IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    ...

    П.П. Ти въобще чел ли се ме какво пиша? Ърмм ..?
    Да ти призная, от едно известно време НЕ.
    Не знам, кво ти стана ...
    Ама ..
    Както и да е ..
    Бъди здрав и благоденствай !!!
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • По темата:



      Ополченцы уничтожили колонну бронетехники ВС Украины под Снежным
      Из 30 единиц техники уцелело только три автомобиля, которым удалось выехать из окружения.



      Колонна украинских военных окружена и уничтожена ополченцами ДНР недалеко от города Снежное Донецкой области. Солдаты ехали на бронетехнике и грузовиках в Алексеевку. В результате боя Вооруженные силы Украины потеряли 27 единиц техники
      21:38 / 13.07.2014
      http://lifenews.ru/news/136528.


      Язък за войската.Явно колко безхаберни са офицерите им.За няколко дена трета група на куп е разгромена.Бог да ги прости.........

      Коментар


      • Как да се обявят за Българи като точно тия, които трябва да им дадат подкрепа в момента ручат по форумите, че били матрьошки?

        П.П. Къде бе, ела гледай в БГ к'ви матрьошки има - хохо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Сега, по-добре ле е ?
          От как майдана завзе властта, нещата значително се подобриха, нали ?
          Ма, аз сто пъти досега казах, че там безумието ще спре като обяват за Българи. Едва тогава.

          Докато цульо и пульо се изрежда там да ги прави на "украици", "руснаци", "поляци", "татари", "румънци", "унгарци" и "евреи" - ще гледаме тоя цирк.

          Ще се трепят.

          П.П. Ти въобще чел ли се ме какво пиша? Ърмм ..?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Сега, по-добре ле е ?
            От как майдана завзе властта, нещата значително се подобриха, нали ?
            Как да стане бре, като ПТН ХЛО ги ръфа от изток....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              ...

              Украйнците скочиха заради безумната корупция там и това ти беше Майдан.
              Сега, по-добре ле е ?
              От как майдана завзе властта, нещата значително се подобриха, нали ?
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Пак безсмислени квалификации, аз ти отговарям заради публиката, която ако иска да знае истината ще се опита да отговори на въпросите, които ти задавам...

                Мирния референдум в Донецк и Луганск, прерасна в кървав референдум, аналог на който е Априлскотох въстание в Османската империя... И човек, ако има чувство за справедливост и нормалност, не трябва да бъде безразличен!

                Бог не е в силата, а в истината!
                Стига си съчинява, бре пич!

                Априлско въстание ти е процес на избутване на исляма от Европа от християнските държави. Просто искат християнска Европа и ги оритват в Мала Азия.
                ------------------------------------------------------------------------

                Украйна ти е съвсем друга бира. От едната страна ги лъже Джуджака да тика в некъв Митнически съюз и после да правел Евразия.

                А, от друга страна ЕС им дава алтернатива, ама не се и натиска. Ако искат.
                -------------------------------------------------------------------------

                Украйнците скочиха заради безумната корупция там и това ти беше Майдан.

                Какво общо има с Априлско въстание ми кажи? ( като в случая се бият християни срещу християни основно )
                Last edited by marandi; 14.07.2014, 12:21.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                  Бог не е в силата, а в истината!
                  Нещо, което ПУТИНОСЛАВИЕТО не може да разбере!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                    ЛЪЖАТА явно е национално качество на Вас - руснаците...
                    Молодым умирать не страшно
                    https://www.youtube.com/watch?v=ActH0hTqDjs

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                      Ми аз съм ти го коментирал бе менче... и в допълнение, нещото, което уж се проведе в Луганск и Донецк няма никаква, ама никаква правна стойност, па камо ли да го наричам "референдум"...

                      А нещо за бай Захрия и сравнението му на турското иго у нас и руското иго в Украйна да кажеш...нещо повече, бай Захария (в Записките) недвусмислено определя руското иго в Украйна като много по-тежко от турското у нас...все пак там хората действително са били роби, денс ти се ражда дете, утре помешчика го продава на робския пазар....

                      Линкове сам ще си намериш, 7 000 000 българи в Османската империя и 21 000 000 украинци в Руската царщина...

                      Ама кво ти обяснявам, по твои признания, ти се смяташ за рушняк - етнически, ментално и всякак, да не говорим, че очевидно благоговееш пред Севернокорейската "демокрация"...
                      Пак безсмислени квалификации, аз ти отговарям заради публиката, която ако иска да знае истината ще се опита да отговори на въпросите, които ти задавам...

                      Мирния референдум в Донецк и Луганск, прерасна в кървав референдум, аналог на който е Априлскотох въстание в Османската империя... И човек, ако има чувство за справедливост и нормалност, не трябва да бъде безразличен!

                      Бог не е в силата, а в истината!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                        Да, става въпрос за правото на самоопределение на един народ Руския, съответно Българския, срещу правото на териториална цялост на Украйна/Османската империя... В Донецк и Луганск бяха проведени референдуми, на които народа пожела самостоятелност...

                        Да, зверствата в Украйна на Нацгвардията надминават зверствата на турския башибозук по време на Априлското въстание...

                        Просто НПО-очилата, които са ви надянати през казионните медии, постоянно акцентиращи върху насилието, ви направиха да смятате за нещо нормално да се употребява Град или Ураган срещу мирно население, авионалети срещу центъра на градове, обстрели на болници, училища, детски градини, убийство на деца, жени и стари хора, да се използва химическо оръжие в Украйна срещу мирно население!

                        Хитлер по време на ВСВ не си е позволил лукса да употребява химоръжие, докато Укрофашистите с пиндо-куратори УПОТРЕБИХА!
                        ЛЪЖАТА явно е национално качество на Вас - руснаците...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Чей ся, че много ти двоен аршина

                          Значи Максов прави паралел между събитията в Украйна и Априлското въстание и аз коментирам, че не е коректно и моето е оффтопик?

                          Па, неговото е по темата?
                          Да, става въпрос за правото на самоопределение на един народ Руския, съответно Българския, срещу правото на териториална цялост на Украйна/Османската империя... В Донецк и Луганск бяха проведени референдуми, на които народа пожела самостоятелност...

                          Да, зверствата в Украйна на Нацгвардията надминават зверствата на турския башибозук по време на Априлското въстание...

                          Просто НПО-очилата, които са ви надянати през казионните медии, постоянно акцентиращи върху насилието, ви направиха да смятате за нещо нормално да се употребява Град или Ураган срещу мирно население, авионалети срещу центъра на градове, обстрели на болници, училища, детски градини, убийство на деца, жени и стари хора, да се използва химическо оръжие в Украйна срещу мирно население!

                          Хитлер по време на ВСВ не си е позволил лукса да употребява химоръжие, докато Укрофашистите с пиндо-куратори УПОТРЕБИХА!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            Да се насладим на поредната НПО-ария, е това е да викаш на белото черно... много квалификации и плява в поста, малко истина

                            да дадеш линкове за населението в България към момента на освобождението, да дадеш линкове за населението в украйна

                            Пп. Референдума в Донецк и Луганск да коментираш, 7,5 млн руснаци как се произнесоха
                            Ми аз съм ти го коментирал бе менче... и в допълнение, нещото, което уж се проведе в Луганск и Донецк няма никаква, ама никаква правна стойност, па камо ли да го наричам "референдум"...

                            А нещо за бай Захрия и сравнението му на турското иго у нас и руското иго в Украйна да кажеш...нещо повече, бай Захария (в Записките) недвусмислено определя руското иго в Украйна като много по-тежко от турското у нас...все пак там хората действително са били роби, денс ти се ражда дете, утре помешчика го продава на робския пазар....

                            Линкове сам ще си намериш, 7 000 000 българи в Османската империя и 21 000 000 украинци в Руската царщина...

                            Ама кво ти обяснявам, по твои признания, ти се смяташ за рушняк - етнически, ментално и всякак, да не говорим, че очевидно благоговееш пред Севернокорейската "демокрация"...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Няма смисъл...
                              Щото и да се направи нова тема и там ще се намъкнеш да плямпаш ГЛУПОСТИ тотално оффтопик темата ...
                              Чей ся, че много ти двоен аршина

                              Значи Максов прави паралел между събитията в Украйна и Априлското въстание и аз коментирам, че не е коректно и моето е оффтопик?

                              Па, неговото е по темата?

                              Коментар


                              • ????

                                http://topwar.ru/54178-kazn-rebenka-...ennyh-smi.html


                                "Казнь ребёнка в Славянске". О провокационных вбросах, перечёркивающих репутацию крупных отечественных СМИ

                                Коментар

                                Working...
                                X