IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На какъв език се пише в този форум? Няма ли кой да контролира? Все още не сме приети във федерацията!!!!!!!!

    Коментар


    • Народный мэр Пономарев: во вторник ополченцы Славянска сбили два самолета ВВС Украины
      http://itar-tass.com/mezhdunarodnaya-panorama/1237150

      СЛАВЯНСК, 4 июня. /ИТАР-ТАСС/. Ополченцы в Славянске (Донецкая область) во вторник сбили два самолета ВВС Украины. Об этом ИТАР-ТАСС заявил народный мэр города Вячеслав Пономарев.

      Ранее народный мэр Славянска сообщил ИТАР-ТАСС, что ополченцы сбили украинский штурмовик Су-25. Таким образом, по данным ополчения, за 3 и 4 июня потери ВС Украины составили два самолета, два вертолета и четыре единицы бронетехники.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Значи да конкретизирам облог 100 лева .

        Аз казвам че Украйна официално няма да бъде приета за член на НАТО до 04,06,2016 година , ти казваш че ще бъде приета.

        Терминът приета официално не включва това че Украйна е кандидатствала или че някои чиновник е казал че ще я приемат. Приемане означава официално решение на оторизирания орган на НАТО за приемането на Украйна с дата на прием до 04,06,2016г.

        п.п.

        Ако облога ще е сериозен би следвало да се идентифицираш коя реална персона си , в моя профил в инвестора съм идентифициран.
        Облога го приемам, без идентификацията. Това, че ти си го направил, си е твое решение. Така става ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
          Марков, шише за 100 лева добре ли е ?
          Значи да конкретизирам облог 100 лева .

          Аз казвам че Украйна официално няма да бъде приета за член на НАТО до 04,06,2016 година , ти казваш че ще бъде приета.

          Терминът приета официално не включва това че Украйна е кандидатствала или че някои чиновник е казал че ще я приемат. Приемане означава официално решение на оторизирания орган на НАТО за приемането на Украйна с дата на прием до 04,06,2016г.

          п.п.

          Ако облога ще е сериозен би следвало да се идентифицираш коя реална персона си , в моя профил в инвестора съм идентифициран.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Бягаш по тъч линията....
            пак се отказваш....
            Страхливец.....
            Аз ти дадох условия, от теб се иска "да" или "не"! Кво ми разтягаш за мононгахели и ракии разни..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Бягаш по тъч линията....
              пак се отказваш....
              Страхливец.....
              не виждаш ли, че приемам баса с човека Марков при доста по-неизгодни условия за мен, отколкото баса с теб. Просто с теб не искам да се занимавам.
              Last edited by Andi11; 04.06.2014, 12:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                Офф, голям си каун.

                Къде видя да ми пука за игнора.

                Ти няма да си спазиш условието да не контактуваш с мен. Баса отпада.

                Марков, шише за 100 лева добре ли е ?
                Бягаш по тъч линията....
                пак се отказваш....
                Страхливец.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Не е Шотландия и Англия иска да излезат от ЕС и не ти приляга марката...
                  на теб може някоя монгохотела или канадско уиски да си избереш....
                  Пиши марката , годината и количеството..
                  Не искам да ми донесеш 100 г от балантайса... ти на това си способен...А за контакта ,нали виждаш ,че взимаш челно място в игноре на редица форумци.....

                  Крушката си има опашка....
                  Защо не си отворите тема ЗАЛОЗИ,ОБЛОЗИ и БАСОВЕ?

                  Коментар


                  • Уникальнейшая ситуация возникла в Киеве несколько дней назад. Участники майдана будучи недовольными последствиями майдана вышли на майдан. Лидеры майдана выступили против майдана и немедленно арестовали несколько участников майдана за организацию майдана. Однако вскоре все участники майдана против майдана были отпущены за заслуги на майдане...
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Не е Шотландия и Англия иска да излезат от ЕС и не ти приляга марката...
                      на теб може някоя монгохотела или канадско уиски да си избереш....
                      Пиши марката , годината и количеството..
                      Не искам да ми донесеш 100 г от балантайса... ти на това си способен...А за контакта ,нали виждаш ,че взимаш челно място в игноре на редица форумци.....

                      Крушката си има опашка....
                      Офф, голям си каун.

                      Къде видя да ми пука за игнора.

                      Ти няма да си спазиш условието да не контактуваш с мен. Баса отпада.

                      Марков, шише за 100 лева добре ли е ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                        С теб единствено при тези условия:
                        1.Ако спечеля, ти ми купуваш бутилка 12 г. балантайнс, нали съм "фен" на САЩ?

                        2.Ако спечелиш, ти купувам бутилка Stolichnaya, нали си фен на Русия

                        3.По време на срока на баса ние с теб не комуникираме, защото никак не съм ти фен...
                        Не е Шотландия и Англия иска да излезат от ЕС и не ти приляга марката...
                        на теб може някоя монгохотела или канадско уиски да си избереш....
                        Пиши марката , годината и количеството..
                        Не искам да ми донесеш 100 г от балантайса... ти на това си способен...А за контакта ,нали виждаш ,че взимаш челно място в игноре на редица форумци.....

                        Крушката си има опашка....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Обичам наивниците на средна възраст...
                          може и за грузия да се хвана и за молдова....
                          Еи че си алчен искаш три бутилки Уиски да му вземеш на найвника.

                          Тия ша влязат колкото и Кипър влезе в НАТО......

                          И в ЕС няма да ги приемат щото пък за това ще трябват стотици милярди които ги няма ......
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            А не така бе Монти , искаш да ми вземеш оскубаното пиленце под носа ли
                            Обичам наивниците на средна възраст...
                            може и за грузия да се хвана и за молдова....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Украйна до 01.01. 2017 г. няма да бъде приета в НАТО и ЕС....
                              На бутилка 12 г. балантайнс....
                              С теб единствено при тези условия:
                              1.Ако спечеля, ти ми купуваш бутилка 12 г. балантайнс, нали съм "фен" на САЩ?

                              2.Ако спечелиш, ти купувам бутилка Stolichnaya, нали си фен на Русия

                              3.По време на срока на баса ние с теб не комуникираме, защото никак не съм ти фен...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Украйна до 01.01. 2017 г. няма да бъде приета в НАТО и ЕС....
                                На бутилка 12 г. балантайнс от литър....
                                А не така бе Монти , искаш да ми вземеш оскубаното пиленце под носа ли
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X