 лева няма да се маскаря! Да ме виждаш мен да се притеснявам, че ти няма да си платиш ако загубиш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                          Бъркаш ме с някое монти, не съм ти за 100 лева, аз също мога да извадя такива опасения за теб, но не го правя. Профила ми струва много повече от 100 лева.
                          Между другото, кликвам на профила ти и никъде не ми излиза кой си що си, това не го изтъквай много.. не бачка. Приемаш или не - толкова.
                          В профила ми има линк към феиса както и към корпоративния ми сайт .....

                          очаквам нещо подобно от теб за да има смисъл баса.....

                          п.п.
                          Тук в тази тема вече имам да вземам от едно пиле 1000 лева , но великодушно му ги опростих..... не ми се иска да опрощавам и твоите 100
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            Народный мэр Пономарев: во вторник ополченцы Славянска сбили два самолета ВВС Украины
                            http://itar-tass.com/mezhdunarodnaya-panorama/1237150

                            СЛАВЯНСК, 4 июня. /ИТАР-ТАСС/. Ополченцы в Славянске (Донецкая область) во вторник сбили два самолета ВВС Украины. Об этом ИТАР-ТАСС заявил народный мэр города Вячеслав Пономарев.

                            Ранее народный мэр Славянска сообщил ИТАР-ТАСС, что ополченцы сбили украинский штурмовик Су-25. Таким образом, по данным ополчения, за 3 и 4 июня потери ВС Украины составили два самолета, два вертолета и четыре единицы бронетехники.
                            Както са я подкарали до няколко седмици ще останат и без авиация Киевските фашаги. То това е отработено в авганистан , даваш на местните из планините преносими зенитни ракети и хвърчащите нещица почват бързо да се приземяват авариино....... Да не ги стигат зенитките трябва да летят много нависоко но тогава трябва да бомбят наред по всичко и Русия ще не ще ще се намеси след хилядите цивилни жертви
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              То без идентификация , ще си делнеш профила кат видиш реалността и язък за баса ще стане ..... даже ако сме сериази трябва да минем през нотариус .....че да мога със съдия изпълнител да си търся 100 лева след 2 години
                              Бъркаш ме с някое монти, не съм ти за 100 лева, аз също мога да извадя такива опасения за теб, но не го правя. Профила ми струва много повече от 100 лева.
                              Между другото, кликвам на профила ти и никъде не ми излиза кой си що си, това не го изтъквай много.. не бачка. Приемаш или не - толкова.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                                Облога го приемам, без идентификацията. Това, че ти си го направил, си е твое решение. Така става ли?
                                То без идентификация , ще си делнеш профила кат видиш реалността и язък за баса ще стане ..... даже ако сме сериази трябва да минем през нотариус .....че да мога със съдия изпълнител да си търся 100 лева след 2 години
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X